امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

داداش خیلی نا امیدی ها!!!!

گزاره های امیدوار کننده ای وجود نداره که بخوایم بهشون امید داشته باشیم ...

نیروی هوایی که نداریم ، تنها امیدمون همین پهپادها بودند که انگار از سطح دفاع مقدس و مهاجر ، پیشرفت نکردیم .

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مهم چیزهای هست که در واقعیت اتفاق می افته ... نه چیزهایی که ما نمی دونیم ... واقعیت ، سربازهای عهد بوق ما ، و فرماندهان دوران نادرشاهی ماست ....

به جان خودم من فقط موردش رو ديدم! ما در حد جابجايى يگانهاى داعش هم اطلاعات داريم، روشهاى رصدش بماند اما هر روز مكالمات مهمشون روى ميز تصميم گيران ماست...

فكر نكن داعش ميتونه ولى در خاك ما عمليات نميكنه وگرنه كيه كه ندونه منفجر كردن ده تا ماشين وسط تهران عواقبش چيا هست...

گفتم بدونى در حد عهد نادرشاه نيستيم و پاش بياد خيلى قوى هستيم
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به جان خودم من فقط موردش رو ديدم! ما در حد جابجايى يگانهاى داعش هم اطلاعات داريم، روشهاى رصدش بماند اما هر روز مكالمات مهمشون روى ميز تصميم گيران ماست...
فكر نكن داعش ميتونه ولى در خاك ما عمليات نميكنه وگرنه كيه كه ندونه منفجر كردن ده تا ماشين وسط تهران عواقبش چيا هست...

قدرت رو باید نشان داد ، وگرنه دیگران طمع می کنند ..

ویرایش شده در توسط nasirirani

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ماهواره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ماهواره

شهود كانالهاى زيادى داره و همش در اختيار ماست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادر من ، چرا سوال رو برعکس کردی !؟

می گم چرا موتور توربوفن روی هیچ پهپادی نداریم ... موتورهای توربو فن توی ارتفاع پست هم خوب کار می کنند .

شاید ادعای آمریکایی ها در مورد کروز سومار صحیح باشه ، 13 فروند وارد کردیم ، 13 فروند رو به صورت رنگ شده به عنوان تولید داخل رونمایی کردیم ... به همین راحتی .... توی کشوری که توی روز روشن از کروز روسی به نام « پهپاد آموزشی ایرانی » یاد می شه ، چنین دروغ هایی بعید نیست ...

اگه می تونستیم موتور توربوفن در حد Kh 55 بسازیم ، ساخت پهپادهای سریعتر و با قابلیت حمل سلاح های بیشتری مجهز به موتور توربو فن ، دور از دسترس نبود ...

نیازی نبود از موتورهای بنزینی و دیزلی کم توان روی پهپادهامون استفاده کنیم .

پی نوشت : ما به صورت رسمی خیلی چیزها رونمایی کردیم ، ولی شما کافیه فقط همین عکس های تبلیغاتی رزمایش های چند سال اخیر رو ببینید تا به دروغ بودن خیلی ادعاها ، پی ببرید ... 

بیاییم و همه جدا از احساسات منفی و دعوا و ... با هم بحث علمی کنیم

به چند دلیل عمده پهپادهای ما اکثرا پیشتونی ملخی هستند

۱ - در تعریف رزمی نیاز به سرعت کم و در عوض ماندگاری بسیار بالا دارند درحالیکه توربوفن در یک ساعت کلی سوخت لازم داره و سرعتش هم خیلی زیاده

۲ - موتورهیا توربوجت و توربوفن تولید داخل هر چند در تعداد خوبی تولید می‌شوند ولی دوره عمر عملیاتی کوتاه (در حد ۲۰ ساعت پرواز و بعد نیاز به سرویس دارند)، این خاصیت آنها را برای موشک کروز ایده‌آل و برای پهپاد نامناسب می‌کند

۳ - کرار با موتور توربوجت تولید شده و می‌توان انتظار داشت با موتور توربوفن سومار هم هوا بشه

۴ - نمونه وطتی آرکیو۱۷۰ از موتور توربوفن استفاده می‌کنه ولی نمی‌دونیم چه موتوری

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بیاییم و همه جدا از احساسات منفی و دعوا و ... با هم بحث علمی کنیم

به چند دلیل عمده پهپادهای ما اکثرا پیشتونی ملخی هستند

۱ - در تعریف رزمی نیاز به سرعت کم و در عوض ماندگاری بسیار بالا دارند درحالیکه توربوفن در یک ساعت کلی سوخت لازم داره و سرعتش هم خیلی زیاده

۲ - موتورهیا توربوجت و توربوفن تولید داخل هر چند در تعداد خوبی تولید می‌شوند ولی دوره عمر عملیاتی کوتاه (در حد ۲۰ ساعت پرواز و بعد نیاز به سرویس دارند)، این خاصیت آنها را برای موشک کروز ایده‌آل و برای پهپاد نامناسب می‌کند

۳ - کرار با موتور توربوجت تولید شده و می‌توان انتظار داشت با موتور توربوفن سومار هم هوا بشه

۴ - نمونه وطتی آرکیو۱۷۰ از موتور توربوفن استفاده می‌کنه ولی نمی‌دونیم چه موتوری

به چند دلیل دیگه پهپادهای با موتور توربو فن و توربو پراپ برتری دارند :

1- سرعت بیشتر

2- توان حمل سلاح بیشتر

3- وزن بیشتر ( تجهیزات الکتریکی و راداری بیشتر )

4- ارتفاع پروازی بیشتر

5- توان مانور بهتر

6- نرخ اوج گیری بالاتر ( که البته زیاد مهم نیست . )

حالا که نیروی هوایی ما توان پوشش لازم رو نداره ، باید با استفاده از پهپادها این مشکل رو برطرف کرد ، پهپادهای پیستونی که حداکثر یک یا دو موشک سدید حمل می کنند این توان رو ندارند .

ویرایش شده در توسط Juicer
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

والا با سواد ناقص بنده 99 درصد میگم این کروزه ولی اینجا چیکار می کنه خدا داند مگه اینکه خودمون داریم یواشکی کروز به سمت داعش شلیک می کنیم icon_eek  icon_eek  icon_eek

احتمالا این موشک کروز روسی هست که از دریای خزر شلیک شد و شایعه بوده که دو تای اون هنگام عبور از آسمان ایران سقوط کرده

تصویر زیر گویای همه چیز هست....
شاید هم  موشک کروز باشه

درضمن به اون عزیزی که به پست قبلی من منفی داده بگم من فقط اطلاع رسانی کردم
اگه هم با پست های من مشکلی دارید بعد از منفی دادن لطفا پست منو نقل قول کنید جوابت رو بدم

موفق باشید

http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1394/8/30/3818417_319.jpg

کاملا مشخصه هست که یه کروز روسی هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جالبه با وجود سقوط از اون ارتفاع.و اون فشاری که بدنه را اونجور تاب داده ولی چاشنی انفجاریش عمل نکرده

انگار یه هدیه از اسمون از طرف خدا واسمون اومده باشه icon_cheesygrin

ویرایش شده در توسط k98

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جالبه با وجود سقوط از اون ارتفاع.و اون فشاری که بدنه را اونجور تاب داده ولی چاشنی انفجاریش عمل نکرده

انگار یه هدیه از اسمون از طرف خدا واسمون اومده باشه icon_cheesygrin

شاید موشک در حین سقوط غیر فعال شده باشه، گرچه باز هم قابل درک نیست که بر اثر اون ضربه محکم چه طور منفجر نشد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شاید موشک در حین سقوط غیر فعال شده باشه، گرچه باز هم قابل درک نیست که بر اثر اون ضربه محکم چه طور منفجر نشد

با ایران هماهنگ کردن کلاهک ها تو اسمون ایران فعال نشه...

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کلاهک موشک ها لزوما با ضربه فعال نمیشه. بسته به نوع ماده منفجره استفاده شده نیاز به چاشنی های مختلف برای فعال سازی کلاهک هست. چندین مثال از برخورد موشک های بالستیک به زمین و منفجر نشدنشون تو خود تاپیک سوریه هست. موشک بالستیک سرعتش خیلی بیشتر از اینه. اصلا عجیب نیست که منفجر نشده.

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دلمون برا اینجور تاپیک ها تنگ شده !

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.