امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

دوستان بهتره چند مدت صبر کنید تا حقیقت مشخص بشه! ما از همون اول گفتیم که این برای فیلم سازی ساخته نشده!
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Stuka' timestamp='1398435855' post='374158']
فیلم چی‌? این لگن فقط به درد سیبل شدن می‌خوره دیگه !کاربرد دیگه‌ای نداره که...
[/quote]
صبر کنیم معلوم میشه. نمیگم ناو واقعیه ولی حدث میزنم یه جریانی پشت قصه است...
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یک توهم نظامی که من داشتم و بسیار دوسش دارم! این بود که میشه یک ناو ، کشتی و یا هر چیزی رو(ناو هواپیمابر که یه چیز دیگه است :oops: ) منتقل بشه به مدیترانه و زمانی که کشور در معرض یک تهاجم نظامی قرار گرفت و یا شرایط بسیار سخت شد با موشک بالستیک دوربرد، جلو چشم همه بپوکونیمش...! تازه مسیر حرکت موشک دقیقا از وسط اسرائیل بگذره! آه دلم....

من که تاثیر این رو در حد انفجار اتمی میدونم؛ تضمین شده، بدون مضرات استراتژیک خاص و عام.... :oops:
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شاید بخوان موشک بالستیک برد بلند ضد کشتی امتحان کنند . منظورم اینه که این ماکت رو ببرند 1000 کیلومتری مرزهای آبی ایران بعد به صورت عملی تست روش انجام بدهند . ویرایش شده در توسط blender
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه سری شنیده هایی هست مبنی بر اینکه نادر طالب زاده و یه کارگردان آمریکایی قرار بود یه فیلم با این ناو بسازن..حالا تا چه حد این شنیده ها صحت داره الله و اعلم!!
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یعنی توی این جهان با این عظمت کشتی کهنه نبود.برای هدف قرار دادن؟ حتما باد نو اکبند با دلار 3000 میساختند؟ تازه رنگش هم کردند

اگه برای هدف زدن.هدف میخاستن که کشتی اوراقی فت فراوون.نهایتش چندتا را کنار هم میگذاشتن تا بشه اندازه ناو.تازه اگه یکی از کشتیها غرق میشد اون یکیها میموند برا بعدا

بنظر من تحقیقاتیه.برای اینکه فشارهایی که به سازه اصلص وارد میشه را تخمین بزنند.چون همیشه که رزمایش نیست نهایتا 10روز.باقی اوقات چکارش میکنند

شاید هم برای سوخت گیری وبارگیری فطرس باشه

[size=5] بازهم توهماتمون اود کرد[/size]
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ای خدا!
یکم از پول سپاه رو به من و این ملت بده و [color=#ff0000]................................[/color]
مثل اینکه یه جورایی دارن مخالفت خودشون رو به توافق و این داستانا نشون میدن. وگرنه اخه چه لوزمی داره این ماکت به این بزرگی ساخته بشه.
اقا چه اثر روانی؟ یه ماکت بی دفاع به این گندگی رو زدن که اثر روانی نداره اونم برای کفار از نوع امریکاییش. ویرایش شده در توسط SHAHABESAGEB
  • Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر بحث زدنه که اهداف بسیار کوچکتر رو هم زدیم یه باره بگین با فیلم زدن این می خواید خوراک رسانه ای بدین دست غربی ها......
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این ناو رمز نمیر زده همه نیروها حتی بچه های همیار پلیس روش تمرین میکنن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من یه عکسی تو فیس بوق دیده بودم که انداختنش توی آب، کج وایستاده، اونی که مشخص بود اگه حمایت یدک کش نبود غرق میشد.

احتمالا دیدن وضع اینطوریه به درد فیلم ه منمیخوره گفتن لااقل بزنیم بترکونیم.

متاسفانه خیلی دنبال عکس گشتم ولی دوباره نتونستم پیدا کنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من فکر میکونم این مقدمه ای است برای ساخت ناو هواپیمابر اصلی اول ماکتی در ابعاد بزرگتر میسازن که این باشد و بعد نمونه اصلی را حرف سردار هم برای پنهان کردن هدف اصلی است این نظر منه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]جل الخالق!! [color=#ff0000]--------------[/color] ژاپن تراز اقتصادی(چی چی هست؟؟؟) از امریکا در سال 88 بالاتر بوده. ژاپن و المان و ایتالیا مستعمره امریکا هستند و... [color=#ff0000]---------------[/color] از همه جالبتر اما این جمله است[/right]
[right][quote]وی با بیان اینکه آمریکا مواظب‌ترین کشور جهان است که در خلیج فارس، تیری به اشتباه شلیک نشود[/quote][/right]
[right]سوال اینه که اون بار که امریکایی ها مواظب نبودن و زدن ایرباس ایران رو انداختن ایشان چه گلی به سر نظام و ملت زدن؟؟؟[/right] ویرایش شده در توسط SHAHABESAGEB
  • Upvote 10
  • Downvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='RezaKiani' timestamp='1398877845' post='374913']
[right]جل الخالق!! [color=#ff0000]--------------[/color] ژاپن تراز اقتصادی(چی چی هست؟؟؟) از امریکا در سال 88 بالاتر بوده. ژاپن و المان و ایتالیا مستعمره امریکا هستند و... [color=#ff0000]---------------[/color] از همه جالبتر اما این جمله است[/right]

[right]سوال اینه که اون بار که امریکایی ها مواظب نبودن و زدن ایرباس ایران رو انداختن ایشان چه گلی به سر نظام و ملت زدن؟؟؟[/right]
[/quote]
همین که ژاپنی ها از کوچیک و بزرگ به امریکا حق میدن که استفاده از بمب اتم علیه اونها کار درستی بوده کافیه
استعمار که شاخ و دم نداره.
سردار فدوی هم یادم نمیاد مقام رییس جمهور یا رهبری چیزی داشته باشه که بر ضد امریکا اعلان جنگ کنه
  • Upvote 9
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.