Arman313

واکنش آمریکا به توانایی ایران در هدف قرار دادن خاک آمریکا؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام

به نظر دوستان اگر ایران این توانایی رو بدست بیاره که هر نقطه ای در خاک آمریکا رو هدف قرار بده این موضوع

1. باعث میشه که آمریکا در مورد حمله به ایران محتاط تر بشه ؟
2. باعث میشه که در حمله به ایران مصر تر بشه ؟

البته من شخصا به این گفته پیر جماران معتقدم که فرمودند:
آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

از همه دوستان متشکرم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر من به شما می گفتم ما همین الان هم توانایی شلیک موشک به خاک آمریکا رو داریم شما چه می گفتید؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من نظری در این باره ندارم. فقط این سوال در ذهنم بود و خواستم نظر دوستان رو بدونم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حمله به ایران هیچ وقت کار عاقلانه ای نیست.فرقی نمی کنه ایران موشکداشته باشه یا نه. البته این گفته ی من فقط برای افراده عاقل درسته ولی ۱۱ سپتامبر نشون داد که با یک هواپیمای مسافربری چه کارها می شه کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مطمون باش اگر یک همچین موشکی ما داشتیم و رو کرده بودیم الان آمریکا نمیود به ما انقدر گیر بده مثلا آمریکا می تونه به روسیه و چین گیر بده تازه داره تمناشون هم می کنه اگر ما بتونیم این کار رو انجام بدیم باید رو کنیم تا همه پاشون رو بکشن بیرون از ماجرا ولی الان دیگه دیر شده حد اقل باید 5 سال پیش این کار رو می کردیم ولی لیچ جان من قبلا گفتم الان هم می گم تو یه چیز هایی می دونی که به ما نمی گی بلکه خود سردار صفوی یا نجار باشی . :lol: :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مطمون باش اگر یک همچین موشکی ما داشتیم و رو کرده بودیم الان آمریکا نمیود به ما انقدر گیر بده مثلا آمریکا می تونه به روسیه و چین گیر بده تازه داره تمناشون هم می کنه اگر ما بتونیم این کار رو انجام بدیم باید رو کنیم تا همه پاشون رو بکشن بیرون از ماجرا ولی الان دیگه دیر شده حد اقل باید 5 سال پیش این کار رو می کردیم ولی لیچ جان من قبلا گفتم الان هم می گم تو یه چیز هایی می دونی که به ما نمی گی بلکه خود سردار صفوی یا نجار باشی . :lol: :lol:

اتفاقا اگر ما رو کنیم می تونه یک اتحاد ضد ایرانی رو به راحتی بر علیه ما بسیج کنه دوست عزیز! در هر صورت ما که نمی تونیم همه ی دنیا رو موشک باران کنیم که! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

محتاط تر که میشه با وجود همچین موشکی البته نه با یکی دو تا بلکه بالای 50 تا اونم با کلاهک های اتمی نه معمولی اگه اینا رو داشته باشیم صددرصد حمله ای در کار نیست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

محتاط تر که میشه با وجود همچین موشکی البته نه با یکی دو تا بلکه بالای 50 تا اونم با کلاهک های اتمی نه معمولی اگه اینا رو داشته باشیم صددرصد حمله ای در کار نیست

هر وقت تعداد این موشک ها حداقل به بالای 100 عدد رسید و آزمایش رو طی کردند رونمایی می شه! درضمن ما موشک با برد بالا بدون کلاهک اتمی به کارمون نمی اد! چون هرچه برد موشک بیشتر بشه! ناخواسته باید وزن کلاهکش هم کمتر بشه! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله منم منظورم اینه که باید با این کلاهک باشه (اونم نه یکی ) نه این که بگیم بمب اتم در دکترین دفاعی ما جایی نداره :lol: (بنظر من خیلی هم جا داره و خواهد داشت منتها الان نه ) :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنظر من هم محتاط تر ميشه البته به سياستي كه درآن زمان بكار مي رود هم بستگي دارد :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته ما هم می تونیم چندتا بحران توی منطقه بندازیم! هرچند که الانشم کم نیست! :lol: ولی اگر هند و پاکستان با هم درگیر بشند خیلی به نفع ما خواهد بود!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جنگ هند و پاکستان در کوتاه مدت به نفع ایران است اما بعد از چند سال دامنه این جنگ به سیستان و بلوچستان ایران نیز خواهد رسید و کشورهای چین، افغانستان، ایران و سپس کل منطقه درگیر مشکلات بزرگی خواهند شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فکر نکنم امریکایی ها انقدر احمق باشند که اون همه امکانات که کلی زحمت کشیدن ساختن و پول خرج کردن رو بفرستن رو هوا !!! شما تصور کن 2 تا بمب بخوره تو نیویورک میدونی چقدر پول میره رو هوا حالا بر فرض یدونه بزنن تو تهران جز یه مشت خونه قدیمی و کلنگی هیچی نداره که نابود بشه :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جنگ هند و پاکستان در کوتاه مدت به نفع ایران است اما بعد از چند سال دامنه این جنگ به سیستان و بلوچستان ایران نیز خواهد رسید و کشورهای چین، افغانستان، ایران و سپس کل منطقه درگیر مشکلات بزرگی خواهند شد.

سعید جون اگر منظورت ریگی است مطمئن باش توی اون جنگ سقط می شه! بهت اطمینان می دم! اینها اگر همدیگه رو بمبارون اتمی کنند و یا حتی موشک باران عادی کار تمومه! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اونطوری که من فهمیدم آمریکا به دلیل اینکه توی جنگ جهانی دوم خاکش مورد تهاجم قرار نگرفت وآسیب ندید تونست اینقد پیش بیفته. چند وقت پیش از شبکه 4 یک برنامه پخش شد که توی اون نشون می داد ژاپنیها زیر دریاییهای ساخته بودند که می تونستن دو تا هواپیما بمب افکن مخصوص رو توی خودش جا بده. و قصد داشتن با اون به خاک آمریکا حمله کنند. اما همون زمان ها بود که ارتش دستور تسلیم شدن به آمریکاییها رو میده. برداشت من اینه که حمله اتمی آمریکا به ژاپن برای همین بود که خاک اصلی خودش رو حفظ کنه. هر چند خیلی ها معتقدند که حادثه پرل هاربر رو هم از قبل می دونستند و برای اینکه توجیه کافی برای یک حمله اتمی داشته باشند دست به جور خود زنی کدند. دقیقا مثل یازده سپتامبر.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.