Ramtin

تاپیک جامع بررسی ناوگان بالگردی ایران ( و بالگردهای بومی )

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

نيو دي چرا اسرار داري پيشرفتهامونو تحقير كني

دوست عزيز فكر نكنم جناب newday عزيز چنين منظوري داشته باشه ، ايشون يك سئوال كردن ، همين

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
والا من يكي چشمم آب نميخوره كه ايران يه چيز جديد با قيافه جديد بسازه ! 3-2 روز پيش رفته بودم مغازه ايراني خريد كنم يه پلوپز ديدم قيافش درست عينه همون مدل هاي 35-30 سال پيش بود ! سماور ها هم همينطور ! آفتابه و قليون و بقيه بماند ! :| يعني ايران قربونش برم يه چيزي كه درست ميكنه ديگه تا دنيا دنياست امكان نداره قيافش رو عوض كنه ! اگر كسي ميگه من نامربوط ميگم يه مسل بزنه لطفا. ( مسل با س سه نقطه البته ولي من اين س سه نقطه لعنتي رو پيدا نميكنم ) :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مسل با س سه نقطه البته ولي من اين س سه نقطه لعنتي رو پيدا نميكنم

شما E رو بزن ، در حالت فارسي همون ث هست :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
كاملا شبيه خانواده هليكوپترهاي بل (BELL) است بدنه و كاكپيت آن آنطوري كه از عكس پيداست تغيير چنداني نكرده و احتمالا دو موتوره خواهد بود. طبيعي است كه اينطوري هم ساخته شود چون ايراني ها سابقه نگهداري زيادي از اين هليكوپتر دارند. اميدوارم تجهيزات پرواز در شب و دريا را روي آن نصب كنند تا لااقل من يكي با خيال راحت با آن رفت و آمد كنم. :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این دیگه چیه؟؟؟
دوست عزیز ۳تا عکس نمی تونه اثبات هیچ چیزی باشه
لطفا یا اطلاعات بیشتر و دقیق تری بدید یا مطلبی در این باره ننویسید. :|

ilhan عزيز اطلاعات نظامي نقل و نبات نيست كه بدون در نظر گرفتن مسائل امنيتي ارائه كرد.درضمن من براي اثبات همه چيز اين عكسها رو پست نكردم.فقط جهت اطلاع بود.با اين حال فعلاْ تا همين حد رو داشته باشيد تا بعد اگر لازم شد اطلاعات كاملتري رو پست مي كنم. :| :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شبيه بل نيست خود بل(شركت بل شكايت هم كرده بود البته من 8-8 ماه قبل شنيدم شكايت را) است در صنايع هلكوپتر سازي اصفهان ساخته ميشود تازه ساخته هم نه همانطور كه گفتم اگر در تعداد زياد آنهم بعد از شركت در صدها ساعت مانور سخت توليد شد و مثلا 20 سال از تكنولوژي روز عقب نبود خوشحالي دارد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شبيه بل نيست خود بل(شركت بل شكايت هم كرده بود البته من 8-8 ماه قبل شنيدم شكايت را) است

اون شكايت مربوط به شاهد 278 بود كه كپي بل 206 هست كه چند سال پيش به توليد رسيد و وزير دفاع خبر توليدش رو در رسانه‌ها اعلام كرد ، شكرت بل تهديد به شكايت كرد و وزير دفاع براي جلوگيري از طرح شكايت به دادگاه دوباره اعلام كرد اينا رو آپگريد كرديم و نساختيم .

مثلا 20 سال از تكنولوژي روز عقب نبود

پس شما فكر مي‌كنيد 20 سال قبل در كابين خلبان از نمايشگرهاي LCD استفاده مي‌كردن ؟ :| به نكته ظريفي اشاره كرديد ، لطفا يه عكس از كابين بالگردهاي 20 سال پيش هم قرار بديد تا مقايسه كنيم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باز هم كه حرفهاي من بدبخت سانسور شد كه :| كسي جواب من رو نميده ؟؟ ج - چ - گ رو چطور مينويسند ؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ج - چ - گ رو چطور مينويسند ؟؟؟

براي زدن «ج» كليد «]»
براي زدن «چ» كليد «[»
براي زدن «گ» كليد «'» ( كنار كليد ENTER )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

والا من يكي چشمم آب نميخوره كه ايران يه چيز جديد با قيافه جديد بسازه !
3-2 روز پيش رفته بودم مغازه ايراني خريد كنم يه پلوپز ديدم قيافش درست عينه همون مدل هاي 35-30 سال پيش بود !
سماور ها هم همينطور !
.......
( مسل با س سه نقطه البته ولي من اين س سه نقطه لعنتي رو پيدا نميكنم ) :|

سلام
من نمي‌دونم چرا هر وقت حرف از پيشرفت و اين چيزا ميشه بعضي از ما ايراني‌ها طوري صحبت مي‌كنيم كه انگار در مورد يك آدمه ديگه حرف مي‌زنيم.
آخه پدر آمرزيده‌ها اگر شما يا خود من چششم آب نمي‌خوره ايران يه چيز جديد با قيافه جديد بسازه. اين كشور عزيز نيست كه بايد مثلا هر قسمتش دست يا پا بشه بعد يه چيزي رو بسازه اين من و شما هستيم كه وقتمون رو گذاشتيم براي وب بعد هم منتظر اين هستيم ايران يه چيز جديد بسازه.

تا من و شما نشستيم كسي ديگه براي ما كار نمي‌كنه

من فكر كنم اين ايراني كه ازش اسم مي‌بريد همين خود من و شما هستيم.

با عرض معضرت

يا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این دیگه چیه؟؟؟
دوست عزیز ۳تا عکس نمی تونه اثبات هیچ چیزی باشه
لطفا یا اطلاعات بیشتر و دقیق تری بدید یا مطلبی در این باره ننویسید. :|

مگه گناه کبیره کرده؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آخه پدر آمرزيده‌ها

خداوند پدر شما را بيامرزد پدر من هنوز زنده است :|

تا من و شما نشستيم كسي ديگه براي ما كار نمي‌كنه

اي گفتي !

والا بنده خودم طراح ( Designer ) هستم و امكان نداره 2 تا از طرحهام مثل هم باشه !

ولي آيا بنده رو ميبرند بزارند مدير پروژه Design مثلا شهاب3 يا شاهد 110 ؟؟!

اگه جنابعالي پارتي داري منو ببر معرفي كن جاي دوري نميره :|

تو اين فيلمهاي ايراني كه ميخان ( ميخواهند ) خونه يه آدم پولدار رو نشون بدن هرچي مبل و صندلي عهد بوق ( لويي شانزدهم ) رو ميارند ميزارند اونجا !!! خيال ميكنند اين مدلهاي عهد بوق ديگه آخر كلاس و Design است !

خدا لويي شانزدهم رو بيامرزه اون آلان 3 قرن كه ريغ رحمت رو سر كشيده :lol:

يعني اصلا فكر ايراني اينجوريه ! متاسفانه چيزي به نام نو آوري درش وجود نداره !

براي زدن «ج» كليد «]»
براي زدن «چ» كليد «[»
براي زدن «گ» كليد «'»

آقا دستت درد نكنه. يك دنيا ممنون.

ولي بازهم اين گ ضد انقلاب رو پيدا نميكنم :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هرچي كه هست (هر چند يك ال سي دي )نشون پيشرفت نيست هر وقت به توليد انبوه رسيد اونم واقعا نه تو اخبار ارزش دارد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقاي Sotfan-Sooti عزيز اين هليكوپتر را ميتوان تركيبي از هليكوپترهاي قديمي بل (كه در ايران موجود هستند) و هليكوپتر جديدتر بلك هاوك دانست.البته فقط از نظر ظاهري.مثل درب كشويي جديد و يك پنجره ديگر در پشت كابين خلبان.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.