karkas

تهدیدات تروریستی بر علیه جمهوری اسلامی ایران / خبر ، گزارش ، تحلیل و ......

Recommended Posts

این نماینده همچنین گفت: در صورت ‌پیگیری نشدن موضوع از سوی وزارتخانه‌های مرتبط، مجلس شورای اسلامی در مصوبه‌ای، تنبیه‌های سیاسی برای پاکستان در نظر خواهد گرفت و اگر پاکستان همچنان به همکاری خود با تروریست‌ها ادامه دهد، همه منطقه را برای تروریست‌ها ناامن می‌کنیم.

زودتر آقا زودتر! فقط شعار میدن.

این نماینده در پاسخ به اینکه چرا بندهای ۴، ۵، ۶ و ۷ این لایحه که در‌باره تروریسم و ریشه‌های آن است تاکنون اجرایی نشده، گفت: من بندهای این لایحه یادم نیست و باید برسی کنم و ببینم ‌چه مواردی در آن هست و باید بگویم که این لایحه هنوز تازه است.

از سوی دیگر اسماعیل کوثری در خصوص این قانون گفت: من از مفاد این لایحه خبر ندارم و باید ببینم لایحه چه چیزی است، باید بررسی کنم و مفاد آن را بخوانم و پس از آن اظهارنظر کنم.

عوض حیدر‌پور، دیگر نماینده کمیسیون امنیت ملی نیز از این موضوع اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت، حضور ذهن ندارد و باید لایحه را مطالعه کند تا به پرسش‌های تابناک پاسخ دهد.

فقط متاسفم not_talking

http://www.tabnak.ir/fa/news/441308/%D8%B4%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%B6%D8%B9%D9%81-%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D9%88-%D8%A8%DB%8C%E2%80%8C%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مشکل بعدی مهم هم یکپارچگی در مدیریت منطقه است که مشکل ساز شده است و هر کسی دارد ساز خودش را می زند !.
تا جایی که من میدانم بر اساس قانون هر منطقه از کشور یک ارشد نظامی دارد که باید در این جور مواقع اداره امور مربوط به قضیه را در دست بگیرد . منتها اتفاقی که الان دارد می افتد به این شکل پیش نرفته است.
مشکل وسیله و تجهیزات و نیرو مشکلات جنبی محسوب می شوند و همیشه وجود داشته اند و وجود هم خواهند داشت و البته مشکلات قابل تحملی برای حل مساله محسوب می شوند .

یک خاطره:

یادمه سالها پیش بود (اگه اشتباه نکنم انتخابات دور اول احمدی نژاد) برای مصاحبه با بعضی از کاندیداهای ریاست جمهوری وقت میگرفتم و میرفتم.

یکی از مصاحبه هام با مهندس مهرعلیزاده بود که اون موقع رئیس سازمان ورزش بود و کاندید ریاست جمهوری شده بود.

فقط چند دقیقه اول مصاحبه در خصوص ورزش بود و بعد از مدتی مسیر مصاحبه رفت به سمتی که مورد علاقه من بود :winking:

"مهرعلیزاده ی استاندار خراسان" بیشتر برای من جذابیت داشت تا "مهرعلیزاده ی رئیس سازمان ورزش".

البته بعد از اتمام مصاحبه تیم مشاوران ایشون از من خواستند که بخاطر اینکه سیاست انتخاباتی ایشون تأکید بر وجه ورزشی ایشون هست و مسیر مصاحبه کلا بر محور کارنامه سیاسی - امنیتی ایشون بوده تا پایان انتخابات مصاحبه جائی منتشر نشه :-(

منم با اینکه میتونستم اون رو منتشر کنم اما بخاطر محذورات اخلاقی ؛ قبول کردم و مصاحبه اش رو منتشر نکردم.

بعد از انتخاباتم که ایشون از بین 7-8 کاندیدا اگه اشتباه نکنم ؛ آخر شد و دیگه مصاحبه ارزش خبری و انتشار نداشت از نظر مسئولین رسانه و ...

الان که این پست شما رو دیدم یاد اون مصاحبه افتادم. :winking:

توی اون موقع که مهرعلیزاده استاندار خراسان بود میگفت که اوج تنشهای ما توی شرق واوج تحرکات طالبان توی افغانستان بود.

ایشون میگفت که من توی زیرزمین استانداری خراسان (که اون موقع هنوز به 3 استان تجزیه نشده بود و از برخی از کشورهای اروپائی مثل بلژیک و ... بزرگتر بود این استان) اتاق جنگ داشتم و هفته ای دو بار تمامی فرماندهان نظامی و انتظامی و امنیتی استان رو جمع میکردم و ضمن تبادل اطلاعات و چالشها، بر سر حل مسائل و مقابله با تهدیدات بحث و رایزنی میشد.

نتیجه این بود که توی اون مدت کمترین میزان مشکلات امنیتی رو توی مرزها داشتیم و ارتش و سپاه و ناجا و اطلاعات و ... در نهایت هماهنگی با هم عمل میکردن

البته ایشون تاکید میکرد که این نشستها با جلسات شورای تأمین استان متفاوت بود و رسما اتاق جنگ بود و فقط در خصوص مسائل نظامی بحث میشد

حالا من کاری به راست و دروغ بودن اون خاطره ایشون ندارم، ولی معتقدم که همین الان هم میشه همینکار رو توی استان سیستان و بلوچستان انجام داد و با جلسات مداوم هفتگی و ایجاد اتاق جنگ مشترک توی استانداری یا جائی دیگه ، عملکردی بسیار کارا تر  در قبال تروریستهای تکفیری توی منطقه داشت.

شاید اگر این اتاق جنگ وجود داشت، اعزام هلی کوپترهای هوانیروز زاهدان و یا حتی فانتوم های نهاجای چابهار و ... میتونست سریعتر و با نیاز کمتری به کاغذ بازی اعزام بشه و اون گروه 100-150 نفره تروریستها که به پاسگاه ما حمله کرده بودند قلع و قمع میشدند و ... raised_eyebrow raised_eyebrow

شاید .........؟؟؟  نمیدونم.  raised_eyebrow  شاید؟؟؟

ویرایش شده در توسط mehran55
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سقوط هواپیمای نیروی انتظامی ایران با 7 کشته در مسیر زاهدان

به گزارش خبرنگار انتظامی  فارس نیوز ،ساعت 18 روز شنبه ۱۹ مهر ماه یک هواپیمای ملخی متعلق به نیروی انتظامی با 7 سرنشین و به خلبانی سرهنگ فرخی از تهران به مقصد زاهدان پرواز کرد.

در ساعت 19 و 20 دقیقه این هواپیما که سردار صادقی از مسئولین بازرسی ناجا، سرهنگ خرسندی از پلیس پیشگیری و سرهنگ درودگر از معاونت ناجا و 2 افسر دیگر ناجا سرنشین آن بودند در حوالی منطقه انار از رادار خارج شد.

از ساعتی که مخابره مفقود شدن این هواپیما اخبار متفاوتی در این زمینه منتشر شد و حتی تا قبل از این سقوط و شهادت این افراد را تائید کرده بودند در حالی که لحظاتی قبل گشت هوایی منطقه اعلام کرد که لاشه این هواپیما را در منطقه چولی پیدا کرده است.

سردار رحیمی فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان برای بررسی دقیق مسئله از سحرگاه امروز در این منطقه حضور داشته است.

- See more at: http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930720000086#sthash.DJyDMSEu.dpuf

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خداوکیلی از تهران تا زاهدان با یه هواپیمای ملخی باید برن؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خداوکیلی از تهران تا زاهدان با یه هواپیمای ملخی باید برن؟

معمولا برای این سطح از جابجایی از همین توربو کماندر یا فوکر 27 استفاده میشه ، حالا اینبار فقط چهار نفر عازم بودند که از توربو کماندر استفاده شده ، اتفاقا توربو کماندر هواپیمای بسیار خوبی هستش ...

اتفاق هم یعنی همین دیگه ، تحریمیم و باید با همین ها فعلا بسازیم .

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

امدادرسانی به هواپیمای ناجا هم کشته داد!
طی عملیات کمک‌رسانی به حادثه سقوط هواپیما یک نفر کشته و ۳ نفر مجروح شدند.
حادثه دیگری ظهر امروز در منطقه زاهدان به وقوع پیوسته است.

طی این حادثه تعدادی از پرسنل ناجا که برای کمک رسانی در عملیات سقوط هواپیما ناجا حضور داشتند دچار حادثه شدند.

در این حادثه رانندگی متاسفانه یک نفر کشته شده و 3 نفر دیگر زخمی شدند.

http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930720000852

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نظر میرسه امریکائی ها یک سلسله عملیات مسلحانه نیابتی رو در شرق و شمال غرب کشور کلید زدن حالا از ما چی میخوان خدا میدونه معمولا وقتی باج میخوان دست به این کار ها میزنن

ویرایش شده در توسط armagdon
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط cheka، 23 مهر 1393 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط cheka، 23 مهر 1393 - دلیلی ارایه نشده است

icon_eek icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

دومینوی شهادت بچه های ناجا راه افتاده؟

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سوال اصلی اینجاست، چرا سپاه الان نمیاد امنیت مرزی رو تو سیستان بلوچستان بگیره همونطوری که تو شمال غرب داره؟؟؟؟ کسی هست جواب اینو بدونه یا خبری داشته باشه؟؟؟ دلیل این تعلل چیه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سوال اصلی اینجاست، چرا سپاه الان نمیاد امنیت مرزی رو تو سیستان بلوچستان بگیره همونطوری که تو شمال غرب داره؟؟؟؟ کسی هست جواب اینو بدونه یا خبری داشته باشه؟؟؟ دلیل این تعلل چیه؟

سپاه کامل در این منطقه حضور داره و تعداد بسیار زیادی از پاسگاه ها تحویل سپاه شده و روند استقرار ادامه داره

ضمنا در مقابل اینجور حملات سپاه تفنگداران دریایی آمریکا هم باشی تلفات میدی مشکل باید از ریشه حل باشه.

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سپاه کامل در این منطقه حضور داره و تعداد بسیار زیادی از پاسگاه ها تحویل سپاه شده و روند استقرار ادامه داره

ضمنا در مقابل اینجور حملات سپاه تفنگداران دریایی آمریکا هم باشی تلفات میدی مشکل باید از ریشه حل باشه.

مطمئنی؟ پس این پاسگاه سراوان و این قضیش چی؟ مطمئنی؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مطمئنی؟ پس این پاسگاه سراوان و این قضیش چی؟ مطمئنی؟؟؟؟

اتفاقا تا اونجایی من میدونم همون سراوان هم بیشترین حضور رو دارن ولی خوب بهرحال مرز وسیع هست و نیروهای مقابل هم چریکی و در دل مردم. ما هم که تجهیزاتمون نهایتا  بهترین های 50 سال پیش....

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یادم به شبهای برره میاد که تو جنگ با دشمن فرضی همشون زخمی شدن !!!!!!!!!!

• Upvote 6
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

آیا قبول دارید بهترین های ارتش امریکا جلوی یه عده پاپتی توی عراق و افغانستان کم میاوردند به خصوص تو کمین و اینا ؟؟؟ 

نمیشه به این راحتی نظر داد راجع به کمین هرچند شدیدا قبول دارم :

اگر هم میخوری باید مثل مرد بزنی ! 

یعنی به عبارتی قبول ندارم تو یک کمین احمقانه شما به احمقانه ترین شکل ممکن این همه شهید بدی که فیلم جنازه هاش تمومی نداشته باشه ( 17 نفر شهید نیروانتظامی سراوان)

اما در باب سپاه و سیستان همینقدر میتونم بگم : اگر اجازه داده بشه ... خاک کل سیستان و همچنین مرز پاکستان به توبره کشیده میشه ولی مثل دفعات قبل رهبر موافق نیستند ... راهکار در عملیات نظامی نیست ....هرچند نباید وقتی هم عملیات نکرد ... عملیات بخوری با کلی شهید و مجروح ...!

رهبر سالها پیش حرف شون رو زدند ... ما برای درگیری های بسیار بسیار بسیار بزرگ تر هم مجوز حمله نداریم .... رهبر اجازه ندادند و نمیدهند ... این حملات که دیگه هیچی نیست ...

منتها منتظر باشید ...زیاد دور نیست خبرهای جالبی بشنوید ... انشاالله به امید خدا

یا حق

• Upvote 10
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.