senaps

گروه‌های مبارز خاور‌میانه - داعش

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[CODE]http://www.bbc.co.uk/persian/world/2014/07/140708_l26_shishani_isis.shtml[/CODE]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چرا کامنت من حذف کردید من که کدش کرده بود م ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
چرا کامنت من حذف کردید من که کدش کرده بود م ؟
[/quote]

پست من طی یه اشتباه محاسباتی، صفحه قبل موند!!!! پست خودمو پاک کردم دوباره ارسال کردم، پست شوما رفت صفحه قبل! :) پست من اومد این صفحه...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1404842982' post='391426']
پست من طی یه اشتباه محاسباتی، صفحه قبل موند!!!! پست خودمو پاک کردم دوباره ارسال کردم، پست شوما رفت صفحه قبل! :) پست من اومد این صفحه...
[/quote]
چل الخالق خوب سناپس جان مثل اینکه ابو عمر مسیحی زاده و به عنوان یه مسیحی بزرگ شده یه جورایی ینی چری شده :دی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان تو تایپیک سوریه یه عکس چند نفره از اعضای داعش گذاشته بودن که مشخصا چهره ی چندین ملیت و نژاد مختلف رو نشون میداد.برای پست کردن به شبکه ی های اجتماعی و نشون دادن ماهیت اینا عکس خوبی بود که متاسفانه پیداش نمیکنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اون عکس روسای گردان های مختلف داعش هستش...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام....

این جزوه رو تقریبا یک سال پیش ترجمه و اماده کردم و براش هم خیلی زحمت کشیدم....

از ترجمه گرفته تا تایید مطالب و غیره و ذلک....

قرار شده بود که تاپیک رو به صورت قسمت قسمت با کمک مصطفی ویرایش کنیم و بذاریم، ولی مصطفی دعواش شد و رفت...

کار یک ماه عقب افتاد، و برا تایید کردن یه سری مطالب با دوستان تماس گرفتم و تا جواب گرفتم دیگه خیلی دیر شده بود و داعش کاملا عوض شده بود...

چند وقت مطلب توی هیئت تحریریه بود تا شاید کسی کمک کنه و مطالب رو به روز اوری کنیم...

مطلب دارای چندین و چند غلط املایی و امثالهم هستش اما کلیتش مشکلی نداره....

کل جزوه ۴۰ صفحه هست و خوب،‌ تا اواسط تابستون سال قبل :(

http://bayanbox.ir/info/442902183184465628/%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D8%AA%DA%A9%D9%85%DB%8C%D9%84

دانلود کنین، امیدوارم استفاده کنین و به کارتون بیاد....

تاپیکی خیلی عالیی میشد! خیلی خیلی عالی:(

همیشه دلم سوخته واسه این تاپیک که به سر انجام نرسید :(

• Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

؛༻﷽༺
یادداشت های یک نویسنده ی مدافع حرم :

شهرهای "سوریه" دومینو وار سقوط می کردند.
"داعش" به چند صد متری حرم حضرت "زینب" رسیده بود و دواعش روبروی حرم بی بی زینب فریاد می زدند :
 "زینب یا جای تو اینجاست یا جای ما"...

کودک و سالخورده ، زن و مرد سر بریده می شدند!!

یکی از دواعش، قلب فردی را به دندان گرفته و در مقابل دوربین می خورد!!  به گونه ای که  "پوتین" ،  رئیس جمهور روسیه هم از دیدن آن متاثر می شود و آمریکا را به خاطر حمایت از این وحشی ها سرزنش می کند.

همه در شوک تحولات سوریه بودند که ناگهان و در کمتر از ۲۴ ساعت، موصل عراق در نتیجه خیانت ته مانده های حزب "بعث" و "برخی از ارتشی های این کشور"  سقوط کرد !!
موصلی که به شهر نظامیان عراق معروف بود سقوط کرد !! و از همین جا بود که سقوط دومینو وار شهرهای عراق آغاز شد!

موصل ، الانبار ، تلعفر ، سنجار ، صلاح الدین ، کرکوک ، دیاله ، هیت ، الرمادی و... در عراق متحیرانه سقوط کردند.و اربیل و سلیمانیه در صف سقوط

در وصف اوضاع وحشتناک عراق ، همین بس که یک روحانی ایرانی با خانواده در مسیر "نجف" به " کربلا" توسط داعش دستگیر و سر بریده شد. 
مسیری که الان میلیون ها زائر در مراسم "اربعین" ، درآن تردد می کنند

داعش به دیاله عراق رسید ؛
فاصله دیاله با مرز ایران فقط ۱ کیلومتر است ؛
فاصله روستای زلزله زده ازگله، تا "دیاله" تحت تصرف داعش ، فقط ۱۰ کیلومتر !!
فاصله ثلاث باباجانی تا دیاله فقط ۴۰ کیلومتر !!
فاصله ، سرپل ذهاب تا دیاله تحت تصرف داعش فقط ۴۵ کیلومتر!!

صدای توپ و تانک داعش ،
امان از مردم روستاهای مرزی ایران بریده بود ؛ 
دواعش به نقل از فرمانده نیروی زمینی ارتش، مهمات خود را دپو کرده بودند و آماده حرکت نهایی یعنی حمله به ایران بودند...

ایران باید چه می کرد؟

عده ای  درداخل کشور، عنوان می کردند عراق و سوریه به ما چه ارتباطی دارد!!
 در حالی که نمی دانستند ، سقوط سوریه و عراق، سکوی پرش داعش برای ضربه نهایی به ایران بود!!
 برخی می گفتند چرا در عراق هزینه می کنید یا در سوریه! 
غافل از این که اگر داعش به ایران حمله می کرد ما می بایست صدها برابر هزینه بدهیم !!

برآورد کارشناسان از هزینه ایران درجنگ تحمیلی با عراق، از سال ۵۹ تا ۶۷ رقمی بالغ بر ۱۰/۰۴ تریلیون دلار بوده است!!
ورود ایران به جنگی دیگر ، رقم چنین زیانی را برای کشور خواهد ساخت!
اما ما با حداقل هزینه نه تنها جنگ را به اتمام رساندیم، بلکه تغییرات استراتژیکی در منطقه ایجاد شد که قدرت ایران در خاورمیانه بیش از پیش فزونی یافت.

مدافعان حرم با امکانات چند صد میلیونی نجنگیدند،
نویسنده که در بین مدافعان حرم حضور داشته است گواه می دهد که عزیزان مدافع حرم، با مهمات تولیدی حتی قبل از سال ۷۰ و با سلاح های حداقلی جنگیدند!!
خبری از وعده غذایی مرتب نبود!! اگر غذایی می رسید می خوردیم و در غیر این صورت ، با گرسنگی، کار را ادامه می دادیم ؛ 
به عینه دیدم یکی از مدافعان حرم، لباس زمستانی خود را در اوج سرمای زمستان از تن بیرون آورد و به نیروی سوری اهدا کرد که پدر خود را در جنگ از دست داده بود و این عزیزمان خودش، بدون کاپشن با سرما دست و پنجه نرم کرد...

بله مدافعین حرم با کمترین هزینه بزرگ ترین کار را انجام دادند ؛
و با ورود ایران به معرکه، تحولات میدانی در سوریه شروع شد ؛
خدا رحمت کند سردار دل ها، شهید همدانی را... 
خطاب به سوری ها عنوان کرده بود: 
اگر می خواهید سوریه را نجات دهید باید دو شهر را حفظ کرد "حلب" و "دمشق"... 
کم کم مناطق سوریه باز پس گرفته شد ؛

ایران با هوشیاری تمام و توجیه روسیه نسبت به خطر دواعش بخصوص "چچنی"های داعش ، روسیه را وارد سوریه کرد ؛

نیروی هوایی روسیه و قدرت ایران روی زمین، دو عامل شکست پله به پله تروریست ها شد؛

مع الوصف بعد از تقدیم بیش از ۲۰۰۰ شهید مدافع حرم، اعم از ایرانی، عراقی، پاکستانی، لبنانی، سوری، افغانستانی و...
آخرین پایگاه داعش یعنی بوکمال هم پس گرفته شد و ژنرال قاسم سلیمانی این چنین به فرمانده اش گزارش داد :
"آخرین قلعه را هم زدیم و پرچم داعش را پائین کشیدیم"  ؛

بله مدافعین حرم به جای هزینه ۱۰/۰۴ تریلیون دلاری، با کمترین هزینه، کشور را از ورود به یک جنگ وحشتناک نجات دادند؛
بیش از ۲۰۰۰ شهید دادند که دیگر شاهد پرپر شدن ۲۳۰ هزار شهید نباشیم؛
روحتان شاد و راهتان پر رهرو.

پیروزی نهایی با طعم مقاومت

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
1 hour قبل , mehdipersian گفت:

؛༻﷽༺
یادداشت های یک نویسنده ی مدافع حرم :

شهرهای "سوریه" دومینو وار سقوط می کردند.
"داعش" به چند صد متری حرم حضرت "زینب" رسیده بود و دواعش روبروی حرم بی بی زینب فریاد می زدند :
 "زینب یا جای تو اینجاست یا جای ما"...

...

بله مدافعین حرم به جای هزینه ۱۰/۰۴ تریلیون دلاری، با کمترین هزینه، کشور را از ورود به یک جنگ وحشتناک نجات دادند؛
بیش از ۲۰۰۰ شهید دادند که دیگر شاهد پرپر شدن ۲۳۰ هزار شهید نباشیم؛
روحتان شاد و راهتان پر رهرو.

پیروزی نهایی با طعم مقاومت

سلام

دوست عزیز لطفا برای مطالبی که نقل می کنید منبع مشخص کنید .

منظورم فقط اینجا نیست . متاسفانه بیشتر پستهایتان همین مشکل را دارد . 

:(

• Like 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
48 minutes قبل , oldmagina گفت:

سلام

دوست عزیز لطفا برای مطالبی که نقل می کنید منبع مشخص کنید .

منظورم فقط اینجا نیست . متاسفانه بیشتر پستهایتان همین مشکل را دارد . 

:(

منبع :

@Iraq_aqlim

نمی دانستم درباره ی واضحات و قطعیات هم باید منبع بگذارم. اگر اینطور باشه بیشتر مطالب کل اینترنت همین هست از جمله مطالب خود شما. 

• Like 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
8 minutes قبل , mehdipersian گفت:

منبع :

@Iraq_aqlim

نمی دانستم درباره ی واضحات و قطعیات هم باید منبع بگذارم. اگر اینطور باشه بیشتر مطالب کل اینترنت همین هست از جمله مطالب خود شما. 

هر جا دیدید من مطلبی را از جایی نقل کرده ام و منبع نگذاشته ام ، تذکر بدهید تا من هم این کار را بکنم .

این می شود کار درست . :)

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جنایت بزرگ در اسپایکر

140003231455009722968894.jpg

اسپایکر پایگاهی هوایی است در حومه شمال غربی شهر تکریت مرکز استان صلاح الدین واقع در 170 کیلومتری شمال بغداد که در زمان صدام رئیس رژیم بعث احداث شده بود.

این پایگاه جزء سه مکان استراتژیک دولت عراق محسوب می‌شد که نام آن توسط آمریکایی‌ها در زمان اشغال عراق  براساس اسم یک خلبان آمریکایی است به نام «مایکل اسکات اسپایکر» گذاشته شد. 

روز 23 خرداد سال 93 مصادف با 15 ژوئن سال 2014 جنایتی در پایگاه هوایی اسپایکر در تکریت عراق به وقوع پیوست که در تاریخ کم نظیر است. 

اسپایکر یکی از شریان‌های حیاتی نقاط شمالی عراق است که داعش با این کار توانست راه‌های کمک‌رسانی به مناطق شمالی عراق از جمله «تکریت» را قطع کند. تکفیری‌ها با کمک خائنانی از عشایر منطقه، مسئولان محلی منطقه صلاح‌الدین و برخی نظامی‌ها توانستند دست به چنین جنایتی بزنند.

این جنایت هولناک 3 روز بعد از سقوط موصل و سیطره تکفیری‌های داعش بر این شهر اتفاق افتاد، در آن روز بیش از 4 هزار دانشجو در پایگاه اسپایکر در حال آموزش بودند که بدون هیچ سلاحی به شکل ناگهانی خود را در محاصره عناصری با پرچم‌های سیاه دیدند.

«علی حسین کاظم» یکی از دانشجویان این پایگاه که جان سالم از این جنایت به در برده بود می‌گوید: «ما هنگامی که خبر نزدیک شدن داعش به اسپایکر را شنیدیم، لباس شخصی پوشیدیم ولی دیر شده بود زیرا عناصر داعش که حدود یکصد نفر بودند، وارد اسپایکر شده بودند.

1400032314573536322968944.jpg

140003231455406622968904.jpg

عناصر داعش دستان ما را بستند و سوار ده‌ها کامیون کردند و هر کسی را که کوچکترین حرکتی از خود نشان می داد، می کشتند و کسانی که زیر دست و پا مانده بودند نیز جان خود را از دست دادند. ما را به صف کردند و با تیر همکلاسی‌هایم را کشتند و خون یکی از آنها به چهره‌ام پاشید و تیری که به سوی من شلیک شد، به من اصابت نکرد و من خودم را در چاله‌ای که روبرویم حفر شده بود، انداختم و خود را به مُردن زدم.»

1400032314542387822968884.jpg

جنایتکاران داعش 2200 نفر از این دانشجویان را که 1700 تن از آنها شیعه بودند دست بسته سر بریدند، تیرباران کردند و پیکر برخی از آنها را در این قتل عام دسته جمعی به رود دجله انداختند. آنقدر از این دانشجوهای بی گناه خون ریخته شده بود که آب‌های دجله به خون نشسته و قرمز شده بود.

حتی سرنوشت اجساد بسیاری از این دانشجویان پس از 7 سال مشخص نشده است.

بسیاری از خانواده‌های قربانیان این فاجعه شکایت دارند که چرا جامعه جهانی تا این حد نسبت به کشتار شیعیان بی تفاوت است و اگر این جنایت علیه گروه‌های دیگری اتفاق افتاده بود حتما بازتاب آن در سطح رسانه‌ها و محافل جهانی بسیار گسترده می‌شد./تسنیم

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

داعشی‌های فارسی زبان! 

تاجیک بودن عامل جنایت حرم حضرت شاه چراغ علیه السلام، پرسش مهم و نسبتا قدیمی‌ای را دوباره زنده کرد. سوالی مانند اینکه داعش در میان فارسی زبانان چه جایگاهی دارد و آیا افغانستان میتواند محل جذب فارسی زبانان به داعش شود؟ 

ادامه مطلب:

https://iswnews.com/82978/یادداشت-داعشیهای-فارسی-زبان/

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

داعش به کمک اکراین می آید! 

سربازان داعشی که برای اکراین و ناتو و برعلیه روسیه میجنگند

IMG_20230216_200431_925.jpg

IMG_20230216_200434_557.jpg

IMG_20230216_200449_464.jpg

ویرایش شده در توسط mehdipersian
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.