karkas

تهدیدات تروریستی بر علیه جمهوری اسلامی ایران / خبر ، گزارش ، تحلیل و ......

Recommended Posts

دیشب 3 تا شهید دادیم در پاسگاه  قطارخنجک.البته من شنیدم موثق نیست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یعنی ما باید اجازه بدیم یه گروه تروریست پاپتی بین ما و پاکستان درگیری درست کنه ؟   این دقیقا چیزیه که جیش العدل میخواد .

که ایران و پاکستان رو بندازه به جون هم و خودش هم از نارامی ها سواستفاده کنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادران شیعه چرا بخون ما تشنن دیگه!!!!

نه که شما برداران دینی گرامی تا به حال از خون شیعه سیراب نشدید!!

• Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کی همچین حرفی زده؟ ما قوم کرد ایرانیمون رو خیلی دوست داریم و همه جوره حمایتشون میکنیم... اونا هم همیشه ثابت کردن پای ملت ایران و ایران واستادن........ ما حتی کردهای اون طرف که زیاد معرفت ندارن رو حمایت میکنیم جایی که بتونیم... شما تفکرات ذهنی خودت رو به پای شیعه های ایران نذار.برو ببین کی واقعا به خون شماها تشنه است... و به شما خیلی هم نزدیکه...

البته باید دید منظور شما کدوم شیعه هاست شیعه ایران یا جای دیگه؟ در هر صورت من فکر میکنم برداشت شما غلط بوده و گرنه طرف اگه شیعه باشه با کردها مشکلی نداره. ممکنه کردها با شیعه ها حال نکنن ولی شیعه به قومیت کاری نداره

ویرایش شده در توسط IRIAF
  • Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان فکر کنم منظور ایشون شیعیان پاکستان بود

دوستان برید پاکستان دفنس جواب این تروریست ها رو بدید توجه به ابراز احساساتشون هم بکنید فرار کنیم از دست این وهابی ها میخوان سربر تن شیعه جماعت نباشه 

icon_arrowd

ویرایش شده در توسط Black_Angel
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جاااااااااااااااااااااااااااااااااااااان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اين اونوقت جدي بود؟
از رو انصاف بود؟
از رو وجدان بود؟
خوبه والا!!!!!!!!
چپ و راست بمب گذاري و سر بريدن و برگبار بستن زن و بچه و رمرد و پير و جون اونوقت ما بخون تتشنه شديم؟

وجدان حتي يه خورده اش هم خوبه
يه سر سوزنش هم خوبه
ما هي داريم سعي ميكنيم شيعه سني نشه
فرقه بازي نشه
شما و امثال شماي نوعي توي هرتاپيكي دارين جولان ميدين و يا بحث فرقه اي راه ميندازين
يا شيعه سني
چند جا هم با همپياله ايهاتون ديدم سنگ ما لرها رو به سينه زدين و وا مصيبتا براي لرها سرودين
نخواستم اونجا نظري بدم و بنويسم كه كي سر لرها رو ميبريد و كي بود كه نسل لرها رو دراورد و كي بود كه سپاه رضاخان شد براي قتل عام لرها و تا برسه به سرباز صدام شدن براي كشتن لرها و كردها و تركها و عربها و هركي كه به ايران وفادار باشه

دست بردارين از اينهمه تفرقه افكني
البته مشخصه كه بدنبال چي هستين اما كور خوندين
ايران و ايراني هشيارتر از اينه كه شماها بتونين تفرقه بندازين تا بعه نيات پليدتون برسينگ
درضمن قوئم لر خودش زبئون داره
عقل داره
فهم داره و بالاتر از همه اينهخا غيرت و تعصب ملي داره كه برخي ها ندارن
ما از روي كه اين كشور بعنوان ايران در دنيا موجديت پيدا كرده و نامي براي خودش دست و پا كرده هميشه جزو مدافعين آب و خاك و نام و ناموسش بوده و هستيم و خواهيم بود
نميگم خاين بينمون نيست ، داريم كساني رو كه گول حرفهاي امثال شما رو خوردن اما تعدادشون در برابر عاشقلان ايران و ايراني اصلا به حساب نمياد
يه نيگاه به امار نيروهاي ارتش و سپاه و ناجا بنداز تا دستت بياد لرهاي واقعي كجان و براي كي و كجا ميجنگن
اگر دلت خواست با امار و ارقام و سند بهت نشون ميدم لشگر 84 خرم آباد و لشگر 57 ابولفضل عباس لرستان چي بودن و كجا بودن و كجا جنگيدن و با كي جنگيدين
اگر هم خواستي و دوستان تفرقه افكني و قوميت گرايي ندونستن
تصوير و نام و محل شهادت خيلي از لرها رو مينويسم تا بفهمي و بدوني كي سرشونو بريد و كي بخاك و خون كشيدشون
لطفا از اين به بعد فقط زبون خهودت باش و پاتو هم از گليمت درازتر نكن
لرها وكيل وصي نميخوان
تفرقه افكني هم با هر نام و عنوان و پشت هر نقابي باشه نتيجه و سرانجامي جز رسوايي نداشته وئ نخواهد داشت

از ساير دوستان بخاطر لحن تند و تلخم پوزش مسخوام اما صبر و حوصله عهم حدي داره بخدا، راست راست جلوي دوربين سر بچه هاي مردم رو ميبرن ، به اتوبوس و ژاسگاه و خونه و خيابونا حمله ميكنن بع كه براي مقابله باهاشون اماده ميشين واويلا وامصيتا سرميدن
چيكار كنيم سرمونو بزاريم لب جو مثه برادران داعشيتون بيايين سرمونو ببرين؟
يا همين جندالشيطان همسايه؟
يا ... بازم نام بيارم؟اونا رو شما ديگه خيلي خيلي بهتر ميشناسينشون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خوبی برادر
من دارم میگم چرا شیعه یان پاکستان میخوان سر به تن ما نباشه

اصلا تاپیکو خوندی ؟
در ضمن لک ها با رضا شاه جنگیدن نه لرها شماها که سران لک رو فروختید به رضا شاه نکنه جریان خیانت به علی مردان خان و غلامعلی خان بیرانوند لک توسط لرها و فروختن ایشان به رضا شاه رو یادتون رفته در ضمن من شیعه ام
  • Upvote 6
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خب دوستان یه سوء تفاهم بود. بی خیال شوید و بحث را ادامه ندهید (منظورم لر و لک و رضا شاه و خیانت و ...)

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه قدس جنوب‌شرق کشور گفت: از این پس به‌طور متناوب، پروازهای شبانه برای کنترل و اشراف کامل‌تر مرزهای سیستان و بلوچستان انجام می‌شود.
به گزارش مشرق، طی یکی دو ماه اخیر گروه‌های تروریستی و اشرار در منطقه سیستان و بلوچستان موج تازه‌ای از اقدامات خود علیه امنیت این خطه از کشورمان را آغاز کرده‌اند. حمله به نیروهای انتظامی جمهوری اسلامی و مرزبانان و همچنین ترور برخی از مردم عادی استان از جمله اقدامات اخیر اشرار در منطقه بوده که متاسفانه به شهادت و مجروحیت تنی چند از نیروهای ناجا و مردم عادی منتج شده است.

از همین رو و برای بررسی و ریشه‌یابی این تحرکات گفت‌وگویی را با تنی چند از مسئولان امنیتی استان تهیه کردیم که از خلال آنها می‌توان به این فرضیه دست یافت که تشدید عملیات‌های اخیر اشرار و تروریست‌ها به دلیل افزایش گستره اقدامات ناجا و سپاه پاسداران در مقابله با قاچاق مواد مخدر است.

آمار نشان می‌دهد در همین چندماهه گذشته نیروهای ناجا توانسته‌اند بخش عمده‌ای از محموله‌های بزرگ قاچاق مواد مخدر را کشف و ضبط کنند و از این طریق به نظر می‌رسد منابع مالی تروریست‌ها نیز در شرایط حادی قرار گرفته است و آنها به هر تقدیر سعی در کاهش توان ناجا و سپاه دارند.

همچنین این مساله نیز مورد تاکید قرار گرفت که نوع مواجه اشرار با نیروهای انتظامی و نظامی ایران تغییر یافته است و آنها بیشتر به دنبال کمین هستند و کمتر جرات مقابله مستقیم با سپاه و نیروی انتظامی را دارند.

اشرار در رسیدن به اکثر اهداف خود در سیستان و بلوچستان ناکام مانده‌اند

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در این خصوص در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: طی یک ماه گذشته تحرکات اشرار و قاچاقچیان افزایش یافته است اما در یکی دو مورد بیشتر موفق نشده‌اند و در اغلب درگیری‌ها هم نیروی انتظامی و هم سپاه جواب دندان‌شکنی به آنها داده‌اند.

سردار حسین رحیمی افزود: حادثه‌‌ای که در سراوان رخ داد و سه نفر از ماموران نیروی انتظامی به شهادت رسیدند بسیار ناجوانمردانه بود و نشان از درماندگی اشرار داشت.

این مسئول ادامه داد: اینکه تماس بگیرند با پلیس 110 و آنها را به بهانه کمک خواستن به محل کمین خود هدایت کرده و به شهادت برسانند، نه تنها جای افتخار ندارد بلکه اوج درماندگی اشرار در مقابله با ناجا را نشان می‌دهد.

وی گفت: به هر حال اقدامات لازم برای دستگیری این عوامل و افراد وابسته به آنها آغاز شده و تاکنون چند نفر از عوامل وابسته به اشرار شناسایی و دستگیر شده‌اند.

رحیمی با اشاره به درگیری‌های دیگر نیروی انتظامی با اشرار بیان کرد: در چند مورد دیگر از جمله درگیری در حوزه پاسگاه انتظامی رئیس‌آباد کیشکور راسک و حمله اشرار به ایست‌ بازرسی قطار خنجک زاهدان نیز با هوشیاری ماموران انتظامی و ایستادگی آنها، اشرار نتوانستند به اهداف خود برسند و در اکثر عملیات‌ها با برجا گذاشتن خودرو، موتورسیکلت و سلاح با تعدادی مجروح و زخمی با استفاده از تاریکی شب از محل‌های درگیری متواری شده‌اند.

وی با اشاره به آمار و عملکرد شش ماه امسال ناجا گفت: 28 باند مهم مواد مخدر در شش ماهه امسال متلاشی شده‌اند، 21 تن مواد مخدر در سیستان و بلوچستان کشف و بیش از 40 قبضه سلاح کشف و 142 دستگاه انواع خودرو و موتورسیکلت در مدت فوق از قاچاقچیان کشف و ضبط شده است.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از تشدید اقدامات نیروی انتظامی در مقابله با اشرار و مخلان امنیت و آرامش مردم در سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: نیروی انتظامی با تمام توان مقابل تمامی تحرکات اشرار و مخلان نظم و آرامش در هرگوشه از این منطقه ایستادگی می‌کند.

بیشتر درگیری‌ها در نقطه صفر مرزی رخ می‌دهد

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان نیز با بیان اینکه در سال‌جاری بیشتر درگیری‌ها با اشرار و قاچاقچیان به نقطه مرز کشیده شده است، اظهار کرد: این موضوع نشان می‌دهد اشرار توان ورود به داخل منطقه را ندارند و در همان نقطه صفر مرزی ماموران با آنها مقابله کرده و اجازه ورود به داخل را ندارند.

رهام‌بخش حبیبی از کشف بیش از 20 تن مواد مخدر از اشرار و قاچاقچیان در سال‌جاری خبر داد و افزود: بیشتر کشفیات مرزبانی به همراه متهم بوده و بیش از 10 نفر از اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر در درگیری‌ها به هلاکت و چندین نفر مجروح شده‌اند.

وی ادامه داد: بر اثر درگیری در نقاط مرزی با اشرار شش نفر از مرزبانان نیز در مدت فوق مجروح شده‌اند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان ادامه داد: طی یک درگیری در 24 مهرماه جاری در یکی از نقاط صفر مرزی مرزبانان با تمام توان با اشرار مقابله کرده و ضمن هلاکت و زخمی کردن اشرار، دو نفر مرزبانان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

وی گفت: دو قبضه سلاح جنگی، یک خودرو و تجهیزات و مهمات نیز از اشرار کشف و ضبط شده است.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان پاکستان را جولانگاه اشرار دانست و گفت: در اکثر درگیری‌ها اشرار با استفاده از تاریکی شب به مرز پاکستان پناه می‌برند و متاسفانه کاری از دست مرزبانان بر نمی‌آید، عدم اشراف پاکستان بر مرزها سبب بروز مشکلات برای سیستان و بلوچستان شده است.

اگر پاکستان به تعهدات خود عمل نکند سپاه وارد عمل می‌شود

‌‌جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران نیز چندی پیش در سفر به سیستان و بلوچستان در پاسخ به سئوال خبرنگار فارس در خصوص حوادث اخیر در سراوان و فرار گروهی از اشرار به داخل خاک پاکستان و اقدام سپاه در این خصوص گفت: معتقد هستیم که هر کشوری باید تعهدات خود را در قبال امنیت داخلی خود و کشور همسایه به رسمیت بشناسد، امنیت مرزی یک نیاز مشترک و مهم بین کشورهای همسایه است، اساس کار ما دخالت در امور هیچ کشور نیست اما اگر به تعهدات خود عمل نکنند ما مجبور هستیم وارد عمل شویم.

وی تاکید کرد: ‌توصیه می‌کنیم ‌که گروه‌های معاند به دامان نظام بازگشته تا از رأفت اسلامی برخوردار شوند زیرا در غیر این صورت سپاه هم برای مواجهه با جریانات معاند، محدودیتی برای خود ندارد.

سلامی تاکید کرد: اشرار در هر نقطه‌ای که باشند حتی در داخل خاک کشورهای همسایه، آنها را پیدا کرده و اگر دست از شرارت برندارند با آنها بدون هیچ محدودیتی برخورد خواهیم کرد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در خصوص وضعیت سیستان و بلوچستان نیز تاکید کرد: سیستان و بلوچستان با توجه به موقعیتش برای سپاه اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد بنابراین برای تامین امنیت این استان از هیچ کوششی دست برنخواهیم داشت.‌‌‌

مانورعملیاتی پرنده‌های نیروهای نظامی کشور با هدف هشدار به اشرار

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه قدس جنوب‌شرق کشور نیز طی چند روز اخیر در زمینه آخرین اقدامات برای افزایش امنیت استان اظهار کرد: به‌ دنبال تحرکات گروه‌های معاند و تروریستی، با توجه به اشراف اطلاعاتی نیروهای امنیتی و انتظامی و به‌ منظور محدود‌ کردن هر چه بیشتر تحرکات آنان از این پس پرواز شبانه پرنده‌های کشور در منطقه جنوب‌شرق کشور به ویژه استان سیستان و بلوچستان عرصه را بر خود فروختگان و گروهک‌های معاند تنگ‌تر می‌کند.

علی خلیل آبادی افزود: آغاز مانور عملیاتی پرنده‌های نیروهای نظامی کشور در منطقه سیستان و بلوچستان هشداری برای اشرار و گروه‌های خود فروخته است.

این مسئول ادامه داد: از این پس به‌طور متناوب، پروازهای شبانه برای کنترل و اشراف کامل‌تر مرزهای سیستان و بلوچستان انجام می‌شود.

امیدواریم با توجه با تشدید اقدامات امنیتی در سیستان و بلوچستان و تلاش نمایندگان مردم سیستان و بلوچستان به وضعیت موجود، شاهد ارتقا امنیت پایدار در سیستان و بلوچستان باشیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بی ربطه!اما!

جمعه دیروز و اتفاقاتی که برای پلیس امریکا افتاد نشون داد پلیس بدون امادگی!همیشه هدف خوبیه برای حملات تروریستی!

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادر عزيزسلام
بابت سو تفاهم پيش اومده پوزش ميخوام فكر ميكردم منظورتون شيعيان ايرانن چون متاسفانه چندين و چند پستتون رو كه مطالعه كردم سر سوزن عرق ملي دراونها نديديم و فقط بياناتتون تجزيه طلبانه و... بودهمين امر متاسفانه باعث اين برداشت نادرست بنده شد
بازهم بابت اين برداشت نادرستم پوزش ميخوام

منتها در باره وكيل مدافع شدنتون براي قوم لر حرفم همونه كه گفتم و هنوز هم بر سر حرفم هستم
اما بابت لك و لكزبان!!! بازهمكه شما شدين كاسه داغتر از آش و وكيل مدافع ما ؟
ما اينجا لك و لرزبان و اين دسته بنديها روئ نداشته و نداريم و تا حالا هم همچين مباحثي بينمون مطرح نشده البته اگر امثال شما بگذراند (با كمال پوزش اما حقيقت محضه)
در ضمن
بنده خودم از ايل بزرگ بيرانوندهستم
پس ميبيني كه يه لر لك زبانم
نميخواد شما تاريخچه اجداد منو تا برسه به مردان خان بيرانوند( و غله و دوسه و جونمشاه و... ) براي من شرح بدين ، خواهشا كاسه داغ تر ازآش نشويد و تخم تفرقه نيفكنيد كه نوشتم چه سرانجامي داره!!! من تاريخمو خيلي بهتر از شما ميدونم و ميدونم توسط چه قومي در غرب درو شديم هرچند اون روزها گذشته و من ابدا كينه كسي رو بدل نگرفتم و نميگيريم گذشت كردم اما فراموش نه كلا همه گذشت كردن اما دانايان فراموش نكردن و فريب ماستماليزاسيونهاي يه عده رو براي تطهير و تحريك نميخورن
محض اطلاعتون پدربزرگ بنده يكي از اون سران اعدامي در قله فلك الافلاك بودن بهمراه دو برادرجوانش كه ناكام رفتند پدر پدربزگم هم در تبعيد و با گلوله دژخيمان روس كشته شدند ،غلامعلي بيرانوند يا بقول ما لرها "غله" هم تقريبا عموي پدري من بحساب ميان (با چند فاصله، ميدوني ما لرها زياد به ارتباطات و نسبتهاي فاميلي اهميت ميديم!!!)
من تاريخمو فوت آبم و ميدونم چه بلايي سرمون اومده لرزبانها هم مارو نفروختن يه طايفه خيانت كرد منتها نه اونقدر تاثير داشت و نه اونقدر كه سپاه غرب رضا خان نسلمونو درآورد! دست برقضا اون طايفه هم از پشت بالاشون با "بيران" همنژاده و برادرزاده بيران بحساب مياد برو دنبال نسبهاي بيران و باجول و فرزندان باجول رو بررسي كن به اون طايفه خواهي رسيد
ديروز با عزيزاني از همون طايفه داشتيم صحبت همين موضوع رو ميكرديم و بررسي ميكرديم تاثيرشون بر شكست سران ايل من و ساير سران ايلهاي لر كه باهم متحد و همژيمان بودند ، ميدوني كه تنها ايل من (بيرانوند) نبود كه ميجنگيد و ساير ايلات لر هم بودن ، همه بودن حتي بخش مهمي از همون طايفه هم همراه ديگر سران بودن و ميجنگيدن ،
درضمن شما خواسته يا نادانسته جداي از ناديده گرفتن لرهاي همژيمان و همرزم ايل ما شهامتها و رشادتهايي كه لرهاي غير لرستاني مثه بختياريها هم نشون دادن رو ناديديه گرفتين
يه كم مطالعه بفرماييد بر مبناي منابع اصولي يا نه ميتوني بيايي ببرمت پيش منابع زنده البته ديگه چندتاييشون بيشتر نموندن ! اونوقت خواهي ديد بين همه ايلات لرهاي لر زبان فقط يك طايفه خيانت كرد اونهم نه همه طايفه كه ميشه گفت نيمي از اون طايفه و مابقي ايلات همگي بودن و ميجنگيدن و اگر امروز بنام ايل ما بيرانوندها نوشته شده چون فرماندهي و هدايت و اميري با ايل ما بود بقولي خان ايل ما خان خانها بود ،شكست ما از طرف اون طايفه نبود خودت هم خوب ميدوني كجاي كار ميلنگيد و سپاه رضا خان چي بود و از كجا بود و شكست رو ما از كجا خورديم و بحث جداشن .....
بگذريم كه بحث قوميتي ميشه و من سرسوزني ميل ندارم وارد همچين بحثهاي سبك و سخيفي بشم ، اصولا دوست نداشته و ندارم به چنين مطالب قوميتي دامن بزنم و باز كنم كه چي بوده و چي شده و گذشته ها رو فقط درسي براي عبرت و پند ميدانم و ميكوشم يك ايراني باشم يك لر ايراني كه هم لري صحبت ميكنه هم لكي و هم فارسي
من گذشت ميكنم هرچند هيچگاه فراموش نخواهم كرد،درست مثه قضيه تهاجم وحشيانه عراق به كشورم كه سالهاست گذشت كرده ام اما فراموش و لاپوشاني و تطهير خير

يه نصيحت برادرانه هم به شما ميكنم خواستين بگيرن نخواستين هم مختارين
هيچوقت كشورتونو نفروشين
حتي در كلام و حتي در مثل
هيچوقت
هيچوقت
هيچوقت
هيچوقت
حتي بقوميتتون
چرا كه قوميتها جزيي از تماميت يك كشورند ، قوميتها تا زماني شكوه و عظمت دارند كه كشور مقتدرشونو تكه تكه نكرده باشند
غرب اينو سالهاي سال قبل آموخته و الان اينه كه ميبينيم اما ما هنوز درگير جدلهاي لفظ و زبان و گويشيم
جايي كه بيش از 50 ايالت باهم متحد شده و قدرت اول دنيا رو تشكيل ميدن با مليتها و فرهنگها و دينهاي مختلف كه گاه چند صد سال و حتي هزاران سال از هم دور بوده و هستن اونوقت ما اينجا با فرهنگ و ديني مشترك و تنها با تفاوتهاي زباني و قوميتي چنين قيل و قالي براه انداختيم
ميهن چيزي معنا و مفهومي فراتر از قوميت رو داره يه معناي كلي كه بر هم جزء هاي يك جامعه غالبه و بهشون در پناه يك نام هويتي جهاني و ماندگار ميده
ما لرها چه لر زبان و چه لك زبان ( اينو شما دارين درست ميكنين و الا ما تا حالا همچين چيزي نداشته و نداريم) هممون متفقالقول ايراني هستيم
به ايراني بودنمون افتخار ميكنيم و تا پاي جانمون مدافع اين آب و خاك و نام بزرگ و عزيزش هستيم
با دوستدارانش دوست و با دشمنانش بسان شير ژيان خشمگين برخورد ميكنيم

والا تا جایی که من یادم بیرانوندها بروجرد اگر بهشون بگی لر شکمت رو پاره میکنن و خود را لر نمیدانن در ضمن لر لک زبان نداریم لک ها یه نژاد از دسته گورانی هست و بخصوص بیرانوند که تبعیدی از کوردستان اطراف اربیل هستند و حتی لکیشون هم به کوردی سورانی شبیه هست البته نه لکی خرم ابادی که حال ادم به هم میزنه منظورم لکی غلیظ بیرانوند شمالی طوایف تاری و بور و .....
مطمعن باش بیرانوندها رو از شما بهتر میشناسم لطفا این ایل رو لر نکن چون نه مادرم و نه پدرم خودش رو لر میدونه و بر لک نژاد بودنشان افتخار دارند
  • Downvote 20

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

فارغ از تمام بحث های شما براساس دقیق ترین جوامع آماری که توسط دکتر صحفی در کتاب ژئوپلتیک فرهنگی  و مساله امنیت ملی به کار گرفته شده و امروزه روز در بسیاری از نهادهای امنیتی اطلاعاتی تدریس میشه و قبولش هم دارند ! قوم لر ، در میان تمامی اقوام ایرانی میهن پرست ترین قوم بوده که اونم با سند ثابت ش کردند !

در کتاب به صورت کامل شرح مفصل مفهوم میهن پرستی و امتیازبندی و نحوه نتیجه گیری ش اومده فقط به صورت خلاصه وار بگم:

در طول قرون ، چند بار هر ایل از ایلات یا قومیت ها اقدام به نبرد مسلحانه با دولت مرکزی ایران نموده است ؟

در چند مورد از این نبردها ، حق با قومیت مذکور بوده و چند مورد صرفا تجزیه طلبی بوده ؟

اهداف اقتصادی داشتند ؟

اهداف قدرت طلبی و به دست آوردن منافع و قدرت بوده است ؟

و خیلی نکات دیگر

در این میان ، قوم لر پاک ترین قوم ایرانی شناخته شده که با مدرک هم اینو اثبات کردند

حرف از خودم نیست ، بیخود هم با من کلنجار نرید که من کتابش رو دیدم شدیدا قبولش دارم ... منبع اطلاعاتی آماری کتاب فوق العاده دقیق هست ... مخ خودم سوت کشید !

تمام ایلات زیرشاخه ایلات و حتی میزان هرم قدرت این زیرشاخه ها رو نوشته بود ...یعنی  چشم من این بود و هست همیشه :

icon_eek  icon_eek  icon_eek

کتاب وحشتناکی است !

یا حق

پی نوشت: تشکر نزدم به طرفین که متهم به جهت گیری نباشم !

• Upvote 12
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.