mahdavi3d

کاوشگر 7 پرتاب شد/ رئیس‌جمهور پرتاب موفق دومین موجود زنده به فضا را تبریک گفت

Recommended Posts

چرا مرتب حرفاشون چنتا میشه! یبار میگن دو روز دیگه یبار هفته دیگه یبار میگن 150 کیلومتری (اگه اشتباه نکنم)پرتاب میشه یبار میگن 120 کیلومتری پرتاب میشه ........خب اطلاعرسانی نکنید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='k_Alavi' timestamp='1386675139' post='352394']
برای تکمیل پروژه انسان به فضا
[color=#0000ff][size=6][b]کاوشگر 7 هفته آینده از پایگاه فضایی امام خمینی پرتاب می شود[/b][/size][/color]
رئیس ستاد فناوری هوافضای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهور از پرتاب کاوشگر 7 در هفته آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار مهدی فرهی در حاشیه کنفرانس بین المللی مدیریت فناوری در جمع خبرنگاران، با اشاره به فعالیتهای هوافضا در کشور افزود: کاوشگر 7 در هفته آینده به فضا پرتاب می شود.
وی با بیان اینکه این کاوشگر از پایگاه فضایی امام خمینی سمنان پرتاب می شود، اظهار داشت: پرتاب این کاوشگر در راستای تکامل پرتاب موجود زنده به فضا است.
فرهی یادآور شد: تاکنون 6 کاوشگر در راستای تکمیل مطالعات محققان برای ارسال موجود زنده به فضا پرتاب شده است و در هفته آینده هفتمین کاوشگر نیز پرتاب می شود.
رئیس ستاد هوافضا، خاطرنشان کرد: این کاوشگر تا ارتفاع 120 کیلومتری زمین به فضا پرتاب می شود.
فرهی ابراز امیدواری کرد با پرتاب این کاوشگر به ارسال انسان به فضا دست پیدا کنیم.

[url="http://www.mehrnews.com/detail/News/2192675"]http://www.mehrnews....il/News/2192675[/url]

نکته جالبش اینه که میمون قبلی کاوشگر ۵ بود!
آیا قضیه دو تا میمون حقیقت داشته؟
[/quote]
پایگاه فضایی امام خمینی یه خورده برای پرتاب بزرگ نیست!...چرا از همان سایت معراج پرتابش نمی کنن!؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='nasirirani' timestamp='1386682615' post='352408']
پایگاه فضایی امام خمینی یه خورده برای پرتاب بزرگ نیست!...چرا از همان سایت معراج پرتابش نمی کنن!؟
[/quote]
چون پایگاه معراج برای [url="http://www.tabnak.ir/fa/news/363859/ماهواره-تدبیر-بر-سکوی-پرتاب-قرار-گرفت.com"]پرتاب ماهواره نوید2(تدبیر)[/url] می خواد استفاده بشه. گویا ماهواره بر همین الآن در سایت مستقر شده و مشغول مراحل آماده سازیند و انتظار برای زمان مناسب پرتاب رو می کشند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سايت تابناك:

ماهواره تدبير بر روي سكوي پرتاب قرار گرفت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='k_Alavi' timestamp='1386675139' post='352394']
برای تکمیل پروژه انسان به فضا
[color=#0000ff][size=6][b]کاوشگر 7 هفته آینده از پایگاه فضایی امام خمینی پرتاب می شود[/b][/size][/color]
رئیس ستاد فناوری هوافضای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهور از پرتاب کاوشگر 7 در هفته آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار مهدی فرهی در حاشیه کنفرانس بین المللی مدیریت فناوری در جمع خبرنگاران، با اشاره به فعالیتهای هوافضا در کشور افزود: کاوشگر 7 در هفته آینده به فضا پرتاب می شود.
وی با بیان اینکه این کاوشگر از پایگاه فضایی امام خمینی سمنان پرتاب می شود، اظهار داشت: پرتاب این کاوشگر در راستای تکامل پرتاب موجود زنده به فضا است.
فرهی یادآور شد: تاکنون 6 کاوشگر در راستای تکمیل مطالعات محققان برای ارسال موجود زنده به فضا پرتاب شده است و در هفته آینده هفتمین کاوشگر نیز پرتاب می شود.
رئیس ستاد هوافضا، خاطرنشان کرد: این کاوشگر تا ارتفاع 120 کیلومتری زمین به فضا پرتاب می شود.
فرهی ابراز امیدواری کرد با پرتاب این کاوشگر به ارسال انسان به فضا دست پیدا کنیم.

[url="http://www.mehrnews.com/detail/News/2192675"]http://www.mehrnews....il/News/2192675[/url]

نکته جالبش اینه که میمون قبلی کاوشگر ۵ بود!
آیا قضیه دو تا میمون حقیقت داشته؟
[/quote]

خوب دیگه ... خودشون سوتی دادن !

پس اشکالی نداره که ما هم بگیم ...

پرتاب کاوشگر 5 شکست خورد ... کاوشگر پیشگام بعد از کاوشگر 5 پرتاب شد ...

کاوشگر پیشگام در واقع همون کاوشگر 6 هست !!! :chicken:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SoheilEsy' timestamp='1386689901' post='352417']
خوب دیگه ... خودشون سوتی دادن !

پس اشکالی نداره که ما هم بگیم ...

پرتاب کاوشگر 5 شکست خورد ... کاوشگر پیشگام بعد از کاوشگر 5 پرتاب شد ...

کاوشگر پیشگام در واقع همون کاوشگر 6 هست !!! :chicken:
[/quote]
اون آزمایشی بوده با عروسک میمون ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='013579' timestamp='1386690048' post='352418']
اون آزمایشی بوده با عروسک میمون ...
[/quote]

نه دیگه عزیز ... اون که کاوشگر 4 بود !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SoheilEsy' timestamp='1386690527' post='352419']
نه دیگه عزیز ... اون که کاوشگر 4 بود !
[/quote]
دقیق نمی دونم ... ولی مطمئن هستم که اون عروسکه آسیب دیده بود ...
کاوشگر حامل دوربین داشتیم ...
کاوشگر لاکپشت و کرم و اینها داشتیم ...
کاوشگر شناسایی اجرام در مدار داشتیم ...
....
کاوشگر میمون داشتیم ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دو میمون بودن. اولی یه خال رو صورتش بود که به رحمت ایزدی پیوست. دومی موفقیت آمیز بود.

سوتی را خبرگزاری ها دادند که بعد از اعلام پرتاب موفقیت آمیز تصاویر میمون خالدار شکست خورده را همزمان پخش کردند. ملت هم که کور نبودن سریع حساس شدن.

آخر الامر با بررسی تصاویر پرتبگر ها و میمون ها معلوم شد سه پرتاب مختلف یوده. اولی عروسک، دومی میمون خالدار به رحمت خدا رفته، سومی موفقیت آمیز. ویرایش شده در توسط hossein9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
توجیه رسمی این بود که میمون خالداره تو تمرینات (!) ازش عکس گرفتن بعدا اشتباهی شده. این تئوری میمون مرحوم رو سهیل تو نت جا انداخت! (و به گاردین و نیورک تایمز و اینام رسید) و خب؛ گویا درست هم بوده.

به ایسنا گفته بودن بیاید از میمون خدا بیامرز عکس بگیرید اما منتشرش نکنید. جالبه ازونجا چیزی درز نکرده بوده تو این مدت. معلومه دهنشون قرصه. ویرایش شده در توسط k_Alavi

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='k_Alavi' timestamp='1386692621' post='352423']
توجیه رسمی این بود که میمون خالداره تو تمرینات (!) ازش عکس گرفتن بعدا اشتباهی شده. این تئوری میمون مرحوم رو سهیل تو نت جا انداخت! (و به گاردین و نیورک تایمز و اینام رسید) و خب؛ گویا درست هم بوده.

به ایسنا گفته بودن بیاید از میمون خدا بیامرز عکس بگیرید اما منتشرش نکنید. جالبه ازونجا چیزی درز نکرده بوده تو این مدت. معلومه دهنشون قرصه.
[/quote]

من مجبور شدم موضوع پرتاب ناموفق رو منتشر کنم ... اگر این کار رو نمی کردم کل دستاورد ما زیر سوال می رفت !

حدود 6 ساعت با 4 تا متخصص هوافضای خارجی بحث کردم تا موضوع جا افتاد ...

گند بزنن به این خبرگزاری ها ...

تازه این سوتی اصلی نبود ... عکس های خود کاوشگر ... چندتا کاوشگر متفاوت در حین بحث کشف کردیم !

یه جا تصویر لوگو سازمان بالا بود یه جا پایین ... یه جا سبز ! یه جا رنگ دماغه متفاوت بود !

خدا پدر اون متخصص آمریکایی رو بیامرزه که آدم با منطقی بود و قبول کرد که ما یک میمون رو با موفقیت پرتاب کردیم ...

من الان بجای اینکه خوشحال باشم بیشتر استرس دارم !

دوباره سوتی ندن ! :straight:
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SoheilEsy' timestamp='1386693687' post='352427']
من مجبور شدم موضوع پرتاب ناموفق رو منتشر کنم ... اگر این کار رو نمی کردم کل دستاورد ما زیر سوال می رفت !

حدود 6 ساعت با 4 تا متخصص هوافضای خارجی بحث کردم تا موضوع جا افتاد ...

گند بزنن به این خبرگزاری ها ...

تازه این سوتی اصلی نبود ... عکس های خود کاوشگر ... چندتا کاوشگر متفاوت در حین بحث کشف کردیم !

یه جا تصویر لوگو سازمان بالا بود یه جا پایین ... یه جا سبز ! یه جا رنگ دماغه متفاوت بود !

خدا پدر اون متخصص آمریکایی رو بیامرزه که آدم با منطقی بود و قبول کرد که ما یک میمون رو با موفقیت پرتاب کردیم ...

من الان بجای اینکه خوشحال باشم بیشتر استرس دارم !

دوباره سوتی ندن ! :straight:
[/quote]

عجب خر تو خری بوده یعنی هر کی واسه خودش موشک و میمون تهیه کرده بوده که هوا کنه rolling_on_the_floor ( شوخی)
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کی بوده که ما نفهیمیدیم. یا شاید من نفهمیدم.
فیلمی. عکسی؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سیاست هویج و چماقت منو کشته!!حقی ریاست جمهوری برازندته
  • Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.