Sami1993

رژه سراسری 31 شهریور 1393 و هفته دفاع مقدس

Recommended Posts

رونمایی از دستاوردهای نزاجا در 31 شهریور
فرمانده نیروی زمینی ارتش از برگزاری رزمایش مشترک سپاه و ارتش در نیمه دوم سال جاری در جنوب کشور خبر داد و گفت: دستاورد‌های جدید نیروی زمینی ارتش ۳۱ شهریورماه رونمایی می‌شود.

به گزارش مشرق، امیر احمد رضا پوردستان در حاشیه دوازدهمین دوره همایش کارکنان ممتاز نزاجا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ما با چهره تازه‌ای از تهدیدات مواجه هستیم که این تهدید‌ها از نظر شکل و اندازه با گذشته تفاوت بسیار دارد.

وی افزود: امروز با تهدیدات نیابتی از طرف آمریکایی‌ها مواجه هستیم که این اقدامات سبب ناامنی‌هایی در کشورهای منطقه شده و ایران ابتدا شناسایی مناطق را دارد و سپس تجهیزات خود را در راه حفظ اسلام در اختیار رزمندگان داخل و خارج از کشور قرار می‌دهد.

امیر پوردستان تصریح کرد: سلاح، تانک و سایر تجهیزات نظامی خود را مجهز کرده‌ایم تا به محض ورود رصدی از جانب دشمن آن را شناسایی کرده و آمادگی لازم را داشته باشیم، متناسب با تشخیص دکترین تاکتیکی برنامه‌ریزی کرده و به خواسته‌های برحق مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانیم.

وی تأکید کرد: نیروی زمینی ارتش امروز در بخش وسیعی از مرزها مستقر بوده و آماده است که در هر منطقه از ایران و خارج از کشور ورود پیدا کند و اقتدار خود را نشان دهد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه در مرزهای شرقی و غربی یگان‌های هوانیروز کمک نهادهای سپاه و نیروی انتظامی هستند و نیروی زمینی ارتش حافظ مرزهای جمهوری اسلامی است، گفت: رزمایش مشترک سپاه و ارتش در نیمه دوم سال‌جاری در جنوب کشور برگزار می‌شود؛ قرارگاه مشترکی را سپاه در این زمینه داریم، همچنین فضایی بالغ بر 250 هزار کیلومتر مربع از مرزهای سیستان و بلوچستان تا سواحل دریای عمان را در این رزمایش مشترک در نظر گرفته‌ایم.

وی افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران بسته‌های راداری را آماده کرده و پوشش راداری در منطقه داریم که این رادار تمامی رده‌ها را پشتیبانی کرده و سیستم‌های حفاظتی را برای مقابله با دشمن داریم و از هر لحاظ آماده بوده و پرنده‌های خوبی در مرزهای ایران اسلامی هستیم.

امیر پوردستان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به رونمایی از دستاورد‌های جدید نزاجا اظهار کرد: در تاریخ 31 شهریور یکی از قویترین تریبون‌های نظامی کشور به نمایش عموم در می‌آید و از طریق رژه‌های سواره و پیاده توان نظامی و دفاعی خود را نشان می‌دهیم، به دنیا می‌گوییم که ظرفیت ما بالاست و کسانی که خیال خام در خصوص ایران را دارند بدانند سربازان امام زمان (عج) همیشه در صحنه حاضر هستند؛ در این رژه دستاوردهای جدید نیروی زمینی ارتش نیز رونمایی می‌شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش خاطرنشان کرد: در دولت تدبیر و امید هماهنگی‌ها قوی تر شده و انتقال یگان‌ها نیز به سرعت پیش می‌رود، امیدواریم که ظرف مدت 5 سال اهداف و خواسته‌های مقام معظم رهبری را محقق کنیم.

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

امسال چقدر زود تاپیکش باز شد! هنوز دو هفته مونده....  خدا عاقبش رو به خیر کنه.... امیدوارم مثل هر سال نباشه.....

.
.
.
در تاریخ 31 شهریور یکی از قویترین تریبون‌های نظامی کشور به نمایش عموم در می‌آید
.
.
.
 امیدواریم که ظرف مدت 5 سال اهداف و خواسته‌های مقام معظم رهبری را محقق کنیم.

اینی که قرمز کردم یعنی چی؟؟؟ :thinking:

خط آخر هم که واقعا آرزوی همه ماست....

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

امسال چقدر زود تاپیکش باز شد! هنوز دو هفته مونده....  خدا عاقبش رو به خیر کنه.... امیدوارم مثل هر سال نباشه.....

اینی که قرمز کردم یعنی چی؟؟؟ :thinking:

خط آخر هم که واقعا آرزوی همه ماست....

با سلام - منظور بعد تبلیغاتی نیروی های مسلح است که هر ساله در 31 شهریور به نمایش در آمده و اقتدار نیروی های مسلح جمهوری اسلامی ایران را به نمایش می گذارد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کی 31 شهریور شد من نفهمیدم چرا هیچکس منو خبر نکرد ؟؟؟؟!!! دیشب خوابیدم 16 ام بود نکنه غذا مسموم بوده شایدم هم ترانسپورت شدم !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پشیمونم کردین که چرا همچین تاپیکی زدم !

دیدم خبرهای مربوط به رژه توی این 2 هفته مونده به 31 شهریور ، تعدادشون بیشتر می شه ، گفتم تاپیکشو بزنم تا خبرهای احتمالی قرار داده بشه !

دیگه هماهنگی های احتمالی برای حضور در رژه بماند !

ویرایش شده در توسط Sami1993

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان برای عکاسی حتما هماهنگ کنیم

اگر کسی دوربین خوب داره شاید بشه کارت خبرنگاری یا چیزی هم جور کرد

کسی میدونه مجوزی چیزی میخواد یا نه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ولی خداوکیلی رژه های ما خیلی ضایع برگزار می شود!

یک آبروریزی تمام عیار هست...
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان برای عکاسی حتما هماهنگ کنیم

اگر کسی دوربین خوب داره شاید بشه کارت خبرنگاری یا چیزی هم جور کرد

کسی میدونه مجوزی چیزی میخواد یا نه؟

یکی از بچه های بالا ، 29 فروردین جز ..... رژه یود !

اگر 31 شهریور هم بود ، شاید می تونستم یکی دو نفر رو بفرستم جایگاه اختصاصی برای عکاسی !

اما تقی به توقی می خوره ، سر از اردبیل در میاره !

باز بهش پیامک دادم ، اما امیدی نیست !

ولی خداوکیلی رژه های ما خیلی ضایع برگزار می شود!

یک آبروریزی تمام عیار هست...

مشکلات که زیاده !

ویرایش شده در توسط Sami1993

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یکی از مشکلات مهم عکاسی ضعیف هست. یک دفعه که یک عکس خوب از رژه خودمون دیدم خیلی منظم و خوب افتاده بود. گفتم پس این کره شمالی و شوروی و ... یک بخشی از کارشون هم عکس برداری خوب بود.

از خبرگزاری ها و ... هم میشه یک چیزهایی جور کرد

من دوربین هم دارم، اما مسئله ما بی پولها لنز خوب است! یه لنز 70-200 سری ال کانن ام آرزوست! البته دوربینهای کامپکت هم هست اما زیاد بدرد نمیخوره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه لنز Zeiss دیدم... لامذهب 40 میلیون تومان!

البته وقتی دلار 1800 بود...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) با بیان اینکه سامانه موشکی تلاش 3 با برد بیش از 200 کیلومتر با موفقیت مورد آزمایش قرارگرفت است، گفت: سامانه موشکی تلاش 3 در 31 شهریور ماه سال جاری رونمایی می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) درجمع بسیجیان شرکت کننده در رزمایش بسیجیان کوی های سازمانی قرارگاه پدافند هوایی از افزایش نقاط گسترش پدافندی از 3600 نقطه به 5000 نقطه در آینده نزدیک خبر داد.

وی همچنین از رونمایی سامانه موشکی تلاش 3 در 31 شهریور ماه سال جاری خبر داد و افزود: سامانه موشکی تلاش 3 با برد بیش از 200 کیلومتر با موفقیت مورد آزمایش قرارگرفت است.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خطاب به بسیجیان حاضر در رزمایش اظهار داشت: شما بسیجیان که بنا به فرمایش مقام معظم کل قوا (مدظله العالی) مظلوم اما مقتدر هستید با سرنگون کردن پهباد در رزمایش امروز برای پدافند افتخار آفریدید.

امیر اسماعیلی در مورد پهباد مورد استفاده در رزمایش تصریح کرد: پهباد پری پلن (بدون نیاز به کنترل از راه دور ) برای اولین بار در این رزمایش مورد استفاده قرار گرفت که با عملیات تاکتیکی موفق توسط بسیجیان شرکت کننده در رزمایش مورد اصابت و منهدم شد.

وی یادآور می‌شود: رزمایش یک روزه بسیجیان کوی‌های سازمانی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) امروز در سواحل دریای خزر و با هدف مردمی کردن دفاع برگزار شد.

*********************************************************************************

رونمايي از سه دستاورد جديد پدافند هوايي در هفته دفاع مقدس

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء از رونمایی سه دستاورد جدید این قرارگاه در 31 شهریور در مراسم رژه هفته بزرگداشت دفاع مقدس خبر داد.

امیر سرتیپ اسماعیلی درحاشیه همایش دانشجویان برگزیده دانشگاه جنگ ارتش در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت: این دستاوردها شامل شبکه کشف و شناسایی، شبکه موشکی و شبکه یکپارچه با عنوان سامانه های ارتباطی راه دور است.

وی افزود: چهار دستاورد جدید دیگر که در دهم شهریور رونمایی شد نیز پس از هفت روز در شبکه یکپارچه پدافند هوایی کشور در حال بهره برداری است.

ویرایش شده در توسط MILAD110
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من دوربین هم دارم، اما مسئله ما بی پولها لنز خوب است! یه لنز 70-200 سری ال کانن ام آرزوست! البته دوربینهای کامپکت هم هست اما زیاد بدرد نمیخوره.

مدل دوربین و لنز هایی که دارید رو بگید تا راهنمایی بکنم! :)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اونطور که حافظه من یاری میکنه چرت ترین رونمایی ها و وعده وعید ها :) برای 31 شهریور داده میشه پس دل خوش نکنین و اگه نظر من اهمیت داره وقتتون رو برای دیدن این رژه حروم نکنید.

• Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پدافند رعد و کشنده ذوالجناح تو همین رژه 31 شهریور به نمایش در اومد !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پدافند رعد و کشنده ذوالجناح تو همین رژه 31 شهریور به نمایش در اومد !

ایضا ماکت های اس 300 و اون پهپاد رهگیر که اولی کاملا دروغ و دومی هنوز بعد یک سال خبری ازش نیست!

بگذریم ازاون رژه قشنگشون و تجهیزاتی که نیمشون از اواسط قرن قبل هستن.

• Upvote 5
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.