karkas

تهدیدات تروریستی بر علیه جمهوری اسلامی ایران / خبر ، گزارش ، تحلیل و ......

Recommended Posts

سلام

یگان خدمتی من سرپلذهاب بود.مسیر روستای ریجاب که جای خوش اب و هوایی هم هست . یه مسیر تقریبا بن بست و کوهستانی و پیچ در پیچه. خیلی راحتم امکان کمین و به اصطلاح بزن درو داره. حالا اصل درگیری چطور بوده بماند.البته باید ذکر کنم اصل بافت جعیتی ریجاب سنی هستن واحتمال داره این درگیریو جزو درگیریهای نابجای شیعی سنی قلمداد کرد.

ویرایش شده در توسط evin
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تلاش برای  "گرفتن ماهی از اب گل آلود" توسط برخی جای تاسف داره....

در حالی که هیچ گروهی مسئولیت اقدام مسلحانه امروز رو به عهده نگرفته ....

و در حالیکه بعد از8 ساعت مسئولان امنیتی بلندپایه کشور هنوز از ارتباط تیراندازی امروز با گروه های تروریستی اظهار عدم اطمینان می کنند!...

عده ای فرصت رو غنیمت شمرده و در جهت مورد نظرشن برای اهدافی که مصلحتی برای ایران و ایرانی نداره شروع به وارد کردن اتهاماتی غیر مستند در رابطه با حدثه امروز میکنند!! جای تاسف داره...

سایت تابناک هم به اظهارات از روی عادت برخی واکنش نشون داده و مطلبی رو منتشر کرده که قسمت اخرش رو اینجا میزارم :

"اظهاراتی که نه تنها برای اثباتشان دستمایه دقیقی وجود ندارد، بلکه می‌تواند فضای منطقه را ناامن نموده و آرامش هموطنانمان را بر هم بزند. نکته مهمی که ظاهرا مورد توجه برخی از مسئولان قرار نگرفته و دست بر قضا می‌تواند خوشایند گروهک های تروریستی همچون پژاک باشد؛ اینجاست که جا دارد از مسئولان بخواهیم از اظهار نظرهای شتاب زده در خصوص این حادثه اجتناب کرده و بی حضور در محل حادثه و بررسی جوانب آن، از شناسایی عاملان این رویداد خونین اجتناب بورزند!"

و اما در باب یک مسئله دیگه؛ از اونجایی که دولت اردوغان از دید کشور ما یک حامی قطعی تروریست به شمار میره طبیعتا هر اقدامی در جهت مقابله و تضعیف دولت حامی تروریست ترکیه از منظر ما نمیتونه اقدامی تروریستی باشه!! بنابر این از کجا به کجا قراره برسند عده ای خدا داند...

• Upvote 7
  • Downvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تلاش برای  "گرفتن ماهی از اب گل آلود" توسط برخی جای تاسف داره....

کدوم ماهی ؟ کدوم اب ؟ چرا متاسفید؟

من که گفتم این حادثه اصلا مهم نیست که کدوم گروهک انجام داده باشه.میخواد کار اینا باشه میخواد نباشه . پازل رو باید دید نه یه تکه از پازل 

ماهی من چیه این وسط ؟ که ملت قبول کنن اینا تروریستن؟سوای هر توجیهی ,هر توضیحی اینا تروریستن؟

کدوم اب ؟ شهادت یه دکتر و یه راننده ؟ خدایا به حق همین رمضانت اگه اب اینه به این ابو خاک خشکسالی عطا به فرما

• Upvote 8
  • Downvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من وقتی رفتار نژاد پرستانه و تحقیر امیز برخی از نظامیان ودولت مردان ترکیه با کردها رو مبینم تا حدودی به کردها حق میدم . ما هرکاری کرده  باشیم  رفتار نژاد پرستانه وتحقیر  امیزی با کردها نداشتیم  هیچ وقت دست به پاکسازی نژادی نزدیم.  دولتی مثل ترکیه که نسل کشی و قتل عام ارامنه کردهاو علویها رو توی کارنامه خودش داره  دولت پاک دست وبی گناهی نیست .اگر میبینید که ما  توی مناطق کردها نشینی سنی مذهب حوادثی مثل ترکیه رو نداریم بخشیش به این دلیله که ما می دونیم چطور با یک قوم  رفتار کنیم  در حالی که توی ترکیه کمتر شاهد این هستیم . من وقتی حمایتهای مستتقیم ترکیه  رو در تشکیل و یا تقویت گروههای تروریستی که حتی خود ترکیه هم اونها  رو در ظاهر تروریست میدونه میبینم وقتی حمایت ترکیه رو از گروههای تروریستها به ظاهر میانه رو در سوریه میبینم وقتی حمایت و دخالت وقاحت  ترکیه رو در دخالت در امور عراق میبینم  وقتی می دونم  اگر روزی در ایران هم حوادثی مثل سوریه رخ بدنه قطعا دولت ترکیه سو استفاده میکنه وقتی می دونم دولت و بخشی ا ز مردم ترکیه از تروریستها حمایت میکنید  دیگه نمیام به اون کردی که عملیات انجام میده تروریست بگم اگر اون کرد تروریسته پس سریازهای ترک کشته شده هم هلاک شدن پس دولت ترکیه هم یه دولت تروریسته

این ایراد به من وارد نیست بلکه دولت وبخشی از مردم ترکیه این روش رو شروع کردن . تا حالا نزدیک به 400 ایرانی توی سوریه کشته ویا شهید شدن خیلی از اینها در برابر کسانی قرار گرفتن که ترکیه ازشون حمایت میکنه . پس قطعا دولت ترکیه ارتش و بخشی از مردم ترکیه برای من ارزشی ندارن . ایران از همون روز اول هشدارهای خودش رو داده بود اعلام کرذده بود اینها نماینده کل مردم نیستن اعلام کرده بود اتش تروریست دامن برخی از کشورهای حامی  اینها رو میگیره  .اعلام کرده بود تنها راه گفتگو هستش اعلام کرده بود توی این درگیری مردم سوریه بیشترین ضرر رو میبینند  ولی چه کنیم اردوغان اصرار داره نماز رو توی دمشق بخونه

من بی طرف نسیتم  نخواهم بود اول کشور خودم برام مهمه .  اگه  اون کرد توی ترکیه عملیات کنه بهش میگم  شورشی چون اولا تا حدودی حق داره  دوما  داره به ترکیه ضرر میزنه دلیل دوم برام مهمتره

البته کردها پاک نیستن و خیلی از تفکرات اشتباه رو دارن  که نمیخوان برخی ازشون رو اینجا باز گو کنم .

کالا عرض میکنم هرکس  هدفش جدا کردن کردستان از ایران باشه  به لطف خدا این ارزوها وتوهم رو به گور خواهد برد

اینکه دولت ترکیه نژادپرست هست درست ... اینکه ظلم می کنه درست ... اینکه نظم منطقه و امنیتش رو از بین برده درست ... ولی ...

ولی این دلیل نمی شه از کسانی حمایت کنید که جلوی کامیون های ایرانی رو گرفتند و آتش زدند. دلیل نمی شه از کسانی حمایت کنید که تا به حال چندین ایرانی هم بین قربانیان بمب گذاری های اون ها بوده اند. یعنی واقعا فکر می کنید پست تر از کسی که در یک محیط غیر نظامی بمب منفجر می کنه هم وجود داره؟ کسی که براش فرقی نداره کسی که کشته می شه زن باشه یا مرد ... پیر باشه یا جوان یا خردسال؟ اگر اینطوره واقعا متاسفم.

چرا راهی دوری می ریم اصلا؟ همین حزب دموکرات چند خانواده رو به جرم حمایت از دولت مرکزی و همکاری با اون قتل عام کرد؟ خودم به چشم خودم دیدم که به زن ها تجاوز کرده بودند و آلت مردها رو بریده بودند و در دهانشان گذاشته بودند و با افتخار هم روی دیوار خانه اش نوشته بودند این سزای کسانی خواهد بود که سگ حکومت مرکزی باشند. دولت ترکیه اگر ظلم می کنه که شکی درش نیست، این گروهک های تروریستی وحشیگری می کنند که در اون هم شکی نیست.

من واقعا معذرت می خوام که اینجا نباید کسی بگه بالای چشم پژاکی جماعت ابروست مبادا عده ای ناراحت بشن. خیلی رک می گم عده ای که به خاطر دشمنی با پژاک و امثال اون می خوان از ما ناراحت بشن چشمشون کور بگذارید اونقدر ناراحت بشن تا جونشون در بیاد.

اصولا همونطور که رهبر معظم انقلاب هم بارها فرمودن با هیچ گروه تروریستی مسامحه نخواهیم کرد. حالا این گروه ها از هر قومیتی می خوان باشن. ترک و کرد و فارس و عرب و بلوچ و ... نداره و همه از یه قماشن. سر امنیت ملی با کسی شوخی نداریم.

شما هم دوست عزیز طرز فکرت رو عوض کن. واقعا از شما بعیده حمایت از تروریسم رو به بهانه های واهی توجیح کنی.

• Upvote 11
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

%D8%A7%DB%8C%D9%86_%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB

تصویر فوق حضور هفته ی قبل نیروهای تروریست حزب دمکرات در ارتفاعات ایران هست.

✨در تصویر فوق کدام مورد و چه ترفندی بکار رفته؟

کسی هست جواب بده؟؟

کسی بلد نبود؟؟
حتی یک نفر؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

امیر مومنان علی علیه السلام:« اُنْظُرْ اِلي ما قالَ وَ لا تَنْظُرْ اِلي مَنْ قالَ»نگاه كن ببين چه چيزي گفته شده، نگاه نكن كه چه كسي گفته است.

ببخشید ولی ظاهرا به جای نقد حرف داره نقد شخص و دیدگاه شخصیش صورت میگیره اینجا.

مطمنم در اینجا هیچ کسی از کسانی که میخوان کشور عزیزمون رو تجزیه کنن(که خیلی بی تربیت هستن icon_cheesygrin )حمایت نمیکنه کم نبود مشکلاتی که چند سال پیش به وجود اوردن و چه عزیزانی رو که به شهادت رسوندن همین جماعت پژاک.و هر کسی هم که با حوادث سوریه اشنایی داشته باشه میدونه که ترکیه و دولت حاکم بر اون که با نظر اکثریت مردم انتخاب شده از مهم ترین بانیان جنگ فجیع سوریه هستش(وقتی با نظر اکثریت انتخاب شده پس اکثریت در کار های اون شریک هستن).حالا این ترکیه منافعش در تضاد با ماست,افسار گسیخته شده, پس امید وارم تضعیف بشه چه با درگیری با کرد ها چه روسیه چه هر کس دیگه ای.چاه کن ته چاهه کسی راضی به کشته شدن مردم بیگناه نیست اما همین ترکیه باعث کشته و اواره شدن هزاران نفر تو سوریه شد الانم داره تاوان خطاهاشو میده.در مورد اون عزیزان ایرانی م که در ترکیه کشته شدن مطمنن هدف ترور اونا نبودن با این حال این کار جنایته اما جنایتی که ترکیه مستحقشه.اگر کسی اینجا فکر میکنه که تو دنیای امروز جنگی بدون تلفات غیر نظامی اتفاق میفته بهتره تجدید نظر کنه.بله میدونم نا امنی کشور همسایه امنیت ما رو به خطر میندازه اما ی همسایه مغرور و نژادپرست و در عین حال با دیدگاه حمایت از تروریسم مذهبی خطرناک تره به نظر من.چو ایران نباشد تن من مباد.

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پس امید وارم تضعیف بشه چه با درگیری با کرد ها چه روسیه چه هر کس دیگه ای.چاه کن ته چاهه کسی راضی به کشته شدن مردم بیگناه نیست اما همین ترکیه باعث کشته و اواره شدن هزاران نفر تو سوریه شد الانم داره تاوان خطاهاشو میده.در مورد اون عزیزان ایرانی م که در ترکیه کشته شدن مطمنن هدف ترور اونا نبودن با این حال این کار جنایته اما جنایتی که ترکیه مستحقشه.اگر کسی اینجا فکر میکنه که تو دنیای امروز جنگی بدون تلفات غیر نظامی اتفاق میفته بهتره تجدید نظر کنه.بله میدونم نا امنی کشور همسایه امنیت ما رو به خطر میندازه اما ی همسایه مغرور و نژادپرست و در عین حال با دیدگاه حمایت از تروریسم مذهبی خطرناک تره به نظر من.چو ایران نباشد تن من مباد.

اینجا کسی از ترکیه حمایت نکرد. نمی دونم چرا همچین برداشتی کردید؟ من خیلی روشن حرف زدم ولی ظاهرا برای بعضی ها باز هم مبهم بوده. اشکالی نداره روشن تر می گم  تا شاید این دفعه متوجه بشید. دوست عزیز می دونید فروش ژ 36 های اهدایی دولت آلمان به پیشمرگه در کردستان ایران یعنی چی؟ تا جایی که صدای مرکل رو هم درآورد و جلوی اهدای سلاح های بیشتری رو گرفت. حرف من خیلی روشن بود. اینها اگر در ترکیه و سوریه به اهدافشون برسن فردا تجهیزاتی که بدست آوردن و نیروهایی که آزاد شدن سر از اینجا درخواهند آورد. شاید امروز از حمایت آمریکا و غرب از پ ک ک و ی پ گ خوشحال بشید ولی فردا ناراحتیتتون خیلی بیشتر خواهد بود. البته اگه واقعا دوستدار این کشور و متعلقات برحقش باشید. حالا امروز که داعش داره پدرشون رو درمیاره بخشی از تجهیزاتشون رو می فرستن اینجا، فردا می خوان چکار کنن؟ یعنی روشن نیست؟

البته من بر خلاف شما اعتقاد دارم ترکیه کمر اینها رو شکسته و دارن نفس های آخرشون رو می کشن. برای همینه که رو به کشتار غیر نظامیان آوردن تا فشار به دولت و ملت ترکیه رو افزایش بدن ولی ... این ولی سر دراز داره که اینجا نمی گنجه بحثش.

دوست عزیز اگر خدای نکرده فردا کشور خودمون هم نا امن شد و پدر و مادرت یا برادر و خواهرت تو بمب گذاری های تروریستی طوریشون شد باز هم می گی تلفات غیر نظامی بخشی از مبارزه است؟؟؟ حرف من اینه.

در هر حال بحث رو بیشتر از این کش نمی دم. از نظر من تروریسم در هر حال مردوده. هر جایی و بر علیه هر کسی که می خواد باشه. اگر ما از طریقی از تروریسم حمایت کنیم فردا روز در هر حال گریبان خودمون رو هو خواهد گرفت. مثل یه چرخه هست و نمی شه ازش فرار کرد.

روز همگی خوش.

• Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حالا که جو اروم تر شده و این پرونده شلیک هم به پلیس واگذار شده تا ضارب ها رو پیدا کنه (که میکنه) بد نیست در ادامه گفته های دوستمون کمی با فضای منطقه مذکورو حرف های غیر رسمی درگوشی اشنا بشید...  (این موارد رو فقط بشنوید و اصولا کسی سندی برای اینا نمیتونه ارائه بده)

احتمالا با توپولوژی منطقه که عشایری و طایفه ای هست اکثراً اشنا هستید اگرهم نیستید عرض کنم که اینجا خانواده های بزرگی (ایل،طایفه ،...) هستند که داستان مفصل خودش رو داره ... اما چه خانواده های اهل حق (کرند غرب رو اهل حق تشکیل میدن) چه شیعه های اسلام اباد و روستاها و چه طیف سنی نشین کاملا قابل اعتمادند حداقل نسبت به بعضی  شهرهای دیگه موج تفکرات ناسیونالیسم کرد کمتره ولی خواسته های دیگه وجود داره که دلیلی برای تضاد با امنیت کشور نیست تا زمانی که تعامل مثل الان خوب باشه.

یکی از مواردی که اتفاقا توسط همین جناب فلاحت پیشه پیگری میشه و قرار هم هست در سفر هیئت دولت به کرمانشاه قویا مطرح بشه، بحث منطقه ازاد شدن قصرشیرین هست که با رونق پایانه ی مرز خسروی در سالهای اخیر میتونه کمک خیلی خوبی به اون منطقه باشه

از ماجرا دور نشیم؛

حالا ادم های سرشناس در این مناطق یا از خانواده های پرنفوذ هستند و یا  مورد حمایت یکی از این طایفه ها هستند (عکسش با یکیشون دچار مشکل میشن) ... در حالت عادی مشکلی پیش نمیاد ولی وقتی تضادها و جدل ها به نزاع میکشه برای این افراد یه مسئله درونی محسوب میشه (!) حالا هی بیا بگو فلانی مقامش اینه...

این ایلات و عشایر و خانواده ها هم قریب به یقین  به صورت مجازکاملا مسلح هستند، و قسمتی از اینها که شرارت بیشتری دارن هم به سلاح های غیر مجاز مسلح هستند! (درون هر طایفه ای همه جور ادم پیدا میشه) موضوع اینه سلاح در بین اینا خیلی وجودش عجیب نیست (حالا با مجوز یا بدون مجوز)

جناب دکتر تصمیماتی و انتصاباتی با استفاده از نفوذ خودشون در زمان نمایندگی گرفتند، دور قبل هم که انتخاب نشدند خیلی از منصوبان که از لطف ایشان سرکار بودند نسبت به بزرگان و ادمهای شناخته شده ی طایفه ی دیگه ای (بحث حمایت از رقیب در انتخابات هست، بحث های اقتصادی -اجتماعی هست) توهین هایی میکنند و کم کم جدل گسترده تر شده و یک نزاعی حاکم میشه!.... اب و تابش هم در مسئله انتخابات زیاد میشه...

نتیجه نمیخوام بگیرم، داستانش کمی مفصل تر میشه و قسمتیش که به طرز فکر ادمهای عصبانی ماجرا بر میگرده کمی غیر منطقی به نظر میاد نوع رفتارها ولی تا ادم برخورد نکنه باورش نمیشه .... 

یادمه چند وقت پیش یه ماجرایی بود در خود کرمانشاه که طرف برای انتقام از عموی خودش (فک کنم عموش بود)  در مراسم خاکسپاری سر مزار خانواده ای رو با کلاشینکف به تیر بست و جوی خون راه انداخت...

واقعا باید اشنا باشید با شرایط و ادمهای یک منطقه تا بتونید قضاوت کنید واز اون مهمتر تحکم کنید...

پستهایی بودن که پاک شدند ولی الان جناب aminor به مسئله ای اشاره کردند که در همون پستهای پاک شده عرض کرده بودم، که نوع رفتار با قومیتهای و مردم یک منطقه در مواجهه با یک تهدید و خطر مهمه و همیشه قرار نیست یک جواب برای همه سوالات وجود داشته باشه.

در مسئله اخیر بخوبی دیدیم که پرونده و اظهار نظرات در اختیار مسئولان امنیتی قرار گرفت و بدون ایجاد هزینه امنیتی اضافی برای کشور بسرعت حل و فصل خواهد شد.

-----------------------

-----------------------

یه مورد اخر هم هست ؛ من خودم علی رغم کرد بودنم در تاپیک تحولات ترکیه به دوستی که اخبار سایت منسوب به پ ک ک رو قرار میداد معترض شدم که این یک گروه تروریستیه و بهتره خبرهاش کلمه به کلمه نقل نشه! (پستش موجوده) طرز فکر ما فارغ از نژاد در مورد گروه های تروریستی و اعلان برائت از اونها کاملا واضح بوده و همیشه تکرار شده

این تهمت هایی که زده میشه با مضمون " حمایت از تروریستهای منطقه ای "  خیلی نارواست (قسمت تلخش اینه با هدف حمایت از یک تروریست دیگه این اتهامات   وارد میشه)

و در اخر هم میبینم معنای " نسل کشی"  های صورت گرفته در تاریخ توسط دولت ترکیه رو درک نکردند یکی دو کاربر.... که اگه میکردند سخن از کشتن زن و بچه به میان نمی اوردند....  این هم جای تاسف داره

• Upvote 12
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در اخر هم میبینم معنای " نسل کشی"  های صورت گرفته در تاریخ توسط دولت ترکیه رو درک نکردند یکی دو کاربر.... که اگه میکردند سخن از کشتن زن و بچه به میان نمی اوردند....  این هم جای تاسف داره

واقعا من طرز فکر شما رو درک نمی کنم. یعنی چون فلانی بد هست ما هم باید بد بشیم؟ در اینکه ترک های جوان ارامنه رو قتل عام کردند اصلا شکی نیست. این رو می خواستید به وضوح از زبان من بشنوید؟ خوب شنیدید. بله ارامنه قتل عام شدند اون هم با چراغ سبز سفیر وقت آلمان. آلمان و غربی که الان فلان و بهمان راه انداختن. اینکه در ترکیه به کردها ترک کوهی می گن یه واقعیته. خوب که چی؟ چون اون ها بدن ما هم باید بد بشیم؟ اصولا مبارزه اصولی داره که باید رعایت بشه. وقتی که شرف آدم رفت زیر سوال دیگه مبارزه و مباحثه و ... ارزشی نداره. فقط مرگ حق اون آدم هست به نظر من. حالا اون آدم اردوغان باشه یا اوجالان هیچ فرقی نداره. از کجا می دونی اون بچه ای که کشته می شه فرزند یه ترکی نیست که برای حقوق کردها یا اصلا کل انسان ها ارزش قائله؟

همین تروریست هایی که اعتقاد دارید برخی ملاحظات باید در موردشون صورت بگیره چند تا ماشین دولتی رو از کنار جاده به رگبار بستن و چند نفر انسان دلسوز رو به شهادت رسوندن؟ تو همین آذربایجان غربی ماشین های جهاد سازندگی رو به رگبار می بستن و کسانی رو شهید می کردن که مشغول جاده سازی و ... برای روستاهای کردنشین بودن. ماشین نظامی حالا یه چیزی ولی زدن ماشین جهاد سازندگی چه توجیهی داره از نظر شما؟ از این چیزها کم ندیدیم و با عرض معذرت به هیچ وجه هم این تحرکات قابل ماست مالی نیست. برخی ملاحظات هم این بین کارساز که نیست بلکه مخرب هم هست.

والسلام نامه تمام.

• Upvote 3
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام....

دو تا نکته میگم دوستانی که خبر ندارن از داستان‌های منطقه لطفا بحث رو الکی کش ندن :

۱- سر قضایای انتخاباتی، امسال سر این بحث ائتلاف ها و این مباحث،  کلی بین قومیت های مختلف و ایل و تبارها اختلاف افتاده!! مثلا شخصی که دو دوره نماینده ایلام بوده و کلی ملت یکی از شهرهای ایلام بهش افتخار میکردن، سر اینکه امسال از شخص دیگه‌ای حمایت کرد و نه از همشهری خودش، امسال برش شدید ترین شعارها رو میدادن و با مرگ بر منافق از خونوادش پذیرایی شد!!( مردمی که به خاطرش ۵ سال پیش ۵ نفر کشته داده بودن!! حالا وحشتناک ترین موضع رو نسبت بهش دارن!)

دلیلش هم این بود که احزاب رو جلوتر از قومیت و ایل و تبار گذاشتن....

۲- توی این منطقه که من عکس‌هاش رو دارم می‌بینم، میشه دو سه تا لشکر زرهی رو تو کمتر از یکی دو ساعت قیچی کرد!! پژاک و امثال پژاک، توی همچین جایی دو تا سوزوکی رو گرفتن و زدن و در رفتن، بعد فقط دو نفر کشته شده؟؟؟ 

به نظرم کاملا بعید به نظر میرسه....

بنابراین اگر میخواید حدسی چیزی بزنین، ذهنتون رو به طرف مسائل قومیتی و این دست مسائل ببرید مخصوصا که نماینده‌ای که قصد ترورش رو داشتن ظاهرا در این مناطق و حتی همسایه های ایلامی اون منطقه هم زیاد محبوب که نیست هیچ، منفور هم هست...!!!! سر داستان های انتخاباتی ممکنه داستان بیخ پیدا کرده باشه یا اتفاقی افتاده باشه... بنابراین صداش بعدا در میاد! ولی خودتون رو درگیر این نکنین که مثلا پژاک عملیات کرده علیه دوتا سوزوکی عادی و بدون حفاظ و فقط دوتا راننده روشهید کرده!!!! دیگه کف کفش این بود که سر همهٔ سرنشین‌های دوتا ماشین رو ببرن و برن! :)

مسئله بعدی، من امروز دیدم که گروهک تروریستی پاک! تصاویری از این خودرو‌ها پخش کرده که داره قسمت‌های مختلفش رو نشون میده...

ضمن اینکه این منطقهٔ سرپل و اسمان‌اباد و مناطق همسایه‌ٔ ایلامش(ایل خزل و مردم شیروان) تعداد زیادی نیرو در گروهک تروریستی پاک دارن... بنابراین اگر یک گروه تروریستی دست به ترور زده باشه، کار پاک هست و نه پژاک...

مسئله اینه که مسئولین ما هنوز حاضر نیستن موجودیت این گروه رو قبول بکنن و هنوز بهشون میگن پژاک...

در صورتی که گروهی جدا و با اهدافی جدا و امکانات و اعضایی جدا هستش....

در خصوص پاک من تاپیکی دارم که دوستان می‌تونن مطالعه کنن ولی به احتمال بسیار بالا، کار سازمان یافته و برنامه ریزی شده نبوده و کار چند نفر ادم احمق هستش که خواستن انتقام مسئله‌ای رو بگیرن و این فاجعه به بار اومده

• Upvote 5
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در یکی از صفحات طرفدار تروریست های سوری یک فیلم از عملیات تروریست های جیش الظلم گذاشته بودن که نوشته مربوط به منطقه سرباز هست :

https://www.youtube.com/watch?v=KWJ5TVRcK7U

یک کنار جاده ای رو سر راه یه خودرو منفجر میکنن و بعدش هم شروع میکنن به تیر اندازی .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

واقعا من طرز فکر شما رو درک نمی کنم. یعنی چون فلانی بد هست ما هم باید بد بشیم؟ در اینکه ترک های جوان ارامنه رو قتل عام کردند اصلا شکی نیست. این رو می خواستید به وضوح از زبان من بشنوید؟ خوب شنیدید. بله ارامنه قتل عام شدند اون هم با چراغ سبز سفیر وقت آلمان. آلمان و غربی که الان فلان و بهمان راه انداختن. اینکه در ترکیه به کردها ترک کوهی می گن یه واقعیته. خوب که چی؟ چون اون ها بدن ما هم باید بد بشیم؟ اصولا مبارزه اصولی داره که باید رعایت بشه. وقتی که شرف آدم رفت زیر سوال دیگه مبارزه و مباحثه و ... ارزشی نداره. فقط مرگ حق اون آدم هست به نظر من. حالا اون آدم اردوغان باشه یا اوجالان هیچ فرقی نداره. از کجا می دونی اون بچه ای که کشته می شه فرزند یه ترکی نیست که برای حقوق کردها یا اصلا کل انسان ها ارزش قائله؟

همین تروریست هایی که اعتقاد دارید برخی ملاحظات باید در موردشون صورت بگیره چند تا ماشین دولتی رو از کنار جاده به رگبار بستن و چند نفر انسان دلسوز رو به شهادت رسوندن؟ تو همین آذربایجان غربی ماشین های جهاد سازندگی رو به رگبار می بستن و کسانی رو شهید می کردن که مشغول جاده سازی و ... برای روستاهای کردنشین بودن. ماشین نظامی حالا یه چیزی ولی زدن ماشین جهاد سازندگی چه توجیهی داره از نظر شما؟ از این چیزها کم ندیدیم و با عرض معذرت به هیچ وجه هم این تحرکات قابل ماست مالی نیست. برخی ملاحظات هم این بین کارساز که نیست بلکه مخرب هم هست.

والسلام نامه تمام.

سلام

در سیاست چیزی به نام اخلاق وجود ندارد.

"منفعت" خلاصه  سیاست است.

والسلام نامه تمام.

• Upvote 4
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.