azimikia

** دستکش های تاکتیکی **

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با تشکر از شما.همیشه برای من سوال بوده که واقعا این دستکش ها چه ویژگی دارند که مورد استفاده نیروهای ویژه قرار می گیرند.در واقع دستکش یکی از حسهای اصلی بدن یعنی لامسه را در دست ها از بین می بره.پس واقعا مزیت استفاده از اون چیه؟البته بجز حفاظت دست در برابر شعله آتش(آن هم در نوع نسوز)
یا دستکش چطور باعث افزایش سرعت عمل کاربر می شه(آنطور که در مقاله ذکر شده)
با سپاس

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه دستکش استوک موتور کراس بگیرین انگشت اشاره یا همشون رو از بنده اول به بعد ببرین با یه اسپری رنگ کنین . تو بیابون کوه جنگل حتما دستتون کنین .بدترین چیز اینه که لیز بخورین یا بیفتین یا در هنگام بالا رفتن از درخت یا صخره‌ای کفه دستتون ببره.رسما شما یه دستتون رو از دست دادین و براتون کارایی نداره و احتمال چرک و عفونت بسیار بالاست
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر
دست کش های زیبایی هستند ، نمونه اش تو بازار ایران پیدا نمیشه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این همه مزایا برای این دستکش ها دوستان بیان کردن بنده هم یه مشکلش رو بیان بکنم برسی کنیم که چطور میشه برطرفش کرد
ببینید یکی از مشکلات که من معمولا با دستکش های ضخیم دارم این هست که حس لامسه دست رو به شدت ضعیف میکنه
و این باعث میشه کار های حساس و ظریف مانند بستن بند پوتین تقریبا غیر ممکن بشه به نظرم راهکاری که دوستمون فرمودن خیلی جالب هست
یعنی این نوع دستکش ها رو استفاده کنی و نوک انگشتانت رو با اسپری رنگ کنی به نظرم خیلی خوب هست
http://upload7.ir/imgs/2014-01/04160477498619697246.jpg ویرایش شده در توسط reza2250

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='reza2250' timestamp='1390565238' post='361396']
این همه مزایا برای این دستکش ها دوستان بیان کردن بنده هم یه مشکلش رو بیان بکنم برسی کنیم که چطور میشه برطرفش کرد
ببینید یکی از مشکلات که من معمولا با دستکش های ضخیم دارم این هست که حس لامسه دست رو به شدت ضعیف میکنه
و این باعث میشه کار های حساس و ظریف مانند بستن بند پوتین تقریبا غیر ممکن بشه به نظرم راهکاری که دوستمون فرمودن خیلی جالب هست
یعنی این نوع دستکش ها رو استفاده کنی و نوک انگشتانت رو با اسپری رنگ کنی به نظرم خیلی خوب هست
[url="http://upload7.ir/imgs/2014-01/04160477498619697246.jpg"]http://upload7.ir/im...98619697246.jpg[/url]
[/quote]
دستکش ها چند نوع دارن و برای هر کاری انواع مخصوصی دارن.
مثلا دستکشی که شما می خوای با اون با طناب کار کنی باید کفه دست مقاوم داشته باشه تا در برابر حرارت و فشار حاصله از اصطکاک با طناب دوام بیاره. گاهی دیتکش برای عملیات های نظامی هست خوب نیازی به دستکشی در حد دستکش جوشکاری نیست یا کار با طناب و گاهی هم برای کارهای دیگه پس برای هر کاری دستکش مخصوص اون لازم هست.

در خود شکل و شمایل هم دو نوع دارن نوعی از اونها بند اول و دوم انگشت عریان هست و برخی کاملا انگشت رو می پوشونن.
برخی مچ دست رو هم پوشش میدن و برخی نه؛ برخی دیگه هم علاوه بر پوشش مچ اون رو مثل مچ بند چرمی این پهلوان های معرکه گیر محکم می کنه تا بشه کار سنگین باهاش کرد.

پس شما بنا به کاری که می خوای انجام بدی دستکش انتخاب می کنی ولی بیشتر نیروهای نظامی برای عملیات نظامی نوعی دستکش انتخاب می کنن که کفه اون محکم باشه و بدنه اون رات و نرمتر تا هم بشه با طناب و راپل و.... باهاش کار کرد و هم با اسلحه و....

اما نباید فراموش کرد در خیلی از عملیات ها وکارها اصولا نیازی اصلا به حس لامسه نیست به هیچ عنوان و خیلی در حد حس کردن جزئی اشیا کافی و وافی هست. مثلا شما مگر در روز که در عملیات هستید چند بار بند پوتین باز و بسته می کنید؟؟؟ تازه اونم شما وقتی بند پوتین باز می کنید یعنی در واقع می خواید خستگی در کنید و یا به جای امن و.... رسیدید وگرنه کسی وسط درگیری که پوتین در نمیاره ولی وقتی بخواد در بیاره و منطقه امن باشه و.... خوب در عرض چند ثانیه میشه دستکش هم در آورد.
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من با دستکش تقریبا کاری نیست که نتونم بکنم !
اوایل برام سخت بود اما بهش عادت کردم !
باید بیشار کار ها رو باهاش انجام بدین تا بهش عادت کنین ، مثل تایپ کردن با دستکش :)
بستن بند کفش با دستکش
چسب زدن کاغد با دستکش
و...
من یه ماه استفاده کردم شده بود عضوی از تنم
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برای اسنایپر ها و شارپ شوتر ها، همین مدل دستکش ها هست با این وجود که انگشت اشاره که ماشه رو میچکونه دیگه پوسته نداره و لخت می‌مونه که بتونه دقیق و درست ماشه رو بچکونه! :)...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='reza2250' timestamp='1390565238' post='361396']
[url="http://upload7.ir/imgs/2014-01/04160477498619697246.jpg"]http://upload7.ir/im...98619697246.jpg[/url]
[/quote]
اگه اون دستکش رو زیاد استفاده کنی و باهاش تمرین کنی میشه جزئی از بدن مثل کارگرهایی که باهاش کار میکنن کارهایی مثل جوشکاری و غیره برای کارهای ظریفتر تمرین بیشتری میخاد من یه زمانی با این دستکشهای چرمی یا با دستکشهای نسوز تو محیط صنعت کولیس میخوندم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط crazy-doctor، 11 شهریور 1394 - ??? ?? ????? / ???? ????? ?????
مخفی شده توسط crazy-doctor، 11 شهریور 1394 - ??? ?? ????? / ???? ????? ?????
اقا از اینا اصلاً پیدا نمیشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط crazy-doctor، 11 شهریور 1394 - ??????? ?????
مخفی شده توسط crazy-doctor، 11 شهریور 1394 - ??????? ?????

اقا از اینا اصلاً پیدا نمیشه

دوست عزیز به تاریخ اخرین پست تاپیک ها دقت کنید و تاپیک های قدیمی را در صورتی که مطلب فنی ندارید بالا نیاورید 

پست قبلی شما  حذف میشه 

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اقا چطور میشه ازینا مخصوصا oakly تو ارومیه یا
تبریز گیر اورد خواهشا راهنماییم کنید چون برای یه روز تبریزم....ارومیه هم که کلا پیدا نکردم!!! ویرایش شده در توسط zoljenah

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.