RedArmy

ويدئو كليپ هاي و عكس هاي نظامي !

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

ويدئو كليپ هاي و عكس هاي نظامي ! با سلام دوستان چند وقت پيش برنامه ارتش يه ويدئو كليپ به نام ارتش عشق پخش كرد كه خيلي جالب بود همين طور يه كليپ استثنايي از امير تاجيك پخش كرد كه اداي تاپ گانو در اورده بودند و امير تاجيك مثلا خلبان اف-14 بود ! مي خواستم بپرسم كسي مي تونه اين كليپ ها رو گير بياره (مخصوصا دومي رو) و يه لينكي چيزي ازش بذاره ! آقا سعيد فكر كنم واقعا جاي كليپ هاي نظامي در گالري سايت خالي باشه! من خودم سعي ميكنم يه سري كليپ كوتاه و جالب رو در گالري بذارم ! چند وقت پيش يه كليپ از نيروي هوايي روسيه ديدم فوق العاده ! چي كار ميكردند ! پيش خودم گفتم اگر اين هواپيماها موجود زنده با هوش آدم هم بودند نمي تونستند اين كارها رو بكنند ! (واقعا خلبان هاي روس بهترين خلبان هاي جهان هستند و ما بايد در آموزش خلبانامون از اونا استفاده كنيم !) اگه بشه اين كليپ (نيروي هوايي روسيه رو) در گالري ميذارم تا ببينيد بهترين خلبان هاي جهان روس ها هستند نه آمريكايي ها و اسرائيلي ها ! (البته خلبان هاي ما اگر امكانات اونارو داشته باشند از همشون بهترند! خلبان هاي ما باهوش ترين و با استعداد ترين خلبان هاي جهان هستند اما امكانات روسيه و آمريكا رو ندارند !) آقا سعيد اگه بتوني با ارتشي ها (سايت ارتش) هماهنگ كني تا اين كليپ ها رو بذاري خيلي خوب ميشه ! به نظر من ارتش يا سپاه براي جذب پرسنل مناسب و كارآمد بايد تبليغاتشونو بيشتر كنند ! راستي دوستان اگه اسم فيلم نظامي كه ساخته چين ، روسيه يا اروپا باشه (مخصوصا در رابطه با نيروي هوايي) مي دونيد بگيد تا ما هم يه جوري گير بياريم ببينيم ! از بس فيلم آمريكايي خالي بندي ديديم خسته شديم ! همچنين از دوستان ميخوام كه اگر سايتي رو بلدند كه عكس هايي رو از خلبان هاي روس داره لطف كنند بگند ! من شديدا نياز به يه سري عكس از خلبان هاي نيروي هوايي و دريايي روسيه دارم ! در پايان دوستان اگر آدرس سايتي رو در رابطه با عكس ها يا ويدئو كليپ هاي جالب نظامي ميدونند لطف كنند آدرس قرار بدند تا ديگران هم استفاده كنند ! باتشكر RedArmy

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منم یه کلیپ دارم که هواپیمای هاریر انگلستان سقوط می کنه. luftwaffe :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[url]http://www.patricksaviation.com/[/url]

تو این سایت کلی کلیپ و عکس از انواع هواگردها هست که اکثرا واقعی هستن.خیلی سایت خوبیه.زود به زود هم بروز میشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.