VenomSnake

فالانكس در ايران !

Recommended Posts

چند روز پيش در گالري سايت , تصوير شناور موج ايران را ديدم ولي مساله اي است كه واقعا جاي سوال دارد.در تصويري كه در گالري وجود دارد يك سيستم پدافند نزديك Phalanx بر روي اين شناور قرار دارد.با توجه به سال ساخت اين سلاح و كشور سازنده (امريكا) به نظر نميرسد ايران صاحب چنين سيستمي باشد.از شما دوستان عزيز ميخواهم اين مطلب را براي من و ديگر دوستان روشن كنيد. با تشكر
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
احتمالا یک تیربار ساخت داخل است یا هم از کشور دوست و برادر روسیه وارد شده است. :neutral: پاورقی: دوست و برادر کنایه بود ، بخوانید دشمن و نامرد روسیه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز اون فقط یک عکس ار طرح رزمناو ایرانی و ان سیستم فالانکس هم روی ناو امریکایی اگه ایران سیستم فالانکس بسازه از بس تبلیغ میکنند خودشون رو تو تلویزیون خفه میکنند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شما دیگه شورشو در اوردین هر چی مهندسای ایرانی جون میکنن اختراع میکنن شما به مسخره میگیرید شما از امریکاایها و اسرائیلیها بدترید .
ما باید به مهندسینمون افتخار کنیم نه تضعیف روحیه شون به نفع دشمن
خجالت داره
من هیچ موقع اظهار نظر نمیکنم ولی بعد از خواندن مقالات دیگه عصبانی شدم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فقط از این مطمئنم که از دست روسیه هیچ آ بی برای دوستاش نمی چکه!اینو تاریخ ثابت کرده :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته در قبال این کار خیلی امتیاز گرفت ولی من یه جمله ای دارم که سرلوحه زندگی خودمه اونم اینه : هیچ گربه ای برای رضای خدا موش نمی گیره " همه جا هم بکار میبرمش چون واقعا بدرد بخور هست و باعث میشه ادم از وابستگی دیگران نجات پیدا کنه :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به هر حال هر چی که هست ما به کمک روسیه در این هوای مهالود سیاسی نیاز داریم . به هر حال دومین قدرتمد دنیا هست . شما بزرگترین کشور دنیا طرفدارتون هست بعد شما که هیچی نیستید ناز هم برای این کشور می کنید . :oops: :oops: :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

هیچ گربه ای برای رضای خدا موش نمی گیره " همه جا هم بکار میبرمش چون واقعا بدرد بخور هست و باعث میشه ادم از وابستگی دیگران نجات پیدا کنه :oops:

دقيقا ايران هم واسه رضای خدا پول تو جيب روس ها نميريزه

يک رابطه دو ترفست که هر کدوم از يک سو دارن به ديگره سود ميرسنن و از سوی ديگه از هم ديگه ميکشن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به هر حال هر چی که هست ما به کمک روسیه در این هوای مهالود سیاسی نیاز داریم . به هر حال دومین قدرتمد دنیا هست .

شما بزرگترین کشور دنیا طرفدارتون هست بعد شما که هیچی نیستید ناز هم برای این کشور می کنید . :oops: :oops: :oops:

اولا که میگ ها رو خود مهندس های ایرانی تعمیر می کنند! مثال شما اینه که بگی قطعات یدکی اف-14 و تعمیراتشون با آمریکایی هاست!! البته تعدادی از قطعات اف-14 هم از بازار سیاه خریداری می شد ولی بیشترش توسط مهندسان ایرانی ساخته می شه! دوما روسیه می تونه جمش کنه! این نیروگاهمون رو بسازه بره گم شه! :oops: خدا بخواد ما دیگه نیازی به روسیه هم نداریم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر روسيه هم كاري كرده نفعش رو برده اما ما نبايد مسايل خريد ها ي نظامي رو با سياست قاطي كنيم بالا خره روسيه چند قرنه كه همسايه ماست و پس فروپاشي كمونيست اونا هم دوست دارن تا با ما روابط بيشتري داشته باشن ما چرا بايد خودمون رو كوچيك كنيم و فكر كنيم كه ما فقط به اونا احتياج داريم بلكه روسيه از دوستي با ايران و همكاري اقتصادي بيشتر نفع ميبره تا نظامي روسها ساليان سال ارزو داشتن با ايران از در دوستي وارد بشن تا بتونن از طريق ايران و خليج فارس و گذر گاههاي ايران كالاهاشون رو به كشورهاي عربي برسونن تازه رسوندن كالاهاشون به خليج فارس و انتقال دريايي به افريقا و اسياي جنوب شرقي براي اونا به صرفه تر ه جنگهايي كه قبلا بين ما بوده بخاطر همين بوده روسيه تزاري ميخواست با تسخير ايران به ابهاي جنوبي خليج فارس برسه پس خودمون رو دست كم نگيريم فقط ما وابسته نيستيم اونا هم محتاج ما هستن :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من به آقا سعيذ قول دادم كه وارد بحثهاي سياسي نشم فقط يه كلمه بگم : به قول معروف : دوستي دوستي از آدم ميكنه پوستي ! خدا لعنت كنه اين شاه رو سر دوستي با آمريكاييها بحرين لو رفت ! سر همين دوستي با روسيه سهم ايران از درياي خزر از ٪50 رسيد به ٪13 !!! همانطور كه امام فرمودنند مافقط وقتي شكوفا مي شويم كه روي پاي خودمون باستيم ! به اميد آنروز ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بحث سر سیستم فالاتکس به کجا کشیده شد توی این سایت وقتی از نظر فنی نمی تونیم همدیگر را قانع کنیم میریم سرم بحث تاریخ و سیاست و . . .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر این سیستم رو واقعا روی یک ناو ایران با عکس نشون بدی من باور می کنم . امکان داره که این سیستم در ایران به دست مهندسین ساخته شده باشه ولی اگر انقدر تکنولوژی پیشرفت کرده باشه که کولاک هست . :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.