امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

ما نباید بزرگنمایی کنیم ولی از یه طرف دیگه نباید پیشرفت هارو با وجود این همه فشار و تحریم نادیده بگیریم .......البته ممکنه بعضی خبرها صرفا جنگ روانی باشه ......

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]برد اعلام شده ابتدائي مهاجر 4 حدود 700 كيلومتر بود كه يقينا افزايش پيدا كرده[/quote]

خیلی خوبه. طبق اطلاعات شما (یا منبعتون) مهاجر قوانین فیزیک و هوافضا رو نقض می کنه مگر این که از یه سوخت ناشناخته ی فوق پیشرفته توی موتورش استفاده بشه. نمیدونستم ما ایرانی ها در زمینه ی پهپاد تکنولوژی مون 100 سال از آمریکا جلوتره! :(
دوست عزیز، پهپاد های در این اندازه خیلی بتونن پرواز کنن 300 کیلومتر میرن. دلیلشم به طرز عجیبی ساده اس. اینا اون قدر جا ندارن که سوخت مورد نیاز سفرشونو ذخیره کنن. شما هم این حرف هایی که برای تبلیغات میزننو جدی نگیرید.[/quote]

یعنی این پهباد ها نمیتونند بخشی از مسیر را گلاید حرکت کنند؟ حتما باید سوخت مصرف کنند؟
300 کیلومتر را از کجا آوردید؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
یه هخامنشی بود که داشت در مورد رادار آرایه فازی حرف می زد و می گفت راداری بسیار خوب در دست طراحی و ساخت هست که با نمونه های خارجیش می تونه رقابت کنه و دوستان عزیز ورودی های 2011 بدبخت رو هو کردن ...

همون بود در مورد این سفره ماهی و همچنین اون جنگنده حرف هایی می زد و گویا تو اون جنگنده به علت اینکه ورودی بالای بدنه بود ، تو مانورها به مشکل بر می خورد و رفتن تا ورودی ها رو زیر بدنه بزارن

خود عکس 20 در 20 پیکسل هست و تصویر پهباد به زور دیده می شه و سنترال کلاب میاد واتر مارکش رو دقیق روی همون می زنه !!! فکر کنم در این مواقع فقط فحش نصیبشان شود ...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در کل طراحی خیلی خوبی داره ولی ما اخرش نفهمیدیم اون کاپیت جلو برای چیه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]در کل طراحی خیلی خوبی داره ولی ما اخرش نفهمیدیم اون کاپیت جلو برای چیه[/quote]
فکر کنم سفره ماهی در 2 مدل درست میشه.
پهپاد و سرنشین دار

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشید
ایران می گه موتور توربفن سبک می خواد بسازه و معلومه که ساختش هم تموم شده حالا این بدرد این نو هواپیما می خوره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام
یه هخامنشی بود که داشت در مورد رادار آرایه فازی حرف می زد و می گفت راداری بسیار خوب در دست طراحی و ساخت هست که با نمونه های خارجیش می تونه رقابت کنه و دوستان عزیز ورودی های 2011 بدبخت رو هو کردن ...

همون بود در مورد این سفره ماهی و همچنین اون جنگنده حرف هایی می زد و گویا تو اون جنگنده به علت اینکه ورودی بالای بدنه بود ، تو مانورها به مشکل بر می خورد و رفتن تا ورودی ها رو زیر بدنه بزارن

خود عکس 20 در 20 پیکسل هست و تصویر پهباد به زور دیده می شه و سنترال کلاب میاد واتر مارکش رو دقیق روی همون می زنه !!! فکر کنم در این مواقع فقط فحش نصیبشان شود ...[/quote]
ببخشید که دو تا پست پشت سر هم می دهم
ولی در مورد هخامنش چند ماه قبل از دیدن رسمی رادار آرایه ی گفته بود
"""من تو پست های قبلی اشاره کوچکی کردم،اما بدونید که واقعأ در بحث رادارها نیز انقلابی صورت گرفته و بخود کفایی کامل در لایه های مختلف راداری،رادار های آرایه فازی که حقیقتأ...تراش ها و...در این حوزه نیز دستاورد های ملی امید وار کننده و فرح بخشی هدیه به پیشگاه ملت عزیز شده که در آینده رسانه ای خواهد شد. """
بسیار جالب بود ، انگار یک چیزهایی بیچاره می دونسته

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه بشه مشکل همیشگی نقاط کور راداری رو رفع کرد و رادارهای پسیو هم در غرب و جنوب و بعد در سراسر کشور مستقر بشن مشکل راداری حل میشه.

نیروی هوایی چند طرح داره یکیش سفره ماهی یکی جنگنده نسل پنجم یکی هم موتور توربوفن.

به نظر من دلیل این که علاقه ای به خرید از روسیه نشون نمیدن واسه همینه جنس بجنل نمیخوان :( .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درسته فردين جان(جنس بنجل رو خوب اومدي ! اونا خوبا رو خودشون نگاه ميدارن و اشغالا رو صادر ميكنن). اما بعضي دوستان توجه كنيد كه يه عكس از پروازش هم گذاشته شده ! چرا ميگيد ماكته ؟ به فاز ازمايش هم رسيده ... شايد بيشتر .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان به نظر من مسئولين نظامي ما به اين نتيجه رسيدن كه براي رسيدن به توان ساخت و توليد انبوه يه جنگنده مناسب نياز به زمان بيشتري هست با ساخت انواع پهباد ها كه هم تجربه كافي داريم و هم هزينه كمتري داره هم ميشه برخي از وظاعف اين نيرو را به اونا محول كرد و هم تو زمينه ساخت جنگنده بدون سرنشين هوشمند كه اينده نيروهاي هوايي متعلق به اوناست تجربه زيادي كسب كرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حا لا موتور این پهپاد از کجا میران
اصلا ما اخرش نفهمیدیم قضیه این موتور توربوفن چیه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.