saman_777

نقاط حساس اسرائیل

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

باسلام من در این بخش بعضی از نقاط حساس اسرائیل مانند پایگاه های اتمی را در نقشه رو نمایاندم: http://www.carnegieendowment.org/images/npp/israel.jpg http://www.haaretz.com/hasite/images/iht_daily/D060907/map2.gif حالا اگر خدایی نکرده ارائیل به ایران حمله کرد ما می تونیم چی کار کنیم ؟؟!!!!!(باتوجه به این نقشه ها)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خب معلومه دیگه اول از همه 600 موشک شهاب روانه ی دیمونا میکنیم بعد 600 تا هم میزنیم تلاویو بعد و حدود 500 تا هم به دیگر نقاط حساس اعم از نیروگاهها چه هسته ای و چه غیر هسته ای و یه 200 تایی هم موشک عاشورا به پایگاه های نظامی :lol: :lol: icon_cheesygrin این طوری دیگه کشوری به نام israel وجود نخواهد داشت icon_cheesygrin :( ----------------------------------------- امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا اگه هر کدوم از این اعداد رو تقسیم بر ده کنیم،هم عملی هست ،هم ایده آل. :lol: :lol: icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خب معلومه دیگه اول از همه 600 موشک شهاب روانه ی دیمونا میکنیم بعد 600 تا هم میزنیم تلاویو بعد و حدود 500 تا هم به دیگر نقاط حساس اعم از نیروگاهها چه هسته ای و چه غیر هسته ای و یه 200 تایی هم موشک عاشورا به پایگاه های نظامی :lol: :lol: icon_cheesygrin
این طوری دیگه کشوری به نام israel وجود نخواهد داشت :( :(
-----------------------------------------
امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند...

نیازی به این کار نیست با نوعی از موشک های بانکر بلستر که از زمین پرتاب می شند تاسیسات دیمونا رو هدف قرار می دیم! اسرائیل از درون می ترکه! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برای بمبارون اسرائیل نباید از جنگنده یا بمب افکن استفاده کرد چون اون ها به بهترین سیستم های آمریکایی برای انهدام و رهگیری جنگنده و بمب افکن مجهز هستند ولی برای بمبارون اسرائیل می شه از همون موشک های شهاب 3 استفاده کرد چون هم کار سازه و نه تلافاتی می دیم و قابل انهدام هم نیست مخصوصا موشک هاب شهاب 3 بی و موشک عاشورا که از سوخت جامد برخوردارند و درصد انهدام رو به صفر می رسونند . در مورد هدف های اصلی در اسرائیل هم باید بگم که مهم ترین هدف در اسرائیل همون نیرگاه های اتمی و مراکز صنعتی و برق و گاز و مراکز نظامی هست که بزرگترین ضربه رو به اسشرائیل می زنه ولی باید توجه داشت که اسرائیل به فلسطین خیلی نزدیکه و اگر بخوایم جاه هایی که کلاهک های هسته ای رو گذاشتند رو بمبارون کنیم غوغا می شه . :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جهان را به سلطه خواهيم گرفت همان گونه كه اجدادمان به سلطه گرفته بودند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
انشا الله وقت اش كه بشود تمام نقاط حساس اسرائیل را با خاك يكسان مي كنيم :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شاید بید هیچّی بارت نیست ولی به نظر من و سیاست حیله گرانه و نامردی میگه: دشمنت رو اوّل از درون نابود کن بعد پوسته اش را پاره پاره کن و بریز دور. امید وارم متوجّه شده باشید.بیشتر از این نمیگم.(البته من نه تو وزارت دفاع هستم و نه هیچ جای دیگه.نظرم رو گفتم). موفّق باشید Mr.Fox

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا من يك سوال دارم و اميدوارم كه به من بر چسب ضد انقلاب و طرفدار اسراييل نزنيد ! تصور كنيد كه من از كره مريخ اومدم و از هيچ چيزى خبر ندارم و بايد به قول معروف مرا شير فهم كنيد ! لطف كنيد خلاصه و مفيد بفرمائيد دشمنى ايران و اسراييل از كجا شروع شد و اصلا چرا ايران با اسراييل بده ! پيشاپيش ممنونم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تا اونجایی که من می دونم ما در زمان شاه دشمنی نداشتیم ولی از موقعی که انقلاب شد و آمریکا رابطش با ایران ریخت به هم . آمریکا اسرائیل رو بر خلاف ایران به سمت خودش کشید و اسرائیل رو تحریک کرد . و اینکه الان داره عابروی ما رو در جوامع بین المللی می بره ولی نا گفته نماند که رهبران ایران هم زیاد به این اسرائیل گیر می دن و این هم باید باشه چون اسرائیل داره خون مردم فلسطین و لبنان رو می کنه تو شیشه و چون ایران داره با این مقابله می کنه و اسرائیل ایران رو بر خلاف خاوسته های خودش می بینه با ایران دشمنه ولی باید بگم که رهبران ما هم نباید بیان بگن که اسرائیل باید از نقشه جهان حذف بشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حرف هاى شما كاملا درسته و من هم با شما موافقم. اسراييل داره از ضعف فلسطينى ها سو استفاده ميكنه البته اين آمريكا فلان فلان شده هم ازش طرف دارى ميكنه چون تمام اقتصاد آمريكا در دست يهودى ها هستش ! ولى به نظر من، چون عرب ها و يهودى ها با هم پسر عمو هستند، انقدر هم ديگر را بزنند تا جون شان بالا بياد، به ما چه مربوط ! مگر در اين ۸ سال جنگ تحميلى، يك كدوم از اين كشور ها دلش براى ما سوخت !!! امام درست مى فرمود : نه شرقى نه غربى ! شيخ هاى عرب كه فقط به فكر چاپيدن مردمانشان هستند كه پول ها رو ببرند بذارند تو بانكهاى سويسي ( يهودى ) ! البته من نظره اهانت ندارم، نظره خودم رو گفتم. به هر حال خيلى ممنون بخاطر توضيحات شما.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عرب های حوزه ی خلیج وقتی در جایی منافعشون تامین بشه روی همونجا سرمایه گذاری می کنند . برای مثال در همون 8 سال جنگ ایران و عراق . تمام کشور های عربی به صدام سلاه و هزینه های زیادی می دادند چون می دونستند که صدام یه کاری براشون می کنه ولی حالا چون می دونن در لبنان منافعی براشون نیست و می خوان که رابطشون با آمریکا به هم نخوره نه به حزب الله و نه به فلسطین کمک نمی کنند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آخرش نگفتى منظورت كدوم خليج هست ها ! يادت باشه :lol: خوب حالا كه عرب ها به فكر منافع شون اند، چرا ما به فكر منافع مون نباشيم ! اگر خداي نا كرده جنگى با اسراييل پيش بياد، خسارت هاى ايران را كى جبران ميكنه ! فلسطينى ها يا مثلا لبناني ها !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از لبنانی ها و فلسطینی ها نباید توقع داشت چون اون ها که هشتشون گرویه نهشونه . ما به عنوان یک امت مسلمان باید به این ها کمک کنیم همونطور که امامن و حضرت محمد می فرمودند . به هر حال ما باید به تکلیف الاهی مون عمل کنیم . راستی منظورم خلیج مکزیک بود یه وقت اشتباه با خلیج فارس نکنی :lol: :lol: icon_cheesygrin icon_cheesygrin :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اخه یکی نیس بگه اسراییل از کجا اومده آخه چرا فلسطین مگه چه گناهی کردن که باید این طوری جواب پس بدن چرا باید این طوری هر روزه 5-6 نفرشون بمیرن اگه هیتلر این حروم زاده ها رو میکشت به فلسطینی ها چه ربطی داره که این صهیونیستا اومدن تو فلسطین لنگر انداختن این آنریکای بی پدرومادر هم اگه خیلی با این صهیونیستا حال می کنه بره تو صحرای اریزونا یا نوادا یا هر خراب شده ی دیگه تو کشور خودش به این عوضی ها جا بده برای موندن حالا باید حتما بیان تو خاک یه کشور اسلامی :lol: :lol: icon_cheesygrin اگه از آقایونی که این طوری از اسراییل حمایت می کنن جوابی برای گفتن دارن بسم الله من به امام و سران مملکتم حق می دم که میگن اسراییل باید از سحنه ی روزگار محو شود icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.