Recommended Posts

بالخره يكي مغزش كار كرد خيلي حيف شد بدجور لو رفتيم گفته بودند با سربازان گمنام درنیفت که اگه بفهمند دخلت رو می یارن ولی اجازه بدید من خودم همینجا اعتراف می کنم من اریل معروف به گلدستین در خانواده ای روس تبار در حیفا بدنیا امدم، جاسوس و مزدور دستگاه صهیونیستی و عامل استکبار هستم که قصد نفوذ به سایت همیشه در صحنه میلیتاری رو داشتم که با هوشیاری مقامات امنیتی سایت دستگیر شدم الان هم از مدیریت سایت درخواست بخشش و عفو می کنم .

شما تا دو دقيقه پيش كه اصليت ايراني داشتيد وبه خون ايراني خودتون افتخار ميكرديد حالا روس شديد 

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اسراییل لکه ننگ بشریت است...این لکه ننگ رو باید پاک کرد...
نگران زنها و بچه هاشونن؟ دستشون رو بگیرن ببرن همونجا که ازش اومدن...
  • Upvote 7
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

رژیم جعلی و غاصب و کودک کش صهیونیستی به امید نابودی این غده سرطانی کثیف و پیروانش این ادبیات بسیار مناسب توصیف این رژیم است یک کلمه هم کوتاه نمیایم وسلام. ضمن حفظ احترام برای پیروان واقعی و صالح دین یهود و پیامبر پاکش حضرت موسی

• Upvote 6
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آیه مباهله در قرآن

فَمَنْ حَاجَّک فِیهِ مِن بَعْدِ مَا جَاءَک مِنَ الْعِلْمِ فَقُلْ تَعَالَوْا نَدْعُ أَبْنَاءَنَا وَ أَبْنَاءَکمْ وَ نِساءَنَا وَ نِساءَکُمْ وَ أَنفُسنَا وَ أَنفُسکُمْ ثُمَّ نَبْتهِلْ فَنَجْعَل لَّعْنَت اللَّهِ عَلی الْکذِبِینَ

یعنی به آنان (مسیحیان نجران) بگو: بیایید ما فرزندان خود را دعوت می‌کنیم شما هم فرزندان خود را، ما زنان خویش را دعوت می‌کنیم شما هم زنان خود را، ما از نفوس خود دعوت می‌کنیم شما نیز از نفوس خود؛ آنگاه مباهله می‌کنیم و لعنت خدا را بر دروغگویان قرار می‌دهیم.

بله.حتما.این پست رو هم اصلاح کردم.البته به جز آیه قران و معنی اون.

. صد البته من اونقدر هم تندرو نیستم که از حرفم به نظر میومد.

با این حال نوشتمو اصلاح کردم تا کسی ناراحت نشه.ممنون

این چه حرفیه دوست عزیز!!...هیچ کجای قرآن و دین این اعمال تروریستی  نیامده شما مظلوم هستی تا زمانی که ظلم نکنی زمانی که ظلم کنی اگر مظلوم هم باشی  ظالم می شی

ولا امام علی علیه السلام در زمان حکومتش نقلی داره که یک کافر  یک  جواهر مانندی  رو از پای یک  زن  یهودی خارج می کنه ایشون میگه  اگر مسلمانی این حرف رو بشنوه و بیمره حق داره ...

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شهادت بیش از 2200 فلسطینی در سال 2014

بیش از 2200 فلسطینی در سال 2014 به دست نظامیان صهیونیست در کرانه باختری رود اردن، شهر بیت المقدس و نوار غزه به شهادت رسیدند.
مرکز مطالعات الاحرار فلسطین که در زمینه حقوق بشر و اسرای فلسطینی فعالیت می‌کند، در گزارشی اعلام کرد در سال 2014 ، 2240 فلسطینی در مناطق مختلف نوارغزه و کرانه باختری رود اردن هدف حملات مستقیم ارتش رژیم صهیونیستی قرار گرفتند و جان باختند.
این مرکز در گزارش سالانه خود افزود ارتش رژیم صهیونیستی در سال 2014 همچنین 5824 فلسطینی را در اراضی فلسطین بازداشت کرد که 170 نفر از اسرا از اهالی نوار غزه هستند.
فواد الخفش مدیر مرکز مطالعات الاحرار فلسطین گفت شهرهای کرانه باختری رود اردن در سال 2014 در اشغال کامل ارتش اسرائیل قرار داشت و ارتش در سال گذشته به طور مستمر و روزانه به شهرها و روستا های فلسطینیان یورش برد .
الخفش تصریح کرد در تهاجم نظامی تابستان گذشته ارتش اسرائیل به نوار غزه 2181 فلسطینی در این منطقه جان باختند و 58 فلسطینی دیگر هم در کرانه باختری رود و بیت المقدس کشته شدند.

• Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
متوجه شدم مشکلشون با ما خیلی بیشتر از این حرفاست 

دوست داریم با شما خوب باشیم ولی بعدش مجبوریم قرآن رو ببوسیم و بزاریم کنار

یهودیان هر چه فریاد دارند بر سر قرآن بزنند چرا که قرآن به مسلمانان یاد داد که "" دشمن ترین مردم نسبت به کسانی که ایمان آورده اند را یهود و مشرکان خواهی یافت "

دشمن ترین افراد نسبت به مسلمانان
سوره مبارکه مائده آیه 82
اعوذ بالله من الشيطان الرجيم
بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَداوَةً لِلَّذينَ آمَنُوا الْيَهُودَ وَ الَّذينَ أَشْرَکُوا وَ لَتَجِدَنَّ أَقْرَبَهُمْ مَوَدَّةً لِلَّذينَ آمَنُوا الَّذينَ قالُوا إِنَّا نَصارى ذلِکَ بِأَنَّ مِنْهُمْ قِسِّيسينَ وَ رُهْباناً وَ أَنَّهُمْ لا يَسْتَکْبِرُونَ
هر آینه دشمن ترین مردم نسبت به مسلمانان ، یهود و مشرکان را خواهی یافت ، و بامحبت تر از همه کس به اهل ایمان آنان را که گویند: ما نصرانی هستیم. این ( دوستی نصاری نسبت به مسلمین ) بدین سبب است که برخی از آنها دانشمند و پارسا هستند و تکبر و گردنکشی ( بر حکم خدا ) نمی کنند.

شما خودت رو بزار جای ما 

شما رو دوست داشته باشیم یا خدا رو ؟!  icon_cheesygrin 

در مورد کلمه ی اول این آیه یک تحقیق کوچک انجام دهید .... لَتَجِدَنَّ 

لام لَتَجِدَنَّ حکایت از قسم ،، و نون برای تأکید است .... خداوند در این جا مسألۀ مهم تری را می خواهد بیان کند که تنها یک مطلب نیست، بلکه یک قانون و ضابطۀ کلی و عام است .... هر آینه دشمن ترین مردم نسبت به مسلمانان ، یهود و مشرکان را خواهی یافت .... کلی بودن این ضابطه را از استقبال بودن زمان لَتَجِدَنَّ که استمرار دارد می فهمیم .... البته دلایل دیگری هم در همین آیه ذکر شده چرا که قرآن هرگزادعای بی دلیلی را بیان نمی کند.

• Upvote 6
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اینجا رو درست متوجه شدید !

13930924_34284645B15D.jpg

http://farsi.khamenei.ir/ndata/news/28465/index.html

پیشنهاد میکنم اگر میخواهید بدانید ریشه ی مشکلات ما با شما چیه عربی هم یاد بگیرید :

وَ قَضَینا إِلی بَنی إِسْرائیلَ فِی الْکِتابِ لَتُفْسِدُنَّ فِی اْلأَرْضِ مَرَّتَینِ وَ لَتَعْلُنَّ عُلُوًّا کَبیرًا ، فَإِذا جاءَ وَعْدُ أُولاهُما بَعَثْنا عَلَیکُمْ عِبادًا لَنا أُولی بَأْسٍ شَدیدٍ فَجاسُوا خِلالَ الدِّیارِ وَ کانَ وَعْدًا مَفْعُولاً

ما به بنی اسرائیل در کتاب ( تورات ) اعلام کردیم که دوبار در زمین فساد خواهید کرد و برتری جویی بزرگی خواهید نمود. هنگامی که نخستین وعده فرا رسد، گروهی از بندگان پیکار جوی خود را بر ضد شما بر می انگیزیم ( تا شما را سخت در هم کوبند، حتی برای به دست آوردن مجرمان ) خانه ها را جست وجو می کنند و این وعده ای است قطعی

سوره اسرا

خیلی ببخشید جناب چکا

ولی این توجیه مذهبی شما مشکلات عدیده ای دارد

اولا اگر با زبان عربی آشنا باشید می بینید افعال به کار رفته در آیات سوره اسرا حالت ماضی و گذشته دارند و بر وقایعی که در گذشته رخ داده دلالت می کنند

در هم کوبیدن شدن یهودیان در طول تاریخ هم بارها و بارها اتفاق افتاده ، حملات امپراتوری آشور ، نابودی اورشلیم توسط نبوکدنضر دوم ( بخت النصر) ، حمله تیتوس فلاویوس وسپاسیانوس سردار و امپراتور بعدی روم و کشتار جمعی یهودیان ،  سرکوب شورش شمعون برکخبا توسط امپراتور هادریان و بازهم نسل کشی یهودیان ، سرکوب و کشتارهای پی در پی توسط بیزانسیان ، کشتار یهودیان به همراه مسلمین توسط صلیبیان و یهودستیزی های اروپاییان در قرون اخیر ...

این اشارات قرآن هم کاملا می تواند بر این وقایع تطبیق پیدا کند و نه دوره ای کنونی و یا آینده...

خدایی که مسلمانان می پرستند خدای کینه توزی نیست که انتقام گذشتگان را از آیندگان بگیرد ...

پس لطفا در کاربرد کلام الله دقت فرموده و از تبدیل آن به ابزاری برای توجیه مقاصد سیاسی خودداری کنید

والسلام

-----------------------------------------------------------

جناب Ehsan- aminator

شما اطمینان صد درصد دارید که این آیه قرآن منظورش همه یهودیان در همه دورانهاست ؟

یا قبایل یهود متخاصم با پیامبر ؟

با این تفسیر شما هم مردم بیابانگرد عرب همیشه در طول تاریخ کافر و نفاق خواهند بود ها !!! چون آیه ای هم در ذم بیابانگردان عرب صدر اسلام هست ...

بیشتر دقت بفرمایید ...

ویرایش شده در توسط Moltke
  • Upvote 11
  • Downvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شما اطمینان صد درصد دارید که این آیه قرآن منظورش همه یهودیان در همه دورانهاست ؟

یا قبایل یهود متخاصم با پیامبر ؟

با این تفسیر شما هم مردم بیابانگرد عرب همیشه در طول تاریخ کافر و نفاق خواهند بود ها !!! چون آیه ای هم در ذم بیابانگردان عرب صدر اسلام هست ...

بیشتر دقت بفرمایید ...

ربط یهودیان متخاصم به درک واصل شده ی زمان پیغمبر به ما چیه که خدا اون رو توی قرآن گذاشته ؟

بنده تفسیر این کلمه از قرآن رو برای شما نقل قول کردم

• Upvote 3
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست داریم با شما خوب باشیم ولی بعدش مجبوریم قرآن رو ببوسیم و بزاریم کنار

یهودیان هر چه فریاد دارند بر سر قرآن بزنند چرا که قرآن به مسلمانان یاد داد که "" دشمن ترین مردم نسبت به کسانی که ایمان آورده اند را یهود و مشرکان خواهی یافت "

دشمن ترین افراد نسبت به مسلمانان
سوره مبارکه مائده آیه 82
اعوذ بالله من الشيطان الرجيم
بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَداوَةً لِلَّذينَ آمَنُوا الْيَهُودَ وَ الَّذينَ أَشْرَکُوا وَ لَتَجِدَنَّ أَقْرَبَهُمْ مَوَدَّةً لِلَّذينَ آمَنُوا الَّذينَ قالُوا إِنَّا نَصارى ذلِکَ بِأَنَّ مِنْهُمْ قِسِّيسينَ وَ رُهْباناً وَ أَنَّهُمْ لا يَسْتَکْبِرُونَ
هر آینه دشمن ترین مردم نسبت به مسلمانان ، یهود و مشرکان را خواهی یافت ، و بامحبت تر از همه کس به اهل ایمان آنان را که گویند: ما نصرانی هستیم. این ( دوستی نصاری نسبت به مسلمین ) بدین سبب است که برخی از آنها دانشمند و پارسا هستند و تکبر و گردنکشی ( بر حکم خدا ) نمی کنند.

شما خودت رو بزار جای ما 

شما رو دوست داشته باشیم یا خدا رو ؟!  icon_cheesygrin 

در مورد کلمه ی اول این آیه یک تحقیق کوچک انجام دهید .... لَتَجِدَنَّ 

افا طبق سندتون..........مشرکان هم دشمنند....چین کمونیست...کره شمالی کمونیست....هندوستان بت پرست............چرا هرچی تو این کشور میاد از این مشرکاست.............با تفسیری که شما دارید تمام 15 ملیون یهودی باید کشته شند.................2 حالت داره یا هر چی از اسلام تا الان شنیدم دروغه.......اگه دروغه پس چرا علی ع در باره خلخال زن یهودی این حرفو میزنه.......یا تفسیر شما جهت داره............فرق من با شما اینه که پیامبر من موسی  ع است...شما محمد ع....با تفسیر شما چون پیامبرم محمدع نیست.....بایددشمن محسوب شده و کشته شم..........یکی که تسلط داره جواب منو بده....وقتی به کسی ازارم نمیرسه چرا باید دشمن محسوب بشم...کجای این عدالته.............تو جنگلم دو تا حیوان از یه گونه تا ازارشون به هم نرسه دشمن هم محسوب نمیشن

• Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پیامبر من موسی  ع است...شما محمد ع

این تعبیر درست نیست مسلمانان 124هزار پیامبر دارند حضرت موسی پیامبر ما نیز هست. اما در مورد دیگه حق با شماست. هر کسی که دشمن اسلام باشه دشمن ماست. به بقیه چه کار داریم.

اصلا:

من سمع منادیا ینادی یا للمسلمین فلم یجبه فلیس بمسلم. هرکس. هر مظلوم. مسلمان یا غیر مسلمان

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

منم پیامبر اسلام را قبول دارم............میخام بدونم که این حرف ....شما رو دوست داشته باشیم یا خدا رو ؟!   icon_cheesygrin ......نظرییه اسلامه یا تفسیر این اقا

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست من این ایراد از زبانه. کلا وقتی میخوایم حرفی بزنیم. از ضمیر شما استفاده میشه. تو به دل نگیر. هم شما رو دوست داریم هم خدا رو. فقط به شرط اینکه خرما رو بدی. icon_cheesygrin

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

افا طبق سندتون..........مشرکان هم دشمنند....چین کمونیست...کره شمالی کمونیست....هندوستان بت پرست............چرا هرچی تو این کشور میاد از این مشرکاست.............با تفسیری که شما دارید تمام 15 ملیون یهودی باید کشته شند.................2 حالت داره یا هر چی از اسلام تا الان شنیدم دروغه.......اگه دروغه پس چرا علی ع در باره خلخال زن یهودی این حرفو میزنه.......یا تفسیر شما جهت داره............فرق من با شما اینه که پیامبر من موسی  ع است...شما محمد ع....با تفسیر شما چون پیامبرم محمدع نیست.....بایددشمن محسوب شده و کشته شم..........یکی که تسلط داره جواب منو بده....وقتی به کسی ازارم نمیرسه چرا باید دشمن محسوب بشم...کجای این عدالته.............تو جنگلم دو تا حیوان از یه گونه تا ازارشون به هم نرسه دشمن هم محسوب نمیشن

قرآن و ادبیات دینی ما بین یهود و بنی  اسرائیل فرق قائل هستن. یهود رو به معنی بد و بدعت گذار در دین(ر چیز بدی که میشنوید) میگیرن و بنی اسرائیل و پیروان حضرت موسی رو خوب 

دارم دنبال یه چیزی میگردم اگه پیداش کنم خیلی خوب میشه :straight:

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بالخره يكي مغزش كار كرد خيلي حيف شد بدجور لو رفتيم گفته بودند با سربازان گمنام درنیفت که اگه بفهمند دخلت رو می یارن ولی اجازه بدید من خودم همینجا اعتراف می کنم من اریل معروف به گلدستین در خانواده ای روس تبار در حیفا بدنیا امدم، جاسوس و مزدور دستگاه صهیونیستی و عامل استکبار هستم که قصد نفوذ به سایت همیشه در صحنه میلیتاری رو داشتم که با هوشیاری مقامات امنیتی سایت دستگیر شدم الان هم از مدیریت سایت درخواست بخشش و عفو می کنم .

دوستمون درست گفت 

قصد نداشتم اصلا وارد بازی اینا بشم ولی این با فارسی حرف زدنش ؛ به خدا اگه بچه ی چهارراه سیروس ،بالاتر باشه ...

ولی بچه هرجا باشی دیدگاه متفاوتی داری که حرف های چالشی داری که برای بحث خوب است

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم