Commandant

سلاطین خلیج پارس

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

بحث رجیستر سی کینگ ها اشتباهایی از جانب بنده داشت! که از همه دوستان عذر میخوام  :-(

و به این شکل تصحیح می کنم.

آمار بالگردهای هوادریا - دی ماه 1359

[url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/10259/havadarya-dey59.jpg]thumb_havadarya-dey59.jpg[/url]

آمار بالگردهای هوادریا - خرداد 1361

[url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/10259/havadarya-khordad61.jpg]thumb_havadarya-khordad61.jpg[/url]

بالگردهای سانحه داده مانند 318 که در 12 اردیبهشت 61 بر روی بوشهر سانحه داده بود در لیست حذف شده اند.

بالگردهای وی آی پی نیز بعدا به 319 و 320 تغییر داده شدند.

• Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ببخشید دقیقا کدوم قسمت رو بنده تحریف کردم؟

بحث تحریف نیست تلاش جان

بحث کامل نوشتن پاسخ هست تا بلکه یاد این شهیدان هم گرامی داشته بشه

سوال شما این بود

دوستان یک سوال خیلی مهم داشتم. کسی میدونه مسئله برخورد دو هلی کوپتر سی کینگ در هوا و نابودی سی کینگ 318 دقیقا در چه تاریخی اتفاق افتاده؟ حداقل در چه ماهی؟؟

یکی از دوستان به آرشیو نیروی دریایی که از حالت محرمانه درآومده و عمومی شده دسترسی داره و در صورت مشخص بودن ماه این حادثه به راحتی میتونه به اسناد دسترسی پیدا کنه.

از دوستان بالاخص جناب نیک پیام جناب و کلافه و یگران خواهش دارم اگه میتونن کمک کنن دریغی نکنن....

این هم جواب جناب نیک پیام

در تاریخ 1361/2/12 هلی کوپتر سی کینگ با شماره 318 زنده یاد  رخشانفر که ایشان در این سانحه شهید شدند ولی کمک ایشان جناب وکیل زاده زنده ماندند به هلی کوپتر  سی کینگ جناب زاهدی با شماره 310 برخورد کرد . که هلی کوپتر 318 از رده خارج شد ولی 310 بازسازی شد و در حال حاضر در  خدمت هستش . زند یاد شهید احمد رخشانفر در آن زمان فرمانده هوادریای بوشهر بودند .

و همینطور انتقاد دیگر بنده از شما این بود که عکس ها رو بدون ذکر منبع قرار دادید ، که این حرکت از آدمی با سابقه ی شما بعید بود

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.