VenomSnake

سلاح گوشه زن ساخت ايران

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

جالب بود . ولی همونطور که اقا سعید می گه این سلاح بیشتر مورد استفاده نیروی انتظامی خواهد بود تا ارتش چون برای مثال ((( دارم می گم برای مثال ))))) اگر آمریکا حمله کرد جنگ ما تن به تن نیست بلکه جنگ ما فکر نکنم از نیروی انسانی برای این جنگ استفاده بشه .

كركس جان. فكر كنم اشتباه مي‌كنين.
درصورت بروز جنگ احتمالي بين ايران و امريكا، از اون‌جا كه ايران، كمي تا قسمتي با عراق و افغانستان فرق مي‌كنه، به همين سادگي‌ها تسخير نمي‌شه.
جنگ اينطوري آغاز مي‌شه :
تا يك ماه اول، سيل بمباران و موشك‌باران.
بعد از اون، تهاجم مارين‌ها با همراهي ناوگان دريايي امريكا (چه موشك‌باران منطقه‌اي، چه پوشش‌هاي هوايي و البته به كمك هلي‌كوپترها) براي تسخير مكاني براي استقرار نيروها.
پس از اون، اضافه شدن نيروي زميني امريكا به معركه و ورود يگان‌هاي زرهي امريكا.
پس از اون، به احتمال زياد، باز شدن جبهه‌ي ثانويه، براي تحليل و پراكندگي مقاومت‌هاي مستقيم نظامي ايران.
پس از اون، تلاش براي ايجاد آشوب در استان‌هاي مستعد كشور‌ (آذربايجان، خوزستان، سيستان و بلوچستان، كردستان)، به منظور بهم زدن تمركز دفاعي كشور.
پس از اون، تسخير شهرهاي استراتژيك و سعي در ايجاد جبهه‌هاي شهري، به منظور جلوگيري از موشك‌باران وسيع منطقه‌اي (به دليل حضور كارخانجات صنعتي فراوون و البته حضور مردم بيگناه در شهرها).
مرحله‌ي بعدي هم تلاش براي توقف مسالمت‌آميز جنگ، كه البته به معني پذيرش شكست و پذيرش طرح‌هاي امريكاست.
--------------------------------------
من نمي‌گم كه اين طرح‌ها، عملي مي‌شه. ولي تمامي اين موارد، چه به اختصار و چه به تفصيل، مدنظر جنگ‌مداران امريكايي هست و براي تسخير ايران، برنامه‌اي مثل اين رو پياده مي‌كنن.
همون‌طور كه ملاحظه فرمودين، در هر قسمت از اين برنامه، خواه ناخواه جنگ‌هاي شهري فراووني صورت مي‌گيره و جالبه بدونين كه در حال حاضر، تمركز عمده‌ي نيروهاي نظامي و آموزش‌هاي اون‌ها، روي جنگ‌هاي نامنظم و جنگ‌هاي شهري است؛ نه صرفاً كلاسيك!
در اين مورد، مي‌شه بهتر و بيشتر بحث كرد، به شرطي كه بحث، منحرف نشه و به خيالبافي و يا تضعيف روحيه و دست كم گرفتن توان رزمندگان ايران و تجهيزات‌مون، منجر نشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جالب بود . ولی همونطور که اقا سعید می گه این سلاح بیشتر مورد استفاده نیروی انتظامی خواهد بود تا ارتش چون برای مثال ((( دارم می گم برای مثال ))))) اگر آمریکا حمله کرد جنگ ما تن به تن نیست بلکه جنگ ما فکر نکنم از نیروی انسانی برای این جنگ استفاده بشه .

كركس جان. فكر كنم اشتباه مي‌كنين.
درصورت بروز جنگ احتمالي بين ايران و امريكا، از اون‌جا كه ايران، كمي تا قسمتي با عراق و افغانستان فرق مي‌كنه، به همين سادگي‌ها تسخير نمي‌شه.
جنگ اينطوري آغاز مي‌شه :
تا يك ماه اول، سيل بمباران و موشك‌باران.
بعد از اون، تهاجم مارين‌ها با همراهي ناوگان دريايي امريكا (چه موشك‌باران منطقه‌اي، چه پوشش‌هاي هوايي و البته به كمك هلي‌كوپترها) براي تسخير مكاني براي استقرار نيروها.
پس از اون، اضافه شدن نيروي زميني امريكا به معركه و ورود يگان‌هاي زرهي امريكا.
پس از اون، به احتمال زياد، باز شدن جبهه‌ي ثانويه، براي تحليل و پراكندگي مقاومت‌هاي مستقيم نظامي ايران.
پس از اون، تلاش براي ايجاد آشوب در استان‌هاي مستعد كشور‌ (آذربايجان، خوزستان، سيستان و بلوچستان، كردستان)، به منظور بهم زدن تمركز دفاعي كشور.
پس از اون، تسخير شهرهاي استراتژيك و سعي در ايجاد جبهه‌هاي شهري، به منظور جلوگيري از موشك‌باران وسيع منطقه‌اي (به دليل حضور كارخانجات صنعتي فراوون و البته حضور مردم بيگناه در شهرها).
مرحله‌ي بعدي هم تلاش براي توقف مسالمت‌آميز جنگ، كه البته به معني پذيرش شكست و پذيرش طرح‌هاي امريكاست.
--------------------------------------
من نمي‌گم كه اين طرح‌ها، عملي مي‌شه. ولي تمامي اين موارد، چه به اختصار و چه به تفصيل، مدنظر جنگ‌مداران امريكايي هست و براي تسخير ايران، برنامه‌اي مثل اين رو پياده مي‌كنن.
همون‌طور كه ملاحظه فرمودين، در هر قسمت از اين برنامه، خواه ناخواه جنگ‌هاي شهري فراووني صورت مي‌گيره و جالبه بدونين كه در حال حاضر، تمركز عمده‌ي نيروهاي نظامي و آموزش‌هاي اون‌ها، روي جنگ‌هاي نامنظم و جنگ‌هاي شهري است؛ نه صرفاً كلاسيك!
در اين مورد، مي‌شه بهتر و بيشتر بحث كرد، به شرطي كه بحث، منحرف نشه و به خيالبافي و يا تضعيف روحيه و دست كم گرفتن توان رزمندگان ايران و تجهيزات‌مون، منجر نشه.

اگر جنگی بشه که نمی شه ما نباید از راه زمین با نیروهای آمریکایی درگیر بشیم که یک همچین چیزی خسارات زیادی در پی داره ولی خیلی ببخشیدا نیروی زمینی ایران هم دست کمی از اسرائیل نداره و برای خودش قدرتی هست ولی به نظر من :

1- جنگی در کار نیست .
2- اگر جنگی در کار باشسه که نیست ما نباید با اون ها از راه زمین درگیر بشیم .
3-اون ها از راه دریا می یان که ما می تونیم با همون موشک های ساحل به دریا تمام ناوگانشون رو مورد هدف قرار بدیم .
4- اگر جنگ هوایی هم باشه پدافند ها و سیستم های هاواک و تورام 1 هم سیستم های پیشرفته ای هستند که جنگنده ها با انعطاف بالا رو مورد هدف قرار می دن البته اگر از جنگنده ی رادار گریز استفاده نکنند .
5- آشوب ها در ایران بزرگترین مشکل هست البته اگر ما بتونیم ارتش و سپاه رو بعد از جنگ فقط برای مقابله با دشمن بزاریم خیلی بهتره چون ما حدودا هشت میلیون بسیجی داریم که با مجهز کردن این ها می شه آشوب های داخلی رو خوابوند البته تا اون جایی که من خبر دارم عرب های خوزستان تظاهراتشون سر سخت تر هست چون بیشتر اون ها به سلاح مجهز هستند و مقابله با او ها از مقابله با آمریکا واجب تر هست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
كركس بزرگوار؛ بنده كه عرض كردم. اين‌ها، تصميمات طرف امريكايي‌ هست. درمورد ايران كه مطلبي ننوشتم. ضمناً بنده، در پاسخ به خودتون، مطالب رو نوشتم. يه بار پست خودتون (كه نقل قول كردم) رو مطالعه بفرمايين. اون‌جا خودتون نوشتين :‌ «... برای مثال ((( دارم می گم برای مثال ))))) اگر آمریکا حمله کرد ...». پس صحبت‌هاي من هم در ادامه‌ي مثال شما بود دوست عزيز. مسلماً ارتش ايران هم بسيار قوي هست. ولي مشكل اينجاس كه جنگ با امريكا، بسيار متفاوت از جنگ با عراق هست. اين تفكر، همون اشتباهي بود كه عراق داشت. عراق، براي جنگيدن با امريكا، شروع به احداث خاكريز و موانع گوناگون، براي نبرد با امريكا كرد؛ چرا كه تصور مي‌كرد اين جنگ هم مثل جنگ با ايران هست. ولي امريكا، از شيوه‌هاي كاملاً نوين و با كمترين تلفات، ارتش قدرتمند عراق رو بسيار ساده تار و مار كرد (البته ظاهر قضيه اين بود. ماجرا در اصل چيز ديگه‌اي بود و اين ارتش، بايد نابود مي‌شد كه شد!!). ولي وقتي كه دو قدرت نظامي با هم برخورد كنن، احمقانه‌ترين كار ممكن براشون، نبرد مستقيم هست. در تمامي نبردهاي بزرگ، يك طرف از قدرت مستقيم و طرف ديگه از جنگ‌هاي نامنظم استفاده كرده (خواه ناخواه). شايد استالينگراد، مثال چندان مناسبي نباشه، ولي در اكثر نبردهاي جنگ جهاني دوم، اين قضيه اثبات شده. مثلاً آلمان، در جايي، كاملاً كلاسيك مي‌جنگيد، ولي در جبهه‌ي بعدي، سبك رزمش رو تغيير مي‌داد و مثلاً به جنگ‌هاي شهري روي مي‌آورد. در نهايت، بايد عرض كنم كه هيچ‌چيز، نشد نداره بزرگوار. ما هم اين‌جا صرفاً داريم جوانب مختلف امر رو بررسي مي‌كنيم؛ همين و همين!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر آمريکا نيروهای زمينی رو وارد ايران بکنه و تمام مراحل قبلی رو که شما گفتيد با موفقيت پشت سر بگذاره ، دو حالت به وجود می آد ايران در جنگ احتمالا شهری با استفاده از نيروها چريکی چنان تلفات سنگينی به آمريکا وارد می کنه که اون رو مجبور به عقب نشينی و عملا شکست جنگ ميکنه اين حالت با بودجه عظيم آمريکا و باتوجه به اينکه آمريکا از قبل مراکز حساس و استراتژيک رو با موشک و بمب از بين برده کاملا غير منطقی است. ولی در حالت دوم آمريکا شروع به پيشروی سريع و تسليم مقامات ايران ميکنه که در نهايت يقينا تغيير رژيم رو در ايران به دنبال خواهد داشت چيزی که آمريکا 30 ساله دنبالشه بعد از اون ممکنه ايران هم مثل عراق اشغال بشه که به دنبالش بودجه های وحشتناک برای آمريکا و عمليات چريکی توسط نيروهای ايرانی را در پی داره که اگر دخالت چين و کمک روسيه رو هم در نظر بگيريم اصلا برای آمريکا صرف نداره. پس فکر کنم فرضيه نيروی زمينی و تغيير رژيم که بعضی ها ميگن به طور کامل برای آمريکا منتفی است و فقط دنبال بمباران مناطق هسته ايست که باز اين کار هم فايده اي نخواهد داشت چون ريسک حملات انتقام جويانه ايران رو به دنبال داره. همه اينها بستگی به اين داره که آمريکا چقدر بخواد به اين جنگ بها بده و چقدر از خودش مايه بذاره . بحث خيلی پيچيده و مفصلی است بايد نشست و ديد . همه چی ممکنه اميدوارم يک کدوم در اين استراتژی جزيره مرغ بکشه کنار.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

كركس بزرگوار؛ !

از طرز صحبت شما ممنون ولی ما کوچیک شما هستیم و از طرز صحبتتون ممنون . در کل ما چاکریم .

اگر حمله ای بشه و اگر به قول شما ایران شکست بخوره و آمریکا به صورت نظامی حمله کنه و موفق بشه ایران رو بگیره چند حالت صورت می گیره .

1- دولت از هم می پاشه .
2- نا آرامی در شهر ها رخ می ده .
3- از اون طرف منافقین جو می گیرتشون .
4- عرب های خوزستان که خواستار جدایی خوزستان از ایران هستند به پا می خیزند و در خوزستان نا آرامی پیش میاد .
5- ایران در هم میریزه و حزب مشروطه ی نمی دونم نافق و سلطنت طلب و ... می ریزنند خر تو خر می شه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ضمن تبريك بازگشت آقا مصطفي عزيز به سايت بايد در مورد سلاح به اين نكته اشاره كنم كه اسراييل از اين سيستم براي مقاصد نظامي و پليسي ( با تغيير سلاح نصب شده) در كنار هم استفاده ميكند.البته بين ماموريتهاي ارتش و پليس اسراييل تفاوت چنداني وجود ندارد. كركس عزيز آمريكاييها بي دليل دو كشور همسايه ي ما را اشغال نكرده اند.در صورت حمله ي امريكا به كشورمان احتمالا بعد از حملات سنگين هوايي و موشكبارانهاي وسيع,امريكاييها از خيانتكاراني كه قصد جداشدن از ايران را دارند حمايت ميكنند و بعد از آن نوبت به تهاجم زميني از تمام جهتهاي جغرافيايي ميرسد.جمهوري آذربايجان از شمال,افغانستان از شرق,عراق از غرب و سواحل جنوبي ايران محلهايي هستند كه امريكا احتمالا از آنها براي حمله استفاده خواهد كرد. در صورت اضافه شدن نيروهاي ناتو,احتمالا تركيه هم يكي از نقاط تهاجم دشمن خواهد بود. اگر به حماقت بوش توجه كنيم مشخص ميشود كسي كه نفت عراق و معادن افغانستان را با آبرو و ابهت كشورش عوض ميكند احتمالا بدش نمي آيد تنها دشمن جدي و خطرناك ايالات متحده را حتي به قيمت جان صدهاهزار سرباز و ميلياردها دلار سرمايه ي كشورش نابود كند. اگر اين بهار را به سلامت پشت سر بگذاريم (زماني كه براي حمله مشخص شده) ديگر احتمال حمله به ايران بسيار ضعيف خواهد بود (البته اگر يك خوك جمهوريخواه ديگر سر كار نيايد). احتمال دارد بوش براي حفظ موقعيت حزب جمهوريخواه و تثبيت قدرت امريكا با حمله به ايران موافقت كند.البته نبايد يهوديان (بخوانيد صهيونيستها) را فراموش كرد.بدون نظر اين جانوران , امكان ندارد امريكا به ايران حمله كند.روي كمك روسها و چينيها هم نبايد حساب كرد. به اميد پيروزي حق بر باطل

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حمله به ایران رو اگر ما در چهار چوب بزاریم می فهمیم که جنگ در کل فرا منطقه ای خواهد بود و من فکر نکنم در صورت بروز جنگ نیرو های زمینی هر دو ارتش با هم درگیر بشند البته اگر به قولreichmarshal عزیز یه خوک جمهوری خواه دیگه نیاد برسه به قدرت . :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این جنگ روانی بعد از پیروزی ایران در جنگ با عراق از طرف آمریکا بود ولی این ها همش شعار هست .و اصلا عمل در کار نیست . من قبلا گفتم جرات صدام از این آمریکایی ها بیشتر بود ... صدام یه روز گفت حمله می کنم و کرد . این ها بیشتر از 20 ساله که می گن حمله می کنیم ولی هیچ خبری ینست در اصل جرات عراقی ها بیشتر این خون فاسد ها است . :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همین صدام هم از سالهای قبل از انقلاب نقشه ای برای حمله به ایران داشت (البته صدام مهره بود منظورم رهبران اصلی هست) ولی به دلیل پشتیبانی امریکا و ... از شاه و قدرت و انسجام ارتش ایران (مخصوصا نیروی هوایی که دقیقا عراق دراین نقطه خیلی ضعیف بود) جرات این کار رو نداشت و به دنبال موقعیت مناسب بود که با انقلاب و ایجاد رژیم جدید در ایران و بر هم ریختن ارتش در اثر فرار و یا عدام شدن ژنرال ها صورت گرفته بود ایجاد شد و بعد از این ماجرا ها بود که تجاوز به خاک ما و ساختن استحکامات و ..... در مرزها صورت گرفت و ادامه ماجرا ...... حالا در مورد امریکا ماجرا به کلی فرق میکنه بنظر من امریکا تا وقتی که به یک اجماع جهانی کامل نرسه کاری نمی کنه نه این که توان حمله یک جانبه را نداشته باشه بلکه میخواد بطور مثال افکار عمومی مردم خودش و بقیه کشور ها نگن که مثلا : امریکا متجاوزه و جنگ طلب و ... که شما این ماجرا رو درست قبل از حمله به عراق میبینید بطور مثال سیل فیلم های جنگی با موضوعیت تروریست و ... که مهد همه این ماجرا ها دراین فیلمها بجایی ختم نمی شد جز عراق . با این کار امریکا چند تا نشون رو با هم میزنه یک تغییر بعضی از واقعیات در مورد عراق مثل وجود تسلیحات کشتار جمعی و ..... دو ایجاد ترس در میان مردم منطقه و امریکا از اقدامات تروریستی در خاک خودشان ( ایجاد ترس یکی از اصلی ترین کارهای هالیوود هست که تا کنون کاملا موفق بوده در این کار )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اونطوری که من اون سلاح رو دیدم از یه کلت برای سامانه اتشش استفاده کردن که به نظر من سرعت و قدرت کافی رو برای اتش نداره فکر کنم اگه از یه مسلسل استفاده میکردن خیلی بهتر جواب میداد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Detonator عزيز ، اين سلاح ساخت داخل به گفته‌ي وزير دفاع توان نسب چندين نوع اسلحه رو داره كه وزير دفاع از نارنجك‌انداز ، انواع مسلسل ( سبك ) و كلت نام برد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.