mohammadarea51

ناوهای کلاس یوان وانگ(Yuan Wang) چین

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='110110313' timestamp='1390737484' post='361801']
ایا این ناو ها قابلیت دفاع از خود را دارند؟
[/quote]

سوال بنده هم هست ، با توجه به اینکه مسلح نیستند ، ناو جنگی محسوب میشن یا خیر ، هر چند که از اولویت های تهاجم یا تسخیر در جنگ هستند .
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]جالب بود و دست شما درد نکنه. ایران هم با توجه به نیازی که برای ورود به فضا داره نیاز داره که دو سه تایی از این جور ناوها بسازه. حالا به این بزرگی هم که نشد کوچکتر. میشه بدنه ش رو سفارش داد به خارج و تجهیزاتش رو خودمون روش نصب کنیم. به هرحال دنیای میلیتاری بدون فضا یعنی هیچ[/right]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممکن هست آن شناور تحقیقاتی در ابعاد موج کلاس ها که در تاسیسات شهید باهنر در حال ساخت هست ( اول در گوگل ارث با این احتمال که یک موج کلاس هست شناسایی شد و سپس در برنامه ثریا عنوان شد که یک شناور تحقیقاتی در ایعاد موج کلاس هاست ) برای همچین ماموریت هایی باشد ؟ ویرایش شده در توسط Sami1993
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]موج کلاسها فکر کنم برای اینکار خیلی کوچولو باشندها. شما یه نگاهی به آنتن اینها بندازی می بینی خودشون اندازه ی رزمناون[/right]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

موج کلاسها فکر کنم برای اینکار خیلی کوچولو باشندها. شما یه نگاهی به آنتن اینها بندازی می بینی خودشون اندازه ی رزمناون

البته فکر می کنم با پیشرفت تکنولوژی و بالطبع کاهش حجم سامانه ها دیگه نیازی به همچین شناورهایی با همچین ابعادی مانند گذشته نباشه..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.