Recommended Posts

سلام

من در این زمینه ابدا وارد بحث نمیشم چون صد کتاب هم بحث کنیم فایده نداره و جواب مشخصی بهش رسیده نمیشه ولی خلاصه و کوتاه عرض میکنم :

جنگ دانشگاه بود ... امام خمینی رحمت الله علیه

خیلی حرفها هست برای زدن که اگر واقعا جنگ نمیشد چی پیش می اومد ولی نمیگم .. سردردآور هست و گیج کننده و چون به ما گفتند حرفهایی رو که نباید، نباید در جمع عموم زد نمیزنم وگرنه مثال میزنم خیلی ساده :

خداوند در قرآن فرموده سرنوشت هر ملتی خودش تعیین میکنه پس اگر ملتی سستی به خرج داد و پیامبرش رو یاری نکرد منتظر عذاب ش هم باشند

یا ما در روایت داریم مظلوم اگر مقابل ظالم نایستد خودش همراه ظالم هست ( و تبعا تایید میکنید که ظالم روزی در دنیا و روزی در آخرت جواب پس میدهد)

ایران شاهنشاهی ، از سال 1357 هست که تابع مطلق خدا شده اونم با حمایت بی چون و چراشون از ولایت

همین خودش یک دنیا بحث دارد ! که اصلا آیا جنگ مایه تطهیر بود ... جزای دنیوی بود ... چی بود .... بماند !

یا حق
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
19:00 قسام امشب بیانیه مهمی صادر خواهد کرد و موضع خود در قبال طفره رفتن های اسرائیل در قبال مذاکرات قاهره را تشریح خواهد کرد

[url="http://www.palestine-persian.info/fa/default.aspx?xyz=U6Qq7k%2bcOd87MDI46m9rUxJEpMO%2bi1s7tnEGCqytXcu1uHOm9ua%2few4k%2bV2GvpA2r0%2bubNKpgbdUK7nJBzhy71Z8pD%2bk51uCQvqjgvIF2eO8hU1eFM1oUFP6Lbtl1QK2s160aVnskqM%3d"]http://www.palestine-persian.info/fa/default.aspx?xyz=U6Qq7k%2bcOd87MDI46m9rUxJEpMO%2bi1s7tnEGCqytXcu1uHOm9ua%2few4k%2bV2GvpA2r0%2bubNKpgbdUK7nJBzhy71Z8pD%2bk51uCQvqjgvIF2eO8hU1eFM1oUFP6Lbtl1QK2s160aVnskqM%3d[/url]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1407433823' post='399827']
سلام

داداش گلم به خدا یک طرفه نیست

مشکل اینه شما ابدا سیر عملیات های دفاع مقدس یا مرور نکردی یا با دقت نخوندی ....

برو ببین ، در کجای مفاهیم کلان نظامی جهان بدون داشتن برتری هوایی ، بدون داشتن تجهیزات زرهی ، بدون داشتن خاکریز مناسب و صرفا با حضور یک گردان نیرو ، بتونی از 4 جهت در مقابل بهترین تیم های پاتک زرهی گارد ریاست جمهوری همیشه ادعادار صدام حسین مقاومت کنی ؟ و از بالا و پایین و هر طرف هلیکوپتر و هواپیما و توپخانه و خمپاره روی شما آتش بریزه ؟ بازم خط رو حفظ کنی و نهایتا بری جلو ؟

مرحله دوم عملیات بیت المقدس ، کنار جاده خرمشهر اهواز

من فیلم نمیگم برای شما من دارم از کسانی میگم که نشدنی ها رو شدنی کردند

من دارم از مکانی حرف میزنم که هر یک متر در یک متر ش بیش از 5 بار گلوله خمپاره و توپ در عرض صرفا دو تا سه دقیقه ! نشسته اخوی .....

من کسی نیستم و نبودم و نخواهم بود که دشمن رو دست کم بگیرم ، من کی هستم آخه ؟

عزیز دل من ، وقتیکه فرمانده نیروهای قدس سپاه کسی هست که سابقه کربلای 5 رو داره آخه من خر کدوم خری هستم که بخوام دست کم بگیرم ؟

دوست گلم ، اونیکه مسئول دست کم گرفتن یا نگرفتن هست ، امثال قاسم سلیمانی هست که دو میلیون عدد گلوله توپ و خمپاره در یک عملیات رو به چشم دیده .....

این همه اسرائیل به فلسطین زد ، آخرش شد چند تن ؟ 26 هزار تن !

پس نگو دست کم نگرفتی

اونیکه مسئول ش هست ، ظرفیت اینو داره تا 2 میلیون عدد گلوله بره .... !

یا حق
[/quote]
دوست عزیز اگه بحث مقایسه باشه همین عراقی که یادمه محسن رضایی میومد میگفت عمرا آمریکا بتونه کاری کنه عراق قویترین پدافند و تجهیزات رو داره. سوال من اینه عراق و اون قدرت صدام چقدر تونست در برابر حجم سنگین بمباران دووم بیاره؟ بحث من اینه بعضی اوقات همین سرداران عزیز ما هم یکطرفه جوگیر میشن و دشمن رو دستکم میگیرن. هر چند الان شما میگید نیاید آمریکا رو با خودمون مقایسه کنیم. وقتی اینطوری میگم شما میگید نباید مقایسه کرد وقتی مقایسه نمیکنیم باز شما میایید طوری حرف میزنید انگار ما تو 24 ساعت میتونیم کل ناتو و اسرائیل و آمریکا رو نابود کنیم. بحث من اینه همیشه باید واقعیات و شرایط روز رو دید نه اینکه فقط شعار داد. در ضمن ببینید دوستان بنده نه عاشق آمریکا یا اسرائیل هستم نه علاقه ای به آدمکشی و این مسائل دارم پس اینقدر منفی ندید اینجا فقط داریم منطقی بحث میکنیم سعی کنید کشور رو برای همه اقوام و عقاید و تفکرات بدونید نه فقط خودتون.
  • Upvote 4
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یک نکته از این معنی گفتیم و همین باشد: آمریکا بغداد رو گرفت اما فلوجه رو نتونست بگیره! چرا؟ چون یه عده پاپتی داشتند مقاومت می کردند...
صدام سگ آمریکا بود، حتی به کویت هم با چراغ سبز بوش پدر حمله کرد، حتی در انتفاضه شعبانیه آپاچی های آمریکایی رفتند کمک گارد صدام... و هزار تا حتی دیگه

نمی گیم ناتو و آمریکا رو نابود می کنیم اما اگر در مقابل دین ما بایستند تمام قد در مقایل دنیایشان می ایستیم...
  • Upvote 12
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]اخبار مربوط به عملیاتهای مقاومت در غزه (ساعتها به وقت غزه - اختلاف زمانی 1.5 ساعت)[/b]
8:00 آتش بس موقت پایان یافت... مذاکرات قاهره هنوز به نتیجه نرسیده است
8:00 پایگاه عبری زبان روتر: پروازهای فرودگاه بن گوریون از ترس حملات موشکی مقاومت به تاخیر افتاد
8:10 شبکه دهم اسرائیل: آژیرهای خطر بار دیگر در عسقلان و پایگاه زیکیم به صدا درآمد
8:17 شبکه دوم اسرائیل: تمامی پروازهای فرودگاه بن گوریون از اسرائیل به خارج و بالعکس لغو شده است
8:20 یدیعوت آهارونوت از اصابت 3 موشک به پایگاه نظامی اشکول خبر داد
8:41 مقاومت 3 موشک گراد به عسقلان شلیک کرد
8:44 آژیرهای خطر در عسقلان و شهرک های مجاور باریکه غزه به صدا درآمد
9:06 شبکه دوم اسرائیل: 13 موشک از صبح امروز به مناطق صهیونیستی شلیک شده است
9:07 مقاومت دو موشک گراد به عسقلان شلیک کرد
9:22 مقاومت 5 گلوله کاتیوشا به مجتمع نظامی اشکول و نتیو عتسرا شلیک کرد.... گروهان های قدس نیز 2 موشک به اشکول شلیک کردند
9:30 مقاومت جنگ افزارهای دشمن در پایگاه کیزوویم را هدف 5 فروند موشک قرار داد
9:35 رسانه های صهیونیستی از آتش سوزی گسترده در عسقلان پس از اصابت موشک های مقاومت خبر دادند
9:35 آژیرهای خطر در پایگاه نظامی زیکیم، یاد مردخای، نتیو عتسرا، حولیت و صوفیا به صدا درآمد
9:42 ارتش عبری مدعی شد که سامانه گنبد آهنین یکی از موشک های مقاومت را ساقط کرده است
9:45 رسانه های صهیونیستی از اصابت 20 موشک به مناطق صهیونیستی خبر دادند... ارتش از صهیونیست ها خواسته در هیچ شرایطی از پناهگاه ها دور نشوند
[color=#000000][background=rgb(255, 255, 255)]10:00 شبکه دوم اسرائیل: ساکنان شهرک های مجاور باریکه غزه از حملات موشکی مقاومت وحشت زده شده و نتانیاهو و گانتس را مسئول این حملات دانسته اند[/background][/color]
[color=#000000][background=rgb(255, 255, 255)]10:05 شبکه دوم اسرائیل: هیات صهیونیستی از قاهره بازگشته است[/background][/color]
[color=#000000][background=rgb(255, 255, 255)]10:10 آژیرهای خطر در النقب، عالومیم و ناحل عوز به صدا درآمد[/background][/color]
[color=#000000][background=rgb(255, 255, 255)][color=#000000][background=rgb(255, 255, 255)]10:30 مقاومت: دشمن صهیونیستی خواسته های ما را نپذیرفت و مسئولیت آغاز حملات بر عهده این رژیم خواهد بود[/background][/color][/background][/color]
[color=#000000][background=rgb(255, 255, 255)][color=#000000][background=rgb(255, 255, 255)]10:41 مقاومت دو موشک به نیر عوز شلیک کرد[/background][/color][/background][/color]
[color=#000000][background=rgb(255, 255, 255)][color=#000000][background=rgb(255, 255, 255)]10:48 دشمن صهیونیستی از اصابت 4 موشک به منطقه شاعر هنیگو خبر داد[/background][/color][/background][/color]
[color=#000000][background=rgb(255, 255, 255)]
11:10 مقاومت چندین موشک گراد به اوکیم شلیک کرد[/background][/color][color=#000000][background=rgb(255, 255, 255)]
11:10 یدیعوت آهارونوت: منازل شماری از صهیونیست ها در حمله موشکی مقاومت به منطقه شاعر هنیگو خسارت دیده است[/background][/color]

[url="http://www.palestine-persian.info/fa/default.aspx?xyz=U6Qq7k%2bcOd87MDI46m9rUxJEpMO%2bi1s7hGUUoMUQ6mx%2fTVVvri017ajG09Ax%2baBN9I2T62v2S71dAgW%2fmNPPD0GA%2b5CrbeM0A9MZsymaxKWCYw36gss1Bjmv07ba9Hp4dNfs92XqPtA%3d"]http://www.palestine...Hp4dNfs92XqPtA=[/url]

**********************************************************************************

سرایاالقدس: هدف قرار دادن اشکول با 5 راکت 107

[url="http://www.saraya.ps/"]http://www.saraya.ps/[/url]# ویرایش شده در توسط MILAD110
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

هوم !

[quote]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]8:20 یدیعوت آهارونوت از اصابت 3 موشک به پایگاه نظامی اشکول خبر داد[/right][/font][/color]

[/quote]
ببینم پیش بینی م چقدر درست از آب درمیاد ( البته امیدوارم همه پیش بینی م باشه یعنی با موشک واقعی بزنند ! ولی در کل مشخصا باید دست بالا رو بگیرند)

یا حق
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حمله اسرائیل به نوار غزه ثانیه ها پس از پایان آتش بس
به گزارش خبرگزاری فارس، گزارش‌های خبری از حملات تازه رژیم صهیونیستی به شمال نوار غزه اندکی پس از پایان آتش بس خبر می‌دهند.
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930517000116
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

باید دید کی دست بالاتر رو میگیره...

اونطور که از سوابق اسرائیل مشخص هست اگر جبهه مقاومت ضربه سنگین و کاری وارد نکند باید منتظر اتفاقات ناملموسی توسط اسرائیل باشیم ... هرچند به ظاهر که نیروهای زمینی ش رو کشیده عقب ...( نه مشخص هست دقیقا در کدام قسمتها عقب کشیده و نه مشخص هست این نیروها رفتند کدام طرف بعد عقب نشینی؟)

یا حق
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='babak1985' timestamp='1407436292' post='399843']
[b] اوج شهامت[/b]

[url="http://www.aparat.com/v/F7QI9"]http://www.aparat.com/v/F7QI9[/url]
[/quote]
اوج غیرت و مردانگی...اوج عزت و سربلندی..این یعنی جنگیدن با دشم با جان و مال و آبرو و هر چه داری.
و لعن الله علی قوم الظالمین و شدیدتر از اون لعنت خدا بر منافقین و منافین و منافقین...

[quote name='king-of-heaven' timestamp='1407438656' post='399856']
دوست عزیز اگه بحث مقایسه باشه همین عراقی که[color=#ff0000] یادمه محسن رضایی میومد میگفت عمرا آمریکا بتونه کاری کنه عراق قویترین پدافند و تجهیزات رو داره. سوال من اینه عراق و اون قدرت صدام چقدر تونست در برابر حجم سنگین بمباران دووم بیاره؟[/color] بحث من اینه بعضی اوقات همین سرداران عزیز ما هم یکطرفه جوگیر میشن و دشمن رو دستکم میگیرن. هر چند الان شما میگید نیاید آمریکا رو با خودمون مقایسه کنیم. وقتی اینطوری میگم شما میگید نباید مقایسه کرد وقتی مقایسه نمیکنیم باز شما میایید طوری حرف میزنید انگار ما تو 24 ساعت میتونیم کل ناتو و اسرائیل و آمریکا رو نابود کنیم. بحث من اینه همیشه باید واقعیات و شرایط روز رو دید نه اینکه فقط شعار داد. در ضمن ببینید دوستان بنده نه عاشق آمریکا یا اسرائیل هستم نه علاقه ای به آدمکشی و این مسائل دارم پس اینقدر منفی ندید اینجا فقط داریم منطقی بحث میکنیم سعی کنید کشور رو برای همه اقوام و عقاید و تفکرات بدونید نه فقط خودتون.
[/quote]
کجا و کی این حرف رو محسن رضایی زده؟

[quote name='meysam62' timestamp='1407433345' post='399822']
....5اطبق نظر ماچون صدا م نتونست جایی ولی رو بگیرهشکست خورده پس ما هم که شعادمون [color=#ff0000]راه قدس از کربلا[/color] می گذرد بود پس ما هم شکست خوردیم ولی با احترام به نظر شما من می گم پیروزی یعنی وقتی یه کشور از یه جنگ [color=#ff0000]عوایدش بیشتر از خسارتاش[/color] باشه در نتیجه جنگ ما با عراق برنده نداشت
[/quote]
دو تا حرف زدین که درش منطق و تاریخ نگری به شکلی اصلا وجود نداره.
قضیه راه قدس رو وقتی از تاریخ جنگ ایران مطلع نیستید نگید کسی نمیگه ایشون لال هست.وقتی از مسئله اطلاع کافی ندارید خواهش می کنم حرف نزنید در اون زمینه.
اولا شعار راه قدس از کربلا مال زمانی بود که نیروهای یارانی برای عملیات به سوریه رفتن(به دلیل تهاجم سگ نجس و موش کثیف و حرام زاده حرام زاده اسرائیل غاصب بی همه چیز به لبنان) و اگر نبود سستی سوری ها نیروهای ایرانی با فرماندهی احمد متوسلیان دومین کشتار بنی اسرائیل که وعده داده شده در قرآن رو محقق می کردن و شاهد نفس کشیدن این کثافت و نجاست منطقه ای نبودیم هم اکنون.
اما امام راحل و بزرگ فهمیدن که این طرحی هست برای پخش کردن و تحلیل نیروهای ایرانی و لجستیک این نیرو سخت هست این شعار رو دادن و فرمودن نیروها برگردن راه قدس از کربلا می گذره یعنی این توسطئه ای بین المللی از طرف صهیونیسم و کثافت های کثافت تر از اونها هست. فعلا جبهه جنگ عراق و رژیم بعثی صدامی اون هست.

نیروها بر اساس همین امر و دستور درست برگشتن به خطوط جنگ خودی. پس اگر از تاریخ جنگ ایران به اندازه بچه دبستانی اطلاع ندارید شعارهای اون زمان رو به عنوان دست آویز شبه افکنی قرار ندید.

اما مورد دوم. اینکه چه کسی برنده جنگ هست در موردی هست که شما آغازگر جنگ باشید و طرفی ببندید و جیفه ای جمع کنید در صورتی که ما مدافع بودیم و در فقه اسلامی و شیعی ما باید دشمن رو دفع کرد یا جان با مال یا با هر وسیله ای. ما در برابر عراق مدافع بودیم و اگر اون جنگ تمام جوانان کشور رو می کشت ما عقب نمی نشستیم. اصولا وقتی کشوری اشغال شد و خاکش رو از دست داد دیگه چیزی به اسم عواید معنی نداره.

در ضمن پیروز نبرد ما بودیم و اگر کمی بیدار بشید می فهید امروز چه کسی و چه کشوری هست که داره در عراق و در تمام منطقه آقایی می کنه.

پیروزی یعنی وقتی دین حق رو بر پا بداری نه به منفعت طلبی بیفتی و... ما قومی هایی داشتیم در طول تاریخ که خداوند اونها رو لعنت و سرگردان و آوره کرد وقتی که پیامبرانشون رو می کشتن و کلام اونها رو منحرف می کردن و سستی در زمان نبرد و جهاد می کردن.
پیروزی در نظر شما تعریفی پیرویتانیستی و زمینی داره داره که با نظر ما به شدت مخالف هست و لاجرم خواهش دارم مکنونات فکری خودتون رو در سایتی کاملا شیعی و با تفکر ولایی نشر ندین اینجا جاش نیست.

اما در تفکر ما پس زدن و نابودی دشمن با هر وسیله و با هر هزینه ای واجبی عینی هست.
ما مثل اون اقوام لعنتی نیستیم ما شیعه علی هستیم:
در حقيقت‏ خدا دوست دارد كس[background=#FFFF40]ان[/background]ى را كه در راه او صف در صف چن[background=#FFFF40]ان[/background]كه گويى بنايى ريخته شده از سرب‏[background=#FFFF40] هستن[/background]د مقاتله(اینجا نفرموده خداوند جهاد فرموده مقاتله یعنی کشتن) مى‏كنند[color="#176200"](صف آیه 4)[/color]

[quote name='meysam62' timestamp='1407434744' post='399833']
اقامن که منکر رشادت ودلاوری رزمندها نشدم صد البته دسته همشونو میبوسم ولی من توزندگیم به چیزی میگم پیروزی که نفعش بیشتر باشه... اگه جنگ نمیشدفقط از جهت نیروی انسانی عرض میکنم قطعا این همه شهید پاک زنده بودندو جای خیلی از این مدیرای دزد می گرفتند .همین اقای سلیمانی اگه تو جنگ شهید می شد قبول داری دیگه نیرویی مثلش نبود.
[/quote]
پایه و بنیاد این کشور بر سود محوری و حساب و کتاب نبوده که شما این حرف رو می زنید. این انقلاب وقوعش فرهنگی شعارش فرهنگی و روشش هم فرهنگی بوده.
فرهنگ کیفی محور هست نه کمی محور. البته به این معنی نیست که عقلانیت و فکر پشتش نیست بلکه به این معنی هست وقتی مثلا جنگی مثل عراق پیش میاد دیگه وقت حساب های دنیایی و سود محور نیست وقت جنگ و دادن جانه...اصطلاحا جهاد...

اما و اگر اینجا بی مورد و مغالطه انگیز هست و ضد منطق. مگر ما جنگ رو آغاز کردیم؟؟؟ مگر ما دنبال صدام فرستادیم؟؟ آخر سر هم مگر این صدام مثل اون اسرائیل کثیف اصلا چیزی به اسم قول و قرار و صلح حالیش بود؟؟؟
آدم از نوع منطق شما در میمونه وقتی حرفهایی می زنید که کوچکترین نشانی از عقلانیت نداره. صدام برای نفع اومده بود و ما مجبور بودیم در مقابل متجاوز مقاومت کنیم.
می خواستید چکار کنیم حساب دو دو تا چهار تا بگیم خوب 200 هزار کشته نمیدیم صدامم بزار مملکت رو بگیره فردا در آرامش و با روش های بدون خونریزی فکری براش می کنیم. این نوع تفکر ذلالت بار با هیچ کجای دین و ایمان ما نمی سازه و خلاف دستور قرآن کریم هست.

[background=#FFFF40]با[/background] آنان [background=#FFFF40]بجنگيد[/background] خدا آنان را به دست‏شما عذاب و رسوايشان مى‏كند و شما را بر ايشان پيروزى مى‏بخشد و دلهاى گروه مؤمنان را خنك مى‏گرداند [color="#176200"](۱۴توبه)[/color]
[color="#176200"]اینجا خداوند نفرموده با آنها بجنگید که سود و منفعت ببرید بلکه داره میگه خداوند اونها رو به دست شما عذاب می کنه.[/color]

در آخر اینکه قرآن به ما دستور میده اگر مسلمانی به نا حق به مسلمانی حمله برد سعی در اصلاح کنید و اگر متجاوز از ناحق بر نگشت با او به جنگ وارد شوید... وقتی دستور خداوند در مورد مسلمان این هست دیگه غیر مسلمان جای خود دارد.

[quote name='meysam62' timestamp='1407432576' post='399815']
اولا اونایی که بیدارن اینا رو میشناسن اونایی که خودشون به خاب زدند بیدار نمیشند 2سطح مقطع راداری توپ و107 کمتر از فجر3و... میباشد زدن توپ و107 سخت تر است از فجرو... است همیشه زدن گنچشک سخت تر از زدن غازه 3 من بحثم پیشرفت تکنولوژیه 30 سال پیش کسی توخابم نمی دید 107 توپ بزنند ولی اونا الان تو واقعیت می زنند ولی بازم مامثل 30 یال پیش توخابم نمی بینیم
[/quote]
جناب بیدار باش لطفا برید ببینید که این سامانه فخیمه چند راکت فجر3 و 5 رو زده. ایضا راکت هایی مثل براق فلسطینی رو.
در ضمن در همین جنگ همین مقاومت برخی اوقات اعلام شلیک راکت هایی رو می کرد که قابل هدفگیری توسط سامانه نبودن و دقیقا هم می خوردن به منطقه و از مردم اونجا می خواست از منطقه برن و تخلیه کنن. ولی فکر کنم شما اون زمان خواب بودید.
در ضمن راکت های فجر 5 ایران الان هدایت پذیر شدن یعنی در واقع موشک شدن. موشک ها و راکت های یارانی الان کلاهک میرو و خوشه ای در دسترس دارن و انواع رادار گریزی و حاوی دیکوی هم دارن و برخی در مرحله آخر هم ظاهرا توان مانور پذیری. به امروز این کثافت های بی همه چیز نگاه نکنید اگر روزی با ایران و یا همین الان با حزب الله در بیفتن پدرهای نداشته و حرام زادشون رو جلوی چشم های باباقوریشون میا ریم.

در ضمن یه بررسی بکنید تا متوجه بشید چند نفر نظامی در حمله راکتی در پایگاه های اشکول و... کشته شدن یحتمل نمیاید بگید سامانه فقط روی شهرها هست و پایگاه های نظامی رو در چتر حفاظتی خودشون ندارن. صد البته شاید راکت نبودن و یه چیزی دیگه بودن.
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

من صفحات بچه های مقاومت تو فیس بوق رو داشتم چک میکردم دقیقه به دقیقه داره اپدیت میشه و هی خبر میده

انگار راکت بازی از نو حسابی شروع شده ، یا حداقل چیزی که تو صفحات شبکه اخباریة القدس نوشته بود اینطور بود ...

هوم
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این توئیتر ارتش رژیم صهیونیستی هست در باره راکت هایی که بعد از پایان اتش بس تا این لحظه ( منظور تا لحظه ای که توئیت کرده ) شلیک شده :

Since 8:00, over 18 rockets were fired from Gaza at Israel. 2 were intercepted above Ashkelon, 14 hit open areas & 2 landed in Gaza.

18 راکت شلیک شده , 2 تاش رو گنبد اهنی بالای عسقلان منهدم کرده . 14 تاش به مناطق باز برخورد کرده و 2 تاش در غزه فرود اومده (رژیم صهیونیستی مدعی هست از چند هزار راکت شلیک شده به اسرائیل در طول جنگ 200-300 تاش در خود غزه فرود اومده )

در مورد عقب نشینی هم فکر میکنم به همونجایی عقب نشینی کردن که قبل از شروع حمله زمینی مستقر بودن .

ظاهرا هیئت اسرائیلی قاهره رو ترک کرده . نتانیاهو و موشه یلعون به IDF گفتن به حملات راکتی حماس واکنش نشون بده و انتظار میره حملات اسرائیل به غزه از سر گرفته بشه .
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1407481206' post='399933']
سلام

من صفحات بچه های مقاومت تو فیس بوق رو داشتم چک میکردم دقیقه به دقیقه داره اپدیت میشه و هی خبر میده

انگار راکت بازی از نو حسابی شروع شده ، یا حداقل چیزی که تو صفحات شبکه اخباریة القدس نوشته بود اینطور بود ...

هوم
[/quote]
فکر کنم وقت زدن ضربات گیج کننده رسیده...
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم