hosseingmn

تاپیک جامع قصاب صبرا و شتیلا ... آریل شارون

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='013579' timestamp='1389651121' post='359211']
اخوی ، منبع معتبر تاریخی میدونی چیه؟ لطفاً منبع معتبر ... :straight:
اینی که شما گفتی به حتم یه سندی ازش پیدا میشه ، چون بزرگه و موضوع غیر رسمی حساب نمیشه ... :straight:
[/quote]

مشکل اینه که یه زمان روم هم مال ما بود . ترکیه افغانستان و غیره .
ولی الان نیست . شما میخوری برو بجنگ پس بگیر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohmohammadi20' timestamp='1389651263' post='359212']
مشکل اینه که یه زمان روم هم مال ما بود . ترکیه افغانستان و غیره .
ولی الان نیست . شما میخوری برو بجنگ پس بگیر
[/quote]
چه ربطی داشت؟
من گفتم منبع برای حرفت بیار ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='013579' timestamp='1389651380' post='359215']
چه ربطی داشت؟
من گفتم منبع برای حرفت بیار ...
[/quote]
اینکه اسرائیل بیش از سی درصد عرب داره؟ یا اینکه منبع بیارم که اعراب به اسرائیل حمله کرد؟
ببینید من خیلی اخطار دارم . نمیخوام اخراج دایم بشم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohmohammadi20' timestamp='1389651584' post='359217']
اینکه اسرائیل بیش از سی درصد عرب داره؟ یا اینکه منبع بیارم که اعراب به اسرائیل حمله کرد؟
ببینید من خیلی اخطار دارم . نمیخوام اخراج دایم بشم.
[/quote]

[quote]زمانی که فرصت این بود که کشور فلسطین تشکیل بشه خود اعراب به اسرائیل حمله کردن و [color=#ff0000]فلسطین متولد نشده رو تو نطفه خفه کردن[/color] .[/quote]
[size=4][size=6]؟؟؟[/size][/size]
واقعاً میگم من مطلع نیستم ... میخوام آشنا شم ... اگر منبع رو لطف کنید که ببینم چطور چنین نتیجه ایی حاصل میشه ، ممنون میشم ... :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='013579' timestamp='1389651823' post='359219']
[size=4][size=6]؟؟؟[/size][/size]
واقعاً میگم من مطلع نیستم ... میخوام آشنا شم ... اگر منبع رو لطف کنید که ببینم چطور چنین نتیجه ایی حاصل میشه ، ممنون میشم ... :rose:
[/quote]
Palestine, officially the State of Palestine is a de jure sovereign state[13][14] with limited recognition in the Levant that declared independence on 15 November 1988 by the Palestine Liberation Organization (PLO) and its government-in-exile in Algiers. In 2012, it was granted observer status by the United Nations

لفظ limited recognition که تا حدودی به رسمیت شناخته میشه . و تا اکنون هم برای فلسطین به کار برده میشه.
تاریخ تاسیس فلسطین 15 نوامبر 1988
به قنل از ویکپدیا ویرایش شده در توسط mohmohammadi20

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohmohammadi20' timestamp='1389652161' post='359220']
Palestine, officially the State of Palestine is a de jure sovereign state[13][14] with limited recognition in the Levant that declared independence on 15 November 1988 by the Palestine Liberation Organization (PLO) and its government-in-exile in Algiers. In 2012, it was granted observer status by the United Nations

لفظ limited recognition که تا حدودی به رسمیت شناخته میشه . و تا اکنون هم برای فلسطین به کار برده میشه.
تاریخ تاسیس فلسطین 15 نوامبر 1988
به قنل از ویکپدیا
[/quote]
به جز ویکیپدیا هم هست؟ آیا؟ ... بدک نیست مربوط به یک بخش بی طرفی از نقالان و نویسندگان بشه ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='013579' timestamp='1389652579' post='359224']
به جز ویکیپدیا هم هست؟ آیا؟ ... بدک نیست مربوط به یک بخش بی طرفی از نقالان و نویسندگان بشه ...
[/quote]
[quote name='013579' timestamp='1389652579' post='359224']
[/quote]
تو کتاب حقایق سیا کشوری به نام فلسطین نیست. کشوری که ما تعریفش رو داریم.
یا کرانه ی رود باختری هست یا غزه. فلسطینی که ما میگیم هم دو قسمته .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohmohammadi20' timestamp='1389653027' post='359225']
تو [color=#ff0000][size=5]کتاب حقایق سیا[/size][/color] کشوری به نام فلسطین نیست. کشوری که ما تعریفش رو داریم.
یا کرانه ی رود باختری هست یا غزه. فلسطینی که ما میگیم هم دو قسمته .
[/quote]
مگه ما حقایقمون رو از CIA میگیریم؟؟؟
موزی تر و بی اخلاق تر از CIA (سیا) و نشریات مربوط بهش ، منبع پیدا نکردی؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='013579' timestamp='1389653335' post='359227']
مگه ما حقایقمون رو از CIA میگیریم؟؟؟
موزی تر و بی اخلاق تر از CIA (سیا) و نشریات مربوط بهش ، منبع پیدا نکردی؟؟؟
[/quote]

مشکل اینه که دویست و خورده ای کشور دیگه مثل ما فکر نمیکنن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohmohammadi20' timestamp='1389653556' post='359229']
مشکل اینه که دویست و خورده ای کشور دیگه مثل ما فکر نمیکنن.
[/quote]
دویست و خورده ایی کشور دیگه شاید بخوان نوکری آمریکا رو هم بکنند ، اصلاً آمریکا رو خدا بدونند ، به ما چه ربطی داره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وقتی که ما میگیم فلسطین . در حالی که فلسطین دو منطقه است و قسمتهایی که اسرائیل تصرف کرده . ریشه یابی کنیم :
با تقسیم سرزمینی که تحت قیومیت انگلستان و پیش از ان تحت قیومیت فرانسه بود دو سرزمین اسرائیل و فلسطین به وجود اومد. تو این مقطع اسرائیل کشور تشکیل داد. ولی فلسطین هرگز تشکیل نشد. دلیل این کار نه اسرائیل بلکه اعراب بود. سالش فکر کنم 1948 بود. یک روز بعد هم کشورهای عربی به اسرائیل حمله کردن. ما میگیم به اسرائیل اشغالگر حمله کردن ولی صد و خورده ای کشور دیگه میگن به یک کشور حمله کردن . اصلا به من چه .

[quote name='013579' timestamp='1389653730' post='359230']
دویست و خورده ایی کشور دیگه شاید بخوان نوکری آمریکا رو هم بکنند ، اصلاً آمریکا رو خدا بدونند ، به ما چه ربطی داره؟
[/quote]
خوب پس چرا ما درباره ی فلسطین حرف میزنیم؟

[quote name='mohmohammadi20' timestamp='1389653879' post='359233']
وقتی که ما میگیم فلسطین . در حالی که فلسطین دو منطقه است و قسمتهایی که اسرائیل تصرف کرده . ریشه یابی کنیم :
با تقسیم سرزمینی که تحت قیومیت انگلستان و پیش از ان تحت قیومیت فرانسه بود دو سرزمین اسرائیل و فلسطین به وجود اومد. تو این مقطع اسرائیل کشور تشکیل داد. ولی فلسطین هرگز تشکیل نشد. دلیل این کار نه اسرائیل بلکه اعراب بود. سالش فکر کنم 1948 بود. یک روز بعد هم کشورهای عربی به اسرائیل حمله کردن. ما میگیم به اسرائیل اشغالگر حمله کردن ولی صد و خورده ای کشور دیگه میگن به یک کشور حمله کردن . یک روز دیگه من کاملا این قضیه رو مینویسم.

[/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohmohammadi20' timestamp='1389653879' post='359233']
با تقسیم سرزمینی که تحت قیومیت انگلستان و پیش از ان تحت قیومیت فرانسه بود دو سرزمین اسرائیل و فلسطین به وجود اومد. تو این مقطع اسرائیل کشور تشکیل داد. ولی فلسطین هرگز تشکیل نشد. دلیل این کار نه اسرائیل بلکه اعراب بود. سالش فکر کنم 1948 بود. یک روز بعد هم کشورهای عربی به اسرائیل حمله کردن. ما میگیم به اسرائیل اشغالگر حمله کردن ولی صد و خورده ای کشور دیگه میگن به یک کشور حمله کردن . اصلا به من چه .

[/quote]
این هم بیانات آیت الله خامنه ای در پنجمین اجلاس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین ... برای شفاف سازی بیشتر ...
[left]....................................................................[/left]
[left][url="http://rajanews.com/detail.asp?id=103327"]http://rajanews.com/...l.asp?id=103327[/url][/left]
[quote]امروز رژيم صهيونيستي از هميشه منفورتر و ضعيفتر و منزوي‌تر، و حامي اصلي‌اش آمريكا از هميشه گرفتارتر و سردرگُم‌تر است.[/quote]
[quote]اكنون صفحه‌ي كلّي و اجمالي فلسطين در شصت و چند سال گذشته،‌ پيش روي ما است. آينده را بايد با نگاه به آن و درس‌گيري از آن تنظيم كرد.
دو نكته را پيشاپيش بايد روشن كرد:
اول: اينكه [size=5][color=#FF0000]مدّعاي ما آزادي فلسطين است، نه آزادي بخشي از فلسطين.[/color][/size] هر طرحي كه بخواهد فلسطين را تقسيم كند، يكسره مردود است. طرح دو دولت كه لباس حق به جانبِ « پذيرش دولت فلسطين به عضويت سازمان ملل » را بر آن پوشانده‌اند، چيزي جز تن دادن به خواسته‌ي صهيونيستها يعني « پذيرش دولت صهيونيستي در سرزمين فلسطين » نيست. اين به معني پايمال كردن حق ملت فلسطين، ناديده گرفتن حق تاريخي آوارگان فلسطيني، و حتي تهديد حق فلسطينيان ساكن سرزمينهاي ١٩٤٨ است. به معناي باقي ماندن غده‌ي سرطاني و تهديد دائمي پيكره‌ي امت اسلامي، مخصوصاً ملتهاي منطقه است. به معناي تكرار رنجهاي دهها ساله و پايمال كردن خون شهدا است.
هر طرح عملياتي بايد بر مبناي اصل: « همه‌ي فلسطين براي همه‌ي مردم فلسطين » باشد. فلسطين، فلسطينِ « از نهر تا بحر » است، نه حتي يك وجب كمتر. البته اين نكته نبايد ناديده بماند كه ملت فلسطين همانطور كه در غزه عمل كرده‌اند، هر بخش از خاك فلسطين را كه بتوانند آزاد كنند، به وسيله‌ي دولت برگزيده‌ي خود، اداره‌ي امور آن را برعهده خواهند گرفت ولي هرگز هدف نهائي را از ياد نخواهند برد.
نكته‌ي دوم: آن است كه براي دستيابي به اين هدف والا، كار لازم است نه حرف؛ جدي بودن لازم است نه كارهاي نمايشي؛ صبر و تدبير لازم است نه رفتارهاي بي‌صبرانه و دچار تلوّن. بايد به افقهاي دور نگريست و قدم به قدم با عزم و توكّل و اميد به پيش رفت. دولتها و ملتهاي مسلمان، گروههاي مقاومت در فلسطين و لبنان و ديگر كشورها، هر يك ميتوانند نقش و سهم خود از اين مجاهدتِ همگاني را بشناسند و باذن‌ الله جدول مقاومت را پر كنند.
طرح جمهوري اسلامي براي حلّ قضيه‌ي فلسطين و التيام اين زخم كهنه، طرحي روشن، منطقي و منطبق بر معارف سياسي پذيرفته شده‌ي افكار عمومي جهاني است كه قبلاً به تفصيل ارائه شده است. [size=5][color=#FF0000]ما نه جنگ كلاسيك ارتشهاي كشورهاي اسلامي را پيشنهاد ميكنيم، و نه به دريا ريختن يهوديان مهاجر را، و نه البته حكميّت سازمان ملل و ديگر سازمانهاي بين‌‌المللي را. ما همه پرسي از ملت فلسطين را پيشنهاد ميكنيم. ملت فلسطين نيز مانند هر ملت ديگر حق دارد سرنوشت خود را تعيين كند و نظام حاكم بر كشورش را برگزيند. همه‌ي مردم اصلي فلسطين از مسلمان و مسيحي و يهودي ـ نه مهاجران بيگانه ـ در هر جا هستند؛ در داخل فلسطين، در اردوگاهها و در هر نقطه‌ي ديگر، در يك همه پرسي عمومي و منضبط، شركت كنند و نظام آينده‌ي فلسطين را تعيين كنند. آن نظام و دولت برآمده از آن پس از استقرار، تكليف مهاجران غير فلسطيني را كه در ساليان گذشته به اين كشور كوچ كرده‌اند، معين خواهد كرد.[/color][/size] اين يك طرح عادلانه و منطقي است كه افكار عمومي جهاني آن را به درستي درك ميكند و ميتواند از حمايت ملتها و دولتهاي مستقل برخوردار شود. البته انتظار نداريم كه صهيونيستهاي غاصب به آساني به آن تن در دهند، و اينجا است كه نقش دولتها و ملتها و سازمانهاي مقاومت شكل ميگيرد و معني مي‌يابد. مهمترين ركن حمايت از ملت فلسطين، قطع پشتيباني از دشمن غاصب است، و اين وظيفه‌ي بزرگ دولتهاي اسلامي است. اكنون پس از به ميدان آمدن ملتها و شعارهاي قدرتمندانه‌ي آنان بر ضد رژيم صهيونيست، دولتهاي مسلمان با چه منطقي روابط خود با رژيم غاصب را ادامه ميدهند؟ سند صداقت دولتهاي مسلمان در جانبداريشان از ملت فلسطين، قطع روابط آشكار و پنهان سياسي و اقتصادي با آن رژيم است. دولت‌هايي كه ميزبان سفارتخانه‌ها يا دفاتر اقتصادي صهيونيستهايند نميتوانند مدّعي دفاع از فلسطين باشند و هيچ شعار ضد صهيونيستي از سوي آنان، جدي و واقعي تلقي نخواهد شد.
سازمانهاي مقاومت اسلامي كه بار سنگين جهاد را در سالهاي گذشته بر دوش داشته‌اند، امروز نيز با همان تكليف بزرگ روبرويند. مقاومت سازمان يافته‌ي آنان، بازوي فعالي است كه ميتواند ملت فلسطين را به سوي اين هدف نهائي به پيش ببرد. مقاومت شجاعانه از سوي مردمي كه خانه و كشورشان اشغال شده، در همه‌ي ميثاقهاي بين‌المللي، به رسميت شناخته شده و مورد تحسين و تجليل قرار گرفته است. تهمت تروريزم از سوي شبكه‌ي سياسي و رسانه‌ئي وابسته به صهيونيزم، سخن پوچ و بي‌ارزشي است. تروريست آشكار، رژيم صهيونيستي و حاميان غربي آنهايند؛ و مقاومت فلسطيني، حركتي ضّد تروريستهاي جراّر و حركتي انساني و مقدس است.
در اين ميان، كشورهاي غربي نيز شايسته است صحنه را با نگاهي [size=5][color=#FF0000]واقع بينانه[/color][/size] بنگرند. غرب امروز بر سر دو راهي است. يا بايد دست از زورگوئي طولاني مدت خود بردارد و حق ملت فلسطين را بشناسد و بيش از اين از نقشه‌ي صهيونيستهاي زورگو و ضّد بشر پيروي نكند، و يا در انتظار ضربه‌هاي سخت‌تر در آينده‌ي نه چندان دور باشد. اين ضربه‌هاي فلج كننده فقط سقوط پي در پي حكومتهاي گوش به فرمان آنان در منطقه‌ي اسلامي نيست، بلكه آن روزي كه ملتهاي اروپا و آمريكا دريابند كه بيشترين گرفتاريهاي اقتصادي و اجتماعي و اخلاقي آنان منشأ گرفته از سلطه‌ي اختاپوسي صهيونيزم بين‌الملل بر دولتهاي آنهاست، و دولت مردان آنان به خاطر منافع شخصي و حزبي خود، مطيع و تسليم در برابر زورگوئيهاي كمپاني‌داران زالو صفت صهيونيست در آمريكا و اروپايند، آنچنان جهنّمي براي آنان به وجود خواهند آورد كه هيچ راه خلاصي از آن متصور نيست.
رئيس جمهور آمريكا ميگويد كه امنيت اسرائيل خط قرمز اوست. اين خط قرمز را چه عاملي ترسيم كرده است؟ منافع ملت آمريكا يا نياز شخص اوباما به پول و پشتيباني كمپانيهاي صهيونيستي براي به دست آوردن كرسي دومين دوره‌ي رياست جمهوري؟ تا كي شماها خواهيد توانست ملت خود را فريب دهيد؟ آن روزي كه ملت آمريكا به درستي دريابد كه شماها براي چند صباح بيشتر باقي ماندن در قدرت، تن به ذلت و تبعيت و خاكساري در برابر زر سالاران صهيونيست داده‌ايد و مصالح ملت بزرگي را در پاي آنان قربان كرده‌ايد با شما چه خواهد كرد؟[/quote]

............................................................................
تکراریه ، ولی مفید می باشد ...

[quote]خوب پس چرا ما درباره ی فلسطین حرف میزنیم؟[/quote]
منظورت رو نفهمیدم ... :straight:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='013579' timestamp='1389654543' post='359237']
این هم بیانات آیت الله خامنه ای در پنجمین اجلاس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین ... برای شفاف سازی بیشتر ...
[left]....................................................................[/left]
[left][url="http://rajanews.com/detail.asp?id=103327"]http://rajanews.com/...l.asp?id=103327[/url][/left]

............................................................................
تکراریه ، ولی مفید می باشد ...

منظورت رو نفهمیدم ... :straight:
[/quote]

در این جوابتون گفتم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohmohammadi20' timestamp='1389658492' post='359253']

در این جوابتون گفتم.
[/quote]
به گمونم من آدم کند ذهنی هستم ...
میشه توضیح بدی که [color=#ff0000]چه ربطی داشت؟[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='013579' timestamp='1389658847' post='359254']
به گمونم من آدم کند ذهنی هستم ...
میشه توضیح بدی که [color=#ff0000]چه ربطی داشت؟[/color]
[/quote]

نمیشه یه کشور رو ایزوله کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.