worior

تصاویر نیروهای ویژه جدید عراقی

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='vahidg' timestamp='1388035902' post='355770']
آفا یه لطفی کن اگه فیلم درست و درمونی داری بذار ما هم ببینیم.ممنون میشم.
[/quote]
فکر نمیکنم حفاظت اطلاعات اجازه چنین کاری رو بده
همون صابرین هم به علت عملیات و شهدایی که داشتن لو رفته

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Haj_Rezvan' timestamp='1387985090' post='355704']
راستی دوستانی که با دیدن نیروهای ویژه عراقی اینطور جو زده شدند..! توصیه می کنم جایی بچه های صابرین تهران رو نبینید چون تشنج می کنید..!
من باب اموزش و تجهیزات گفتم...!
[/quote]لطفا اگر عکس و فیلمی دارید بزارید تا ما هم استفاده کنیم. با تشکر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یکی از فیلم هاش هست توی اپارات...معرفی صابرین همونی که یک صحنه فرمانده شهید صابرین هم توی کیلیپ هست.امکاناتشون خوبه بد نیست.اموزششون هم مسلما عالیه.اگه یادتون باشه جناب الو هم توی خاطراتش از این کماندو های سپاه یادی کردند....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فکر نمی کنم صرف داشتن یک سری نیروهای ویژه با تجهیزات عالی 100% کافی باشه (هرچند که خوبه). مدیریت قوی و نبود فساد دولتی و اداری توی سازمان های امنیتی و.... توی حفظ امنیت خیلی مهم تره. دیگه همین که نیروهای[b] ایرانی[/b] میرن توی [b]عراق[/b] امنیت رو بر قرار میکنن(!!) مشخصه که وضع اون کشور چجوری هستش :laughing:
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='turkastara' timestamp='1388137441' post='355938']
فکر نمی کنم صرف داشتن یک سری نیروهای ویژه با تجهیزات عالی 100% کافی باشه (هرچند که خوبه). مدیریت قوی و نبود فساد دولتی و اداری توی سازمان های امنیتی و.... توی حفظ امنیت خیلی مهم تره. دیگه همین که نیروهای[b] ایرانی[/b] میرن توی [b]عراق[/b] امنیت رو بر قرار میکنن(!!) مشخصه که وضع اون کشور چجوری هستش :laughing:
[/quote]
البته فکر میکنم گروه های مقاومت این کار رو انجام بدن ایران فقط مشاوره بده
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]البته فکر میکنم گروه های مقاومت این کار رو انجام بدن ایران فقط مشاوره بده[/quote]

دیگه بدتر! :)
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصلا بحث عکس و فیلم نیست..! انشالله خدا نصیبتون میکنه اینها رو موقع عملیات ببنید..!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1388160920' post='356016']
دیگه بدتر! :)
[/quote]

معلموم نیست چه اتفاقاتی برات افتاده که اینقدر تغییر کردی سناپس جان...
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چجوری تغییر کردن برادر جان؟ :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1388251541' post='356215']
چجوری تغییر کردن برادر جان؟ :neutral:
[/quote]

نمیدونم ما احساس میکنم یه حس نا امیدی و بی تفاوتی خاصی گرفتت...همراه با واقع گرایی هایی که منطقی نیست !!!

اگه اشتباه میکنم عذر میخوام.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام....
نه واقع گرایی چیه! :)...

دارم میگم اوضاع عراق و ارتشش به شکلی هستش که نیروهایی از ایران میرن برا کنترل امنیت که دوستان دیگه اصلاح میکنن که اینا برا کنترل نمیرن، بلکه برا مستشاری کنترل توسط نیروهای دیگه‌ی مقاومت میرن و این یعنی ارتش و یگان های ویژه‌اش حتی اندازه‌ی برخی نیروهای عضو مقاومت هم اینکاره نیستن!!...

در کل، این نیروهای ویژه هیچ کار بخصوصی رو انجام ندادن و فقط در حد عکس هستن و نیرویی که فقط عکس باشه رو همه میگن در حد عکسه!! حالا منم کلی عکس از این نیروهای به اصطلاح ویژه دارم که سر فرصت میذارم...

این عزیزان اموزش های زیادی دیدن، ولی مثل ارتش افغانستان صرفا در حد فیگور گرفتن با تجهیزات دست دوم امریکایی هستش و نه عملیات واقعی! :)

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من خواستم بگم اینها همشون در حد فیگور گرفتن هستن و مالی نیستن و به خاطر چند تا اسلحه ی دسته دو آمریکایی نباید هی آه و ویلا بگیم و گرنه فیلم هاش هست کلی از اینها رو همین داعش دزدیده یا تو خواب پخ پخ کردن...
اما از اونجایی که می دونستم طبق همیشه دوستان من رو به دست کم گرفتن همسایه ها متهم می کنن چیزی نگفتم..
صرفا جهت اطلاع
امروز یکی فرمناده های نیرو های خوشتیپ معروف به اسوات تو الانبار کشته شد..! به همین راحتی..!
1545736_175701549306751_1389271488_n.jpg

• Upvote 3
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]امروز یکی فرمناده های نیرو های خوشتیپ معروف به اسوات تو الانبار کشته شد..! به همین راحتی..![/quote]
این چه حرفیه شما میزنی؟؟؟
مگه درگیری مسلحانه و تیر اندازی فرمانده و سرباز میشناسه؟؟؟
این درسته ما بگیم شهید جعفر خانی در درگیری با پژاک شهید شدن پس صابرین هیچ؟؟؟
ما هیچ وقت نخواستیم خدای نکرده شان نیروهامون پایین بیاریم. اگر هم حرفی زدیم یا انتقادی کردیم روی صحبتمون با مسئولین و فرماندهان و برنامه ریزان بود که باید توجه بیشتری به آموزش و تجهیز نیروها بکنن!!!
4 تا از همین مولفه های پیش و پا افتاده رو رعایت کنن یکم کار تبلیغاتی درست درمون کنن ببینن چقدر پرستیژ و میزان اشتیاق جوون ها به نیروهای نظامی کشورمون زیاد میشه
نجوونی که تحت هجمه و کار تبلیغاتی بازی هایی مثل کال آف دیوتی و فیلم های هالیوودیه وقتی نتونه لاقل نمونه و مشابه وطنی این نیروها رو ببینه مسلما گرایش به اون سمت پیدا میکنه!!!
شما کار درست انجام بده بازخورد مناسب هم بگیر!!! ویرایش شده در توسط Persian_ranger
  • Upvote 9
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='vahidg' timestamp='1387819109' post='355379']
عقرب های سیاه منظور کیا هستن؟
[/quote]منظور تیپ 55 هوابرد شیرازه که معروف هستند به عقرب های سیاه که الحق این لقب شایسته این تیپ دلاوره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Persian_ranger' timestamp='1388431399' post='356630']
این چه حرفیه شما میزنی؟؟؟
مگه درگیری مسلحانه و تیر اندازی فرمانده و سرباز میشناسه؟؟؟
این درسته ما بگیم شهید جعفر خانی در درگیری با پژاک شهید شدن پس صابرین هیچ؟؟؟
ما هیچ وقت نخواستیم خدای نکرده شان نیروهامون پایین بیاریم. اگر هم حرفی زدیم یا انتقادی کردیم روی صحبتمون با مسئولین و فرماندهان و برنامه ریزان بود که باید توجه بیشتری به آموزش و تجهیز نیروها بکنن!!!
4 تا از همین مولفه های پیش و پا افتاده رو رعایت کنن یکم کار تبلیغاتی درست درمون کنن ببینن چقدر پرستیژ و میزان اشتیاق جوون ها به نیروهای نظامی کشورمون زیاد میشه
نجوونی که تحت هجمه و کار تبلیغاتی بازی هایی مثل کال آف دیوتی و فیلم های هالیوودیه وقتی نتونه لاقل نمونه و مشابه وطنی این نیروها رو ببینه مسلما گرایش به اون سمت پیدا میکنه!!!
شما کار درست انجام بده بازخورد مناسب هم بگیر!!!
[/quote]
نیرو نظامی مملکت نیاز به سرباز معتقد داره..! نه عشق میلیتاری..!(تجربه ی ثابت شده 8 سال دفاع مقدس!)
جعفر خان و تیمش دهها عملیات موفق و محیر العقول تو دهها نقطه کشور داشتند..! عملیات های اینها کجاست!؟ کارنامه ی اینها مشخصه..!؟
ثانیا جعفر خان شهید شد ولی منطقه ازاد شد برادر..! نه اینکه شکست بخورند..!
  • Upvote 3
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.