امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

این جنگنده نمونه منحصر بفرد برای نیروی هوایی روسیه است و تنها نوع صادراتی آن که سوخو35 باشد از آیونیک به مراتب ضعیفتری برخوردار است. برد مدل صادراتی در حدود 200 کیلومتر یعنی نصف مدل داخلی آن میباشد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوشحال ميشم در مورد ترجمه از روسی و اطلاعات ديگر کمک کنم! درضمنSuper Flanker اسم ناتوی Su-37 Терминатор است نه Su-35BM اگر اطاعاتی در رابطه با Su-37 Терминатор يا همانSuper Flanker می خواهيد بنده کمک خواهم کرد! دانشجوی هوافضا اوکراين

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خوشحال ميشم در مورد ترجمه از روسی و اطلاعات ديگر کمک کنم!
درضمنSuper Flanker اسم ناتوی Su-37 Терминатор است نه Su-35BM
اگر اطاعاتی در رابطه با Su-37 Терминатор يا همانSuper Flanker می خواهيد بنده کمک خواهم کرد!
دانشجوی هوافضا
اوکراين

حالا یه حرفی زدی فردا یه مطلب دادیم برای ترجمه نزنی زیرش؟! :mrgreen:

چند تا مطلب روسی دارم که به نظرم ارزش ترجمه دارد اگر کمک کنی ترجمه کنیم بسیار عالی است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
"رد آرمی" عزیز واقعاً خسته نباشی. عالی بود. اون دیاگرام سوخو-35 که نوشته هاشم فارسی بود خیلی خوب بود. گمان می کنم چند وقت پیش در جریان سفر پوتین به لیبی قرارداد فروش 12 فروند سوخو-35 به لیبی بسته شد. البته قطعاً داونگرید میشه... جنگنده محشریه...14 جایگاه حمل تسلیحات و تجهیزات الکترونیکی بروز و فوق العاده...دیگه چی میخوان...مرگ!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پس با اين حساب روسها قيد سوخوي 35 و 47 رو زدن ! چون فعلا با اين هيولا ديگه اونا رو مي خوان چيكار واقعا روسها در طراحي و محاسبات سرامد هستن وقتي يك جنگنده-بمب افكن نسل 4 اين خصوصيات رو داره ديگه نسل 5 چي مي خواد بشه !!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته Su-35BM یک جنگنده نسل چهار نیست و در طبقه بندی بدان رتبه ++4 اطلاق میشود. این جنگنده بخشی از خصوصیات جنگنده های نسل پنجم را دارا میباشد و بخشی هم دارای خصوصیات جنگنده های نسل چهارم است. آیونیک و سیستم کامپیوتری و پروازی ، سیستم تغییر بردار رانش ، پنهانکاری تقریبی و تسلیحات جدید جزو نسل پنج و سایر قسمتها جزو نسل چهار هستند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقای SAEID اينجانب در خدمت گذاری حاضرم و خوشحال مي شم کمکی کرده باشم! البته بنده تايپ فارسی ندارم, اگر امکان دارد مطالب مورد نظر را به e-mail بنده ارسال کنيد و من بعد از ترجمه به صورت دستی مينويسم و اسکن ميکنم و برای شما ميفرستم . خود شما زحمت بکش فقط تايپ بکن. e-mai: sh.roshan2002@gmail.coml

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام و تشكر از شما دوستان عزيز ! بايد بگم جنگنده اي در حال حاضر تو جهان وجود نداره كه بتونه Su-35BM رو از بين ببره ! در واقع روس ها با ساخت اين جنگنده خواستن قدرت خودشون رو در عرصه هوافضا به رخ جهانيان بكشند و نشون بدن كه در ساخت جنگنده و تجهيزاتش (به ويژه تجهيزات الكترونيكي و ديجيتالي) به هيچ وجه از غرب عقب نيستند! icon_biggrin به نظر من اگه به روس ها مثلا 250 ميليون دلار (قيمت حدودي هر فروند رپتور) براي هر فروند جنگنده پول بدي بگي جنگنده بساز يه چيزي ميسازن كه تا 30ديگه نه آمريكايي ها و نه اروپايي ها نمي تونن همچين چيزي بسازند! راستي من تو چندتا سايت ديدم كه نوشته بود يكي از مشتريان احتمالي اين جنگنده ايرانه البته اگه يه كم فشارهاي بين المللي از روي ايران كم بشه ! اگه اين جنگنده به دست ما برسه اونوقت ميخوام ببينم كي تو خاورميانه جيك جيك ميكنه تا بزنيم پودرش كنيم ! :| به اميد روزي كه شاهد حضور Su-35BM (يا نمونه صادراتي آن) در نيروي هوايي ارتش جمهوري اسلامي يا سپاه پاسداران باشيم ! انشا ا... :mrgreen: اينم نسخه PDF اين مقاله ! http://gallery.military.ir/albums/userpics/Su-35BM.pdf

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادر ترکوندی دستت درد نکنه کارت فوق العاده بود.

راستی رد آرمی جان این جنگنده واقعا توان مقابله با جنگنده های نسل پنجمی را هم دارد. اگر اینطوری باشد باید پرونده نسل پنجم جنگنده ها بسته شود.

خواهش ميكنم !
آره اين جنگنده به راحتي ميتونه جنگنده هاي نسل پنجم رو هدف قرار بده ! البته جنگنده هاي پنهانكارم كاردبردهاي خودشون رو دارن !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
sh_roshan2002, از شما متشکرم. برای فارسی نویسی میتوانید ابتدا متن را پینگلیش نوشته و سپس با استفاده از سایت زیر به فارسی تبدیل کنید. http://www.bitaweb.com/fa/farsiNegar.html RedArmy, فیلمی از این جنگنده دارم که ساخته خود روسها و تبلیغاتی است. تنها مشکل حجم زیاد فیلم (در حدود 55 مگابایت!) است و اگه بتونم حجمش رو کم کنم آپلود خواهم کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

sh_roshan2002,
از شما متشکرم. برای فارسی نویسی میتوانید ابتدا متن را پینگلیش نوشته و سپس با استفاده از سایت زیر به فارسی تبدیل کنید.
http://www.bitaweb.com/fa/farsiNegar.html

RedArmy,
فیلمی از این جنگنده دارم که ساخته خود روسها و تبلیغاتی است. تنها مشکل حجم زیاد فیلم (در حدود 55 مگابایت!) است و اگه بتونم حجمش رو کم کنم آپلود خواهم کرد.

فکر کنم اگر شما از نرم افزارImTOO 3GP Video Converter استفاده کنید وفرمت اونرو به 3gpتغییر دهید حجمی معادل 5mbبیشتر نشه :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

RedArmy,
فیلمی از این جنگنده دارم که ساخته خود روسها و تبلیغاتی است. تنها مشکل حجم زیاد فیلم (در حدود 55 مگابایت!) است و اگه بتونم حجمش رو کم کنم آپلود خواهم کرد.

سعيد جان اگه اينكارو انجام بديد خيلي ممنون ميشم ! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
red army عزيز جدا خسته نباشي دست گلت درد نكنه مقاله جديد خوندني و مفيد به فايده اي بود اميدوارم يه دو سه تا اسكادران از جيگذ ها رو داشته باشيم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.