death-white

دادستان زابل ترور شد

Recommended Posts

[quote]
[right][background=rgb(248, 248, 255)]به نظر میاد داخل شهر و کنار بیمارستان نیست:[/background][/right]

[/quote]
برادر جان من بچه ی این شهرم..! اینجا رو به روی بیمارستان علی ابن ابی طالب و نزدیکی دادستانی زابل هست و در ورودی شهر هست (برای شهری مثل زابل که مردمش صبح تو روستا ها و شهر های اطراف هستند این نقطه داخل شهر محسوب میشه...!) عزیزانی که اشنا هستند تایید کنند...
اما برادر کماندو عزیز..!
بنده نه ماله کش هستم نه نون خور فلان جا که بیام دفاع کنم....! من دارم صرفا حقیقت رو میگم..!
فکر کردی چرا وزیر اطلاعات سابق به صراحت اعلام کرد که ما مسئول تامین امنیت کشور نیستیم!؟
چون که همونطور که گفتم در[b] قانون تدوین شده ی کشور توسط حجاریان و رفقا..! وزارت اطلاعات وظیفه ای در مورد تامین امنیت نداره و در این زمینه نه بودجه ای میگیره و نه نیروی ای داره...![/b]
و باز هم تکرار میکنم وزارت اطلاعات بلا شک با توجه به حوادث فرا منطقه ای و منطقه ای از وقوع این حادثه آگاه بوده اما چون نه توان عملیاتیش رو داره و نه اجازه اش رو نمیتونسته جز دادن هشدار کاری بکنه..! هشدار هایی که پشیزی برای اقایون ارزش نداره...!
[b]پس شما رو توصیه می کنم به خوندن قوانین کشور که توسط مجلس تصویب شده تا بفهمی هر چقدر هم که قوی باشی یه عده از داخل دستت رو بستند...![/b]

پس باز هم تکرار میکنم در ترور های این چنینی تا زمانی که [u]چنین خلاء قانونی[/u] وجود داره کاری از اطلاعات ساخته نیست....!

سپاه هم اگه کاری کنه اقایون میان میگن سپاه در دوره من تو امور کشور دخالت کرد روابط ما رو با همسایه های عزیز تر از جانمون به هم زد...!
باید این مردم این حوادث رو ببینند و درد رو تا عمق وجود احساس کنند تا قدر سپاه رو بدونند و اونها رو فلان و فلان نخونند...!
ای کاش فقط اینا یه تیر هوایی تو تهران میزدند تا ....!
ای کاش....
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

من نظر خودمو به عنوان کسیکه شاید بیش از 5 طرح در مورده نحوه ترور در مراسمات و رژه ها و هشدار راجع به اینا داده بگم ؟

منکر ضعف ها نیستم و نمیشم ، و همچنین لاپوشانی کننده خیانت ها ( امام خامنه ای : ضعف یا کاستی و سهل انگاری در آموزش نظامی و اطلاعاتی و ... عین خیانت است، خیانت شاخ و دم ندارد که ... ) نیستم ....

به صراحت عرض میکنم که واقعا ترور مهمترین مقامات شهرستانی و استانی از آب خوردن آسان تر بوده و هست مگر در برخی موارد معدود

شما کافی است نگاهی ساده به نحوه برگزاری رژه های روزهای مهم سال و غیره داشته باشید تا متوجه شوید که واقعا کار آسانی است برای کسی که اندازه یک بند انگشت شعور و فهم دارد

در نظر بگیرید حالا دشمن ما نه یک بند انگشت بلکه به اندازه مخ انیشتین آموزش نظامی توسط بهترین سازمان های نظامی و اطلاعاتی جهان دیده و در عین حال انگیزه شدیدی برای مبارزه داره( وهابیت و امثالهم)

من متاسفم که اینو میگم ولی واقعیت این هست که واقعا ما تا وقتی به مفهومی که برای تامین امنیت پروازهای هوایی رسیدیم، نرسیم، واقعا اگر فردا روزی گفتند استاندار هم پوکوندن تعجب نکنیم

بی رودربایستی میگم : هیچ کار شاقی نیست ترورهای این چنینی ، و جز ساده ترین کارهاست، یعنی کمین های پژاک در غرب ، به مراتب پیچیده تر از این ترورهاست ...

به دلایلی بیشتر باز نمیکنم ولی همیشه سرلوحه کار خودم این بوده :

اتو اسکورزینی برای جلب نظر وزارت تسلیحات آلمان نازی، برای ساخت سلاحی مشابه سلاح خفه کن های انگلیسی مسئولین وقت رو دعوت میکنه به اتاق ش، چراغ ها ناگهان خاموش میشه و بعد روشن میشن

همه میگن چی شد ؟

اسکورزینی میخنده میگه هیچی، فقط همه ما الان مردیم ... همه با تعجب نگاهش میکنند و بعد اسکورزینی سلاح غنیمتی رو نشون میده و میگه با این خفه کن دخل همه مون اومد

و.........

خیلی وقت ها افراد تا وقتی جانشان رو به عینه کف دست شان نبینند نمی فهمند خطر چیست ...

همون ساعت اول من عکسهای مشرق و ... دیدم، تا اونجا که من دیدم دادستان سر داشتند ولی قریب به یقین به دلیل اصابت گلوله اجازه تصویربرداری از سر رو ندادند

مثلا کسی جنازه شهید شوشتری رو ببینه میفهمه چرا نمیزارند دیگه تصویر بگیرند ...

یا حق
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

مناظره ی امروز عصر رو دیدید ... نماینده ی دولت و مجلس و جناب اون کارشناس ( تابلو از این روشنفکر نما ها بود ) به جد اعتقاد داشتند نباید بودجه به نیروی انتظامی داد تا مرز رو ببنده ...

نکته ی جالبش هم این بود ... سال 84 ، روزانه 13 نفر بر اثر اعتیاد می مردند و در سال 91 روزانه 8 نفر .... اینم یکی از آمار خوب محمود که کسی بهش اشاره نکرد ... تازه جناب کارشناس روشنفکر نما همش می گفت قبل از 84 ، بعد از 84 .....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='100' timestamp='1383928345' post='347403']
سلام
[/quote]

[quote]مناظره ی امروز عصر رو دیدید ... نماینده ی دولت و مجلس و جناب اون کارشناس ( تابلو از این روشنفکر نما ها بود ) به جد اعتقاد داشتند نباید بودجه به نیروی انتظامی داد تا مرز رو ببنده ...

نکته ی جالبش هم این بود ... سال 84 ، روزانه 13 نفر بر اثر اعتیاد می مردند و در سال 91 روزانه 8 نفر .... اینم یکی از آمار خوب محمود که کسی بهش اشاره نکرد ... تازه جناب کارشناس روشنفکر نما همش می گفت قبل از 84 ، بعد از 84 .....[/quote]
یکی از کارهای خوب احمدی نژاد این بود که معتادین که ترک کرده بودند و سالم شده بودند از مسکن مهر بهشون خونه میداد و براشون شغل دست و پا میکرد تا بتونن به خانواده و جامعه برگردن
ولی متاسفانه روزنامه های زنجیره ای همون زمان شروع کردن به مسخره بازی که آقا بریم معتاد بشیم تا بهمون کار و خونه بدن!!
اینو یکی از مسئولین ستاد مبارزه با مواد مخدر اوایل همین امسال گفت
امروز هم اون کارشناس کچله اومده میگه فقر تا سال 84 روند کاهشی داشته! بعدن خودش هم میگه اعتیاد زیاد به تورم بستگی نداره.معتاد پول دار هم داریم و...
کلا هیکل یارو داد میزد از تناقض ویرایش شده در توسط Maldini

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یونان و بلغارستان دو کشور اروپایی هستند که مرزشان را با ترکیه در حالی که در بحران مالی هستند برای جلوگیری از قاچاق انسان می بندند. حال چرا ما مرزی را که از ان قاچاق انسان و کالا و مواد مخدر می شود را نبندیم نمی دانم. دادستان خوی فکر کنم اولین دادستانی بود که در موج جدید ترور (بعد از سال 75) شهید شد. ما چه پاسخی به پژاک دادیم ؟
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] [color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]اما برادر کماندو عزیز..![/right][/font][/color]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]بنده نه ماله کش هستم نه نون خور فلان جا که بیام دفاع کنم....! من دارم صرفا حقیقت رو میگم..![/right][/font][/color] [/quote]

برادر عزیزم من هم همچین چیزی رو نگفتم و همه ما اینجا دور هم جمع شدیم چون دلمون برای مملکت میسوزه و هر حرفی هم که میزنیم از نظر خودمون درست ترین و حقیقت ترین هست که باید در جمع مطرح بشه و باگ های احتمالی اون برطرف بشه .

[quote] [color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]فکر کردی چرا وزیر اطلاعات سابق به صراحت اعلام کرد که ما مسئول تامین امنیت کشور نیستیم!؟[/right][/font][/color]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]چون که همونطور که گفتم در[/right][/font][/color][b] قانون تدوین شده ی کشور توسط حجاریان و رفقا..! وزارت اطلاعات وظیفه ای در مورد تامین امنیت نداره و در این زمینه نه بودجه ای میگیره و نه نیروی ای داره...![/b] [/quote]

امثال سعید امامی ها و حجاریان ها چرا باید بتونن همچین قانونی تدوین کنن و اگر تدوین کردن چرا الان نباید اصلاح بشه ؟

اصلا چرا امثال سعید امامی باید وارد سیستم بشن ؟؟؟

برادر عزیز هنوز هم امثال سعید امامی ها در اطلاعات هستند که البته منکر وجود سربازان واقعی امام زمان ( روحی فدا ) نیستم ولی متاسفانه سعید امامی ها هم ........

-------------

[quote][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]و باز هم تکرار میکنم وزارت اطلاعات بلا شک با توجه به حوادث فرا منطقه ای و منطقه ای از وقوع این حادثه آگاه بوده اما چون نه توان عملیاتیش رو داره و نه اجازه اش رو نمیتونسته جز دادن هشدار کاری بکنه..! هشدار هایی که پشیزی برای اقایون ارزش نداره...![/right][/font][/color]
[b]پس شما رو توصیه می کنم به خوندن قوانین کشور که توسط مجلس تصویب شده تا بفهمی هر چقدر هم که قوی باشی یه عده از داخل دستت رو بستند...![/b][/quote]

برادر عزیز پس چرا موقع گرفتن ریگی توان عملیاتی پیدا میکنن ؟

دوست عزیز مشکل من هم مثل شما با همون آقایون هست با این تفاوت که تو وزارت اطلاعات هم از اون آقایون داریم ........

رفیق عزیز اون عده ای که دست رو از داخل بستند ، چرا باید اجازه این کار بهشون داده بشه ؟

[quote][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]پس باز هم تکرار میکنم در ترور های این چنینی تا زمانی که [/right][/font][/color][u]چنین خلاء قانونی[/u][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right] وجود داره کاری از اطلاعات ساخته نیست....![/right][/font][/color][/quote]

دوست عزیز چرا باید اینچنین خلاهایی وجود داشته باشه ؟

اصلا چرا میذارن یک عده این خلا ها رو به وجود بیارن ؟

لابد میخوای ربطش بدی به حاج حسن کلید ؟؟؟ نه دوست عزیز برو تاریخ تشکیل جیش العدل و زمان شروع عملیات هاش رو ببین میفهمی ربطی به اون نداره .......

[quote] [color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]سپاه هم اگه کاری کنه اقایون میان میگن سپاه در دوره من تو امور کشور دخالت کرد روابط ما رو با همسایه های عزیز تر از جانمون به هم زد...![/right][/font][/color] [/quote]

رفیق عزیز چرا سپاه در دوره قبلی ریاست جمهوری کاری نکرد ؟

مگه جیش العدل و عملیات هاش بعد از روی کار اومدن حسن کلید به وجود اومدن ؟

لازمم نیست سپاه بره عملیات برون مرزی انجام بده و به قول شما روابط رو با همسایه های عزیزتر از جانمون به هم بزنه تو همین ایران از ورودشون جلوگیری کنه و با کار اطلاعاتی قوی کار اینایی هم که در داخل هستن بسازه .

بالاخره یه 500 میلیارد در مقابل درآمدهای سپاه و قیمت خونه ی سرلشکر فلان که خونش تو ...... تهرانه و اگه خواستی آدرس کامل هم میتونم برات بذارم و مطمئن هستم اگه اسمش رو بگم واسش به به و چه چه میکنی هیچه .

[quote]باید این مردم این حوادث رو ببینند و درد رو تا عمق وجود احساس کنند تا قدر سپاه رو بدونند و اونها رو فلان و فلان نخونند...![/quote]

تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها ....... بازم میگم اسم فلان سرلشکر و آدرس دقیق خونش رو که در بالا نوشتم اگه خواستی اینجا مینویسم تا همه فیض ببرن و تازه قیمت خونشم حدودی میتونم بهت بگم . ( آدرس خونش محرمانه نیست که حالا بیایید و هی واسه من حرف حفاظت اطلاعات رو پیش بکشید ، خواجه حافظ شیرازی هم میدونه ! )

----------------

به نظرم مدیرها بی زحمت بیان این پست ها رو که فکر کنم زیادم مربوط نیست پاک کنن و برادر علی بی زحمت تو pm ادامه بده که میخوام یه چندتا آمار مستفیض کننده ( غیر محرمانه که البته برخی از عوام میدونن و به نظرم زیاد جایز نیست اینجا بگم ) رو برات بیان کنم .
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فکر میکنین وزرات اطلاعات بازوی عملیاتی نداره و بجز کار اطلاعاتی کار دیگه ای نمیکنه؟
مطمعن باشین این نهاد مقتد بازوی علمیاتی قوی داره و البته نیروهای عملیاتیش از نیروهای اطلاعتیش گمنام ترن
شکار ریگی
شکار ضد انقلاب و...
اینا رو کار کی میدونین
کشور خیلی جاهاش خلاٍ امنیتی داره
نمیشه با یه ترور بگیم کل کشور گل بلبل
برای جبران این ترور ها چقد نفرساعت امکانات داره صرف میشه انقد نیمه خالی لیوانو نبینید هموطنای دوس داشتنی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b] [url="http://www.tabnak.ir/fa/news/356649/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D9%85%D8%B8%D9%86%D9%88%D9%86-%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%B2%D8%A7%D8%A8%D9%84"]دستگیری چند مظنون ترور دادستان زابل [/url][/b]

رئیس شورای تامین زابل از دستگیری چند نفر مظنون در زمینه پرونده شهادت دادستان زابل و راننده وی خبر داد.

هوشنگ ناظری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار داشت: بلافاصله پس از شهادت دادستان زابل و راننده وی شورای تامین زابل تشکیل جلسه داده و اقدامات امنیتی و انتظامی برای شناسایی و دستگیری عاملان شهادت این عزیزان آغاز شد.

فرماندار زابل بیان کرد: در پرونده‌های اخیری که شهید نوری بررسی می‌کردند افرادی را که بیشتر در مظان اتهام بودند را شناسایی و دستگیر کردیم.

این مسئول گفت: شناسایی و پیگیری عاملان شهادت دادستان زابل و همراه ایشان همچنان در دست پیگیری مقامات امنیتی و انتظامی قرار دارد.

وی با بیان اینکه گروهک تروریستی جیش‌العدل این قضیه را برعهده گرفته است، افزود: هیچ مستندی که نشان دهد گروهک تروریستی جیش‌العدل این کار را انجام داده باشد، وجود ندارد و این ادعا بی‌اساس است.

ناظری اجرای عدالت و قانون توسط دادستان فقید زابل را نخستین علت شهادت ایشان عنوان کرد.

مقارن ساعت 7 و 45 دقیقه روز 15 آبان ماه جاری موسی نوری‌قلعه‌نو دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زابل به همراه راننده به هویت مهدی مرعی عازم محل کارشان بودند که رو به روی بیمارستان امیرالمومنین (ع) زابل از سوی سرنشینان مسلح یک دستگاه خودروی پژو مورد تیراندازی واقع و به درجه رفیع شهادت نائل شدند.
http://www.tabnak.ir/fa/news/356649/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D9%85%D8%B8%D9%86%D9%88%D9%86-%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%B2%D8%A7%D8%A8%D9%84
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
bای بابا شما ها چرا یادتون نرفته بیخیال شهدا نتیجه مزاکره رو بچسبید صیاد ۲ نمایی کردیم

تازه میخایم ار کیو ۱۸۰ رونمایی کنیم.

نمیبیینی رسانه ملی هیچی نمیگه نمیبینی مسعولی رو توبیخ نکردن شما هم فراموش کن

گفتی مظنون یاد مظنون دستگیر کردن اداره ای افتادم طرف رو اونقدر مورد محبت قرار میدن
که به کارهای نکرده بچه گیش اعتراف میکنه عجب جادویی هستش محبت
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من نظر خودمو به عنوان کسیکه شاید بیش از 5 طرح در مورده نحوه ترور در مراسمات و رژه ها و هشدار راجع به اینا داده بگم ؟[/quote]

ببخشید این الان چی بود؟؟؟
بنده دچار برق گرفتگی از نوع سه فاز شدم. icon_eek
[size=2]کلا نمیخاین از این حرفاتون دست بردارین نه.؟[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همونطور که حدس زده بودم احتمال زیاد کار همون عزیزان قاچاقچی بوده...!
البته قاچاقچی که من میگم با اونی که شما تو ذهنت داری زمین تا اسمون تفاوت داره...!
===============================================
برادر کماندو نتونستم pm بدم..!
نمیدونم چرا پروفایلت حذف شده...!

[quote]
[right][background=rgb(248, 248, 255)]امثال سعید امامی ها و حجاریان ها چرا باید بتونن همچین قانونی تدوین کنن و اگر تدوین کردن چرا الان نباید اصلاح بشه ؟[/background][/right]

[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 248, 255)]اصلا چرا امثال سعید امامی باید وارد سیستم بشن ؟؟؟ [/background][/font][/color][/right]

[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 248, 255)]برادر عزیز هنوز هم امثال سعید امامی ها در اطلاعات هستند که البته منکر وجود سربازان واقعی امام زمان ( روحی فدا ) نیستم ولی متاسفانه سعید امامی ها هم ........[/background][/font][/color][/right]

[/quote]
دیگه نگرفتی بزرگوار...!
حجاریان کجا و امامی کجا...!
مغز اطلاعاتی جریان فتنه کجا و یک فریب خورده کجا...!
به هر حال متاسفانه زمان تدوین قانون توسط مجلس من اونجا نبودم که بخوام کاری بکنم یا توضیح بدم..!
پس باز هم تکرار می کنم همین حذف شدن امنیت از نام وزارت اطلاعات خودش معنی داره برادر...! البته شاید شما متوجه نشی ولی عزیزانی که با تاریخچه سیستم های امنیتی اشنایی دارند متوجه اند...!و این سیستم ها براساس قوانین های تدوین شده توسط مجلس کشور در حال فعالیت اند...!
[quote]
[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 248, 255)]برادر عزیز پس چرا موقع گرفتن ریگی توان عملیاتی پیدا میکنن ؟[/background][/font][/color][/right]

[/quote]
کدوم توان عملیاتی..!؟در خواست هواپیما از نهاجا اونم با هماهنگی قبلی با عاقای جلیلی شد عملیات...!؟
برادر عملیات یعنی این که تو همین کشور خود سازمان پهپاد و هواپیما و ماهواره داشته باشه نه اینکه طرف رسما به سردار ناجا مملکت بگه عاقا من تو فلان مختصاتم بالگرد بفرست بگه پرواز گرونه...! اینه که ما رو میسوزونه....! این..!
[quote]
[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 248, 255)]لابد میخوای ربطش بدی به حاج حسن کلید ؟؟؟ نه دوست عزیز برو تاریخ تشکیل جیش العدل و زمان شروع عملیات هاش رو ببین میفهمی ربطی به اون نداره .......[/background][/font][/color][/right]

[/quote]
چه ربطی داره برادر....!؟
زمانی که جیش العدل تشکیل شد من هشدار های لازم رو دادم...! الان هم دو ساله این جماعت رو میشناسم..! شما نبودی اینها فرماندار مملکت رو میخواستن با بمب گذاری بکشند...! شما خبر از خیلی چیزا نداری..!
[quote]
[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 248, 255)]ببخشید این الان چی بود؟؟؟[/background][/font][/color][/right]

[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 248, 255)]بنده دچار برق گرفتگی از نوع سه فاز شدم. icon_eek
[size=2]کلا نمیخاین از این حرفاتون دست بردارین نه.؟[/size][/background][/font][/color][/right]

[/quote]
چرا دروغ ولی ادم گاها برخی نحوه حفاظت ها رو که میبینه میفهمه که خیلی راحت میشه با کمی ابتکار بلند پایه ترین مقام ها رو ترور کرد..!
فقط کافیه شما ابتکار و اطلاعات کافی رو داشته باشی ولی خوب مسلما دشمنان ما این توان رو ندارند...!
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[right]برادر کماندو نتونستم pm بدم..![/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]نمیدونم چرا پروفایلت حذف شده...![/font][/color][/right]
[/quote]

حال فوش و فوشکاری ندارم بذار سرم خلوت بشه بهت میگم چرا اینجوری شده ......!

[quote]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]دیگه نگرفتی بزرگوار...![/font][/color][/right]
[/quote]

انشاالله روز قیامت میفهمی کی قضیه رو نگرفته ....... کشوندمش به قیامت چون ریشه قضیه به جاهای باحال میرسه و متاسفانه سایت کشش نداره .

انشاالله من باشم که نگرفته باشم ......

[quote]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]حجاریان کجا و امامی کجا...![/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]مغز اطلاعاتی جریان فتنه کجا و یک فریب خورده کجا...![/font][/color][/right]
[/quote]

مشکل ما از اینجا شروع میشه ...... نه اینکه بخوام بگم سبزی هستم یا از این حرفا ، اصلا بحث این حرفا نیست ........ بگذریم .

[quote]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]به هر حال متاسفانه زمان تدوین قانون توسط مجلس من اونجا نبودم که بخوام کاری بکنم یا توضیح بدم..![/font][/color][/right]
[/quote]

لازم نبود شما اونجا میبودی ..... خیلی های دیگه بودن که به دلایلی حرف نزدن و شما فکر میکنی با شما تو یه جبهه هستن ........ بازم میگذریم ......

[quote]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]کدوم توان عملیاتی..!؟در خواست هواپیما از نهاجا اونم با هماهنگی قبلی با عاقای جلیلی شد عملیات...!؟[/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]برادر عملیات یعنی این که تو همین کشور خود سازمان پهپاد و هواپیما و ماهواره داشته باشه نه اینکه طرف رسما به سردار ناجا مملکت بگه عاقا من تو فلان مختصاتم بالگرد بفرست بگه پرواز گرونه...! اینه که ما رو میسوزونه....! این..![/font][/color][/right]
[/quote]

رفیق فکر کنم ما تعریفمون از توان عملیاتی فرق میکنه .......

خیلی جاها اطلاعات، عملیات انجام میده و توان عملیاتی داره[size=5] اما [/size]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]با همکاری سایر نیروها و متاسفانه شما توقعت تو این اوضاع خراب مملکت زیاده !!!![/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]وقتی خود نیروی زمینی ارتش تازه چندسال نیست نیروی پهپادی زده و هنوز توان درست و درمونی نداره بیان به اطلاعات پهپاد و ماهواره ( که هیچ کس نداره ) و جنگنده ( که خود نیروی هوایی به لطف بودجه بخور و نمیرش رو هواست ) و هلیکوپتر ( محض اطلاعت پنها هلیکوپترهای هوانیروز رو میفروشه به سپاه به علت اینکه هوانیروز پول نداره که بده پنها و هلیکوپترهاش رو پس بگیره ) بدن ؟؟؟؟[/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]اونم تازه با این وضع بودجه ؟[/font][/color][/right]

هر وقت پول نفت به جای بوگاتی آقازاده ها به پروژه های دفاعی و نیروهای مسلح تزریق شد اون وقت باید توقعت از اطلاعات در حد پهپاد و جنگنده و باقی ماجرا باشه !!!!!

برای همین توان عملیاتی رو هم باید خدا رو شکر کنی ......

[quote] [color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]چه ربطی داره برادر....!؟[/right][/font][/color]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]زمانی که جیش العدل تشکیل شد من هشدار های لازم رو دادم...! الان هم دو ساله این جماعت رو میشناسم..! شما نبودی اینها فرماندار مملکت رو میخواستن با بمب گذاری بکشند...! شما خبر از خیلی چیزا نداری..![/right][/font][/color] [/quote]

ربط زیادی نداشت ، گفتم تو هم میزنه زیر دلت یه گیری به حسن کلید میدی که این ترورها هم مربوط به اونه که انگار همچین نیتی نداشتی !

آره من خبر از خیلی چیزا ندارم ولی دو هفته قبل از رونمایی موشک خلیج پارس از زدن ناو با موشک بالستیک حرف میزدم ........!!!!

مسلما من خبر از کشتن فرماندار متطقتون ندارم چون تو منطقه نیستم ولی تا دلت بخواد از تهران خبر دارم ............!!!!!!!!!!!!

[quote]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]پس باز هم تکرار می کنم همین حذف شدن امنیت از نام وزارت اطلاعات خودش معنی داره برادر...! البته شاید شما متوجه نشی ولی عزیزانی که با تاریخچه سیستم های امنیتی اشنایی دارند متوجه اند...!و این سیستم ها براساس قوانین های تدوین شده توسط مجلس کشور در حال فعالیت اند...![/font][/color][/right]
[/quote]

بازم نگرفتی رفیق ......

برادر عزیز معنی حذف شدن امنیت واضحه ولی من میگم چرا باید حذف شه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه اون سوالایی رو که میپرسم دونه دونه جواب بدی این سوال رو قبلا هم پرسیدم و سوالای بیجواب دیگه ای هم هست که جواب ندادی ! icon_arrowd

[quote]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]دوست عزیز چرا باید اینچنین خلاهایی وجود داشته باشه ؟ [/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]اصلا چرا میذارن یک عده این خلا ها رو به وجود بیارن ؟[/font][/color][/right]
[/quote]

[quote]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]رفیق عزیز اون عده ای که دست رو از داخل بستند ، چرا باید اجازه این کار بهشون داده بشه ؟[/font][/color][/right]
[/quote]

[quote]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]امثال سعید امامی ها و حجاریان ها چرا باید بتونن همچین قانونی تدوین کنن و اگر تدوین کردن چرا الان نباید اصلاح بشه ؟[/font][/color][/right]
[/quote]

بیخیال برادر من متوجه نیستم .... ! :mrgreen: ویرایش شده در توسط komando59
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب حاج رضوان عزیز و کماندوی دوست داشتنی!
:11: همدیگه رو ماچ کنید و یک صلواتم بفرستید! بعد در کنار هم و در مقابل دشمنان ملّت بایستید و :25: !
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='PersianKing' timestamp='1384012899' post='347707']
جناب حاج رضوان عزیز و کماندوی دوست داشتنی!
:11: همدیگه رو ماچ کنید و یک صلواتم بفرستید! بعد در کنار هم و در مقابل دشمنان ملّت بایستید و :25: !
[/quote]

برادر همه این بحث ها سر اینه که تو یه جبهه هستیم و دلمون برای مملکت میسوزه و هممون سرباز آقا امام زمان ( روحی فدا ) هستیم .

اللهم صل علی محمد و آل محمد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.