Recommended Posts

سلام. راستش امیدوارم که صحبت شما درست باشد ولی یک چیزی به من میگوید که اگر اسراییل خیالش از بابت فلسطین راحت بشود و در واقع آنجا را کاملا هضم کند و دیگر کسی ادعایی در باره آن سرزمین نداشته باشد و خلاصه همه چیز بر وفق مراد آنها بشود ممکن است آنها هوس کنند که نگاه دوباره ای به نقشه بیاندازند و تصمیم بگیرند که سرزمین فعلی مثلا عمق استراتژیک ندارد. بنابراین آنها نیاز دارند که این عمق را ایجاد کنند. میدانید که آنها بر اساس نیازشان تصمیم میگیرند که فلان جا یا فلان سرزمین هم باید به آنها ملحق شود و پارلمان هم رای میدهد و همین کافی است. خب البته قبلا هم تقسیم کشور های منطقه سابقه دارد که همان آقای اریل هم اشاره داشتند و فکر میکنم که چیزی که یکبار سابقه دارد باز هم قابل تکرار است و فقط باید زمینه را فراهم کرد. مثلا از تجزیه کشورهای منطقه شروع میکنیم و کم کم آنها را میبلعیم. البته الان این قضیه خیلی خیلی تخیلی است و ممکن نیست ولی فردا را نمیدانم. .  

ببخشید فراموش کردم که بگویم در مورد توان اشغال سرزمین دیگران هم سابقه جالبی دارند حمایت آمریکا هم که هست و کم کم.سلاحهای هسته ای را رو میکنند و بقیه هم که ضعیف نگه داشته شده اند یا با خدرگیری داخلی و جنگ و غیره تضعیف شده اند.

حرف شما منطقی نیست زمانی که اسرائیل تشکیل شد فلسطینی وجود نداشت تقریبا کل کشور های منطقه اصولا بعد تجزیه عثمانی بوجود اومدن و اسرائیل هم یکی از اونا بود و جمعیت یهود داشت دیگه اون دوران گذشته این تهدید هم وجود داره هر کشوری که تجزیه میشه بقیه دوست دارن بخشی رو ببلعن مگه ما دوست نداریم بخش شیعه عراق رو بگیریم  ؟ یا مثلا عراق دوست ننداشت کویت رو بگیره ؟ بحث علاقه نیست ببحث اینه که ما در دنیایی دیگه زندگی میکنیم !! و این مسئله خیلی بعیده الان سوریه رو هواست ایا اسرائیل دوست دار بخش دیگه ای ازش جدا کنه ؟ مسلما نه خیلی واضحه داستان 

• Upvote 2
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

راستش فکر نمیکنم که ما هیچ علاقه ای به گرفتن هیچ بخشی از عراق یا حتی هیچ کشور دیگری داشته باشیم.

شما هم که همان حرف اقای اریل را میزنید؟ وقتی اسراییل تشکیل شد فلسطین وجود داشت و مردمی آنجا زندگی میکردند که هویت فلسطینی داشتند. حتما که نباید پول ملی یا پرچم و یا عضویت در سازمان ملل یا هر چیزی مثل اسین باشد تا یک کشور وجود داشته باشد؟

تمام غدد سرطانی بدخیم یک خاصیت دارند به نام متاستاز. یعنی یک جا نمیمانند و شروع میکنند به انتشار در تمام بدن مبتلا. این خاصیت چیز بدی است و البته داروهایی هستند ولی اگر غده را نابود نکنید و تا آخرین سلول سرطانی را از بین نبرید نمیتوانید بابت متاستاز با خیالتان راحت باشد. البته شوخی کردم ولی یک جورهایی بنظرم شبیه میآیند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

هویت فلسطینی یعنی چی ؟ هویت ملی از چی تشکیل میشه ؟

در مورد عدم علاقه شما من و خیلی های دیگه بدمون نمیاد به هر حال خرجشون رو که میدیم بزار سودش رو هم بکنیم ! اگه نتونیم جلوی تجزیه عراق رو بگیریم حداقل تو این واقعه ضرر نکنیم !

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مسئله اینجا است که وقتی یکبار کسی اشغالگری کرد و سرزمین دیگران را بلعید باز هم این کار را میکند بخصوص اگر بار اول موفق بشود. باور کنید که پنجاه سال بعد براحتی ممکن است که این بازی را دوباره شروع کنند. آنوقت جمعیت بسیار بیشتر و مستقر تر و تکنولوژی بالاتر دارند و تا آن موقع هم بخوبی و با برنامه در جاهای مختلف منطقه پراکنده میشوند. صحبتهایی هست در مورد نفوذ و استقرار آنها در کردستان عراق. خوب یک چنین صحبتهایی هر چند نادرست باشد آدم را به فکر میاندازد. نمیدانم شاید من اشتباه میکنم ولی مطمئنم که برنامه هایی دارند برای ضغعیف کردن و تقسیم کشورهای مهم منطقه اگر بتوانند. اینکه دلشان میخواهد همه در منطقه از آنها ضعیفتر باشد را شک نکنید ولی اینکه بتوانند بستگی به چندین عامل دارد و شک نکنید که درحال بررسی امکانات هستند. اگر بتوانند این کار را میکنند. انها افرادی هستند که در اینجا ریشه ندارند ولی اگر اجازه بدهیم که ریشه بدوانند دچه بسا دنبال آن برنامه بزرگ از نیل تا فرات هم بروند. یکبار اشغال موفق و طعم موفقیت باعث تحریک اشتهای هر دولتی در اسراییل میشود. تنها راه ایتن است که نتوانند و فکر کنم که ما تنها کشوری در منطقه باشیم که پتانسیل ممنانعت از آنها را داریم. البته هنوز نه ولبی اگر پیشرفت قابل توجهی در فن آوری داشته باشیم این قابلیت را خواهیم داشت..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در ضمن من به جناب اریل کار ندارم دولت اسرائیلی  نزاد پرسته تو کشوری که 30 درصدش عرب میگن کشور یهود ما تو کشورمون 6 درصد سنی هست نمیگیم کشورشیعه حتی به اون 4 درصد غیر مسلمان هم همواره احترام میزاریم !!! هیچ وقت هم تو زندگیم نیومدم حماقت کسی رو توجیه کنم ولی بحث من اینه که اسرائیل عرب ها رو میکشه خوب به ماچه  ! یه زمانی یه ارمانی بود به نام امت اسلامی  که ما توش جایگاه مناسبی داشتیم رهبری بخشی از امت بودیم  اما حقیقت اینه که الان دنیای اسلام  توش بخش بزرگی وجود داره که شیعه رو مسلمان نمیدونه ما از اون جامعه رانده شدیم دیگه ما بخشی از امت اسلامی محسوب نمیشیم شما مصر مبارک با مصر مرسی رو نگاه کن هر 2 با بدبینی و تحقیر به ما نگاه میکردن  این ی حقیقته و ما باید به فکر راه های جایگزین باشیم ادامه نبرد در جبهه ای که هزینه سنگینی به ما تجمیل کرده و ما رو داره ضعیف میکنه اونم در حالی که هیچ سودی برامون نداره و جایگاه ما رو تو امت اسلامی حفظ نمیکنه خطرناکه یاسر عرفات روزی که ازش درمورد جنگ ایران و عراق پرسیدن گفت ایران دوست ماست ولی صدام برادر ماست یا یه همچین چیزی داستان امروز ما در خاورمیانه هم همینه الان مشروعیت ما در منطقه حتی با اسرائیل هم قابل مقایسه نیست از دشمنی ما میرن تو بغل اسرایئل !

در مورد کردستان عراق بله خوب ما میدونستیم دیر یا زود صورت حساب حزب الله لبنان رو باید پرداخت کنیم کسی که خونه شیشه ای داره ب سمت کسی نباید سنگ پرتاب کنه!! اما درمورد اشغالگری همونطور که گفتم دنیا عوض شده دیگه شما نمیتونید از این کار ها بکنید نمونه اش ارمنستان رو حساب کنید یا خود اسرائیل هنوز هم حتی تو غرب تو خیلی ازمناطق بعد 67 اشغالگر میشه وتحت تحریمه

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آیا میدانستید بحث کردن با همچین افرادی هویت دادن بهشونه؟؟؟؟

و من الله توفیق!

• Upvote 1
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آیا میدانستید بحث کردن با همچین افرادی هویت دادن بهشونه؟؟؟؟

و من الله توفیق!

یعنی الان دارید به من هویت میدید ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام برادر گرامی جناب زد عزیز. نمبیدانید چقدر از حمایت و همدلی شما خوشحال شدم. ممنون برای دلیلی که آوردید. سوال همین جا است که چه فرقی بین ما و اسراییل است. ما که اسراییل نیستیم که قصد بلعیدن سرزمین دیگران را داشته باشیم. این با اعتقادات ما هم هم خوانی نداردو البته با منافع ملی ما هم به همچنین ولی متحد کردن و جذب کردن دیگران حتی اگر شیعیان عربستان سعودی باشند بسیار خوب و پسندیده استو از هر نظر عالی است . هم برای آنها و هم برای ما.

ما در بین شیعیان محبوبیم ولی در بین سنی ها ؟؟ ما باید خودمون روقوی کنیم دشمنی با اسرائیل به نفع فلسطین سنی هیچ نفعی برامون نداره  !

چند صفحه قبل چیزی نوشتم. خواهش میکنم دوباره آنرا مطالعه بفرمایید:

اجازه بدهید دلیل دیگری درباره درگیری ما و رژیم صهیونیستی ارائه کنم. آن دلیلی که عزیزی فرمودند و تاکید کردند به دلیل اطاعت فرمان خداوند در حمایت از مظلوم است بالاترین و مهم ترین دلیلی است که ما نمیتوانیم و نباید دفاع از فلسطین را فراموش کنیم و من بشدت به این دلیل معتقدم ولی برای آن دسته از دوستان که برای تصمیم گیری نیاز به دلایل دیگر هم دارند عرض میکنم که به نظرم همراهی و حمایت متقابل رژیم صهیونیستی و آمریکا موجب شده که هرکسی با آمریکا مشکل داشته باشد به همان دلیل با رژیم صهیونیستی هم دچار مشکل شود. این رژیم پایگاه امریکا است و اگر شما میخواهید در برابر آمریکا از خود دفاع کنید باید بدانید که باید در برابر این رژیم هم مسلح باشید. باور کنید حتی اگر ما مثلا زرتشتی هم بودیم باز هم آمریکا و این رژیم اجازه استقلال داشتن و پیشرفت به ما نمیدادند. باز هم تلاش میکردند تا یک دولت وابسته به خودشان را در ایران بر سر کار بیاورند و چه بسا به فکر تجزیه ایران هم بودند. علتش موقعیت ما در منطقه است و آنها تحمل یک ایران قوی و مستقل را ندارند. آخرش میشد مثل زمان شاه سابق ایران که بی اجازه آنها کاری نمیشد کرد. اگر ما هم با رژیم صهیونیستی کاری نداشته باشیم آنها با ما کار دارند. همین الان برای حفظ امنیت این رژیم تمام کشور های منطقه بجز ایران با خطر تجزیه و قطعه قطعه شدن روبرو هستند

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

و در کمال ناباوری دوستمون می فرمایند جهاد اسلامی - قسام

بنده اول از همه گفتم باید گروهی رو درست بکنیم!!!!جهاد اسلامی و گردان های قسام رو هم میشه روشون کار کرد... کل جمعیت این شهر همینه و بیشتر از این ظرفیت نداره...حالا شما انتظار داری من ۲۵ تا اسم برا شما بیارم بحث دیگه‌ای هست...

دلیل اینکه بعد از اینهمه سال کرانه‌ی باختری داره مطرح میشه چیه؟؟ دلیلش غیر از اینه که ما بالاخره متوجه شدیم که غزه پاسخگوی نیاز ما نیست؟؟؟

مشخصا ما به این نتیجه رسیدیم که غزه به درد ما نمیخوره و کاری نمیکنه(اگر عاقل باشیم البته!) و واسه همین تمرکزمون رو گذاشتیم روی کرانه باختری و خود داخل اسرائيل که اتفاقا نشون دادن خیلی خوب پتانسیل راه انداختن اشوب و جنگ و این صحبت ها رو دارن...

دلیل این حرکت غزه‌ای ها، درست بعد از اینکه اقا فرمود ما باید کرانه باختری رو مسلح بکنیم و طی یکی دو هفته داخل اسرائيل و کرانه باختری درگیری های کوچیک بود( از چاقو زدن و با ماشین زیر گرفتن تا تظاهرات و ...)، اونا سریعا گوشی دستشون اومد و خودشون رو رسوندن تهران...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

صحیفه امام، جلد ۱۵/ ص ۶۱
ایستادگی در مقابل دشمنان
گمان نکنید که این کر و کور‌ها به تعقل برسند. ملت‌ها باید بایستند و بخواهند از ارتشهای منطقه خودشان و از دولتهای منطقه خودشان که بیایند و با این فلسطینی‌ها و با این سوری‌ها که مورد ظلم واقع شده‌اند کمک کنند تا این غده سرطانی از بین برود. و اگر آن‌ها هم تماشاگر باشند که ببینند چه می‌شود، آن‌ها هم بی‌تفاوت باشند و عذر این باشد که دولت‌ها باید این کار را بکنند، اگر اینطور باشد، آن‌ها هم در محضر خدا جواب صحیح ندارند. ایران حجت است بر همه کشور‌ها. خدای تبارک و تعالی ممکن است که در آخرت ایران را حجت قرار بدهد بر آنهایی که به ظلم ساخته‌اند و تسلیم ظالم شده‌اند و قیام نکرده‌اند. اگر اعتقاد به خدا و معاد دارند، جواب باید تهیه کنند برای خدای تبارک و تعالی. آن روز دیگر امریکا و اسرائیل نمی‌توانند به دادتان برسند. و اگر به این معانی اعتقاد ندارند، جواب برای ملتهای مظلوم دنیا باید تهیه کنند.

عزیزانی که پیرو امام و جانشینش هستن تکلیف ما روشنه ایا بازم نیازه که با عده ای که به این ارمان اعتقاد ندارن بحث کنید؟

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

صحیفه امام، جلد ۱۵/ ص ۶۱
ایستادگی در مقابل دشمنان
گمان نکنید که این کر و کور‌ها به تعقل برسند. ملت‌ها باید بایستند و بخواهند از ارتشهای منطقه خودشان و از دولتهای منطقه خودشان که بیایند و با این فلسطینی‌ها و با این سوری‌ها که مورد ظلم واقع شده‌اند کمک کنند تا این غده سرطانی از بین برود. و اگر آن‌ها هم تماشاگر باشند که ببینند چه می‌شود، آن‌ها هم بی‌تفاوت باشند و عذر این باشد که دولت‌ها باید این کار را بکنند، اگر اینطور باشد، آن‌ها هم در محضر خدا جواب صحیح ندارند. ایران حجت است بر همه کشور‌ها. خدای تبارک و تعالی ممکن است که در آخرت ایران را حجت قرار بدهد بر آنهایی که به ظلم ساخته‌اند و تسلیم ظالم شده‌اند و قیام نکرده‌اند. اگر اعتقاد به خدا و معاد دارند، جواب باید تهیه کنند برای خدای تبارک و تعالی. آن روز دیگر امریکا و اسرائیل نمی‌توانند به دادتان برسند. و اگر به این معانی اعتقاد ندارند، جواب برای ملتهای مظلوم دنیا باید تهیه کنند.

عزیزانی که پیرو امام و جانشینش هستن تکلیف ما روشنه ایا بازم نیازه که با عده ای که به این ارمان اعتقاد ندارن بحث کنید؟

سلام. خدا شاهد است که نه نیازی نیست. مسئله همان حجت را تمام کردن است که بعدها نگویتند که اگر کسی برای ما توضیح میداد ما هم میپذیرفتیم.

• Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شما بیا در اسرائیل بگو ارتز هشلمه . بگو که اسرائیل بزرگ یعنی اسرائیل از نیل تا فرات . می خندند مردم بهت . ایه های تورات همگی دارای یک سنت شفاهی هستند که توضیحاتشون توسط علمای بزرگ یهود مثل راشی یا رامبام یا رامبان داده شده . چیزی شبیه به تفسیر قران شما . هیچ کدام یک از علمای قابل استناد یهودیت مثل راشی چنین برداشتی از ایه 19 ندارند . یک عده بسیار قلیلی هستند در بین شهرکنشین ها که چنین ایده هایی دارند جمعیتشون شاید به چند صد نفر هم نرسه . این ها به مانند یهودیان نتوره کارتا هستند که می گن تمام سرزمین اسرائیل متعلق به فلسطینی ها هستند و ما اشغالگر هستیم ولی اینا برعکسشن . تفکرات انحرافی در تمام ادیان وجود داره . برای مثال من شنیدم ( دقیقا نمی دونم ) که اقلیتی از شیعیان هستند در ایران که باور های اخر الزمانی دارند که برای ظهور حضرت مهدی باید جهان پر از بدی و خونریزی بشه و ما هرچقدر خون بریزیم امدن حضرت مهدی رو نزدیک تر می کنه . این تفکرات که نیل و فرات رو می گرین اندلوس رو می گیریم امریکا رو می گیریم توسط تندرو ها در تمام ادیان هست . این هم نمونه اسلامیش توسط شیخ بزرگ صلفی با استناد به حدیث : 

Sheikh Yusuf al-Qaradawi, the most prominent and renowned imam in the world, in writing about“signs of the victory of Islam,” referred to a hadith: “The Prophet Muhammad was asked: ‘What city will be conquered first, Constantinople or Romiyya?’ He answered: ‘The city of Hirqil [i.e. the Byzantine emperor Heraclius] will be conquered first’ – that is, Constantinople”¦ Romiyya is the city called today ‘Rome,’ the capital of Italy. The city of Hirqil [that is, Constantinople] was conquered by the young 23-year-old Ottoman Muhammad bin Morad, known in history as Muhammad the Conqueror, in 1453. The other city, Romiyya, remains, and we hope and believe [that it too will be conquered]. This means that Islam will return to Europe as a conqueror and victor, after being expelled from it twice – once from the South, from Andalusia, and a second time from the East, when it knocked several times on the door of Athens.”

شما هم که همان حرف اقای اریل را میزنید؟ وقتی اسراییل تشکیل شد فلسطین وجود داشت و مردمی آنجا زندگی میکردند که هویت فلسطینی داشتند. حتما که نباید پول ملی یا پرچم و یا عضویت در سازمان ملل یا هر چیزی مثل اسین باشد تا یک کشور وجود داشته باشد؟

یهودیان ساکن فلسطین به مدت 2000 سال بهشون می گفتن فلسطینی . فلسطین نامی بود که رومی ها برای لج یهودیان بعد از تخریب معبد سلیمان به این سرزمین دادند . فلسطیم نام دشمنان بنی اسرائیل در زمان پادشاهی داوود بود که از کلمه فلشطیم می یومد . در عبری فلشطیم یعنی متجاوز . سال 1936 ارکستر سمفنی فلسطین که در بسیاری از کشور های دنیا برنامه اجرا کرد و به نام ارکستر سمفنی فلسطین شناخته می شد تمام نوازندگان یهودی بودند . ببین می تونی فلسطین رو پیدا کنی (1939) : 

http://drrichswier.com/wp-content/uploads/Larousse-French-dictionary-from-1939-Palestine-is-Jewish-700x357.jpg

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بنده اول از همه گفتم باید گروهی رو درست بکنیم!!!!جهاد اسلامی و گردان های قسام رو هم میشه روشون کار کرد... کل جمعیت این شهر همینه و بیشتر از این ظرفیت نداره...حالا شما انتظار داری من ۲۵ تا اسم برا شما بیارم بحث دیگه‌ای هست...

دلیل اینکه بعد از اینهمه سال کرانه‌ی باختری داره مطرح میشه چیه؟؟ دلیلش غیر از اینه که ما بالاخره متوجه شدیم که غزه پاسخگوی نیاز ما نیست؟؟؟

مشخصا ما به این نتیجه رسیدیم که غزه به درد ما نمیخوره و کاری نمیکنه(اگر عاقل باشیم البته!) و واسه همین تمرکزمون رو گذاشتیم روی کرانه باختری و خود داخل اسرائيل که اتفاقا نشون دادن خیلی خوب پتانسیل راه انداختن اشوب و جنگ و این صحبت ها رو دارن...

دلیل این حرکت غزه‌ای ها، درست بعد از اینکه اقا فرمود ما باید کرانه باختری رو مسلح بکنیم و طی یکی دو هفته داخل اسرائيل و کرانه باختری درگیری های کوچیک بود( از چاقو زدن و با ماشین زیر گرفتن تا تظاهرات و ...)، اونا سریعا گوشی دستشون اومد و خودشون رو رسوندن تهران...

دوست عزیز!!!!!!!!!!

به مقدسات قسم انقدر پست تکراری نوشتم از بقیه دوستان خجالت می کشم

خواهش می کنم استدعا می کنم این موارد رو فقط و فقط با دقت بخونید و بعد جواب بدید

1-در اسرائیل دو تهدید واقعی ( نه خیالی و توهمی و رویایی ) وجود داره : 1-حماس 2-جهاد اسلامی

2-مدیران نظامی می گن این دو تهدید کافی نیست و باید تهدید سومی به اسم کرانه باختری اضافه بشه

3-شما می فرمایید حماس دیگه به درد نمی خوره و گروه های دیگه ای هستند که جایگزینش بشن

4-بنده عرض کردم جایگزین ها رو معرفی کنید فقط این رو در نظر بگیرید جایگزینتون در حد و اندازه حماس باشه

تا اینجاش رو قبول دارید؟؟؟؟؟

5-شما فرمودید جایگزین حماس اینه : جهاد اسلامی!!!!!!!!!!!

شما دارید یکی از تهدیدات موجود رو به عنوان تهدید جدید معرفی می کنید

این از اساس باطله

دوست عزیز داخل یه سبد 2 تا سیب هست سیب شماره 1(حماس)  و سیب شماره 2 (جهاد اسلامی) - من می گم(مدیران نظامی میگن) باید یک سیب به این 2 تا سیب اضافه بشه تا کامل بشه

شما می فرمایید سیب شماره 1 فاسد شده و باید جایگزین بشه

من می گم خب جایگزینش چیه؟؟؟

شما می فرمایید : سیب شماره 2 !!!!!!!!!

برادر بزرگوار واقعأ دیگه نمی دونم چجوری باید توضیح بدم

خواهش می کنم قدری تأمل بفرمایید

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من شک ندارم همه جهان اسلام میدانند فقط یک دشمن واقتی برای اسراییل وجود دارد و آن ایران است...
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حماس: چندین اسیر صهیونیست داریم

یکی از اعضای دفتر سیاسی حماس ضمن اعلام اینکه این جنبش چندین اسیر اسرائیلی در اختیار دارد، افزود حماس به دنبال توافق خوب است تا تعداد بیشتری از اسرای فلسطینی را آزاد کند.

به گزارش فارس «محمد نزال» عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» اعلام کرد که چند اسیر اسرائیلی در اختیار دارند و به دنبال توافق خوب هستند تا تعداد بیشتری از اسرای فلسطینی را آزاد کنند.

بنا به گزارش وبگاه خبری «الرساله» فلسطین، نزال در ادامه پیرامون زمان این توفق و با چگونگی آن اشاره ای نکرد و افزود که حماس به دنبال بازی کردن با اعصاب اسرا در زندان های رژیم صهیونیستی نیست.

وی اشاره ای به تعداد اسرای اسرائیلی نکرد.

این عضو حماس درباره سفر اخیر هیئتی از این جنبش به تهران نیز گفت: هدف این سفر فعال کردن روابط با ایران بود.

وی تاکید کرد در سایه بحران های فعلی منطقه، برخی تغییرات و عقب نشینی ها به ضرر حماس نخواهد شد.

http://www.tabnak.ir/fa/news/460810/%D8%AD%D9%85%D8%A7%D8%B3-%DA%86%D9%86%D8%AF%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D8%B1-%D8%B5%D9%87%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D9%85

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم