امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

واقعاً کارامون عجیبه!!! الآن تو خیلی از سایت ها از عکس های آقای فلانکر استفاده میشه ولی خودمون هر از گاهی اصلاً یادمون میره چنین منبع خوبی داریم!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
FLANKER اين تصوير رو كدوم قسمت اپ كردي ؟ من ديشب يك ساعت داشتم توي گالري دنبالش مي‌گشتم آخرش هم دست و پا درازتر icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

FLANKER اين تصوير رو كدوم قسمت اپ كردي ؟ من ديشب يك ساعت داشتم توي گالري دنبالش مي‌گشتم آخرش هم دست و پا درازتر :oops:

فکر کنم تو گزارشهای خبری ! یادم نمیاد icon_cool
اگر عکسهای دیگه ای روز ارتش رو خواستید برید به تاپیکش : بخش جنگ تو گالری عکس و فیلم
http://www.military.ir/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3935

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
FLANKER جان عكسهاي خوبي كه گرفتي جالب و گويا هستند. البته عكس هواپيماي بدون سرنشين مهاجر 4 است.با توجه به متن اصلي تاپيك و طراحي اين پهباد احتمال اينكه پهباد مورد نظر مهاجر 4 باشه هست. باز هم ممنون icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

FLANKER اي گردنت بشكنه :!: من اون شب خودمو كشتم واسه همين يه عكس

گردن ما که از تار مو هم باریکتره !

[align=center]یا علی گفتیم و عشق اغاز شد
یا علی ( ع )
[/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من بهتره برای قدر دانی از این عزیزان اسم تک تک بچه هایی که در این پروژه زحمت کشیدند آورده بشه :

مسعود ابراهيميان، سيد محمد روحاني، حميدرضا منتظرحجت، سيد مجيد فتوحي، محمد قرباني، احسان اديب‌زاده، مرتضي رسولي و حجت الله بابايي

شهری که قراره نمایشگاه در اون برگزار بشه برانشويج ( Braunschweig )است نه بوخانیش !!!

این هواپیما قادر است به طور مداوم 1 ساعت پرواز کند و در دایره ای به شعاع 3 متر بچرخد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين هواپيما ها به بهپاد گشت زن معروفند احتملا براي جنگ الكترونيك يا حملات انتحاري ساخته ميشن تا ضمن شاسايي نشدن خودشون رو تو هرف بكوبند ولي مشك كروز نيستند البته اين مدل هندي است كه ايران از اون داره تازه اين كه چيزي نيست چند مدل بهپاد ساخت داخل وجود داره كه عينا تارگت درون اسراييله و تو منطقه هدف گشت ميزنه رادار رو پيدا ميكنه ميخوره بهش اسراييلي ها بسيار نگران بودند كه چگونه ايران تونسته دقيقا همون چيزي كه اونا ساخته بودند بسازه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اينكه ما بجه هاي ما تو رسته پهباد ها به توفيقات زيادي دسترسي پيدا كردن رو كه اصلا شك درش نكين. اين صنعت در بخش نظاميش از نوع بومي عمر حدودا 35 ساله داره كه عمر كمي هم نيست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
hamed_713 جان مثل همیشه مطالب خواندنی و مفید از شما میبینیم . دستت درد نکنه .

فقط یه سوال داشتم . اگه در زمان جنگ ، مهاجر دوربین نداشت ، چطوری برای شناسایی استفاده میشد ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.