امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

ابابيل

http://up98.org/upload/server1/01/k/ksyvv4b51h17rzoslcy.jpg

http://up98.org/upload/server1/01/k/8bj4kravbjcgbe11febe.jpg

لطفا يكي از برادرها عكسها رو به گالري منتقل كنه راستي فك كنم درعكس دوم، ابابيل مسلح به دو بمب سقوط آزاد باشه (البته مطمئن نيستم) نظر دوستان در اين مورد چي؟

دقیق نمیدونم اونا چی هستن ولی مطمئنا با توجه به اندازه شون بمب نیستن. مگر این که بمب به قطر کمتر از قوطی رانی داشته باشیم.

شايد هم بمب هاي كوچك هدايت تلوزيوني باشند كه بعد از رها شدن، توسط اپراتور زميني به سمت هدف هدايت ميشند ......

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه به اندازه قوطی رانی نبود این عکس پهباد در ارتفاع زیاد بوده و ساخت یک بمب سقوط ازاد برای این پهباد توسط متخصصین هم کار سختی نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست من من هم میگم هیچ چیزی از حزب الله رو نمیشه رد یا تایید کرد مثل همون موشکی تو جنگ با اسراییل به ناوچه ساعر زدن یکی میگه نوره یکی میگه کوثره یکی میگه.....

این هم همینطوره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوست من من هم میگم هیچ چیزی از حزب الله رو نمیشه رد یا تایید کرد مثل همون موشکی تو جنگ با اسراییل به ناوچه ساعر زدن یکی میگه نوره یکی میگه کوثره یکی میگه.....

این هم همینطوره

یکی نیست اینو منتقل کنه[/quote]
مگه فقط یه ناو رو زدن که اینطوری میفرمایین؟هم کوثر اثبات شده و هم نور،تو این مورد بحثی نیست

اگه شمایکم دقت کنی میبینی آخر تاپیکتون با رنگ آبی شرط انتقال تاپیکتون رو نوشتم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشید کوریم دیگه icon_cheesygrin منبع رو نوشتم

در مورد این پهباد هم باید بگم حزب الله هم ابابیل داره و هم مهاجر 2 و 4 و این اعتقاد منه یه گشتی تو نت بزنید پیدا میکنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]منتقل شد به هواگردهای بدون سرنشین
LAST-WAR[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فعلا همین رو بچسبید تا بقیش بیاد icon_cheesygrin

مهاجر 4 و ابابیل جز پیشرفته ترین پهبادهای ایران هستن و اینجور که گفته میشه قراره در هر پایگاه شکاری یک گردان از این دو پهباد و همچنین کرار تشکیل بشه که فعلا در 4 پایگاه اثبات شده است و در مورد بقیه پایگاه ها خبری در دست نیست.فعالترین پایگاه این هواپیماها پایگاه ششم شکاری بوشهره که پرواز بر روی ناو هواپیمابر هم از همینجا صورت گرفته یعنی از بیخش گوشمون icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تقديم به بچه هاي با معرفت ميليتاري

thumb_s1.jpg

thumb_s2.jpg

thumb_s3.jpg

فكر كنم اين يكي هم از خانواده مهاجر باشه، البته شايدم هم نباشه .....

thumb_s4.jpg

thumb_s5.jpg

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نه به اندازه قوطی رانی نبود این عکس پهباد در ارتفاع زیاد بوده و ساخت یک بمب سقوط ازاد برای این پهباد توسط متخصصین هم کار سختی نیست.

دوست عزیز. من نسبت به اندازه ی خود ابابیل میگم قطرش از قوطی رانی کمتره. کرار به اون اندازه اش بمبه براش بزرگ بود. ابابیل که حتی نصف کرار نیست اصلا نمیشه روش بمب درست و حسابی گذاشت یادمونم باشه که حداکثر وزن برخاستی ابابیل 160 کیلوئه. نکنه قراره دو تا بمب 10 کیلویی حمل کنه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
داداش من مگه قراره این پهبادها فرودگاه بمبارون کنن؟

بیشتر این پهباد ها برای شناسایی هستش و اگر هم بمبارون بخوان کنن یه چیزی مثل محل تجمع نفرات یا ماشین ها یا اهداف کوچکه نه مثل فانتوم برن فرودگاه بزنن

خود امریکا هنوز نتونسته پهبادی رو بسازه که بتونه زیاد موشک و بمب حمل کنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان اشتباه نكنيد اينا از پيشرفته ترين پهبادهاي ما نيستن ! كرار هم به همين شكل ...... ! icon_cheesygrin
اين قصه سر دراز دارد ....! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.