امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

چند تا از این ها میتونن مقابل آبرامز یا تی_90 مقاومت کنن؟؟؟؟بنظرم در شهر هایی مثل تهران که کوچه ها و خیابان های تنگی داره این تانک چندان مناسب نیست و شکار این ها کار چندان سختی نیست فقط چند تا آرپی جی زن میخواد و یه نفر پشتیبان.
اگه عکس سه بعدی هم براش بزاری ممنون میشم.
میشه توضیح بدی چرا براش اتودر نزاشتن؟؟؟؟؟؟؟ icon_cheesygrin icon_cheesygrin icon_cheesygrin icon_cheesygrin icon_cheesygrin ویرایش شده در توسط Srbazazry

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='HAJJ_ABBAS' timestamp='1386939749' post='353000']
با توپ 105 میشه تانکهای امروزی رو زد؟
[/quote]فکر کنم بشه مثلااگه چهار یا پنج تا از این ها به جون آبرامز بیفتن با دادن 3 تا تلفات شاید بتونن آبرامز رو منهدم کنن (البته با در نظر گرفتن این که اتودر خودکار ندارند و گلوله گزاری با دست زمان میبره) ویرایش شده در توسط Srbazazry

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Srbazazry' timestamp='1386939465' post='352999']
چند تا از این ها میتونن مقابل آبرامز یا تی_90 مقاومت کنن؟؟؟؟بنظرم در شهر هایی مثل تهران که کوچه ها و خیابان های تنگی داره این تانک چندان مناسب نیست و شکار این ها کار چندان سختی نیست فقط چند تا آرپی جی زن میخواد و یه نفر پشتیبان.
اگه عکس سه بعدی هم براش بزاری ممنون میشم.
میشه توضیح بدی چرا براش اتودر نزاشتن؟؟؟؟؟؟؟ icon_cheesygrin icon_cheesygrin icon_cheesygrin icon_cheesygrin icon_cheesygrin
[/quote]
[quote name='HAJJ_ABBAS' timestamp='1386939749' post='353000']
با توپ 105 میشه تانکهای امروزی رو زد؟
[/quote]
در حقیقت همون طور که توی متن هم اشاره شده این تانک دسترویر بیشتر برای اجرای آتش پشتیبانی برای نیروهای پیاده نظام و به ندرت قراره با تانک های مثل ابرامز وارد مبارزه بشه
و فکر می کنم آر پی چی تاثیر زیادی بر روی زره این تانک دسترویر نداشته باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Crash' timestamp='1386940349' post='353002']
فکر می کنم آر پی چی تاثیر زیادی بر روی زره این تانک دسترویر نداشته باشه
[/quote]خب با سلاح های ضد زره میزنیم ، توی هیچ جنگی ممکن نیست تانک حضور نداشته باشه حالا توی یه جنگی تعدادشون کمه توی یه جنگ دیگه تعدادشون زیاده ، من فقط گفتم در مقایسه با تانکی مثل آبرامز چقدر قدرت منده. ویرایش شده در توسط Srbazazry

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Srbazazry' timestamp='1386940752' post='353003']
خب با سلاح های ضد زره میزنیم ، توی هیچ جنگی ممکن نیست تانک حضور نداشته باشه حالا توی یه جنگی تعدادشون کمه توی یه جنگ دیگه تعدادشون زیاده ، من فقط گفتم در مقایسه با تانکی مثل آبرامز چقدر قدرت منده.
[/quote]
مسلما قدرت یک تانک میدان اصلی نبرد را نداره چون وظیفه ای که بر دوشش محول شده متفاوته
در ضمن توپ 105 میلی متری تاثیر چندانی بر زره تانکی مثل آبرامز نخواهد گذاشت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شاید برای این نذاشتن چون باعث افزایش وزن میشده و از تحرک کم میکرده.خوب تحرک هم که از نون شب براش لازمتر.مگرنه مشکل تکنولوژی و هزینه ندارن.

فقط یه سوال پیش میاد نمیدونم هیچ کدوم از دوستان off road رفتن یا نه با سرعت بالای ۵۰ تو مسیر ناهموار حرکت کردن با اون تکونها چگونه میشه بار گذاری کرد نمیگم نمیشه ولی‌ خیلی‌ کند بی‌ دقت می‌شه

اگر مثل BMP3 یه توپ ۳۰ م م هم محور با توپ اصلی‌ داشت و مثل برادلی موشک فایر اند فورگت بغل برجکش داشت یه قاتل بلفطره میشد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='yazdan61' timestamp='1386955428' post='353033']
شاید برای این نذاشتن چون باعث افزایش وزن میشده و از تحرک کم میکرده.
[/quote]برادر من یه اتودر مگه چقدر وزن داره اونم برای همچین وسیله ای ، دیگه خیلی بترکونه 1تن بشه . بازم چندان مشکلی ایجاد نمیکنه و از تحرک هم کم نمیکنه . درضمن بارگذاری خیلی کار سختیه مثلا فرض کنیم توی یه منطقه ی ناهموار هستش و داره با آخرین سرعت از دست دشمن فرار میکنه اگه گلوله ازدست بارگذار بیفته دیگه تحرک و سرعت به چه دردی میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اون وقت یه بسته خرما بیشتر بدرد میخوره تا سرعت و تحرک icon_cheesygrin icon_cheesygrin icon_cheesygrin icon_cheesygrin icon_cheesygrin icon_cheesygrin icon_cheesygrin icon_cheesygrin icon_cheesygrin
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Srbazazry' timestamp='1386957334' post='353041']
برادر من یه اتودر مگه چقدر وزن داره اونم برای همچین وسیله ای ، دیگه خیلی بترکونه 1تن بشه . بازم چندان مشکلی ایجاد نمیکنه و از تحرک هم کم نمیکنه . درضمن بارگذاری خیلی کار سختیه مثلا فرض کنیم توی یه منطقه ی ناهموار هستش و داره با آخرین سرعت از دست دشمن فرار میکنه اگه گلوله ازدست بارگذار بیفته دیگه تحرک و سرعت به چه دردی میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اون وقت یه بسته خرما بیشتر بدرد میخوره تا سرعت و تحرک icon_cheesygrin icon_cheesygrin icon_cheesygrin icon_cheesygrin icon_cheesygrin icon_cheesygrin icon_cheesygrin icon_cheesygrin icon_cheesygrin
[/quote]

شما پس حتما off road نرفتی والا ما هم تو جیپ هم‌هایلوکسش وقتی‌ زمین دست اندازش کمی‌ زیاد میشد سر آب معدنی تو دهنمون نمیتونستیم بکنیم :)) چه برسه به بار گذاری گلوله . بعدشم من مطمئن نیستم ولی‌ حتما مثل rpg یه مکانیزمی داره که تا یه فاصله‌ای مسلح نمی‌شه گلوله ها
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سینا جان این سوال من دست شمارو میبوسه.
تانکه آبرامز ۶۵ تن‌ وزنش حداکثر سرعت برای شلیک توپشم فکر نکنم از ۳۰ بیشتر باشه پس تکون زیادی نداره ولی‌ این باید حداقل حداقل با سرعت ۵۰ ۶۰ اونم با این وزنش (( تازه احتمالا فرقم باید باشه بین شنی‌ و چرخ)) شلیک داشته باشه که باید کلی‌ تکون بخور
اون لودر بد بخت باید ۱۰ بار تلاش کنه تا یبارش بره تو
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
سینا جان این سوال من دست شمارو میبوسه.
تانکه آبرامز ۶۵ تن‌ وزنش حداکثر سرعت برای شلیک توپشم فکر نکنم از ۳۰ بیشتر باشه پس تکون زیادی نداره ولی‌ این باید حداقل حداقل با سرعت ۵۰ ۶۰ اونم با این وزنش (( تازه احتمالا فرقم باید باشه بین شنی‌ و چرخ)) شلیک داشته باشه که باید کلی‌ تکون بخور
اون لودر بد بخت باید ۱۰ بار تلاش کنه تا یبارش بره تو

[/quote]

با سلام خدمت شما و تشکر از دوست عزیزمان بابت این مطلب

در این جور مواقع از Breech Support یا مکانیزم پشتیبان خزانه استفاده میشود که یک سینی (یا چیزی شبیه به آن) است که مهمات روی آن قرار گرفته و به هدایت مهمات به داخل خزانه کمک میکند.

[url="http://gallery.military.ir/albums/userpics/10206/rot6.jpg"][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10206/thumb_rot6.jpg[/img][/url]

البته در زمین هایی با پست و بلندی های زیاد و عوارض قابل توجه خودروی مد نظر از امکان اجرای اتش موثر در سرعت هایی نظیر 50 الی 60 کیلومتر ناتوان خواهد بود چون سیستم تعلیق خودرو و تثبیتگر توپ امکان دفع تنش های وارده رو نخواهند داشت. ویرایش شده در توسط Goebbels
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مرسی سینا جان.
پس نتیجه میگیریم سرعت شو فقط برای سریع رسیدن به منطقه جنگی یا مانور‌های سریع و فرار سریع بعده شلیکش استفاده میکنه و مثل تانک برای شلیک در هنگام حرکت سرعت کمی‌ داره.درسته؟
یعنی‌ دیسترو‌ها محافظت زیاد فدای عکس عمل سریع در هنگام فرار و جابجایی و مانور کردن ولی‌ نه در هنگام آتش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.