karkas

تهدیدات تروریستی بر علیه جمهوری اسلامی ایران / خبر ، گزارش ، تحلیل و ......

Recommended Posts

23 minutes قبل , sinagood گفت:

نه دوست عزیز تحلیل خیلی تو عرصه بین الملل پیچیده تر از این حرفاست نمیشه اینجا بازش کرد فقط اینو بت بگم به نفع امریکا نیست ما دچار فروپاشی اقتصادی بشیم

خیلی معادلات پیچیده ای وجود داره امریکا اگه میخواست میتونست همون موقع زیر بار برجام نره و با اون تحریم های خفه کننده کار اقتصاد ما رو یسره کنه میگم خیلی پیچیدس

فقط یه نکته بهت میگم دربارش فکر کن سودی که فقط امسال امریکا از فروش سلاح به اعراب برده به ابعادش فکر کن

البته سیاست خارجه دموکرات ها و جمهوری خواهان بسیار متفاوت هست.این سخن بچگانه وحود ایران و خرید اسلحه بگذارید کنار شمایی که میگین سیاست بین الملل بسیار پیچیده است بعید بود چنین حرفی بزنید! به نظر شما تا به حال عقل خود اعراب به این نرسیده است اونم کشوری مثل امارات و عربستان که بهترین سیاست های توسعه اقتصادی و تجاری رو انجام دادن ! مطمئن باشید بسیاری از کشورهای منطقه حاضرند پولهای بسیاری بیشتری بپردازند و حتی سلاحی هم دریافت نکنند اما بحران عظیمی در ایران به راه بیاندازند.در ضمن هر سیاستی تاریخ انقضایی دارد امریکا بارها نقش دوست ودشمن در مدت کوتاهی را برای بسیاری از کشورها بازی کرده است.به نظر بنده با امدن سیاست مداران جدید در عربستان و همچنین اوضاع جدید در سوریه و عراق و کشورهای دیگر منطقه باید شاهد تحولات بزرگی بود

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

گاهی واقع بینی به خاطر شعارزدگی شعار قلمداد میشه ولی قطعا مردم از وضع اقتصادی که اتفاقا هر روز هم توسط مسئولین مربوطه با شاخص های آماری امن و امان نشان داده میشه خشمگین هستند و اتفاقا به نظر بیشتر از همین گل و بلبل نشان دادن اوضاع.. در حالیکه شاخص تورم به تنهایی با ارقام 700 هزار شغل و این قبیل با واقعیات قشری لااقل نمیخونه. شاید برای همین هست عباس عبدی در تحلیلش اظهار تعجب و سوال میکنه چرا در دولت اسبق با وجود جهش قیمت ها کسی اعتراض نکرد پس آشوب توسط فلانی راه افتاده! در اون مقطع حالا شاید وضع اطرافیان ما اینگونه بود ولی به رغم گرانی های افسارگسیخته  رونق هم در کارها بود و رکود وجود نداشت و بعضا هم حالا اسمش را بزاریم رویکرد پوپولیستی یا هر چیز دیگه ی رئیس جمهور وقت با سخنرانی های استانی و تلویزیونی و نشست های خبری سخنان رئیس دولت روی اعصاب مردم ( قشر ضعیف و به نظرم بیشتر معترض الان در روزهای اول نه قشر متوسط رو به بالای طرفدار چپ ها ) نمی رفت و نبود. به نظرم قشر معترض الان(غالبا) و نه البته آشوب طلبان جوان این روزها در برخی نقاط، سرخورده از عدم بهتر شدن اوضاع ( شاید حتی خیلی هاشون هم از دولت اسبق دیگه قطع امید کرده بودند و به دولت فعلی رای دادند ) و دورنمای بد و البته به نظر شخصی ارتباط رسانه ای اعصاب خردکن برخی وزرا و مسئولین دولتی بسیار خشمگین هستند.

ولی خب تجمعات انقلاب تهران و مثلا حملات دیروز به پاسگاه کلانتری در استان اصفهان که اگر فیلم ها را با دقت نگاه کنید با شعف و شادمانی و جیغ و هورا همراه است اکثرا نسبتی با این خشم و یاس اقتصادی نداره.

به نظرم دولت باید کمی رویکرد رسانه ایش را لااقل تغییر بده. بیشتر با مردم همراه بشه ( با طرفداران سنتی جناح خود حرف میزنن، دغدغه های مبتنی بر آزادی اجتماعی و فرهنگی و ... شون را دارند و مدام در موردش باهاشون صحبت می کنند و خوب هم هست ولی باید قبول کنه دولت بخشی هم از مردم هستند که اولویت دغدغه هاشون لااقل متفاوت هست ) ، بیشتر صحبت کنه و مشکلات را بگه و برای اجتناب از سوء استفاده ی احتمالی رقیب مجبور نباشه به آماری دائم استناد کنه که در واقعیت ملموس نیستند.

ویرایش شده در توسط alala
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فكر نكنم هيچ دولتي مثل اين دولت توي رسانه ها فقط به مردم قول و اميد به اينده داده باشه اسم دولتشم كه روش مشخصه پس ربطي به رسانه ها نداره اين شلوغيا ... سال ٨٨ كه شورش شد بحث سر آزادياي مدني و تقلب در انتخابات بود كه با پوشش غرب داشت به بيراهه ميرفت ولي الان مردم به نون شب گشنن ديگه نميتونن اين همه فشار تحمل كنن يك عده كل قدرت رو توي دست گرفتن يك باند مياد يك باند ميره به مردم هم فكر نميكنن هر چي دلشون بخواد گرون ميكنن جاي ديگه اختلاس ميشه يكي ديگه ميخوره ميبره اينا مي خوان از جيب من و شما بكشن بيرون جاش پر كنن مردم ديگه نميتونن اين همه تبعيض تحمل كنن ... اينجا چيزي به نام آينده وجود نداره كسي نميتونه براي فرداش برنامه بريزه يك مثال كوچيك رو خودم ميزنم چند سال پيش قصد كردم پولام جمع كنم سال بعدش يك ماشين كره اي بخرم ما هم ساده فكر كرديم همه چي اوكي ولي نگو سال بعدش ماشين خودم هم بايد نگه دارم از دست ندم اين ساده ترين چيز حالا شما يك جوون بيا خونه بخر ، به فكر ماشين خوب باش ، مسافرت خوب برو ، همه دوست دارن رستوران خوب برن غذاي خوب بخورن ولي با اين تورم همين كه بتوني اموراتت بگذروني به نون شب محتاج نباشي كار شاخي ، يعني يا بايد آقازاده باشي يا با يكي از مسئولين رابطه داشته باشي يا بايد يك پول گنده از مردم كلاه برداري كني بزني به چاك چيزي به اسم راه درست حلال براي مردم باقي نزاشتن بعد انتظار دارن مردم صداشونم در نياد ، متاسفانه قدرت فقط دست چند نفر خاص ما بقي نوچه هاشونن خوب كسي بالاتر از خودشون نيست كه بخواد مچ اونا رو بگيره وگرنه كي بود كه نفت ميداد بابك زنجاني ؟! چرا نميدادن من يا شما ببريم بفروشيم ؟! مشكل ريشن مردم هم به اين دولت رأي دادن به اميد آينده بهتر ولي الان فهميدن اينا همش شعاري بيش نبود متاسفانه كلاه سرشون رفته اينجا ديگه درست بشو نيست ، بدتر از اون بدليل نداشتن رهبر براي هدايت يك عده منافق و خرابكار قاطي مردم شدن دارن از اينا سواستفاده ميكنن ملت ما هم هميشه كوركورانه دنبال يك نفر ميرن ( جو گير ميشن ) ، چرا من يك جوون ايراني بايد ارزو مهاجرت از كشورم كنم كه روش غيرت دارم ؟؟؟ هميشه خودشون رو با اعراب مثال ميزنن ولي نميان درآمد ، تورم ، هزينه زندگي به نسبت درآمشونم ببينن كجاي دنيا ماشين يك شبه ٢٠٠ ميليون گرون ميشه ، تخم مرغ ساده ترين غذايي كه وجود داره ٣ برابر ميشه حالا نمي خوام بقيه چيزا مثال بزنم كه ليستش اينجا جا نميشه ولي كشوراي خليج كه مثال ميزنن براي قيمت بنزين هم همينجوره اونجا قيمت ٢٠ سال پيش با الانشون يكي ولي كشور ما شب ميخوابي صبح بلند ميشي قيمتا ١٠٠ دور چرخيده ... بخدا همه مردم خسته شدن از اين همه دروغ اين همه ريا ... ببخشيد سرتون درد اوردم خيلي چيزا رو نميشه اينجا گفت 

• Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
5 hours قبل , zareb گفت:

سلام

گفته ها رو دوستان گفتن.

فقط من این رو قبول دارم که شرایط حساسه و بازم مردمی که میهن دوست و ولایی دوستن دارند خویشتن داری می کنن و بیرون نمیان برای شرکت در اعتراض به خاطر شرایط کشور و خوب بعضی هم شرکت کردن اون اوایل با دلایل درست .

الان برا ما معلوم کنین چه کسی و چه زمانی قراره با این فساد بالا تا پایین مقابله کنه؟ مردم که نمی تون به خاطر سواستفاده کردن بقیه. دولتی و نهاد های نظارتی هم که ماشالله فقط خوب یقه خود مردم رو می گیرن نه اصلی ها رو.

ما عاشق جمهوری اسلامی هستیم ولی اون جمهوریی که امام قولش رو داده بود نه اینی که مسئولین حاضر پتک کردن تو سر ما

والله چی بگم !؟

صندوق بازنشستگان فرهنگی و بانک وابسته بهش به پدر فرهنگی من حاضر نمی شه 5 میلیون وام بده ولی 1000 میلیارد وام می ده به یکی مثل هدایتی که هنوز پس نداده و راست راست توی کشور می گرده و میاد توی برنامه ی 90 منت می گذاره که من به پرسپولیس کمک مالی کردم ... 

3000 کانتینر از گمرک رسمی قاچاق می شه و 3 ماه میاد توی صدر اخبار ولی بعد یک هو همه چیز تمام می شه و انگار نه انگار 3000 کانتینر قاچاق شده ...

مثلا در خوزستان قرار بود یک کارخانه ی کاغذ سازی بسازند که می تونست تقریبا تمام نیاز کاغذ صنعتی کشور رو تامین کنه ولی به خاطر اینکه یک عده از واردات کاغذ سود های هنگفتی می بردن ، کاری کردن این کارخونه هیچ وقت به نتیجه نرسه و بودجه های ملی که صرفش شد همه بر باد بره ...

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910626001122

این یک نمونه هست و اگه هر شهر و استانی بری ، می بینی که از این دست پروژه هایی که می تونست برای کشور سود داشته باشه و اشتغال ایجاد کنه ولی به خاطر سود یک عده ی خاص به سر انجام نرسید ، زیاد است ... 

از امیر کبیر پرسیدند : در مدت زمان محدودی که داشتی چطور این مملکت رو از هرچی دزده پاک کردی؟

گفت: ؛من خودم دزدی نمی کردم و نمی گذاشتم معاونم هم دزدی کند. اونم از این که من نمی گذاشتم اون دزدی کنه، نمی گذاشت معاونش دزدی کنه و ....
تا آخر همین طور...
اگه من دزدی میکردم تا آخر دزدی میکردن و کشور می شد دزدخونه، همه هم دنبال دزد میگشتیم و چون همه مون دزد بودیم هیچ دزدی هم محکوم نمی کردیم ومردم هم گیج و ویج می شدن .! درودبرچنین تفکری.

• Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
57 minutes قبل , Ghalam گفت:

شاهکار جدید مسئولین ما در میانه ی اعتراضات به گرانی ها و وضع بد اقتصادی ...

افزایش تعرفه ی ورود خودرهای هیبریدی به میزان 1000 درصد 

https://www.zoomit.ir/2018/1/2/266557/one-thousand-percent-increase-on-hybrid-cars-importing-to-iran/

دوست خوبم فقط ببین برای خودت بعد از این جریانات باز میرن سروقت گران کردن همه چیز و باز بنزین رو میکنند 1700 ایندفه

در مورد خودرو بحثی که هست اینکه میگن ملت ندارن خودروی گرون بخرن توی دوروز گزشته ماشین های خارجی همه 50 میلیون از سمت نمایندگی هاشون رفته بالا به خاطر تعغیر تعرفه ای که دولت گذاشته

جالبی کار اینجاست همین ماشین های داخلی هم به زودی گرون میشه چرا...؟ چون مجبرو هستیم و دست کسی هم به ماشین های خارجی با قیمت فضایی نمیرسه و باید پراید رو بخریم 50 میلیون تومن پرایدی که یه زمانی 5 میلیون تومن بود......... به درک میریم موتور بخریم موتور رو هم گرون کردن موتوری شده 3.5 الی 4 میلیون تومن........ بازم به درک ما میریم دوچرخه میخریم یه دوچرخه استاندارد الان 1.800 هست دوچرخه به درک با خط 11 میریم یه کرم لح شدگی الان 25 تومنه به جهنم باز میریم میمیریم

یه قبر الان حدود 10 میلیون برای ادم خرج ور میداره با مخلفات عزاداریش 20 تومنی میشه

میبینی حتی نمیشه مرد توی این وضعیت

• Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان پستایی که عزیزان میزارن واقعا حرف حقه ولی باور کنید همه با مشکلات کشور و گرونی اشناییم باور کنید فقط اعتراض هیچ فایده ای نداره باید راهکار  ارائه داد

من خودم تو پستای قبلیم تو بعد سیاسی اجتماعی چند تا اصلاحات گفتم که بسیار میتونه مفید باشه منتها تو بعد اقتصادی تخصصی ندارم اگه ممکنه راهکار ارائه بدید

چون تنها راه اصلاحات مفیده برای جامعه ما قبلا هم گفتم....به نظرتون چه راهی رو میتونیم در پیش بگیریم که دوباره اقتصادمون رونق بگیره با چه سیاستی میتونیم

کارخانه های خوابیده رو دوباره استارت بزنیم...البته تو بعد اقتصادی عملکرد ما بدم نبوده 6 درصد رشد اقتصادی داشتیم چیزیم نیست اقتصاد که یه شبه شکوفا بشه

• Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
23 minutes قبل , sinagood گفت:

البته تو بعد اقتصادی عملکرد ما بدم نبوده 6 درصد رشد اقتصادی داشتیم چیزیم نیست اقتصاد که یه شبه شکوفا بشه

البته یک نکته بگم بیشتر این رشد به خطر فروش نفت بعد برجامه که بعد یک مدت رشد منفی یکم بالا اومد وگرنه پیش بینی رشد اقتصادی برای سال های اینده با این وضع کنونی رکود و عدم ورود سرمایه خارجی حداکثر 2 تا 3 درصده تازه این در حالیه که برجام پا برجا بمونه وگرنه به رشد زیر صفر باز خواهیم گشت

متاسفانه مدیران کشور ما از سال های جوانی جمعیت که میتونست یک جهش اقتصادی رو شاهد باشیم اصلا استفاده نکردند و حالا با کم شدن رشد جمعیت بالا رفتن میانگین سن و افزایش تعداد بازنشستگان  دچار بحران های زیادی در اینده خواهیم شد 

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
35 minutes قبل , sinagood گفت:

دوستان پستایی که عزیزان میزارن واقعا حرف حقه ولی باور کنید همه با مشکلات کشور و گرونی اشناییم باور کنید فقط اعتراض هیچ فایده ای نداره باید راهکار  ارائه داد

من خودم تو پستای قبلیم تو بعد سیاسی اجتماعی چند تا اصلاحات گفتم که بسیار میتونه مفید باشه منتها تو بعد اقتصادی تخصصی ندارم اگه ممکنه راهکار ارائه بدید

چون تنها راه اصلاحات مفیده برای جامعه ما قبلا هم گفتم....به نظرتون چه راهی رو میتونیم در پیش بگیریم که دوباره اقتصادمون رونق بگیره با چه سیاستی میتونیم

کارخانه های خوابیده رو دوباره استارت بزنیم...البته تو بعد اقتصادی عملکرد ما بدم نبوده 6 درصد رشد اقتصادی داشتیم چیزیم نیست اقتصاد که یه شبه شکوفا بشه

به ارائه راهکار که نیست به انجام راهکاره ما این همه تو کشور استاد دانشگاه و فعال و نظریه پرداز اقتصادی داریم که میتونن نظریه بدن مهم اجرای این راهکار هاست که از دست ما برنمیاد 

برای مثال طبق نظریات اقتصادی افزایش قیمت دلار سه عامل میتونه داشته باشه تورم _نقدینگی_نرخ بهره حالا شما ببین کاری از دست ما تو این سه تا زمینه برمیاد ؟؟؟

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
9 hours قبل , sinagood گفت:

راهکار ساده هست فقط مرد اجرا می خواهد که فعلا نداریم، یکی از دوستان خوب و بجا گفت مردم برای امید به روحانی رای دادن و اگه امیدشون ناامید بشه به جمهوری اسلامی ناامید شدن، ادم هایی که امید نداشته باشن یا میمیرن یا منفجر میشن 

سر همین داستان پیروزی بر بحث اقتصادی پیروزی دولت روحانی نیست بحث حیات جمهوری اسلامی هست برای همین باید تمام مسئولانی که سرکار هستند و نیستند تمام قد پای کار بیایند ، کاری که چین کرد و الان چی شده 

سه مشکل اول که دوستان هم گفتند

وام های کلان و اختلاس هایی که از پول موسسات مردمی و بیمه اجتماعی و صندوق ها می رود

راه اندازی وام های کوچک و کم سود برای اقشار کم درآمد ( تو وام های کوچک چون رشوه کم هست فساد هم به مراتب کم هست و کلی هم ضامن و چک میگیرن) 

با اصلاح بودجه و کم کردن هزینه های اضافه، بدهی های دولت به شرکت های پیمانکار و خصوصی پرداخت شود تا چرخش اقتصادی دوباره جان بگیرد ( بودجه واقعا داره برای کسایی میره که هیچ تاثیر مثبتی برای مردم ندارن و حتی حرف بدرد بخور هم نمیزنن، مثال موسسات پژوهشی آقای مصباح و ... نمیرم، هزینه مراسم سالگرد ارتحال امام رو مثال میزنم تو این شرایطی که این همه شرکت دنبال طلبشون از دولت هستن چرا باید پول این طوری برای تبلیغ کسی هزینه بشه که خودش مظهر سادگی بوده)

----------------

در کل بگم تا زمانی که مسئولان جمهوری اسلامی از ته دل حس نکنن زیرپاشون خالی میشه و بقاشون تو مقابله با فساد هست کاری نمی کنند، چون گام اول فساد بازداشت و محاکمه سریع کسانی هست که با همه مسئولان حکومت فامیل هستن 

• Upvote 10
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حل مشکلات اقتصادی جامعه فقط با دو تصمیم مهم امکان پذیر است:

1- واگذاری اقتصاد به مردم در تقریبا تمامی سطوح شامل بانکها، کارخانجات مختلف مثل خودروسازیها ، فولاد ، معادن ... و ایجاد فضای باز اقتصادی و رقابتی و شفاف.

2-داشتن تعامل و داد و ستد با دنیا تا اینکه بدونیم چه کاره ایم و چه جایگاهی تو دنیا داریم و نقاط قوت و ضعف ما کجاست. تو جاهایی که پتانسیل داریم سرمایه گذاری  رو متمرکز کنیم رو اون نقطه و تو  جاهایی که نقاط ضعفمونه پول و ثروت مملکت رو با سرمایگذاری بیهوده به هدر  ندیم.

• Upvote 7
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
1 ساعت پیش, habdollahi83 گفت:

حل مشکلات اقتصادی جامعه فقط با دو تصمیم مهم امکان پذیر است:

1- واگذاری اقتصاد به مردم در تقریبا تمامی سطوح شامل بانکها، کارخانجات مختلف مثل خودروسازیها ، فولاد ، معادن ... و ایجاد فضای باز اقتصادی و رقابتی و شفاف.

2-داشتن تعامل و داد و ستد با دنیا تا اینکه بدونیم چه کاره ایم و چه جایگاهی تو دنیا داریم و نقاط قوت و ضعف ما کجاست. تو جاهایی که پتانسیل داریم سرمایه گذاری  رو متمرکز کنیم رو اون نقطه و تو  جاهایی که نقاط ضعفمونه پول و ثروت مملکت رو با سرمایگذاری بیهوده به هدر  ندیم.

در مورد شفافیت سازی و مقابله با فساد تجربه ما نشون داده که این همه سازمان نظارتی و بازرسی و ... هیچ کمکی به جلوگیری از فساد نکرده است و تنها افکار عمومی قادر به مقابله با آن هستند 

حداقل کار ممکن در شفافیت مالی قرار دادن بیلان های مالی و بوجه های مالی مراکز دولتی در دسترس مردم هست تا ارقام اختلاس زیر اسم امنیت و آبروی کشور پنهان نشن 

• Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
10 minutes قبل , arminheidari گفت:

در مورد شفافیت سازی و مقابله با فساد تجربه ما نشون داده که این همه سازمان نظارتی و بازرسی و ... هیچ کمکی به جلوگیری از فساد نکرده است و تنها افکار عمومی قادر به مقابله با آن هستند 

حداقل کار ممکن در شفافیت مالی قرار دادن بیلان های مالی و بوجه های مالی مراکز دولتی در دسترس مردم هست تا ارقام اختلاس زیر اسم امنیت و آبروی کشور پنهان نشن 

تا زمانی که اقتصاد دولتی و به تعبیری درست تر حکومتی باشه حتی اگر 100 برابر این سازمان های به اصطلاح بازرسی و اطلاعاتی و چی و چی داشته باشیم هیچ پیشرفتی در رفع بحث حل فساد نخواهیم داشت بلکه بدتر هم خواهد شد. شفافیت مالی یه قدم کوچک و ابتدایی  اما بسیار مهم است. سوال اول: چه کسانی از ایجاد شفافیت مالی در بودجه کشور جلوگیری می کنند؟

• Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با پیام جدید ترامپ و تاکید روی زمان مناسب appropriate time برای چندین بار  به نظر برجام فاتحش خونده خواهد شد! حال با این وضع اقتصادی و مدیریتی فاجعه بار و برگشت تحریم های جهانی اگر به قحطی نیافتیم شانس اوردیم

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

متاسفانه سه تن از سربازان گمنام امام زمان در درگیری با پژاک در یکی از روستاهای پیرانشهر به شهادت رسیدن

خدا به عزیزانشون صبر بده 

برای شادی روحشون صلواتی ختم کنین

متاسفانه یک عده دارن مظلومانه برای دفاع از امنیت این کشور و مردم مخلصانه و بی چشمداشت جونشونو فدا میکنن و یه عده هنوز به فکر شکمشونن 

واقعا دنیای بدی شده یه عده از صبح تا شب کار میکنن تا از شب تا صبح برای شکم و زیر شکمشون خرج بکنن

از ناراحتی نمیدونم چی بگم

همشون جوون بودن و خانواده داشتن بچه کوچیک داشتن 

نمیدونم میتونین درک کنین بچه وقتی برای پدر بی طاقتی میکنه چه حسی به آدم دست میده دیدین این صحنه را درک کردین تا پدرشو نبینه آروم نمیشه 

واقعا یه عده دارن چیکار میکنن 

چی بگم ...

خدایا به خانوادهاشون صبر بده به بچه هاشون به همه عزیزانشون صبر بده تا تحمل کنن

خدایا به همه ما بصیرت بده انصاف بده تا بیراهه نریم

به هممون یاد بده تا تک خوری نکنیم همه چیو واسه خودمون نخواهیم 

ویرایش شده در توسط maysam_b_e
  • Upvote 5
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
15 minutes قبل , maysam_b_e گفت:

متاسفانه سه تن از سربازان گمنام امام زمان در درگیری با پژاک در یکی از روستاهای پیرانشهر به شهادت رسیدن

خدا به عزیزانشون صبر بده 

برای شادی روحشون صلواتی ختم کنین

متاسفانه یک عده دارن مظلومانه برای دفاع از امنیت این کشور و مردم مخلصانه و بی چشمداشت جونشونو فدا میکنن و یه عده هنوز به فکر شکمشونن 

واقعا دنیای بدی شده یه عده از صبح تا شب کار میکنن تا از شب تا صبح برای شکم و زیر شکمشون خرج بکنن

از ناراحتی نمیدونم چی بگم

همشون جوون بودن و خانواده داشتن بچه کوچیک داشتن 

نمیدونم میتونین درک کنین بچه وقتی برای پدر بی طاقتی میکنه چه حسی به آدم دست میده دیدین این صحنه را درک کردین تا پدرشو نبینه آروم نمیشه 

واقعا یه عده دارن چیکار میکنن 

چی بگم ...

خدایا به خانوادهاشون صبر بده به بچه هاشون به همه عزیزانشون صبر بده تا تحمل کنن

خدایا به همه ما بصیرت بده انصاف بده تا بیراهه نریم

به هممون یاد بده تا تک خوری نکنیم همه چیو واسه خودمون نخواهیم 

شرمنده اینها کارگران و جوانان بدبخت بیکار و فقیر نیستند اگر شرمندگی هم باشد برای اقازاده های خارج نشین و وام گیران فراری و الباقی دزدان است

• Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.