saman_777

نقاط حساس اسرائیل

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

اگه از آقایونی که این طوری از اسراییل حمایت می کنن جوابی برای گفتن دارن بسم الله

آقاى cowboy شما منظورتون كيه ؟

كى داره از اسراييل طرفدارى ميكنه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
sotfan-sooti منظورم شما نیستش من دست خودم نیستش به نام israel آلرژی دارم ونمی تونم تحمل کنم که یکی به نفع اونا حرف می زنه منظورم کرکس بود ایشون تو آخر پستش یه نیمچه طرفداری از اونا کرده که از ایشون بعید بود اینو بگن: رهبران ما نباید بگن که اسراییل باید از صحنه ی روزگار حذف شود :lol: :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من فكر كنم كه منظور كركس جان طرفدارى نبوده باشه !

فكر كنم كه منظور ايشان اين بود كه نبايد بهانه داد دست دشمن.

آمريكا هم كه ميخواست حمله كنه به عراق نيومد بگه كه ما ميخواهيم بريم پدر عراق رو در بياريم و مردم اش را بكشيم !

گفت ميخواهيم بريم دمكراسى برقرار كنيم، پاش نرسيده تو عراق، به زن و مرد و پير و جوون رحم نكرد !

حالا ما هم نبايد آب بريزيم به آسياب دشمن و بهانه دستشون بديم.

در اسلام هم گفته شده كه در جنگ خده كنيد. ( ميبخشيد املا درستش را بلد نيستم )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان آيا شما به عواقبي كه حمله موشكي ما به نقاط حساس اسرائيل غاصب در پي خوهد داشت فكر كرده ايد؟ با انفجار انبارها و يا راكتور اتمي اسرائيل كل منطقه و حتي كشور خودمان در معرض فاجعه زيست محيطي و نابودي قرار خواهند گرفت. :lol: خوب اگر اسرائيل را بخواهيم با حمله موشكي يا اتمي نابود كنيم آن وقت از فلسطيني ها هم چيزي باقي نخواهد ماند و حتي خدايي نكرده موجل نابودي قدس شريف هم خواهيم شد كه ابن بدون شك خشم الهي را در پي خواهد داشت.اين موضوع را هم لطفا در نظر بگيريد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اسراییل را نمی توان از طریق نظامی نابود کرد بهترین راه نابودی ان همین کاری است که ایران انجام میدهد یعنی با جنگهای کوچک و چریکی و فرسایشی مهاجرت به اسراییل را معکوس کرد تا جمعیت یهودی های ان کم شده همین الان در خود سرزمینهای اشغالی به جز نوار غزه و کرانه باختری جمعیت عرب ها بیشتر از یهودی های این سرزمین است به مرور زمان این جمعیت یهودی ها را در خود هزم کرده و یک روز می رسه که دیگه بقییه یهودی ها روشون نمی شه اسم اسراییل را بیاورند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در جواب به سوپر کماندوی عزیز: حرف شما صد در صد درسته! و من قبلا خودم این رو یک جا گفته بودم! (توی یکی از تاپیک ها). ولی اگر اسرائیل بخواد از سلاح اتمی استفاده کنه! مجبور می شیم با سلاح های ضد پناه گاه که به بچه های حزب الله تحویل داده شده دیمونا رو بزنیم! :lol: (خاورمیانه هم نابود شد به جهنم!). بالاخره آرماگدون باید از یک جا شروع بشه دیگه؟ در جواب سعید جان: این هم که نتیجه ای که قبلا خاطر نشان شدم داره! در جواب جواد عزیز: دوست عزیز اسرائیل که هیچه حتی آمریکا هم از طریق نظامی می توان نابود کرد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

رهبران ما نباید بگن که اسراییل باید از صحنه ی روزگار حذف شود

اولا یه چیزی رو بگم شما حرفهای اقای احمدی نژاد رو به دید شوخی یا مثلا حرف علکی هیچ وقت فرض نکنید ایشون با همین یک کلمه یکاری کرد که n تا شهاب نمی تونه بکنه .تضعیف روحیه مردم اسرائیل و کاهش مهاجرت با وجود اونهمه امتیاز و کاهش سرمایه گذاری خارجی در اسرائیل و هزار تا چیز دیگه که منو شما نمی دونیم پس بهتره واردش نشیم و توهین و نقل قول علکی و .......نکنیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بهترین راه زدن لانچر های موشک های اتمی و زدن پایگاه های هسته ای با جنگ افزار های شیمیایی است که نه بمب ها منفجر می شن و تازه دیگر قابلیت پرتاب ان ها نیز نیست!!! یا با هک سیستم می توان تمامی سلاح های اتمی را زیر سلطه ی خودمون در بیاریم!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من با Lich در مورد شكست پذيري اسراييل و آمريكا در بعد نظامي موافقم. نقشه هاي جالبي بود. وسعت كم اسراييل بزرگترين نقطه ضعف نظامي اين كشور است كه براحتي مي توان از اين نقطه به اين كشور ضربه زد. حمله به نيروگاه هاي اتمي و مراكز هسته در عرف بين المللي ممنوع است ولي در صورت حمله اسراييل به مراكز ما مي توان برخي از مراكز هسته اي آنها را هدف قرار داد. ايران و اسراييل اگر بدون دخالت متحدان خود وارد جنگ شوند (كه خيلي بعيد است ) صرفا به يك موشك پراني بسنده خواهند كرد و در همين حد مطمن باشيد اسراييل بيشتر ضربه خواهد خورد. اين تاپيك موضوع خوبي براي صحبت دارد و اگر دوستان وارد حاشيه نشوند مي توانيم علاوه بر نقاط نظامي ساير نقاط ضعف اسراييل مثل مسايل اقتصادي و ... را بررسي كنيم. :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.