death-white

تهاجم ارتجاع عرب ( به رهبری آل سعود ) به یمن / خبر ، گزارش ، تحلیل و ...

Recommended Posts

12 hours قبل , aminor گفت:

انصار الله با پخش تصاویری اعلام کرده در تاریخ29 جولای <مرداد ماه> سال 2107 حملاتی را  بر علیه کشتی ها پهلو گرفته در بندر مخا ترتیب داده

thumb_DpQVLZuXgAUKnNX.jpgthumb_DpQVKk9XUAA5ogj.jpgthumb_DpQWVEPW4AEPFBy.jpg

در همان تاریخ هم المسیره با انتشار بیانیه ایی از طرف نیروی دریایی یمن  این خبر رو اعلام کرده

http://www.almrasel.net/?p=22063

بخشی از متن خبر

نیروی دریایی یمن در روز شنبه اعلام کرد که یک کشتی جنگی اماراتی را در سواحل غربی در بندر مخا نابود کرده است.این در حالی ایست که نیروهای ائتلاف اعلام کردن  بندر مخا توسط یک قایق انتحاری مورد هدف قرار گرفته است  و خساراتی به این بندر  وارد شده است

طبق گفته برخی منابع توئیتری کشتی که دورش دایره قرمز کشیده شده شکارچی مین بوده از کلاس Frankenthal متعلق به امارات . کشتی غرق شده ولی مثل اینکه بعدا دوباره شناور شده . امارات دو فروند از این نوع کشتی در اختیار داره که در تصاویر ماهواره ای 30 اگوست 2017 حضور یک فروند در بندر ابوظبی و یک فروند در بندر عصب در اریتره ثبت شده .

ویرایش شده در توسط Blanco
  • Like 1
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله.....

نیروهای انصارالله یمن با اجرای چند ضد حمله موفق شدن بخشهای از جاده حدیده - صنعا در کیلومتر 16 را بازپس بگیرند

DqIOYa2XcAAcczp.jpg

thumb_DqIfpbKWwAI1k7x.jpgthumb_DqIOXfQWwAAa3gz.jpgthumb_DqIOzncWsAAUMZu.jpgthumb_DqIfU7rWwAA2cYe.jpgthumb_DqIOfamXcAISRdl.jpgthumb_DqIfWtRWoAE6wE6.jpg

thumb_DqIeH16W4AAq_ff.jpgthumb_DqIeGJfXgAAX0S-.jpgthumb_DqIeG9dXcAEpChM.jpgthumb_DqIfXg3XcAEWUDH.jpgthumb_DqIfaHZWkAAAAGA.jpgthumb_DqIeT1VXcAIUTAQ.jpg

خودروهای آسیب دیده ائتلاف در نبردهای حدیده

thumb_DqCuQtmWoAY971F.jpgthumb_DqCuQtzWwAEqZ6E.jpgthumb_DqCuQt5X0AENvXj.jpgthumb_DqCuQtqX0AE4pdq.jpg

سایر نقاط

thumb_DputrDpXcAA2MCE.jpgthumb_DputqZ0U8AYTGox.jpgthumb_Dp4PTtcXQAUqAM2.jpgthumb_Dp4PRmlXgAAHDnp.jpgthumb_Dp4PSW1XQAAYQie.jpg

اصابت راکت شلیک شده از سوی حوثی ها به پایگاه نظامیان عربستانی در شهر جیزان

thumb_DqDvOBMXgAASyB-.jpgthumb_DqDvOBKWkAAqLWd.jpgthumb_DqDvOBLW4AMG8wZ.jpg

• Like 2
  • Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله................

اصابت یک راکت بدر پی1 به محل تجمع نیروهای ائتلاف در نزدیکی ساحل حدیده

راکت بدر شباهت زیادی به راکتهای خانواده فجر بخصوص فجر 4 دارد

1~19.jpg

thumb_2_28129~11.jpgthumb_2_28229~12.jpg

نیروهای ائتلاف چندین کاروان جدید را به سمت شهر الحدیده ارسال کردن . از دو روز گذشته چندین حمله رو ترتیب دادن .احتمالش هست حملات گسترده تری در آینده شاهد باشیم

• Like 1
  • Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان عزیز حدیده داره سقوط میکنه. بیمارستان بزرگ در قسمت شرق حدیده رو گرفتن. معلوم نیست بیمارهاش چی شدن. کلی بچه مریض و گرسنه اونجا بوده
آخه چرا سپاه کمک بیشتری نمیکنه؟ این که میگم سپاه برای این که امیدی به ارتش و دولت عافیت طلب بی غیرت ندارم
دیگه آخه چه بلایی باید سر این مردم بیاد؟ خاک بر سر من! تنم بره زیر گل که در دنیا مظلومانی چون یمنی ها هستند اون هم مسلمان. ولی من کمکی نمیتونم بکم همین دو خط نوشته.
ننگ بر من! و امثال منها که ساکتند و تماشاچی این ظلم و جنایتی که به حق این مردم محروم میشه. toف
خدا از من بگذره که لااقل توانایی دفاع از یمن ندارم لااقل همه دلم باهاشونه. وجدانم در عذابه.
این همه ساز و برگ نظامی به چه دردی میخوره آخه؟ چپ و زاست رژیم جانی و وحشی آل سعود داره بمب و موشک رو سر این مردم میریزه
ساز و برگتون پای گورتون بشه اگه برای دفاع از یمن نیست
چه فرقی داره یمن بدتر از سوریه است. مردمش در حال مرگن. بچه ها غذا نیست بخورن شدن پوست و استخون
ای لعنت بر سلسله وهابی ها و اونهایی که از آنها بیم و حراس دارند. بدبخت های ترسو. حیف اکسیژن هوا که به ریه هاتون میره

• Like 1
  • Upvote 4
  • Downvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله...........

در چهل هشت ساعت گذشته نیروهای ائتلاف موفق شد شرکت یمانی وبیمارستان 22 می در الحدیده را تصرف کنند . نبردها به نزدیکی پادگان دفاع ساحلی رسیده است . در  این مدت گزارشی از درگیری در اطراف شهرک صالح منتشر نشده . فعلا هدف مهاجمین  فرودگاه است . چندین فرمانده میدانی  ائتلاف در نبردهای دو روز گذشته کشته شدن

DrkvCdUX4AAA7G5_large.jpg

thumb_25_-_Copy.jpg

thumb_19.jpgthumb_j3aSt7OB.jpg

thumb_20~2.jpgthumb_21.jpg

• Like 5
  • Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
1 ساعت پیش, anaKiN گفت:

دوستان عزیز حدیده داره سقوط میکنه. بیمارستان بزرگ در قسمت شرق حدیده رو گرفتن. معلوم نیست بیمارهاش چی شدن. کلی بچه مریض و گرسنه اونجا بوده
آخه چرا سپاه کمک بیشتری نمیکنه؟ این که میگم سپاه برای این که امیدی به ارتش و دولت عافیت طلب بی غیرت ندارم
دیگه آخه چه بلایی باید سر این مردم بیاد؟ خاک بر سر من! تنم بره زیر گل که در دنیا مظلومانی چون یمنی ها هستند اون هم مسلمان. ولی من کمکی نمیتونم بکم همین دو خط نوشته.
ننگ بر من! و امثال منها که ساکتند و تماشاچی این ظلم و جنایتی که به حق این مردم محروم میشه. toف
خدا از من بگذره که لااقل توانایی دفاع از یمن ندارم لااقل همه دلم باهاشونه. وجدانم در عذابه.
این همه ساز و برگ نظامی به چه دردی میخوره آخه؟ چپ و زاست رژیم جانی و وحشی آل سعود داره بمب و موشک رو سر این مردم میریزه
چه فرقی داره یمن بدتر از سوریه است. مردمش در حال مرگن. بچه ها غذا نیست بخورن شدن پوست و استخون
ای لعنت بر سلسله وهابی ها و اونهایی که از آنها بیم و حراس دارند. بدبخت های ترسو. حیف اکسیژن هوا که به ریه هاتون میره

سپاه یا کلا ایران بیشتر از این نمیتونه کمک انچنان موثری بکنه با ائتلاف که نمیتونه وارد جنگ مستقیم بشیم چون زورمون بهش نمیرسه خدایی..  میمونه همین ارسال

تکنولوژی ساخت یک سری موشکها که خوب اونم توان رد شدن از سپر موشکی رو نداره وهمشو تو هوا زدن ..

• Like 1
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
2 hours قبل , anaKiN گفت:

ما خودمون گرفتار برنامه ی « عزت نفس در برابر غذا » هستیم ... می خوای چه غلطی کنیم !؟

اگه انسانیت داشته باشیم ، به حوثی ها می گیم تا قبل از اینکه حدیده رو کلا از دست بدهند ، وارد مذاکره « تسلیم » بشوند ... 

• Like 2
  • Upvote 4
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
1 ساعت پیش, Ghalam گفت:

ما خودمون گرفتار برنامه ی « عزت نفس در برابر غذا » هستیم ... می خوای چه غلطی کنیم !؟

اگه انسانیت داشته باشیم ، به حوثی ها می گیم تا قبل از اینکه حدیده رو کلا از دست بدهند ، وارد مذاکره « تسلیم » بشوند ... 

با سلام:rose:

دوست عزیز! حتی اگر حوثی ها در این مرحله از انقلاب شکست بخورند! باز هم پیروز هستند! و در اینده خیلی نزدیک رهبری مقاومت را بر عهده خواهند گرفت! 

اما سرنوشت ما با اعتقاد مردم به مذاکر و تسلیم.... بماند!حوادث منطقه سرعت بیشتری گرفته!هر لحظه باید منتظر وقایع جدید بود!موضوع اصلی سوریه است!!! وقایع اصلی در سوریه است! 

• Like 1
  • Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فرمایشات دوستان انسان رو یاد اوایل جنگ سوریه می‌اندازه. یادمه دوستان چقدر ناامید بودند و آیه یاس می‌خواندند.

یمن هیچ وقت تسلیم نخواهد شد. با حدیدیه یا بی حدیدیه. البته واقعا شک دارم ائتلاف عربی بتونه حدیدیه رو بگیره

• Like 1
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با شروع عادی سازی روابط بین اعراب و اسرائیل و همینطور نتایج اصلاحات بن سلمان باید منتظر شروع اعتراضات مردمی باشیم ان شاءالله
شاید دوباره شاهد فعالیت حزب الله حجاز باشیم
در بحرین و یمن فعالیت عالی بوده و ان شاءالله در خاک عربستان هم فعال بشوند
این حجم حملات به الحدیده نفس آخر ائتلاف هست و نه مقاومت
کینه جنگ با سعودی و امارات در دل یمنی ها مانده

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم