Salem

نحوه ی استتار اسلحه به روش های مختلف + فیلم و تصویر

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[color=#008080]ممنون سالم جان.[/color]
[font=tahoma,geneva,sans-serif][color=#008080]دوستاني که هنوز ام-4 و FN اسکوار هاشون رو استتار نکردن ميتونن همين الان و به همين سادگي اين کار رو بکنن! :mrgreen: [/color][/font]
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SABERINFORCE' timestamp='1394553218' post='369236']
[color=#008080]ممنون سالم جان.[/color]
[font=tahoma,geneva,sans-serif][color=#008080]دوستاني که هنوز ام-4 و FN اسکوار هاشون رو استتار نکردن ميتونن همين الان و به همين سادگي اين کار رو بکنن! :mrgreen: [/color][/font]
[/quote]
:laughing:
نیاز نیست SCAR چند هزار دلاری رو از برُ رو بندازین ، تفنگ بادی که خونه دارین ؟ بیوفتین به جونش ...
اینا به کنار ، این روش میتونه برای استتار کردن هر چیزی استفاده بشه !
من خودم تصمیم گرفتم یه سری از وسایلم رو استتار کنم :)
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Salem' timestamp='1394553891' post='369240']
:laughing:
نیاز نیست SCAR چند هزار دلاری رو از برُ رو بندازین ، تفنگ بادی که خونه دارین ؟ بیوفتین به جونش ...
اینا به کنار ، این روش میتونه برای استتار کردن هر چیزی استفاده بشه !
من خودم تصمیم گرفتم یه سری از وسایلم رو استتار کنم :)
[/quote]

[color=#008080][font=tahoma,geneva,sans-serif]اولاً: حوصله داريا عامو! :mrgreen: [/font][/color]

[color=#008080][font=tahoma,geneva,sans-serif]ثانياً: عمراً به قنداق تفنگ نازنينم رنگ بزنم![/font][/color]

[color=#008080][font=tahoma,geneva,sans-serif]ثالثاً: بايد رنگ اکريليک استفاده کنيد چون رنگ هاي معمولي هم بو ميده و هم کنده ميشه ولي اکريليک هم قيمت خفني داره![/font][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به این فکر افتاد یه قاب فیک واسه گوشیم بگیرم همین بلا رو سرش بیارم!!!
فکر کن وسط دانشگاه یه گوشی با استتار دیزرت از جیبت در بیاری.. اووووووووووووف....
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اتفاقا من دوست دارم تفنگ بادیم رو اینجوری رنگ بکنم، ولی فعلا حسش نیست!!! بعدشم احتمالا اسلحه بخرم سال اینده و این کارا رو برا اون میذارم! :)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='blender' timestamp='1394559637' post='369254']
و رنگ روغنی استفاده کردید یا مات !؟
[/quote]
رنگ مات باشه بهتره ، رنگ روغن باعث بازتاب نور میشه که اصلا دیگه استتار معنی پیدا نمیکنه !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من تفنگ چینی ارزون قنداق چوبی رو با اسپری مشکی کردم!(لوله و متعلقات رو جدا کردم.فقط قسمت چوبی رنگ شد!)
فردا فرصت کردم عکسشو میذارم! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دادا ای کاش جامع ترش می کردی یعنی استتار اسلحه که استتار با پارچه ها و مواد و تجهیزات طبیعی حتی مثلا برگ درخت و ... رو هم بتونیم بزاریم
من عکس از استتار تفنگ بادیم با انواع پارچه برای مکان های متفاوت دارم اگه تایپیکت بهم نمی ریزه بزارم؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='kereshti' timestamp='1394623296' post='369349']
دادا ای کاش جامع ترش می کردی یعنی استتار اسلحه که استتار با پارچه ها و مواد و تجهیزات طبیعی حتی مثلا برگ درخت و ... رو هم بتونیم بزاریم
من عکس از استتار تفنگ بادیم با انواع پارچه برای مکان های متفاوت دارم اگه تایپیکت بهم نمی ریزه بزارم؟
[/quote]
شما مطلبتون رو قرار بدین ، من تیتر تاپیک رو عوض میکنم
تصاویری که میزارین با توضیحات باشه که یه جورایی تکمیل کننده ی هم باشن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=4][quote name='SABERINFORCE' timestamp='1394554502' post='369241'][/size]
[color=#008080][font=tahoma,geneva,sans-serif]اولاً: حوصله داريا عامو! :mrgreen: [/font][/color]

[color=#008080][font=tahoma,geneva,sans-serif]ثانياً: عمراً به قنداق تفنگ نازنينم رنگ بزنم![/font][/color]

[color=#008080][font=tahoma,geneva,sans-serif]ثالثاً: بايد رنگ اکريليک استفاده کنيد چون رنگ هاي معمولي هم بو ميده و هم کنده ميشه ولي اکريليک هم قيمت خفني داره![/font][/color]
[/quote]
اکریلیک پایه اش آب هست ... با یه بارون استتارتون پاک میشه .بهترین گزینه رنگ پلاستیک هست . گرچه پارچه چون ماژولارتر هست ازون هم بهتره .
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
http://upload7.ir/imgs/2014-03/87557031288617148168.jpg

ایناهاش!
بد نشده ها icon_cheesygrin !
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='kaftar' timestamp='1394629940' post='369356']
[url="http://upload7.ir/imgs/2014-03/87557031288617148168.jpg"]http://upload7.ir/im...88617148168.jpg[/url]

ایناهاش!
[/quote]
ما با دوستان با دقیقاً همین تفنگ و دوربین یک نوبت رفتیم پرنده زدن، خودم موفق شدم یک گنجشک رو بزنم، البته با فنر و پیستون سرویس شده و تمیزکاری شده. پنج و نیم هم بود. ولی خداییش با این دوربین نمیشه دقیق تیرانداخت :frustrated: ، با مگسک خودش خیلی بهتر میشه زد به هدف!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='kaftar' timestamp='1394629940' post='369356']
[url="http://upload7.ir/imgs/2014-03/87557031288617148168.jpg"]http://upload7.ir/im...88617148168.jpg[/url]

ایناهاش!
[/quote]

خیلی قشنگ شده
ای کاش اول پس زمینه نقره ای میزدی بهش و روش یه تور مینداختی و بعدش رنگ مشکی رو بهش اضافه می کردی !
اینطوری یه استتار BLACK SNAKE توپ رو اسلحه ات مینداختی

توی ادامه ی تاپیک نحوه ی اینطور استتار کردن رو هم توضیح میدم ویرایش شده در توسط Salem

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.