karkas

تهدیدات تروریستی بر علیه جمهوری اسلامی ایران / خبر ، گزارش ، تحلیل و ......

Recommended Posts

اخبار شما کاملا اشتباه و غلط غلوطه.....

حالا اینا حرفای خود شماست!!

فقط خدا میدونه که ایا منبع این پست هایی که فرت و فرت تو تاپیک های مختلف خبری می‌فرستید هم از همون منبعیه که میگه هواپیمای ما گروگان گرفته شده یا پژاک از سال ۹۰ فعال نیست یا نه!!

خدا به دادمون برسه با این اخبار شما....

مسئله این بود که این عکسا اومدن به عنوان تصاویر عملیاتی در غرب کشور و گفتیم که مرزبانی لااقل در غرب این استتار رو نداره و احتمالا برا همون شرق باشه....

حالا این عکسا که به ظاهر برا همون موقع هم هستن، برا شرق هستن(احتمالا) ولی نه برا این کمین...

جناب senaps شما مشکل خود بزرگ بینی دارید توی همه تایپک ها ای دانای توانا دیزی زن این عکس ها واتر مارک ابنا دارند منم فقط عکس ها رو گذاشتم دوستان دیگرم اخبار ابنا رو بیشتر در دیگر تایپک ها میزارن تشریف ببرید لینک ابنا دعوا کنید به جرم کذابی

http://www.abna24.com/persian/service/pictorial/archive/2015/04/09/682195/story.html

در خرداد سال پیش در غرب کشور یه کمینی بود در غرب کشور زده شد ، اخرش هم نه تایید شد نه تکذیب.. معلوم هم نشد کار کی بوده.. یه عکسی هم منتشر شد، چون در اوج فعالیت های داعش در عراق و رسیدنش به خانقین و جلولا کمین زده شد احتمالش بود کار نیرو های داعش بوده باشه...

حرف شما درست درگیری در اوایل تابستان گذشته بین کمین های سپاه و پژاک رخداد که چند پاسدار مجروح و شهید شدند اما اینها بالباس مرزبانی انتظامی هستند به هر حال روح شهدا شاد

ویرایش شده در توسط Yasin313
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

7045cac1-6ae1-4e4c-bea2-eb5c05093546.jpg

دو نفر از نیروهای مخابرات سپاه پاسداران در منطقه بیرک در شهرستان مهرستان مورد هدف گلوله اشرار مسلح قرار گرفته و به شهادت رسیدند.

نام این دو شهید «مرتضی محمد باقری» و «محمد محمدی سلیمانی» است.

«رشید پارسایی» درباره این اتفاق گفت: این پرسنل برای کارهای مخابراتی به منطقه بیرگ اسن شهرستان رفته بودند که هنگام برگشت هدف تیراندازی افراد ناشناس قرار گرفتند و به شهادت رسیدند.

http://www.abna24.com/persian/service/iran/archive/2015/04/09/682363/story.html

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جناب senaps شما مشکل خود بزرگ بینی دارید توی همه تایپک ها ای دانای توانا دیزی زن این عکس ها واتر مارک ابنا دارند منم فقط عکس ها رو گذاشتم دوستان دیگرم اخبار ابنا رو بیشتر در دیگر تایپک ها میزارن تشریف ببرید لینک ابنا دعوا کنید به جرم کذابی

والا نمیدونم از کی من دیزی زن شدم!!!!

یا کی به کسی چیزی گفتم....

دارم میگم اخبارت یه جوریه و منابعت.... حالا منبعت ابنا با شه یا فارس یا هرکی دیگه وقتی اخبارش ایراد داره یعنی معتبر نیست!! و وقتی معتبر نیست، بهتر نیست ارسال نکنی؟ یا لااقل مثل فیدخوانش ارسال نکنی؟؟؟؟؟

البته به من ربطی نداره و به هر حال من رد میشم ولی کلی میگم....

• Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

دعوا نکنید

اون تصویر منتسب به حمله در غرب کشور اولا واقعی بود دوما متعلق به غرب کشور نبود بلکه مربوط به جمع آوری آخرین کمین خفن سال قبل بود که 17 نفر به روایتی از مرزبانان در شرق کشور طی تعقیب و گریزی فاقد تاکتیک به شهادت رسیدند ....من بعدا فیلم و عکس ش رو کامل دیدم ....

البته به قیمت سنگینی برای من یکی تموم شد چون همون یک عکس رو من به عنوان عملیات روانی داعش برای داغ کردن تنور حمله از خانقین مطرح کردم در یک جمعی که سبب شد اجتماع بزرگ مدافعان حرم ....شکل نگیره !!!! چون بعدا یک نامردی بدون رجوع به فیلم حرفهای بنده اومد گفت اینها به دروغ میگن و اصلا داعش در غرب کشور وجود نداره !!!! و غیره

یا حق

پی نوشت : کل تصاویر متعلق به شب جمع آوری جنازه شهدا در همون کمین معروف هست

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ادیب جان دادا منم همین رو دارم میگم دیگه....

همون موقع که اون عکس‌ها رو در خصوص کمینی در غرب گذاشن، سریع من و فک کنم هامن بودیم یا گادر که گفتیم اقا غرب اصلا این استتار رو نداره مرزبانی و ماله شرقه....

• Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

هوم ؟

حالا اینکه شما هم معتقد بودی غرب نبود درسته ولی بابت استتار اشتباه میکنید

استتار کل کشور مرزبانی یکی هست ... فقط گاهی به دلیل نوع کارخانه کیفیت رنگ بندی تغییر میکنه

در همه جای ایران مرزبانی از 4 رنگ برگرفته از امریکایی استفاده میکنه ....البته سه رنگ هم استفاده دیدم کردند .....

مخلصم

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ادیب این رسما سبزه!! استتار مرزبانی مثل دزرت امریکایی هستش تو جنگ عراق!!!!

اصلا زمین تا اسمونه...

مرزبانی کرمانشاه و ایلام که من دیدم اینجوری بوده! :))) بانه هم به همین صورت So i assume that all Kurdistan is using the same pattern!....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مستند جنجالی پرواز به مبدا

[aparat]q5U8g[/aparat]

مستند جنجالی « پرواز به مبدا » با روایت ناگفته های بازداشت عبدالمالک ریگی در یک قسمت ۲۵ دقیقه ای از شبکه مستند پخش می شد .

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

استاندار س و ب احضار کردند به کمیسیون امنیت ملی مجلس امیدوارم بردارنش

ویرایش شده در توسط keivan2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

خوب یک گریزی بزنیم به دشت استتار !

این مدل استتارهای مرزبانی برگرفته از استتار سه رنگ امریکایی است ( که یک مدل استتار 4 رنگ هم از روی همین ایجاد کردند بعدا)

مرزبانی ایران :

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/01/27/13930127184526489_PhotoL.jpg

http://pr.iauksh.ac.ir/MyFiles/Admins/admin/image/tir/30.jpg

طرح برگرفته استتار اصلی  :

http://www.brittanyusa.com/img/dcamo.jpg

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خو این الان حرفای من رو رد کرد یا تایید ادیب؟؟؟؟

عکس ماشین ها رو بذار (لااقل مال غرب کشور) و رنگش و بعد مقایسه کن با این رنگ که رسما سبزش بیشتره....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: یک تیم تروریستی وابسته به سرویس‌های جاسوسی بیگانه در منطقه «قصر قند» و «نیک شهر» در جنوب شرق کشور با اقدام قاطع رزمندگان قرارگاه نیروی زمینی سپاه منهدم و اعضای آن به هلاکت رسیدند.

این اطلاعیه افزود: این عملیات پس از یک سلسله عملیات شناسایی، تعقیب و گریز طی روزهای اخیر انجام و مقادیر قابل توجهی سلاح، مهمات و تجهیزات ارتباطی آنان به دست رزمندگان این قرارگاه افتاد.

بر این اساس جزئیات بیشتر را از این عملیات در زیر می‌ خوانید:

بر پایه اطلاعات به دست آمده، جزئات شناسایی و کار اطلاعاتی بر روی گروه تروریستی مذکور از حدود 3 ماه قبل در بهمن ماه سال 93 در قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه آغاز می‌شود و در بیستم همان ماه، اولین عملیات نظامی علیه این گروه انجام می‌شود.

این عملیات نظامی برای ممانعت از عملیات انتحاری برنامه ریزی شده توسط برخی اعضای این گروه در راهپیمایی 22 بهمن در جنوب سیستان و بلوچستان صورت گرفت که طی آن عوامل انتحاری دستگیر می شوند.

اما عملیات دوم اطلاعاتی و نظامی علیه تروریستها، در اسفندماه پارسال (1393) به منظور جلوگیری از اقدام تروریستی و عملیات انتحاری برنامه ریزی شده توسط گروهک مذکور اینبار برای ایام نورز 94 صورت می پذیرد.

در مرحله دوم، افزون بر دستگیری شمار دیگری از عوامل این گروهک، بیش از 150 کیلوگرم مواد منفجره و تعدادی چاشنی انفجاری نیز کشف می‌شود.

در نهایت مرحله سوم این عملیات پس از شناسایی محل استقرار هسته مرکزی این گروهک در کوه‌های صعب العبور منطقه «قصرقند» در بلوچستان صورت گرفت که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بود.

تروریست ها در یک منطقه کاملا صعب العبور مستقر شده و به هیچ وجه شناسایی پایگاه نظامی خود را نیز تصور نمی‌کردند.

منطقه مورد استقرار این گروه سخت گذر بوده که نه فقط امکان رفت و آمد به وسیله خودرو نبود بلکه وضع جغرافیایی لانه تروریست ها نیز در کوه ها قرار داشته که امکان عملیات شناسایی مستقیم با هواپیماهای شناسایی نیز مقدور نبوده است.

این در حالی است که لازمه  کشف و انهدام لانه اصلی تروریست ها نیازمند پیاده روی 10ساعته در دل کوه های به هم تنیده منطقه «قصرقند» بلوچستان بوده است.

به همین علت نکته قابل تامل مرحله سوم عملیات اطلاعاتی علیه گروه مذکور این است که تمامی این عملیات بوسیله حضور مستقیم نیروی انسانی اطلاعاتی و عملیاتی در حیاط خلوت تروریست‌ها در مناطق صعب العبور و به طریق بسیار پیچیده عملیاتی صورت گرفته است.

در نهایت عملیات علیه هسته مرکزی این گروه تروریستی به طرز غافلگیر کننده ای چند روز قبل صورت می گیرد. بخشی از عملیات در اطراف یک برکه آبی به عمق بیش از 10متر و در ارتفاعات بلند کوهستانی صورت گرفته است.

این عملیات به قدری برای تروریست ها غافلگیرکننده بود که حتی شماری از اعضای گروه بی خبر از همه جا در برکه آبی این منطقه صعب العبور در حال شنا کردن بودند و فرصت پوشیدن لباس را نیز پیدا نکرده و به هلاکت می رسند.

در مرحله سوم عملیات، علاوه بر دستگیری شماری دیگر از اعضای گروه تروریستی، ده‌ها کیلو مواد منفجره به همراه تجهیزات و سلاح های مدرن، اسناد و فیلم های داخلی گروه و همچنین اسناد ارتباط با برخی کشورهای بیگانه کشف می شود.

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نظر من كل اون منطقه توسط پهپادها داره رصد ميشه و اين عمليات‌هاي شناسايي و رديابي براي يك نقطه مشخص هم بطور مداوم توسط پهپدها انجام ميشه

ویرایش شده در توسط yar2000
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان، جمعه شب در مراسم شانزدهمین یادواره شهید سپهبد علی صیاد شیرازی و شهدای منطقه اسلام آباد زنجان با اشاره به اینکه عمده محدوده فعالیتی گروهک های تروریستی منطقه شرق کشور است، افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با آمادگی و توان بالایی که دارند پاسخ دندان شکن و خرد کننده ای به گروهک هایی که در حاشیه مرزهای ایران بخصوص مناطق شرقی کشور دست به حرکت های کور می زنند خواهند داد.

امیر پوردستان با بیان این که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با آمادگی و توان بالایی که دارند از مرزها محافظت می کنند، افزود: با وجود نزدیک شدن داعش به مرزهای کشور با جواب کوبنده و خرده کننده نیروهای ارتش، سپاه و نیروی انتظامی همه نقشه های شوم این عناصر تروریستی از بین رفت.
وی با بیان اینکه نیروهای مسلح در مقابل هر تحریک گروهک های تروریستی ایستاه اند و مانع از تحقق اهداف شوم آنها خواهند شد، ادامه داد: گروهک های تروریستی در یک فضای کور به مرزهای ما نزدیک شده و حرکت کوری را انجام داده و می گریزند که هرگز بی پاسخ نخواهند ماند.
گروهک های تروریستی و تکفیری تهدید عملیاتی و نظامی برای ایران نیستند
امیر پورستان افزود: گروهک های تروریستی و تکفیری هیچ گونه تهدید عملیاتی و نظامی برای کشور مقتدر و توانمندی چون ایران نیستند.
فرماندهی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: در آینده نزدیک طومار همه گروهک های تروریستی که در حاشیه مرزهای ایرانی اقدامات تروریستی انجام می دهند، برچیده خواهد شد.
فرماندهی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ماموریت اصلی نیروی زمینی ارتش را مقاومت از مرزهای غرب کشور یاد کرد و افزود: در استانهای کرمانشاه، ایلام و خوزرستان قاچاق سلاح و مهمات انجام می گیرد و در این میان نیروی زمینی ارتش و مرزبانی ناجا وارد کار شده و از این مرزها محافظت می کند.
امیرپور دستان گفت: جوانان لایق و بسیار شایسته ای در ارتش و ناجا وجود دارد که از مرزهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محافظت می کنند.
وی با اشاره به فعالیت ۵ سامانه پدافند هوایی ارتش در کشور گفت: تشکیل قرار گاه در خوزستان، ایلام و کرمانشاه و استقرار ۵ سامانه فعال پدافند نیروی زمینی ارتش درغرب کشوراز ماموریتهای مهم نیروی زمینی ارتش است.
فرماندهی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: داعش و سایرگروههای تکفیری و تروریستی به رغم فضاسازیهای گسترده که با همکاری آمریکا داشتند باتوجه به توان بالای نیروی ارتش ایران و دلاورمردان این نیروها هرگز نتوانسته اند و نخواهند توانست به مرزهای ایران اسلامی نزدیک شوند.
امیر پوردستان افزود: خطر داعش با قدرت نمایی ارتش از بین رفت و امروز کشور با وجود ارتش و سپاه و ناجا دست داعش را از کشور کوتاه کرده است.
فرماندهی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی تاکید کرد: ملت بزرگ ایران باید بدانند و دلشان خوش باشد که فرزندان ارتش و سربازان گمنام قابلیت بالایی دارند و داعش هیچ کاری نمی تواند بکند.
امیرپوردستان با تاکید بر لزوم حفظ آمادگی ارتش افزود: خوشبختانه آمادگی نیروهای مسلح بالا است و همیشه در آماده باش هستند.
امیر پوردستان با یادآوری توطئه های گسترده دشمنان علیه نظام اسلامی افزود: دشمن در تمام سالهای استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواسته است ریشه ما را بزند ولی هوشیاری و پشتیبانی ملت ایران و گام برداشتن در مسیر فرامین ولایت فقیه و بصیریت باعث شده این توطئه ها با شکست مواجه شود.
داعش و طالبان با پشتیبانی آمریکا تشکیل و وارد منطقه شدند
وی راه اندازی جریانات فرقه ای و تلاش برای راه انداختن جنگ مذهبی را طی سالهای اخیر یادآور شد و گفت: گروههای مختلف تکفیری و داعش را تشکیل دادند و ه و این امر در راستای تلاش برای ناامن کردن منطقه است و بنابراین باید در همه حال بصیرت خود را تقویت کنیم و شناخت مان را از دشمن بالا بریم.
فرماندهی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی تصریح کرد: اطلاعت از ولایت رهبری خود عامل مهم موفقیت در مقابل دشمن است و باید ولایتمداری خود را تقویت کرده و شناخت خود از دشمن را تقویت کنیم.
امیر پوردستان افزود: دشمن زمانی با جنگ سخت وارد کار شده ولی با شکست مواجه شد امروز هم مذهب علیه مذهب را سلاح جنگی قرار داده ولی هرگز موفق نمی شود.
فرماندهی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در ادامه گفت: شهیدان در فرهنگ ما جایگاه دینی دارند و نگاه ائمه و اهل بیت هم بر این بوده که شهیدان زنده هستند و نام شان برای همیشه ماندگار خواهد بود.
امیر پوردستان با بیان اینکه اینکه پرچمی که در دست ما است مسئولیت بزرگی را بر عهده ما گذاشته است، اظهار داشت: ما باید در همه عرصه ها مقتدر و عزتمندانه در راستای تحقق آرمانها و ارزشهای نظام تلاش کنیم و ادامه دهند راه شهیدان باشیم.
فرماندهی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: چکیده خون شهید در جامعه دیده می شود و این خود تداعی حرکتی است که به ما بگوید راه شهید ادامه دارد و باید این راه را با اقتدار ادامه بدهیم.
امیر پوردستان افزود: شهید از جان خود می گذرد تا دیگران بمانند و اقتدار و عزت نظام جمهوری اسلامی ایران را تثبیت شود.
وی عزت و صلابت ایران را به برکت خون شهیدان یاد کرد و گفت: اگر امروز ۶کشور بزرگ و قدرتمند دنیا در مقابل مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران زانو زدند به برکت و صلابت خون شهیدان است.
فرماندهی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی به مردم معتقد به مکتب سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) اشاره کرد و گفت: ایثار گری شهیدان به برکت مکتب سید الشهداء است و امروز جوانان باید شهیدان را الگو قرار دهند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

میثم چان اشاره کردم که ... تنوع رنگ بندی ( قهوه ای بیشتر ، سبز بیشتر و غیره) بیشتر برمیگرده به کارخانه تولیدی که ماله کدوم استان باشه که به دلایلی من حق ندارم راجع به این مساله توضیحی بدهم چون خیلی بی احتیاطی هست به دلیل امنیتی

به هرحال

من فیلم همون تصاویری که دیدید رو هم دیدم ... قتل عام مرزبانی هست در سیستان تو اون حرکت اشتباه تاکتیکی شون که رفتند دنبال کمین زنندگان و وارد کشتارگاه بسیار بدی شدند

یا حق

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.