ALFARD

بمب دقیق زن GBU-44/B Viper

Recommended Posts

با توجه به فیلم عرض میکنم:
فکر نمیکنم برای اهداف زرهی موثر واقع بشه. ماشین معمولی رو نتونست اونچنان که باید وشاید متلاشی کنه. حتی بنظرم یه نفربر زرهی رو هم نمیتونه از کار بندازه چه برسه به تانکهای امروزی با اون زره های عجیب غریبشون.
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یک سوال ، دقیقا این واژه standoff یا دورایستا به چه معناست ؟

از مطاب خوبتون هم تشکر می کنم !
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='htavasoli' timestamp='1404249119' post='389657']
با توجه به فیلم عرض میکنم:
فکر نمیکنم برای اهداف زرهی موثر واقع بشه. ماشین معمولی رو نتونست اونچنان که باید وشاید متلاشی کنه. حتی بنظرم یه نفربر زرهی رو هم نمیتونه از کار بندازه چه برسه به تانکهای امروزی با اون زره های عجیب غریبشون.
[/quote]

این رو می تونید هلفایر ضعیف شده در نظر بگیرید.
کاربردش بیشتر برای ماموریت های ویژه شهری و با تخریب کم هست، حالا این کاربرد می تونه زدن یه وانت مجهز به مسلسل سنگین یا یک خمپاره انداز باشه و با کمی ارفاق خودروهای زرهی سبک رو همانند جاولین از زاویه 90 درجه که ضعیف تر اند مورد هدف قرار بده.

[quote name='hamedof' timestamp='1404253368' post='389682']
یک سوال ، دقیقا این واژه standoff یا دورایستا به چه معناست ؟

از مطاب خوبتون هم تشکر می کنم !
[/quote]

خواهش میکنم حامد عزیز :rose:
[size=4]منظور همان مقدار فاصله ایست که موشک می تونه خارج از منطقه آتش دشمن شلیک بشه و ریسک آسیب دیدن حامل موشک یا بمب پایین تر میاد [/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اسرائیل یه چیزی مثل این داره برا حمله به خونه مخالفین فلسطینی استفاده میکنه به قولی برای ترور که با کمترین خسارت به غیر نظامیان هدف رو منهدم کنه ایا این هم همین ایده پشتش هست ؟ چون توان تخریب بالایی نداره
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با کمترین خسارت به غیرنظامیان، خونه شون رو خراب کنه. می بینید با حضور رسانه ها دنیا چقدر قشنگ شده؟
[size=1](کنابه ام به جناب دث نیست ها، به رسانه های بین المللیه که چطور جنایتهای این رژیم نژادپرست رو ماله کشی می کنند)[/size]

جناب دث، رژیم آشغالخور هم چیزی شبیه به این استفاده می کنه، یک ورژن از اسپایک با کلاهک یک کیلویی به عنوان موشک ضد نفر، اما نه برای تخریب منزل. برای تخریب منزلها، با پررویی تمام میرن خرج گذاری می کنند و می فرستند هوا. یا با بولدوزر تخریب می کنند.

استند آف هم یعنی دور ایستا. یعنی بمب رو از دور رها می کنند یک مقداری خودش مسیر رو طی می کنه تا به نزدیک هدف برسه. یعنی می تونی از دور، بایستی و بمبت رو رها کنی! دیگه لازم نیست روی کله هدف رد شی که خطر داشته باشه.
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.