AmirAzad

قایق چند منظوره رعد نیروی دریایی ارتش و سپاه

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='RezaKiani' timestamp='1404722131' post='391036']
[right]ایران اجر نزدیک سواحل بحرین داشت مین ریزی می کرد شما فکر می کنی این قایقهای کوچول موچول بتونن انقدر بنزین بزنن که تا اونجا ها برن؟ بعیده ها؟[/right]
[/quote]
جناب کیانی از پارک ملی نایبند تا سواحل بحرین کلا 240 کیلومتر هست با احتساب رفت وبرگشت یعنی 500 کیلومتر فکر نمی کنم طی این مسافت با یک سوخت گیری دریایی سخت باشه
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='RezaKiani' timestamp='1404722131' post='391036']
[right]ایران اجر نزدیک سواحل بحرین داشت مین ریزی می کرد شما فکر می کنی این قایقهای کوچول موچول بتونن انقدر بنزین بزنن که تا اونجا ها برن؟ بعیده ها؟[/right]
[/quote]

داداش من تا خود بحرین هم حساب کنی راهی نیست ، دزدان دریایی سومالی با حمایت یه شناور مادر که میتونه یک لنج ماهیگیری باشه ، صدها مایل دورتر از آبهای ساحلی خودشون با همین قایق ها به انجام ماموریت هاشون میپردازن ، دیگه شما حساب کنید ، همونطور که دوستانمون فرمودند ، اگر در مشیت هنگام کلاس ها قرار گیرند ، چه پتانسیل بالایی جهت مینریزی دریایی خواهند داشت . و این ها درحالی هستند که به قطع از حمایت هوایی و پشتیبانی یگان های موشک انداز و حتی اژدرافکن تندرو مثل آذرخش ، ذوالفقار ، ذوالجناح و ... یا حتی ناوگان سنگین نیروی دریایی ارتش ، بهره مند خواهند بود .
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام خسته نباشین
در تصویر اول میخواستم بدونم اون4تا مشکی که جلوی قایق هستن چین؟
مین؟؟؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='b2hh' timestamp='1404733802' post='391084']
سلام خسته نباشین
در تصویر اول میخواستم بدونم اون4تا مشکی که جلوی قایق هستن چین؟
مین؟؟؟
[/quote]

همین مین های دریایی هستن که داریم روشون بحث میکنیم ! ممکنه سیاه رنگ نباشنا icon_cheesygrin

تصاویر از reza4087 :

[center][IMG]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10158/1~9.jpg[/IMG][/center]

[center][IMG]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10158/2~8.jpg[/IMG][/center]
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط Electro_officer، 16 تیر 1393 - ????...
مخفی شده توسط Electro_officer، 16 تیر 1393 - ????...
مچکرم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
[quote name='kaftar' timestamp='1404740773' post='391104']
این قضیه ایران اجر چیه!؟
[/quote]

اینقدر قضیه اش معروف هست که نیازی نباشه ما توضیح بدیم! فقط کافیه توی اینترنت سرچ کنید ایران اجر! خلاصه بخام بگم ، اواخر جنگ در خلال جنگ نفتکش ها ، ایران به وسیله ی کشتی ایران اجر مشغول مین ریزی در دریا بود که توسط آمریکا شناسایی و تصرف میشه و ماجراهایی که به غرق شدن ایران اجر می انجامه . ایران همواره تکذیب میکنه و میکرده که ایران اجر در حال مینریزی بوده و غرق کردن اون و فکر کنم کشته شدن چند خدمه ، جنایت جنگی محسوب میشه ، آمریکا هم با سند و مدرک نشون داد که ایران اجر در حال مینریزی بوده که واقعا هم بوده ...!

علی ایوحال ایران هنوز این موضوع را کتمان میکنه و میگه ایران اجر تجاری بوده! در حالی که خواهر خونده های ایران اجر هنوز در نیروی دریایی ارتش در حال خدمت اند!

من موضوع رو خیلی وقت پیش مطالعه کردم شاید چیزی اشتباه گفتم ، خودتون یه مطالعه در سطح اینترنت انجام بدید ، ضرر نخواهید کرد . ویرایش شده در توسط AmirAzad
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='AmirAzad' timestamp='1404741449' post='391108']
اینقدر قضیه اش معروف هست که نیازی نباشه ما توضیح بدیم! فقط کافیه توی اینترنت سرچ کنید ایران اجر! خلاصه بخام بگم ، اواخر جنگ در خلال جنگ نفتکش ها ، ایران به وسیله ی کشتی ایران اجر مشغول مین ریزی در دریا بود که توسط آمریکا شناسایی و تصرف میشه و ماجراهایی که به غرق شدن ایران اجر می انجامه . ایران همواره تکذیب میکنه و میکرده که ایران اجر در حال مینریزی بوده و غرق کردن اون و فکر کنم کشته شدن چند خدمه ، جنایت جنگی محسوب میشه ، آمریکا هم با سند و مدرک نشون داد که ایران اجر در حال مینریزی بوده که واقعا هم بوده ...!

علی ایوحال ایران هنوز این موضوع را کتمان میکنه و میگه ایران اجر تجاری بوده! در حالی که خواهر خونده های ایران اجر هنوز در نیروی دریایی ارتش در حال خدمت اند!

من موضوع رو خیلی وقت پیش مطالعه کردم شاید چیزی اشتباه گفتم ، خودتون یه مطالعه در سطح اینترنت انجام بدید ، ضرر نخواهید کرد .
[/quote]

اوه!جالب شد!دمت گرم داداش!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]هه هه هه[/right]
[right]اینایی که من می بینم غیر از اینکه بدنش دست پلیس تا قاچاقچی های سوخت رو بگیرن به هیچ دردی نمی خوره[/right]
[right]اون عکسی که طرف آرپی جی داره نگاه کنید. اگر پشت سریاش رو خاکستر نکنه شانس اوردن[/right]
[right]صحبت بحرین رفتن و برگشتن نیست که دوستان[/right]
[right]صحبت سر زنده رفتن و زنده برگشتنه[/right]
[right]و گرنه توی هر دریایی کوسه ی آدم خور پیدا می شه[/right]
[right]اگر قایقهایی با این ابعاد و ظرفیت توی جنگ واقعی به درد می خوردن چرا ژاپن و المان توی جنگ جهانی دوم ازشون استفاده نکردن؟ عقلشون کمتر از ما بوده؟[/right]
[right]تازه همون قایقهایی که توی عملیات آخوندک شرکت کردن بازده و خروجی عملیاتشون چی بود؟ چیکار کردن که اینها بخوان بکنن[/right]
[right]اگر قرار باشه تحت حمایت یه ناو بزرگتر برن عملیات چرا چند تا ناو 2000 تنی رو با ظرفیت بیشتر نفرستیم عملیات[/right]
  • Upvote 9
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='RezaKiani' timestamp='1404754943' post='391144']

[right]هه هه هه[/right]
[right]اینایی که من می بینم غیر از اینکه بدنش دست پلیس تا قاچاقچی های سوخت رو بگیرن به هیچ دردی نمی خوره[/right]
[right]اون عکسی که طرف آرپی جی داره نگاه کنید. اگر پشت سریاش رو خاکستر نکنه شانس اوردن[/right]
[right]اگر قایقهایی با این ابعاد و ظرفیت توی جنگ واقعی به درد می خوردن چرا ژاپن و المان توی جنگ جهانی دوم ازشون استفاده نکردن؟ عقلشون کمتر از ما بوده؟[/right]
[right]تازه همون قایقهایی که توی عملیات آخوندک شرکت کردن بازده و خروجی عملیاتشون چی بود؟ چیکار کردن که اینها بخوان بکنن[/right]
[right]اگر قرار باشه تحت حمایت یه ناو بزرگتر برن عملیات چرا چند تا ناو 2000 تنی رو با ظرفیت بیشتر نفرستیم عملیات[/right]
[/quote]

توی همون عملیات آخوندک ، چندتا ناو 2000 تنی رو فرستادیم ، بازده و خروجیشون چی بود ؟ icon_cheesygrin

چرا مباحثو خلط میکنی میکنی داداش ، این رعد قایقه ، این ips-16 هم قایقه

با اژدر 324 میلیمتری

[center][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10093/r9978_1.jpg[/img][/center]

با موشک کوثر ، برد 35 کیلومتر

[center][url="http://gallery.military.ir/albums/userpics/10093/f8993_6.jpg"][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10093/normal_f8993_6.jpg[/img][/url][/center]

[center][url="http://gallery.military.ir/albums/userpics/10093/j438_8.jpg"][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10093/normal_j438_8.jpg[/img][/url][/center]

کسی منکر قدرت ناوهای سنگین وزن نیست !!! ویرایش شده در توسط AmirAzad
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='RezaKiani' timestamp='1404754943' post='391144']
[right]هه هه هه[/right]
[/quote]
قیاس طرفین جنگ جهانی با ایران صحیح نیست
این قایق ها وابسته به ساحل ان
صحبتای شما در مورد نیروهای بزرگ دریایی کشورهای متخاصم جنگ جهانی هست
تاکتیک و استراتژی کلا تو این مورد فرق میکنه
بله که میتونن برن و بیان
گالن سوخت دوتا بیشتر میبرن
با اینکه سه تا از ناو و ناوشکن های ما نتونستن یه گلوله به بدنه ناوهای آمریکا بزنن
از اون دوران آمریکا به شدت از قدرت این شناورهای کوچک اونقدر میترسه که حتی حاضر شد جنگی که میخوسات با ایران بکنه رو کنسل کنه

امیدوارم قانعتون کرده باشم
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]نه شبروی عزیز قانعم نکردی. من مشخصا از عملیات آخوندک صحبت کردم. در طی این عملیات قایقهای تندروی ایرانی به حوزه ی نفتی مبارک حمله می کنند و مورد حمله ی پراولرهای آمریکایی قرار می گیرند و همه شون فرار می کنند. شما خروجی اون عملیات رو بگو. این کی بری یواشکی تو مسیر یه ناو کشوری که با شما متخاصم نیست مین بریزی هم جزو عملیات حساب می شه؟ پس دم این دزدا و زورگیرای تهرانی گرم که همه اهل عملیاتند[/right]
[right]درباره ی جنگ جهانی دوم هم عارضم خدمت شما که هم المان و هم ژاپن از این قارقارکها داشتن و زیاد هم داشتن. شما که طرفدار این تاکتیک و استراتژی هستی بگو نتیجه و خروجی و بازده اونها چی بود. تونستند جلوی پیاده شدن متفقین توی نرماندی رو بگیرن؟ توی اکیناوا چه طور؟[/right]
[right]اما درباره ی فضاحت. فضاحت مال کشوری هست که کشتی جنگی طرف از اون ور دنیا می اد و هواپیمای مسافربری ش رو می زنه و بعدشم میگه بودی که وار و صدای این طرف هم درنمیاد[/right]
[right]دوست عزیز الو[/right]
[right]از شما بعید[/right]
[right]شما اول این قایقها رو از بندر بوشهر ببرشون بیرون. من قول می دم خودم تا بحرین اونها رو برونم. بحث سر اینه که اگر درگیری پیش بیاد (نه اصلا با امریکا بلکه با عربستان و امارات و قطر) نیروی هوایی عربستان اصلا به شما اجازه می ده که قایقها رو از بندر بیاری بیرون یا نه[/right]
[right]بنده اگر فرمانده ی ناوگان متخاصم در خلیج فارس بودم غلط می کردم ناوهامو بردارم بیارم بذارمشون وسط خلیج که شما با اینها بیایید سراغشون . مثل بچه آدم کشتی هام رو می کاشتم توی دریای سرخ و دریای سیاه. بعد از همون جا پوست کله ی شما رو می کندم. مگه توی جنگ با عراق ناوگان امریکا اومده بودن توی بندر الاحمدی کویت پهلو گرفته بود.همین الان بچه ها یه تاپیک درست کردن درباره عملیات الدورادو. اگر قزافی تونست جواب ناوگان امریکا رو بده شما هم با این بچه بازیا می تونید[/right]
[right]در ضمن دلتون رو هم به استیلث بودن این قایقها به خاطر ابعادشون خوش نکنید. اگر استیلث بودن امریکایی ها سال 67 چند تاشون رو نفرستاده بودن ته خلیج فارس[/right] ویرایش شده در توسط RezaKiani
  • Upvote 11
  • Downvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[center][IMG]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10275/29-1-93_286329.jpg[/IMG][/center]

[center][IMG]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10275/29-1-93_286129.jpg[/IMG][/center]
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.