karkas

تهدیدات تروریستی بر علیه جمهوری اسلامی ایران / خبر ، گزارش ، تحلیل و ......

Recommended Posts

این اتفاقات در بهترین پایان قابل تصور ان هم قطعا اوضاع اقتصادی رو بسیار بدتر میکند فرار سرمایه داخلی به خارج از کشور سرعت بیشتری پیدا میکند  و سرمایه مردم در بانک ها هم به سمت دلار وطلا میرود حضور سرمایه گذار خارجی هم که  ناچیز  بود الان قطعا صفر خواهد شد..و  موارد ریز درشتی چون ورود  گردشگران خارجی که کمی رونق گرفته بود هم کاهش خواهد یافت...ایجاد اشتغال هم با حرف نخواهد شد وقتی سرمایه نباشه کوچکترین اتفاقی در این زمینه هم نخواهد افتاد.و مهمتر از همه اینکه با افزایش احتمال تحریم های گسترده حقوق بشری و یکجانبه امریکا و شاید نابودی برجام روبرو بشویم! با خوشبینانه ترین دید هم نگاه کنید تاریکی خواهید دید!

• Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
23 minutes قبل , ma1365 گفت:

با سلام دوست عزیز:rose:

شاید حقیقت و راستگویی در جامعه ما امروز خیلی غریب باشد! اما هر چند چه فکر کنی که من دورغ گو یا راست گو باشم!سه سال است که بعد از  سربازی کاری پیدا نکرده ام!مدرک کارشناسی ارشد برق گرایش مخابرات دارم!مخارج کم زندگیم را هم پدر بازنشسته ام می دهید(با پدر و مادرم زندگی می کنم)!اما تنها و تنها  افتخار من،امید زندگی(نه ملیت و نه پول و نه ....) شیعه علی(ع) بودن هست!

شاید حرف هایم کمی شعار باشد!اما خدا می داند که دروغ نگفته ام:rose:

ازدواج نکن ... نصیحت برادرانه ...

شاید شما دین و ایمانتون خیلی قوی باشه ولی اکثریت مردم یک زندگی عادی می خواهند ولی باز شرایط همین زندگی عادی براشون فراهم نیست ...

این مقالات را بخوانید ...

http://tabnak.ir/fa/news/760572/کدام-اساتید-دانشگاه-حوادث-اخیر-کشور-را-پیش‌بینی-کرده-بودند

زمانی که من کار می کنم ، باید شرایط حداقل زندگی رو داشته باشم ولی اکثریت ملت کار می کنند ولی شرایط حداقلی رو هم فراهم نمی تونند بکنند ...

ویرایش شده در توسط Ghalam
  • Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
1 ساعت پیش, Ghalam گفت:

ازدواج نکن ... نصیحت برادرانه ...

شاید شما دین و ایمانتون خیلی قوی باشه ولی اکثریت مردم یک زندگی عادی می خواهند ولی باز شرایط همین زندگی عادی براشون فراهم نیست ...

http://tabnak.ir/fa/news/760572/کدام-اساتید-دانشگاه-حوادث-اخیر-کشور-را-پیش‌بینی-کرده-بودند

زمانی که من کار می کنم ، باید شرایط حداقل زندگی رو داشته باشم ولی اکثریت ملت کار می کنند ولی شرایط حداقلی رو هم فراهم نمی تونند بکنند ...

با سلام:rose:

اولا!ازدواج سنت هم پیامبر و هم یک نیاز غریزی انسانی است!انشا الله اگر شرایط ان باشد،انجام خواهم داد!:rose:

دوما!من جانماز آب نکشیدم!ایمانم هم از اکثریت مردم نه تنها قوی نیست،بلکه خیلی کمتر نیز است!:rose:اما در  زمان امروز حتی یک انسان بدوی(بی احترامی به خدا نمی کنم،هدف بیان مثال است)می داند هر گونه حرکت غیر اصولی در احقاق حق خود نه تنها به جامعه بلکه به حقوق خود فرد هم صدمه می زند!مشکل اصلی جامعه ما این است با انچه می گوییم و ایمان داریم در عمل کردن به آن فاصله زیادی داریم!جامعه امروز ما در تمامی ارکان زندگی خود مشکلات فراوانی دارد!در حوزه،نیروهای نظامی،اقتصاد،سیاست زدگی،تهاجم فرهنگی و غیره.........!اما هیچ فردی، هیچ فردی از افراد جامعه این مشکلات را به طور کلی قبول ندارند!همه ما خود را عاری از هر گونه خطا می دانیم و فکر می کنیم که حق تماما با ماست!یعنی چه حاکمیت و چه مردم اگر به اندازه هم خطا نداشته باشند کمتر از هم خطا ندارند!نمی دانم چرا فقط این مشکل به طور حاد از آن منطقه خاورمیانه است!سئوالی که سال هاست که ذهن من را درگیر کرده است!

سال هاست که سئولات فراونی در ذهن من بی جواب مانده است!واقعا تعریف دقیق زندگی(چه در ذهن حاکمیت و چه در مردم)در خاورمیانه چیست!معنای کار کردن (چه در ذهن حاکمیت و چه در مردم)در خاورمیانه چیست؟معنای قانون و احترام به آن(چه در ذهن حاکمیت و چه در مردم)در خاورمیانه چیست؟چرا دین داری در خاورمیانه (چه در ذهن حاکمیت و چه در مردم)فقط در حرف است؟مرز ملیت و دیانت(چه در ذهن حاکمیت و چه در مردم)در خاورمیانه چیست؟ معنای احترام به حقوق دیگران(چه در ذهن حاکمیت و چه در مردم)در خاورمیانه چیست؟معنای انتخاب صحیح کردن و قبول کردن سود و زیان آن(چه در ذهن حاکمیت و چه در مردم)در خاورمیانه چیست؟ و هزاران سئوال دیگر و بی پاسخ!به من حق بدهید که به خود و جامعه و منطقه ای که در ان زندگی می کنم به طور  شگفت زده و منگ بنگرم!:rolleyes:

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
2 hours قبل , Ghalam گفت:

دوست عزیز لینکی که گذاشتی و تحلیل هایی که هست همه مشکلات رو اقتصادی میبینن ولی جالبه بدونی فقط 5 درصد این اعتراضات به خاطر مشکلات اقتصادیه

فقط یه تیکشو برات مثال میزنم این خانومایی هاست که تو اعتراضاتن خیلی هم اتیششون تنده اینا همه لشکر امثال مسیح علینژادن و با ان عقاید

میدونی چی دردناکه این که چرا ما اومدیم درصد خیلی زیادی از بانوان کشورمون رو تقدیم اونور کردیم و تمام قلبشون رو پر از نفرت از نظام چرا ما اتو دادیم دست علینژداد ها

منظورمو واضح میگم چرا ما گذاشتیم ورود بانوان به ورزشگاه براشون بشه عقده که همین عقده تو این روزا خودشو نشون بده خو بزار بیان داخل ببین چیه هرکی دوست داشت حجاب حضرت زهرا

هرکیم دوست نداشت به درک بره لخت شه نه فقط بانوان ما نباید بزاریم چیزایی الکی برا جوونامون بشه عقده که چار نفر اونور از اینا سواستفاده کنن و جوونا رو کنن ضد رژیم

دیروز درست تو اوج اعتراضات مردم به مساله فلسطین طرف لایحه دو فوریتی حمایت از انقلاب فلسطین تصویب میکنه و رسانه ای هم میکنه همینو ضد انقلاب برداشته بودن

کرده بودن سوژه و خون مردم رو به  جوش میاوردن اخه این گل به خودی ها چیه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اقا اقتصاد و بیکاری رو نمیشه یه شبه حل کرد خیلی پیچیدس هرچند باید براش برنامه داشت ولی میتونیم به خودمون گل به خودی نزنیم این ازادی هایی که نسل جدید میخواد

رو بهش بدیم سیرش کنیم نمیشه که کسی رو به زور برد بهشت ....یه سری رفتارامون هم اصلاح کنیم که فقط مختص کشور  ما تو کره زمینه مثل داستان باید ببازی

که دیگه بهونه دست چارتا ضد انقلاب مفنگی خارج نشین ندیم که بیان جوون پر انرژی رو علیه مملکتش تحریک کنند که مملکتش  رو تخریب کنه و سوریه شدن رو در پیش بگیره

یعنی واقعا درک این مسائل اینقد سخته که ما باید از چنین چیزای مفتی بدترین گل به خودی ها رو بخوریم

ویرایش شده در توسط sinagood
  • Upvote 11
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نظرم با این توییت های رگباری که ترامپ داره میزنه و مصاحبه های پرتعداد سناتورهای امریکایی فضا کم کم برای خروج امریکا از برجام داره اماده میشه احتمالا با پیش کشیدن بحث های موشکی و نقش ایران در منطقه شرایط سختی رو در پیش داشته باشیم مخصوصا اگه دوباره به سمت تحریم های صنعت بانکی و بیمه برن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

راستی یه سوال برام پیش اومده کشور سوریه که 7 ساله در شرایط جنگی قرار داره همه کشورها هم تحریمش کردن اقتصاد و زیرساخت هاش به کلی نابود شده از کجا خرج و مخارج کشور و ارتش و حقوق کارمندها و احتیاجات مردمش و هزینه های سنگین جنگ رو برآورده میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بعضی وقتها مساله ایی را میدونی اما بهردلیلی بهش توجه نمیکنی ولی اتفاقاتی میفته که برات تداعی میشه و به حقانیتشون بیشتر پی مییبری ٬ حوادث این چند روز بهتر و پر رنگتر از همیشه :۱- مرد از نامرد را مشخص کرد ۲- حقیقت و حق و ناحق را اشکار کرد ۳- اثبات کرد دروغ و نیرنگ هرچی بزرگتر با تکرار بیشتر قابل باورتر مخصوصا برای عوام مردم هست طوری که اشاعه دهنده اون دروغ هم دروغشو باور میکنه اما گرد و خاکها که بخوابه حقایق اشکارتر میشه

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
1 hour قبل , abbasghara گفت:

راستی یه سوال برام پیش اومده کشور سوریه که 7 ساله در شرایط جنگی قرار داره همه کشورها هم تحریمش کردن اقتصاد و زیرساخت هاش به کلی نابود شده از کجا خرج و مخارج کشور و ارتش و حقوق کارمندها و احتیاجات مردمش و هزینه های سنگین جنگ رو برآورده میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از ایران و بخشی هم از روسیه وام داده کمک های ایرانم بلاعوض هست

اشتباهات ایران زیاده  توی زلزله کرمانشاه مردم به کمک احتیاج داشتند اونقت کمک های ایران به دیرالزور ارسال شد و با تمام تبلیغات توی تلوزیون خودمون هم پخشش کردن

بعد مردم برای زلزله زده ها کمک جمع میکردن و به نیروهای دولی تحویل نمی دادن از ترس سر در اوردن در سوریه

علی دایی 6 میلیارد

زیباکلام هم 10 میلیارد شخصا از مردم پول جمع کردن  ببینید مردم حاظر نشدن به دولت کمک کنند که پولاشون سر در بیاره از سوریه 

و کلی ادم دیگه که با ماشین شخصی و غیره کمک ها رو خودشون بردن

الان هم وضعیت اونا اصلا جالب نیست و چادرها و کانکسها بی کیفیت هست

شما تاحالا خبرداز شدی  از سرما 1 نفر مرده توی کرمانشاه بخاطر سرما..؟

بعدش جهانگیری با کفش بلند میشه میره توی چارد ملت بیپناه حاظر نمیشه کفش  رو در بیاره

ملت اینارو میبینند

اینجا ملت خودمون رو فراموش کردیم ریس جمهور و معاونش برادرانشون خلاف کار هستند همچنین کلی مقام فاسد هست

تا حالا رفتی نان قسطی بخری ..؟ نه فکر کنم ولی توی برخی شهرها اوضاع واقعا از نظر اقتصادی خرابه دلشون خوشه 45 تومن میدن به مردم و 100 جور منتم میزارن روی سر مردم

الان سوخت و حامل های انرژی بره بالا که وا مصیبت میشه وضعیت

ما عادت داریم شکم گشنه هم روبری دشمن می ایستیم و برای کشورمون جون هم می دیم

ولی دولت مردان ما که درد چه می دونند چیه اینقدر تخلف شده که 1000 میلیارد پول خورده پیش ملت

تخلف های کاملا اشکار ولی به خاطر سیاسی بازی و باند و جناح هیچ رسیدگی نمیشه

این اعتراض های هم که هست به هیچجا نمیرسه این بنزین رو باشیب به همون 1500 میرسونند

و مردم هم همه شدن ضد نظام ضد انقلاب ضد ولایت جاسوس اجنبی

ویرایش شده در توسط ramoon
  • Upvote 14
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چيزى كه مشخص هست اين اعتراضات كور است و تا هفته ديگه سر و صداش فروكش ميكنه 

ولى مشكل و عامل داستان از بين نميره  

• Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
1 ساعت پیش, arminheidari گفت:

چيزى كه مشخص هست اين اعتراضات كور است و تا هفته ديگه سر و صداش فروكش ميكنه 

ولى مشكل و عامل داستان از بين نميره  

از بین نمی ره ، فقط می ره زیر خاکستر که بار بعدی با قدرت بیشتری نمود پیدا کنه

حالا علی لاریجانی باز طرح دو نرخی کردن و جیره بندی بنزین رو داده که راه رو برای ویژه خواری یک عده و قاچاق های چند ده هزار لیتری  بنزین باز می کنه و در نهایت اونی که لازم داره باید بنزین رو با قیمتی گران تر از 1500 بگیره ... اینم اوج تدبیر مجلس ما ...  نمی دونم چرا هیچ وقت به فکر حفظ ارزش پول حکومتی نیستند که همه ش به فکر فوب خلیج فارس اند !؟  اصلا شما که عشق فوب خلیج فارس رو دارید ، همه چیز رو به سبک فوب خلیج فارس کنید .... از حقوق بگیر تا ازادی ها ی مدنی ...

البته از مجلسی که با یک بازدید از ایران خودرو هر کدوم یک ماشین هدیه می گیرند و بعد فرداش چراغ سبز افزایش قیمت ها رو می دهند ، انتظاری نیست ...

• Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با تاکید بسیار زیاد ترامپ بر تغییرات جدید به احتمال بسیار زیاد برجام در هفته های اینده از بین خواهد رفت. و این اتفاقات اخیر کشور قطعا باعث دلگرمی بیشتر در از بین رفتن برجام خواهد شد. در حال حاضر در شرایط وخیم اقتصادی هستیم با ممنوعیت فروش نفت و کالاهای پتروشیمی و بازگرداندن سایر تحریم ها قطعا دچار فروپاشی اقتصادی میشویم و نه تنها ایجاد اشتغال رخ نمیدهد بلکه همین چند تا کارخانه و تولیدی نیم بند هم بسته خواهند شد و مسائلی همچون عدم پرداخت حقوق بخش بزرگی از کشور را در برخواهد گرفت ( فقط تصور کنید سازمان تامین اجتماعی که الان هم وضعیت بسیار بدی دارد ورشکسته شود عملا نصف ایران از نان خوردن خواهند افتاد)باید اعتراف کرد هر چقدر در کشورمان ضعف شدیدمدیریت و نبود کارشناسان در امور مهم بیداد میکند برعکس طرف های مقابل به شدت بروی کوچکترین تصمیماتشان مطالعه دارند.

• Upvote 9
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
29 minutes قبل , karmania20152015 گفت:

با تاکید بسیار زیاد ترامپ بر تغییرات جدید به احتمال بسیار زیاد برجام در هفته های اینده از بین خواهد رفت. و این اتفاقات اخیر کشور قطعا باعث دلگرمی بیشتر در از بین رفتن برجام خواهد شد. در حال حاضر در شرایط وخیم اقتصادی هستیم با ممنوعیت فروش نفت و کالاهای پتروشیمی و بازگرداندن سایر تحریم ها قطعا دچار فروپاشی اقتصادی میشویم و نه تنها ایجاد اشتغال رخ نمیدهد بلکه همین چند تا کارخانه و تولیدی نیم بند هم بسته خواهند شد و مسائلی همچون عدم پرداخت حقوق بخش بزرگی از کشور را در برخواهد گرفت ( فقط تصور کنید سازمان تامین اجتماعی که الان هم وضعیت بسیار بدی دارد ورشکسته شود عملا نصف ایران از نان خوردن خواهند افتاد)باید اعتراف کرد هر چقدر در کشورمان ضعف شدیدمدیریت و نبود کارشناسان در امور مهم بیداد میکند برعکس طرف های مقابل به شدت بروی کوچکترین تصمیماتشان مطالعه دارند.

نه دوست عزیز تحلیل خیلی تو عرصه بین الملل پیچیده تر از این حرفاست نمیشه اینجا بازش کرد فقط اینو بت بگم به نفع امریکا نیست ما دچار فروپاشی اقتصادی بشیم

خیلی معادلات پیچیده ای وجود داره امریکا اگه میخواست میتونست همون موقع زیر بار برجام نره و با اون تحریم های خفه کننده کار اقتصاد ما رو یسره کنه میگم خیلی پیچیدس

فقط یه نکته بهت میگم دربارش فکر کن سودی که فقط امسال امریکا از فروش سلاح به اعراب برده به ابعادش فکر کن

• Upvote 5
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.