blender

تحلیل و پیگیری تحولات اوکراین

تنش میان روسیه - اوکراین 2022   

44 votes

این نظرسنجی برای رای جدید بسته است
  1. 1. 1- به نظر شما ، وقوع درگیری میان روسیه و اوکراین محتمل است ؟

• بله
      32
    • خیر
      12
  2. 2. 2- به نظر شما سطح درگیری میان دوطرف در چه مقیاسی خواهد بود ؟

• گسترده
      7
    • نیمه گسترده
      24
    • محدود
      13
  3. 3. 3- به نظر شما ، حد پیشروی ارتش روسیه در داخل خاک اوکراین تا چه اندازه ای خواهد بود ؟

• محدود به مناطق همجوار با مرزهای شمالی ، جنوبی و غربی روسیه
      33
    • پیشروی تا پایتخت اوکراین ( کیف )
      8
    • پیشروی تا غربی ترین مرزهای اوکراین
      3

Recommended Posts

10 hours قبل , MR9 گفت:

رسانه های غربی و اوکراینی : قدرت سخت افزاری ارتش روسیه در حال اتمام است

ویدئوهای جدیدی از ارسال تجهیزات نظامی به شرق اوکراین 

سلام - اگر می گفتند دچار کمبود نیروی انسانی شده یا از نظر اقتصادی تحت فشار است قابل باور بود کافی است به تصاویر ماهواره ای از انبارهای ارتش سرخ در تاتارستان و سیبری نگاه کنید 

10 hours قبل , MR9 گفت:

تاکتیک جدید روسها در صحنه نبرد اوکراین 

مردمی کردن جنگ !!!!!

در 72 ساعت اخیر ، نشانه های آشکاری از تغییر استراتژی تبلیغاتی ارتش روسیه در صحنه نبرد اوکراین رصد شده 

سیل کمک های مردمی ( البته به ادعای روسها ) به جبهه های نبرد در حال ارسال هست

سناریو تاکتیک جدید : پوتین گوشی تلفنو برمیداره و زنگ میزنه -- الو تاواریش اولیگارش شما کجا هستید ؟ تاواریش اولیگارش : شِلوم ( =سلام به عبری ) تاواریش پوتین من یخورده مریض احوال بودم پزشکان توصیه کردند بیام سواحل مدیترانه ( = فلسطین اشغالی ) حموم آفتاب بگیرم ! پوتین : تاواریش این درسته که من دست تنها بدون جیره و مواجب اینجا بمونم بجنگم از اموال شما حفاظت کنم اونوقت شما برین صفا کنین ؟ الیگارش : تاواریش من به وجود شما افتخار میکنم و پشتیبان شما هستم شماره حساب بده انجام وظیفه کنم ایکی ثانیه واست پول واریز میکنم فقط آقایی کن از ما اسمی نیار بگو کمکهای مردمی بوده ! پوتین : باشه تاواریش واریز کن ناامیدت نمیکنم فقط مبلغ واریزی تُپُل باشه !:D;)

• Like 3
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
1 hour قبل , MR9 گفت:

A_Russian_T-72B3_tank_with_rock_armor_on A_Russian_T-72B3_tank_with_rock_armor_on

جنگ در اوکراین ، روز به روز در حال جالب شدن است 

تانک تی-72بی3 روسی به زره های سنگی جانبی مجهز شده !!!!!!!1

این کیسه های سنگ ریزه وقعا چقدر جلوی سلاحهای ضد تانک موثر هستن ؟؟  وقتی کیسه شن موثر نیست اینها چطور میتونن ؟

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
10 hours قبل , MR9 گفت:

یک نکته ای هست در خبر امروز که ظاهرا ستاد کل ارتش اوکراین یک نظر واحد در مورد ارتش روسیه ندارد .. از یک سمت معتقد هست که روسها دچار کمبود تجهیزات و نیرو هستند و عنقریب هست متلاشی بشوند و از سمت دیگر اصرار دارند که روسها نیروی قوی تری در صحنه نبرد دارند و غربی ها باید روند کمک های خودشون را سریعتر و بیشتر کنند . این تضاد را چه شکلی برای خودشون حل می کنند ؟!!!!!

سلام - به نظر میرسد در عمل نهادی بالاتر از ستاد مشترک ارتش اوکراین اداره جنگ را بر عهده دارد و این ستاد در اصل مجری فرامین صادره است تضاد مورد نظر شما ناشی  از ناهماهنگی بین این دو رده فرماندهی است یکی با اهداف سیاسی دستور به تبلیغات در راستای شکست روسیه میدهد و هر روز با نمایش تعدادی ادوات منهدم شده میگوید روسها دچار کمبود هستند و چند روز دیگر شکست میخورند و... و دیگری در میدان جنگ واقعی با سیل تجهیزات روسی ، تهاجم روزمره  و تلفات گسترده مواجه می شود و حقیقت تلخ این جنگ را لمس میکند و دست نیاز به طرف غرب دراز میکند تا کمکهای بیشتری به دست آورد و البته که کارنامه غرب در طول تاریخ عیان است در تمامی جنگهای چند صد سال اخیر غربی ها اروپای شرقی را میدان جنگ و وجه المصالحه منافع خود قرار دادند .

• Like 2
  • Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    2 کاربر