karkas

تهدیدات تروریستی بر علیه جمهوری اسلامی ایران / خبر ، گزارش ، تحلیل و ......

Recommended Posts

ارسال شده در · مخفی شده توسط rezatizi، 1 خرداد 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط rezatizi، 1 خرداد 1394 - دلیلی ارایه نشده است

این همون عاملی است که اگر هر جای این سرزمین مورد تجاوز قرار بگیره باعث میشه یه ملت از اون دفاع کنه و نه فقط یک قومیت ساکن اونجا .

دستتون درد نکنه... واقعا لطف میکنید که وقتی ما پامون گیر بود میاید کمکمون....

واقعا لطف میکنید و زحمت میکشید... منت میذارید.... قدم رنجه کردید....

نفت و گازمون رو نخورید، موقع مشکل امریکا و انگلیس و المان و سایرین اونقدر اسلحه و مهمات میریزن به پامون که  ته نداشته باشه!! :))) (نمونه‌ش: کردستان عراق)...

در حال حاضر، دارید لطف میکنید کل نفت و گاز کردستان رو " می‌دزدید" و برا خودتون اتوبان و بزرگ‌راه و جاده‌های بهتر به اماکن تفریحیتون میسازید و مردم خودمون دارن تو جاده ها کشته میشن... سالانه صدها نفر تو این جاده جونشون یا سلامتیشون رو از دست میدن...

صنایع و کارخونه‌هامون هم که یا تعطیله، یا نیروی کار غیر بومی داره و خودمون باید برید به قول اقای رئیس جمهور چوپونی گوسفندا رو بکنیم...

نهایتا، موقع جنگ هم وظیفتونه که بیاید بجنگید.... برای ما نمی‌جنگید! برای منابعی که دارید می‌دزدید و برای اینکه بتونید بازم بدزدید میاید میجنگید! :)))

ایران مال تمام ایرانی هاست و هیچ قومیتی صاحب قطعه ای از اون حساب نمیشه : تاکید میکنم هیچ قومیتی

اینجا این مسئله پیش میاد که وقتی قوم ماد اینجا بودن و هخامنشی ها حمله کردن شخم زدن چی بود ماجرا؟؟؟

بعد که حضرات اعراب حمله کردن و منطقه رو برا خودشون کردن چی شد؟؟؟

بعد از اون چند بار مناطق دست به دست شد و تا اخر به دست ایران فعلی افتاد....

حالا اگر فردا اتفاقی افتاد و مناطق جدا شد، تکلیف چیه؟ مثلا شد کشور کردستان.... نمیشه که مثلا کشور تجزیه میشه مردم برن یه جای دیگه... مردم با زمین‌هاشون میشن جزو کشور دیگه....

بنابراین اتفاقا هر قومیتی صاحب سرزمین های خودشه و بهش حق داره و این حکومت ها هستن که میان و این مردم رو جمع میکنن و ملت تشکیل میدن.... اما صاحب سرزمین ها نمی‌شن....

سرزمین های کردستان هم مال مردم کردستانه و نه هیچ کس دیگه‌ای...

=-=-=-=-==-=-=-=-=-=-=-

این پست به هیچ عنوان ماهیت تجزیه طلبانه نداره.... فقط فن بیانم یه خورده بده! :)

• Downvote 18

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط rezatizi، 1 خرداد 1394 - دلیلی ارایه نشده است

نفت و گازمون رو نخورید، موقع مشکل امریکا و انگلیس و المان و سایرین اونقدر اسلحه و مهمات میریزن به پامون که  ته نداشته باشه!! :))) (نمونه‌ش: کردستان عراق)...

در حال حاضر، دارید لطف میکنید کل نفت و گاز کردستان رو " می‌دزدید" و برا خودتون اتوبان و بزرگ‌راه و جاده‌های بهتر به اماکن تفریحیتون میسازید و مردم خودمون دارن تو جاده ها کشته میشن... سالانه صدها نفر تو این جاده جونشون یا سلامتیشون رو از دست میدن...

صنایع و کارخونه‌هامون هم که یا تعطیله، یا نیروی کار غیر بومی داره و خودمون باید برید به قول اقای رئیس جمهور چوپونی گوسفندا رو بکنیم...

نهایتا، موقع جنگ هم وظیفتونه که بیاید بجنگید.... برای ما نمی‌جنگید! برای منابعی که دارید می‌دزدید و برای اینکه بتونید بازم بدزدید میاید میجنگید! :)))

اینجا این مسئله پیش میاد که وقتی قوم ماد اینجا بودن و هخامنشی ها حمله کردن شخم زدن چی بود ماجرا؟؟؟

حالا اگر فردا اتفاقی افتاد و مناطق جدا شد، تکلیف چیه؟ مثلا شد کشور کردستان.... نمیشه که مثلا کشور تجزیه میشه مردم برن یه جای دیگه... مردم با زمین‌هاشون میشن جزو کشور دیگه....

بنابراین اتفاقا هر قومیتی صاحب سرزمین های خودشه و بهش حق داره و این حکومت ها هستن که میان و این مردم رو جمع میکنن و ملت تشکیل میدن.... اما صاحب سرزمین ها نمی‌شن....

=-=-=-=-==-=-=-=-=-=-=-

سلام

تا شما رو و دوستانی مثل شما رو داریم ، هیچ نیازی به عامل خارجی برای تجزیه این ملت وجود نداره ! هر چند که شما گوشه چشمی به اونایی دارید که خیلی چیزا رو به پاتون میریزن !

پی نوشت : منظورم همین برداشتها بود .  :-(

ویرایش شده در توسط oldmagina
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

=-=-=-=-==-=-=-=-=-=-=-

جسارتا با اين طرز تفكر شما توى بسيج چيكار ميكنيد؟ خوب بريد همون پژاك و غيره عضو بشيد! امثال شماها موجودات عجيبى هستيد! عاشق رقص كردى مختلط و پايه ثابت دعاى كميل پايگاه بسيج! جدى جدى نفاق يعنى همين
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

جسارتا با اين طرز تفكر شما توى بسيج چيكار ميكنيد؟ خوب بريد همون پژاك و غيره عضو بشيد! امثال شماها موجودات عجيبى هستيد! عاشق رقص كردى مختلط و پايه ثابت دعاى كميل پايگاه بسيج! جدى جدى نفاق يعنى همين

کی گفته من دعای کمیل رفتم؟؟؟

من اخرین باری که عروسی رفتم ظاهرا برا قبل از یک دهه‌ی قبله! :)))

این دلیل نمیشه فرهنگم رو فراموش بکنم... فرهنگ من رقص کردی "مختلط" قسمتیش هست... هرچند طبق صداو سیما همون رقص رو هم نداریم... دقت کردی تو تی‌وی؟؟؟ رقص ترکی و بلوچی و عربی رو میذاره ولی کردی رو نه...:))) موقع افتتاح شبکه‌ای که توی سنندج براش مراسم گرفته بودن، رقص کردی مردا رو سانسور کردن!!...

من هیچ نفاقی ندارم و طرفم کاملا مشخصه... میدونم کیم، چیم و چی میخوام و خطم هم مشخصه...

دو جلسه تشریف بیارید پایگاه بسیج تا بدونید ماجرا چیه...

پ.ن:

دعای کمیل رو هیئت مذهبی برگذار میکنه نه پایگاه عزیزم...

میشه بفرمایید کدوم طرز تفکر؟

کجای حرفام غلطه؟؟

پول نفت و گاز ما برا خودمون خرج میشه؟؟

میشه بفرمایید سهم بودجه‌ی صاحب این نفت و گاز چقدر از کل بودجه‌ی کشور بوده؟

میشه نرخ بیکاری، خودکشی و فقر در صاحب نفت و گاز کشور رو با باقی قسمت ها مقایسه بفرمایید؟

میشه امکانات شهری موجود در صاحب این نفت و گاز رو با باقی قسمت ها مقایسه بفرمایید؟؟؟

عرض کردم من به هیچ عنوان تجزیه طلب نیستم...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

میشه نرخ بیکاری، خودکشی و فقر در صاحب نفت و گاز کشور رو با باقی قسمت ها مقایسه بفرمایید؟

میشه امکانات شهری موجود در صاحب این نفت و گاز رو با باقی قسمت ها مقایسه بفرمایید؟؟؟

سلام

من هر سال با رسیدن 29 اسفند ، فکر می کردم منابع نفت و گاز این کشور ملی شده است ، نگو صاحب داشته است . البته ظاهرا صاحبش هم کاملا مشخص شده .  :winking:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

کی گفته من دعای کمیل رفتم؟؟؟
من اخرین باری که عروسی رفتم ظاهرا برا قبل از یک دهه‌ی قبله! :)))
این دلیل نمیشه فرهنگم رو فراموش بکنم... فرهنگ من رقص کردی "مختلط" قسمتیش هست... هرچند طبق صداو سیما همون رقص رو هم نداریم... دقت کردی تو تی‌وی؟؟؟ رقص ترکی و بلوچی و عربی رو میذاره ولی کردی رو نه...:))) موقع افتتاح شبکه‌ای که توی سنندج براش مراسم گرفته بودن، رقص کردی مردا رو سانسور کردن!!...

من هیچ نفاقی ندارم و طرفم کاملا مشخصه... میدونم کیم، چیم و چی میخوام و خطم هم مشخصه...
دو جلسه تشریف بیارید پایگاه بسیج تا بدونید ماجرا چیه...

پ.ن:
دعای کمیل رو هیئت مذهبی برگذار میکنه نه پایگاه عزیزم...

میشه بفرمایید کدوم طرز تفکر؟
کجای حرفام غلطه؟؟

عرض کردم من به هیچ عنوان تجزیه طلب نیستم...

من خودم منتقد جدى تمركز امكانات و سومايه در شهر بى حاصيتى مثل تهران هستم اما اين دليل نميشه فكر كنيد كردستان براى كردهاست و بلوچستان براى بلوچ ها! تجزيه ايران به كشورهاى كوچك نفعش مال اسراييله، كردستان عراق هم اگه ايران نبود الان خلاف اسلامى هولر بود...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط rezatizi، 1 خرداد 1394 - دلیلی ارایه نشده است

من هر سال با رسیدن 29 اسفند ، فکر می کردم منابع نفت و گاز این کشور ملی شده است ، نگو صاحب داشته است . البته ظاهرا صاحبش هم کاملا مشخص شده .  :winking:

این شامل همون قانون زمان هستش....

مثلا، اگر اون زمانی که صدام حمله کرد مناطق نفت خیز رو گرفته بود و نگه داشته بود، 29 اسفند هر سال هیچ اهمیتی نداشت چون منطقه‌ی نفت خیزی نبود که نفتش ملی باشه...

نفت مال این مناطقه و حق مردمی که در اونجا زندگی میکنن...

من مثال میزنم، ولی شماها فکر میکنین علاقه‌ی شخصیمه! :)))

فرض که فردا ایران تجزیه بشه و بره... خوزستانش بشه کشور شیعه و کردستانش بشه کشور کردستان....

اونوقت این مناطق نفت خیز برا کی خواهد بود؟ کی استفاده خواهد کرد؟؟؟؟

مثال بهترش همین منابع نفتی سوریه و عراق....

تا وقتی دست دولته، دولت استفاده میکنه... تا وقتی دست داعشه، داعش استفاده میکنه... در حالی که منبع همونه....

بنابراین، منابع و دارایی های هر شهر و منطقه و روستا، مال خودشه... و فقط مال خودش...

=-=-=-=-==-=-=-=-=-=-=-

این بحث من رو الکی الکی میبره زیر دست جناب چکا که این روزا شدید دنبال بهونه میگرده برا بن کردن احتمالا دائمی من! :)))

از اونجایی که اکانت بکاپ نساختم، پس بحث اینجا تموم میشه... فکر میکنم بهتره بگم دیگه در این خصوص اصلا صحبت نمی‌کنم :)

اگر تا اینجاش رو بن نکنن و به خیر بگذره البته! :)

ویرایش شده در توسط senaps

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

با خوندن پست های آقای Senaps

من یک  مقداری به دانسته های خودم در مورد میزان ذخایر انرژی در ایران شک کردم!!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0d/Iran_Oil_and_Gas_Fields.png?uselang=fa

برای روشن شدن مطلب اگه تصویر رو انتقال بدید بد نیست.

همه منابع انرژی نفت و گار نیست و همش هم مال کردستان نیست.

منابع زیر زمینی مربوط به کل یک سرزمینه - مالکیت شخصی و قومی هم نمیشه روش داشت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

سلام

کردستان مال کردها ( یا به قول شما اکراد ) سایت نیست که سپرده بشه دست اونا و یا بحث در مورد اون محدود به مردم اون قسمت از خاک این سرزمین باشه  ، همونجوری که هیچ کجای این کشور فقط به مردمی که ساکن اونجا هستند تعلق نداره

تمام مردم این کشور در مورد جای جای این سرزمین حق دارند . ایران مال تمام ایرانی هاست و هیچ قومیتی صاحب قطعه ای از اون حساب نمیشه : تاکید میکنم هیچ قومیتی .

این همون تفاوت اصلی بین یک ملت و اقوام مختلفی است که اون رو تشکیل می دهند . این همون عاملی است که اگر هر جای این سرزمین مورد تجاوز قرار بگیره باعث میشه یه ملت از اون دفاع کنه و نه فقط یک قومیت ساکن اونجا .

در مورد ریشه مردمی هم به استحضار عالی می رسانم هر گروهی برای زنده ماندن طولانی مدت در یک جا باید ریشه هایی برای خودش در اونجا داشته باشه و یا ایجاد کنه وگرنه به راحتی از بین میره . حالا اگر گروهی ( حتی اگر مخالف ملت یک سرزمین باشند ) در یک سرزمین لانه کرده اند ، مطمئن باشید حتما در گوشه دل عده ای از مردم آن سرزمین لانه کرده اند حتی اگر اون عده کم باشند و یا ناآگاه یا به خاطر هر منفعت دیگری این حمایت را ایجاد کنند .

پی نوشت : منظور من از متن بالا متهم کردن هامان عزیز به قومیت گرایی نبود ، بلکه توضیحی معترضه بود بر برداشتی که ممکن بود از اون پست به دست بیاد. مطمئنا تمام اقوام این ملت ، مخصوصا هموطنان کرد ما در این کشور در پله اول مبارزه با هر کسی قرار دارند که فکر نادرستی در مورد این ملت و کشور داشته باشه . :)

بله اون که 100% . منظور من این بود که برای مثال بنده تویه تاپیک سوریه فقط نظاره گرم . چرا ؟ چون در حدی اطلاعات ندارم که نظر بدم . فقط میخونم و از زحمات دوستان عزیز اقای امیر ارسلان ، i-ronin ، امینور و بقیه استفاده میکنم (همینجا هم از همشون تشکر میکنم)  .

اما اینکه بیایم و در مورد چیزی که هیچ اطلاعاتی در موردش نداریم نظر بدیم ، خوب برای وجهه خود ادم بد میشه .

اگه اون گروهها (گروهک ها) اینجا از حمایت مردمی برخوردار بودن ، وضعیت غرب کشور طور دیگه ای میشد . 

• Upvote 12
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

گزارشی از درگیری با تروریست ها در نقطه صفرمرزی

[aparat]0gqSt?[/aparat]

دوستان توصیه میکنم حتما ببینید از نفربر bmp2 استفاده میکنن همینطور یه جا روی قناصه دوربین ترمال هم دیدم اما جلیقه ضدگلوله نداشتن! نیروها هم افراد بومی و فرماندشون پاسدار هست.(فکر کنم بسیجی بومی و پاسدار به صورت ترکیبی استفاده میکنن)

ویرایش شده در توسط irfateh
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یه کلیپ جدید و جالب دیگه! در کلیپ سردار گشتاسبی(فرمانده صابرین) هم در منطقه بود! یه جای کلیپ هم نشون داد نارنجک انداز40 میلیمتری داشتن

[aparat]NaRmf?[/aparat]

ویرایش شده در توسط irfateh
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یه کلیپ جدید و جالب دیگه! در کلیپ سردار گشتاسبی(فرمانده صابرین) هم در منطقه بود! یه جای کلیپ هم نشون داد نارنجک انداز40 میلیمتری داشتن

[aparat]NaRmf?[/aparat]

اینجا میل سه جانبه هستش . من وجب به وجب اینجاها رو  رفتم . یعنی جز خطرناک ترین جاها در مرز است به علت جغرافیا منطقه .
اصل امنیت اونجا با سپاه و بسیجی بومی ها هست . مرزبانی هم هست  ...

ویرایش شده در توسط aminmessi
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.