karkas

تهدیدات تروریستی بر علیه جمهوری اسلامی ایران / خبر ، گزارش ، تحلیل و ......

Recommended Posts

سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه :

با توجه به استقرار مراکز اصلی این تروریست ها در شمال عراق، در صورت عدم عمل به تعهدات خود و مبنی بر جلوگیری از تحرک و اقدامات ضد امنیتی فوق عقبه آنها در هر نقطه و منطقه ای باشد مورد هدف قرار خواهند گرفت.

رزمندگان شجاع اسلام به فضل الهی ضمن اشراف کامل در کلیه تحرکات تروریست های متجاوز، با همکاری و همراهی هموطنان مناطق مرزی و نیروهای فداکار بومی منطقه پاسخ قاطع و فوری در هر نقطه ای به شرارت های آنها خواهند داد.

http://www.defapress.ir/Fa/News/89064
  • Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط MR9، 7 تیر 1395 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط MR9، 7 تیر 1395 - دلیلی ارایه نشده است

تند نرو دوست من!تو همین نظری که دادی بازم کردها را با تروریست ها یکی میدونی!علت چی میتونه باشه؟علت این که برخورد با تروریستها را برخورد با کردها قلمداد می کنید چیه؟شما بازم جوری حرف میزنید انگار به کردها ظلم شده و دربدترین وضعیت انسانی قرار دارند یا حقشون خورده شده!ایران تا کنون بابت امنیت کردستان خیلی هزینه داده.این شما هستید که طلبکارانه به دنبال خواسته نابجا خود هستید نه سپاه یا نظام.
دوست من خود شما داری احساسی صحبت میکنی و همین باعث شده که فکر کنید دیگران بهتون پاسخ احساسی می دهند.
راجب این جمله ای که گفتی کردها را طیف خاکستری وسیعی هستند بیشتر توضیح بده.خصوصا در مورد وسیع بودن.
سپاه معلومه کارش را داره به درستی انجام میده که باعث این واکنش ها شده است.

همین رفتار و گفتار طلبکارانه شما خودش غلطه.

تامین امنیت هزینه نیست بلکه از پایه ای ترین وظایف حکومتهاست که باید با بکار بستن تمام پتانسیلها برقرار بشه نه صرفا اقدام نظامی. مثال بارزش هم در منطقه هست.

اینها توصیست در جهت حفظ اقتدار به بهترین شکل. ما در کشور میروهای انقلابی زیادی داریم که با کمک گرفتن از اونها میشه نه تنها امنیت رو با کمترین هزینه نظامی برقرار کرد بلکه به ثباتی ایده ال از وفاداری در اون منطقه رسید.

در ضمن در مورد ادمها پیش داوری نکن.

در مورد سوال اخرت,

کردها در ایران مختلف هستند. شرق و جنوب شرقی کرمانشاه و ایلام رو شیعیان و محبان اهل بیت تشکیل میده که بر اساس همین اعتقادها این قسمت رو وفادار به مذهب در شرایط مختلف قرار میده.
اما استانهای کردستان و اذربایجان غربی کردهایی رو شامل میشه که اهل سنت هستند و گرایشات فکری مختلغی در بین اونهاست. که طیف وسیع کردهای ما در این دو استان ابدا نزاع مذهبی و قومیتی ندارن ولی در عین حال عقاید و موادر مهم خودشون رو هم دارند.

اینها طیف خاکستری هستند که مثل هر شهروند دیگه ای حقوقی داضته و وظایفی.

اما این طیف خاکستری همواره در دل جامعه خودش در معرض امواجی از خواسته های اقلیت تندرو هستند که هر ماجرایی رو برای تحقیر این طیف بکار می بندند.

طبعا سیاست درست سیاستیه که با نیروهای مناسب زمینه برحق بودن این طیف کعتدل و خاکستری رو نسبت به تندروها فراهم کنه.

همین کامنتهای توهین امیز که یک عنوان تروریست ستیزی برای حفظ قوانین و حرمتها میدید بهش گاهی, بدون اینکه متوجه باشید کلیت رو هدف قرار میده.

اگر گروهکی مد نظره همون باید نام برده بشه نه قومیتش!!!!

شما باید از اینجا شروع کنید به درک اینکه " کرد تروریست نداریم" وقتی شما در همین حد رعایت کنید و بحای بیان توهین امیز عقیده و نظر اون رو هدفدار تر به سمت گروه مشخص پژاک و دموکراتها و ... بفرستید , این میشه حمایت از طیف خاکستری کرد. ویرایش شده در توسط Muting
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط MR9، 7 تیر 1395 - دلیلی ارایه نشده است

همین رفتار و گفتار طلبکارانه شما خودش غلطه.

تامین امنیت هزینه نیست بلکه از پایه ای ترین وظایف حکومتهاست که باید با بکار بستن تمام پتانسیلها برقرار بشه نه صرفا اقدام نظامی. مثال بارزش هم در منطقه هست.

اینها توصیست در جهت حفظ اقتدار به بهترین شکل. ما در کشور میروهای انقلابی زیادی داریم که با کمک گرفتن از اونها میشه نه تنها امنیت رو با کمترین هزینه نظامی برقرار کرد بلکه به ثباتی ایده ال از وفاداری در اون منطقه رسید.

در ضمن در مورد ادمها پیش داوری نکن.

در مورد سوال اخرت,

کردها در ایران مختلف هستند. شرق و جنوب شرقی کرمانشاه و ایلام رو شیعیان و محبان اهل بیت تشکیل میده که بر اساس همین اعتقادها این قسمت رو وفادار به مذهب در شرایط مختلف قرار میده.
اما استانهای کردستان و اذربایجان غربی کردهایی رو شامل میشه که اهل سنت هستند و گرایشات فکری مختلغی در بین اونهاست. که طیف وسیع کردهای ما در این دو استان ابدا نزاع مذهبی و قومیتی ندارن ولی در عین حال عقاید و موادر مهم خودشون رو هم دارند.

اینها طیف خاکستری هستند که مثل هر شهروند دیگه ای حقوقی داضته و وظایفی.

اما این طیف خاکستری همواره در دل جامعه خودش در معرض امواجی از خواسته های اقلیت تندرو هستند که هر ماجرایی رو برای تحقیر این طیف بکار می بندند.

طبعا سیاست درست سیاستیه که با نیروهای مناسب زمینه برحق بودن این طیف کعتدل و خاکستری رو نسبت به تندروها فراهم کنه.

همین کامنتهای توهین امیز که یک عنوان تروریست ستیزی برای حفظ قوانین و حرمتها میدید بهش گاهی, بدون اینکه متوجه باشید کلیت رو هدف قرار میده.

اگر گروهکی مد نظره همون باید نام برده بشه نه قومیتش!!!!

شما باید از اینجا شروع کنید به درک اینکه " کرد تروریست نداریم" وقتی شما در همین حد رعایت کنید و بحای بیان توهین امیز عقیده و نظر اون رو هدفدار تر به سمت گروه مشخص پژاک و دموکراتها و ... بفرستید , این میشه حمایت از طیف خاکستری کرد.

دوست من این برداشت شماست که غلطه نه گفته من!

تامین امنیت مسلما جز وظایف اصلی اصلی اصلی هر حکومت بلاخص حکومت ایران است.در ضمن ثمره این امنیت را فقط مردم کردستان تنها حس لمس نمیکنند بلکه تمام مردم ایران از این امنیت سود خواهند برد فکرکنم شما از گفته من در این زمینه بد برداشت کردید.

در مورد نیروهای انقلابی بومی که حرف زدید مسلما نظام در حال به کارگیری این افراد است و قبلا هم این رویه بوده است مطمئنا من شما اطلاع زیادی در این مورد نداریم.

دوست من کجای حرفای من برداشت کردید بنده کردها را برابر با تروریست ها بدانم؟یعنی میگی من خودم را یک تروریست میدونم؟

در مورد" کرد تروریست" بهتر اینجوری برداشت نکنید و خودمون را گول نزنیم عین اینه که بگیم مثلا ایرانی تروریست نداریم  کدوم عاقلی این حرف را قبول میکنه؟یا مثلا کسی که این حرف زد به نظرتون منظورش اینه تمام ایرانیها تروریستن؟ به نظر شما منافقین ایرانی نبودن؟منافقین تروریست نیستن؟اشتباه شما اینجاست که هر حرفی را به خود میگیرید و تعمیم میدهد به مردم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

دوست من این برداشت شماست که غلطه نه گفته من!
تامین امنیت مسلما جز وظایف اصلی اصلی اصلی هر حکومت بلاخص حکومت ایران است.در ضمن ثمره این امنیت را فقط مردم کردستان تنها حس لمس نمیکنند بلکه تمام مردم ایران از این امنیت سود خواهند برد فکرکنم شما از گفته من در این زمینه بد برداشت کردید.
در مورد نیروهای انقلابی بومی که حرف زدید مسلما نظام در حال به کارگیری این افراد است و قبلا هم این رویه بوده است مطمئنا من شما اطلاع زیادی در این مورد نداریم.
دوست من کجای حرفای من برداشت کردید بنده کردها را برابر با تروریست ها بدانم؟یعنی میگی من خودم را یک تروریست میدونم؟
در مورد" کرد تروریست" بهتر اینجوری برداشت نکنید و خودمون را گول نزنیم عین اینه که بگیم مثلا ایرانی تروریست نداریم  کدوم عاقلی این حرف را قبول میکنه؟یا مثلا کسی که این حرف زد به نظرتون منظورش اینه تمام ایرانیها تروریستن؟ به نظر شما منافقین ایرانی نبودن؟منافقین تروریست نیستن؟اشتباه شما اینجاست که هر حرفی را به خود میگیرید و تعمیم میدهد به مردم.

از اخر به اول جواب میدم.

اولا که من دلیلی نداره که به خودم بخوام بگیرم چیزی رو !!!!!! صحبت سر اینه که, چرا عاقل کند کاری که باز ارد پشیمانی؟!
مسلما اونی که قصد سو استفاده داره وقتی از لسان مبارک دوستان جملات دوپهلو با چاشنی توهین خارج میشه, سریع به نفع امیال خودش استفاده میکنه.

چرا وقتی در جهت تقویت وحدت میشه حرکت کرد اونم با نهایت اقتدار باید رفتار و کرداری رو در پیش گرفت که نتیجهش گره خوردن کار و سرانجام برخوردهای سخت باشه در نهایت دفع حداکثری رو بدنبال داره.

در مورد بعدی, دلیلی نداره وقتی میشه بگید تروریست های پژاک یا تروریست های فلان, از لفظ کرد تروریست استفاده بشه وقتی این رعایت که هم هدف رو میرسونه و هم مصلحت, چرا رعایت نمیکنید؟!

در موارد اول هم جسارتا ظاهرا بنده اطلاعاتی بیشتر دارم در مورد افراد و گروه های سیاسی و اجتماعی در این منطقه. البته قصد فخر فروشی ندارم خدای ناکرده.

همونطور که گفته شد طیف خاکستری کردها به اصلاح طلبهای ایران نزدیکی بیشتری دارند و طبعا افراد بزرگ این جناح میتونن ضمن نقش افرینی در کل کشور به جذب حداکثری هم کمک کنن.
اسم بردن از اشخاص هم کمی حساسیت زاست و نیازیم نیست .

پس اگه دقت کنید در عرایض بنده میبینید خیر و صلاح کشور در تقویت یکپارچگیه و خیلی از اقدامات که یک نتیجه مشخص رو میتونه از راه مشکل زا ببار بیاره میشه با اقداماتی که همون نتیجه رو بدون مشکل به بار میاره, جایگزین کرد.
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

از اخر به اول جواب میدم.

اولا که من دلیلی نداره که به خودم بخوام بگیرم چیزی رو !!!!!! صحبت سر اینه که, چرا عاقل کند کاری که باز ارد پشیمانی؟!
مسلما اونی که قصد سو استفاده داره وقتی از لسان مبارک دوستان جملات دوپهلو با چاشنی توهین خارج میشه, سریع به نفع امیال خودش استفاده میکنه.

چرا وقتی در جهت تقویت وحدت میشه حرکت کرد اونم با نهایت اقتدار باید رفتار و کرداری رو در پیش گرفت که نتیجهش گره خوردن کار و سرانجام برخوردهای سخت باشه در نهایت دفع حداکثری رو بدنبال داره.

در مورد بعدی, دلیلی نداره وقتی میشه بگید تروریست های پژاک یا تروریست های فلان, از لفظ کرد تروریست استفاده بشه وقتی این رعایت که هم هدف رو میرسونه و هم مصلحت, چرا رعایت نمیکنید؟!

در موارد اول هم جسارتا ظاهرا بنده اطلاعاتی بیشتر دارم در مورد افراد و گروه های سیاسی و اجتماعی در این منطقه. البته قصد فخر فروشی ندارم خدای ناکرده.

همونطور که گفته شد طیف خاکستری کردها به اصلاح طلبهای ایران نزدیکی بیشتری دارند و طبعا افراد بزرگ این جناح میتونن ضمن نقش افرینی در کل کشور به جذب حداکثری هم کمک کنن.
اسم بردن از اشخاص هم کمی حساسیت زاست و نیازیم نیست .

پس اگه دقت کنید در عرایض بنده میبینید خیر و صلاح کشور در تقویت یکپارچگیه و خیلی از اقدامات که یک نتیجه مشخص رو میتونه از راه مشکل زا ببار بیاره میشه با اقداماتی که همون نتیجه رو بدون مشکل به بار میاره, جایگزین کرد.

اصولا کسی که بخواد سوءاستفاده کنه به هر شیوه ای این کار را میکنه !

باز هم میگم نظام از نیروی بومی مطمئنا استفاده کرده میکند و خواهد کرد اصلا این نیروهای بومی جزء جدایی ناپذیر نظام هستند اما عده ای این را نمیخوان قبول کنند .تو نیروههای نظامیمون همیشه از نیروههای بومی استفاده شده و خواهد شد.

در مورد "لفظ کرد تروریست" قبلا گفتم بازم میگم ما نباید خودمون را گول بزنیم یا با کلمات بازی کنیم مثالش را هم در کانت قبلیم دادم عین این میمونه که بگم اصلا ایرانی تروریست نداریم خوب این یه دروغه!

در ضمن کجای این خبرها دیدید که بگن" کرد تروریست" یا تعمیم بدن به کل کردها؟من واقعا نمیدونم علت رفتار شما که تروریستها را مساوی با کردها میدانید یا بهتون بر میخوره و میگید نباید با تروریست برخورد بشه.

سپاه و نظام هر جا که صلاح بدانند محکم و مقتدرانه پاسخ کوبنده ای به تروریست ها میدهد قبلا نظام با رافت هم برخورد کرده نمونش موقعه که تروریستها را در محاصره کامل نیروههای ایرانی بودن،ما نباید گذشته را هم فراموش بکنیم.چیزی که عوض نمیشه ذات کثیف تروریستهاست که در زمان فعلی فکر کردن خبری شده یا میشه این یه اشتباه بزرگیه  تروریست ها مرتکب شدن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

اصولا کسی که بخواد سوءاستفاده کنه به هر شیوه ای این کار را میکنه !
باز هم میگم نظام از نیروی بومی مطمئنا استفاده کرده میکند و خواهد کرد اصلا این نیروهای بومی جزء جدایی ناپذیر نظام هستند اما عده ای این را نمیخوان قبول کنند .تو نیروههای نظامیمون همیشه از نیروههای بومی استفاده شده و خواهد شد.
در مورد "لفظ کرد تروریست" قبلا گفتم بازم میگم ما نباید خودمون را گول بزنیم یا با کلمات بازی کنیم مثالش را هم در کانت قبلیم دادم عین این میمونه که بگم اصلا ایرانی تروریست نداریم خوب این یه دروغه!
در ضمن کجای این خبرها دیدید که بگن" کرد تروریست" یا تعمیم بدن به کل کردها؟من واقعا نمیدونم علت رفتار شما که تروریستها را مساوی با کردها میدانید یا بهتون بر میخوره و میگید نباید با تروریست برخورد بشه.
سپاه و نظام هر جا که صلاح بدانند محکم و مقتدرانه پاسخ کوبنده ای به تروریست ها میدهد قبلا نظام با رافت هم برخورد کرده نمونش موقعه که تروریستها را در محاصره کامل نیروههای ایرانی بودن،ما نباید گذشته را هم فراموش بکنیم.چیزی که عوض نمیشه ذات کثیف تروریستهاست که در زمان فعلی فکر کردن خبری شده یا میشه این یه اشتباه بزرگیه  تروریست ها مرتکب شدن.

اینکه عده ای هم عقیده شما اصرار دارند و توجیه میکنند بگند کرد تروریست خودش موید خیلی از مطالبه!! حالا جالبه کسی بجای ریگی نمیگه بلوچ تروریست؟!! یا به همون منافقین میگن گروهک منافقین و اعضاشم همینطور خطاب میشه! کسی اصرار نداره حتما بجای منافقین بگه ایرانی های تروریست!
اصلا شما فرض کنید عبارت ایرانی های تروریست رو دیگران بکار ببرند, چقدر زنندست شنیدنش...

حکایت گفتن عمر یا جناب عمره.... جفتش بی احترامی نیست اما همین مصلحت باعث شد رهبر تاکید کنه در سخنرانی ها گفته بشه جناب عمر! منم که شیعم تو شهر خودم نمیگم عمر هرچند با توجیه جنابعالی دلیلی نداره بخوام مصلحت اندیشی کنم ولی با توجیه رهبر ایران این مصلحت اندیشی لازمه.
کلا روشهای غلط یک درده و اصرار روی روشهای غلط یک درد دیگه.

نیروهای بومی مد نظر شما با منظور من متفاوته! من از بکار گیری پتانسیل های با نفوذ و سرشناس در مسایل سیاسی و اجتماعی صحبت میکنم.

پتانسیل عظیمی که میتونه ضمن تامین امنیت و بازدارندگی دربرابر تهدیدات از طریق جذب گروهای فکری معتدل زمینه تمرکز نظامی امنیتی بر روی اهداف خارجی رو فراهم کنه.

قطعا این نیروها الان در حاشیه هستند. تعریف شما از نیروی بومی ممکنه به فرماندار یا فرمانده و استاندار یا اینطور افراد باشه ولی من صرفا کاری با بومی بودن ندارم بلکه از نیروهای انقلابی و دارای نفوذ صحبت میکنم.
واضح هم منظورم رو گفتم که چه افرادی میتونن گره گشا باشند.

نظام بدنه ای بزرگ هست. هر جا لازم باشه از نیروهاش که یکیش سپاه هست استفاده میکنه. تروریستها هم قطعا و براحتی با همکاری مردم و اقدام سربازان گمنام بدون اسیب رسیدن که ناشی از تخصصص اطلاعاتی بودن نیروهای مربوطه هست, نابود خواهند شد.

روشهای برخورد میتونه متفاوت باشه ولی باید روشی انتخاب بشه که در عیناینکه فرصتی برای سواستفاده باقی نمیزاره بیشترین منفعت رو هم حاصل کشور کنه.

عده ای تصمیماتی داشته اند و اقداماتی که نتایجی هم داشته. الان لزوما همون تصمیمات نباید تکرار بشه عینا بلکه باید با در نظر گرفتن میزان اشتباهات و تجربه های اطراف تصمیماتی موثرتر گرفت.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

امیدوارم پهپادهای سپاه در شمال غرب هم مستقر بشوند ... سیستم اتوپایلوت این پهپادها این اجازه رو میده که بدون کمک خلبان زمینی بصورت اتوماتیک تو منطقه پرواز کنند و اگر به مورد مشکوکی برخورد کردند به اپراتور اطلاع بدن ...

این میتونه به شکار تروریست ها در مناطق کوهستانی کمک کنه ...

تا اونجا که اطلاع دارم فقط شاهد-129 و 123 چنین سیستمی رو دارند که بسیار مشابه پهپادهای ساخت صهیونیست هاست ... دلیلش هم به دام افتادن تعداد زیادی از این پهپادها و مهندسی معکوس هست !!!

تعداد شاهد-129 ها هنوز به قدری نیست که بشه مثل هوملند سکیوریتی آمریکا تمام مرز رو پوشش داد ... ولی احتمالا تا 5 سال دیگه و ادامه تولید انبوه و ورود نسل جدید شاهد که بزرگتر و پیشرفته تر هست ما امنیت بیشتری در مرز خواهیم داشت ...

تنها راه ایجاد امنیت در مرز استفاده از تکنولوژی پیشرفته هست ... چون پهپاد نسبت به انسان خطای کمتری دارد و مثل مرزبان ها داخل چادر خوابش نمی برد !  :chicken:

ورود تعداد کمی خودرو یوز رو میشه به فال نیک گرفت ... با اینکه میدانیم این خودرو بر اساس پلتفرم تویوتا لندکروز چند دهه پیش هست ولی باز هم از وانت های فاقد حفاظت خیلی بهتر هست ...

به امید روزی که مسئولین ما به اهمیت حفظ جان سرباز ها توجه بیشتری بکنند !  :straight:

اگر ما ادعا داریم که امنیت کشور ما بی نظیر هست نباید اجازه بدیم در هیچ جا بخصوص مناطق مرزی کوچکترین نا امنی وجود داشته باشد ...

مرز مثل دم در خانه هست ... هیچ صاحب خانه ای اجازه نمیدهد که جلوی درب منزلش پشگل (  big_grin ) ریخته شود !

چرا باید مناطق مرزی ما از نظر رفاه و توسعه در پایین ترین حد باشند ؟

اگر برادران کرد زندگی راحتی داشته باشند به کسی اجازه میدهند کسی این راحتی رو برهم بزند !؟

مطمئنا اربیل عراق جای بهتری برای زندگی هست ... تا سنندج !  :straight:

بعضی از دوستان طوری صحبت نکنند که انگار کردهای ایران در بهشت هستند و از روی حماقت به گروهک ها ملحق میشوند !

بیکاری تو کردستان در حد فاجعه هست ... معلومه طرف مجبور میشه قاچاق بیاره !

اون وقت ما میزنیم تو مرز طرف رو افقی میکنیم بعدش هم از خودمون سوال میکنیم که چرا پسرش رفته عضو گروه فلان شده !  :frustrated:

این ها همه به هم مربوطه ...

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

اینکه عده ای هم عقیده شما اصرار دارند و توجیه میکنند بگند کرد تروریست خودش موید خیلی از مطالبه!! حالا جالبه کسی بجای ریگی نمیگه بلوچ تروریست؟!! یا به همون منافقین میگن گروهک منافقین و اعضاشم همینطور خطاب میشه! کسی اصرار نداره حتما بجای منافقین بگه ایرانی های تروریست!
اصلا شما فرض کنید عبارت ایرانی های تروریست رو دیگران بکار ببرند, چقدر زنندست شنیدنش...

حکایت گفتن عمر یا جناب عمره.... جفتش بی احترامی نیست اما همین مصلحت باعث شد رهبر تاکید کنه در سخنرانی ها گفته بشه جناب عمر! منم که شیعم تو شهر خودم نمیگم عمر هرچند با توجیه جنابعالی دلیلی نداره بخوام مصلحت اندیشی کنم ولی با توجیه رهبر ایران این مصلحت اندیشی لازمه.
کلا روشهای غلط یک درده و اصرار روی روشهای غلط یک درد دیگه.

نیروهای بومی مد نظر شما با منظور من متفاوته! من از بکار گیری پتانسیل های با نفوذ و سرشناس در مسایل سیاسی و اجتماعی صحبت میکنم.

پتانسیل عظیمی که میتونه ضمن تامین امنیت و بازدارندگی دربرابر تهدیدات از طریق جذب گروهای فکری معتدل زمینه تمرکز نظامی امنیتی بر روی اهداف خارجی رو فراهم کنه.

قطعا این نیروها الان در حاشیه هستند. تعریف شما از نیروی بومی ممکنه به فرماندار یا فرمانده و استاندار یا اینطور افراد باشه ولی من صرفا کاری با بومی بودن ندارم بلکه از نیروهای انقلابی و دارای نفوذ صحبت میکنم.
واضح هم منظورم رو گفتم که چه افرادی میتونن گره گشا باشند.

نظام بدنه ای بزرگ هست. هر جا لازم باشه از نیروهاش که یکیش سپاه هست استفاده میکنه. تروریستها هم قطعا و براحتی با همکاری مردم و اقدام سربازان گمنام بدون اسیب رسیدن که ناشی از تخصصص اطلاعاتی بودن نیروهای مربوطه هست, نابود خواهند شد.

روشهای برخورد میتونه متفاوت باشه ولی باید روشی انتخاب بشه که در عیناینکه فرصتی برای سواستفاده باقی نمیزاره بیشترین منفعت رو هم حاصل کشور کنه.

عده ای تصمیماتی داشته اند و اقداماتی که نتایجی هم داشته. الان لزوما همون تصمیمات نباید تکرار بشه عینا بلکه باید با در نظر گرفتن میزان اشتباهات و تجربه های اطراف تصمیماتی موثرتر گرفت.

کلا شما بحث را به همه تعمیم میدید و این اشتباه شماست .اینجوری برداشت میکنید مقصر بنده نیستم بلکه شما باید دیدتون را تغییر بدید .

در مورد افراد بومی شاید به نظر شما اون افراد مد نظرتون دارای پتانسیل و غیره باشند ولی نکته مهم اینجاست حکومت خیلی بهتر از من و تو میدونه باید از چه کسانی که دارای صلاحیت هستند استفاده کنه .

حکومت به خوبی میدونه چه وقت از سپاه استفاده کنه یا از نیروهای اطلاعاتی !اینو من تو نمیدونیم .یه جوری هم حرف میزنید انگار سپاه تشکیل شده از یه مشت آدم ناشی و بی تخصص!تمام حرف شما همین که سپاه از منطقه خارج بشه این حرف شما خیلی معنا داره و هدفی پشت این حرفه که شما به خوبی از آن اطلاع دارید.

هی حرف سواستفاده میزنید یعنی مردم را چی فرض کردید کلا نظام راچی فرض کردید؟برخورد نکنیم چون باعث سوتفاهم میشه.شما بجای تشکر از برخورد سپاه با تروریستها شروع به انتقاد بیجا می کنید.شما باید دیدتون و بصیرتتون را افزایش بدید.

• Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
از مدیریت انجمن میخوام که سعه صدرشون رو ببشتر کنن و با تساهل و تسماح با پست ها بر خورد کنن تا پست های کمتری حذف بشه.
اینجوری رشته کلام از دست خوانندگان تاپیک خارج نمیشه و راحت تر میتونن قضاوت کنن که کی و جا حق با کدوم طرف شرکت کننده در بحثه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

امیدوارم پهپادهای سپاه در شمال غرب هم مستقر بشوند ... سیستم اتوپایلوت این پهپادها این اجازه رو میده که بدون کمک خلبان زمینی بصورت اتوماتیک تو منطقه پرواز کنند و اگر به مورد مشکوکی برخورد کردند به اپراتور اطلاع بدن ...

این میتونه به شکار تروریست ها در مناطق کوهستانی کمک کنه ...

تا اونجا که اطلاع دارم فقط شاهد-129 و 123 چنین سیستمی رو دارند که بسیار مشابه پهپادهای ساخت صهیونیست هاست ... دلیلش هم به دام افتادن تعداد زیادی از این پهپادها و مهندسی معکوس هست !!!

تعداد شاهد-129 ها هنوز به قدری نیست که بشه مثل هوملند سکیوریتی آمریکا تمام مرز رو پوشش داد ... ولی احتمالا تا 5 سال دیگه و ادامه تولید انبوه و ورود نسل جدید شاهد که بزرگتر و پیشرفته تر هست ما امنیت بیشتری در مرز خواهیم داشت ...

تنها راه ایجاد امنیت در مرز استفاده از تکنولوژی پیشرفته هست ... چون پهپاد نسبت به انسان خطای کمتری دارد و مثل مرزبان ها داخل چادر خوابش نمی برد !  :chicken:

ورود تعداد کمی خودرو یوز رو میشه به فال نیک گرفت ... با اینکه میدانیم این خودرو بر اساس پلتفرم تویوتا لندکروز چند دهه پیش هست ولی باز هم از وانت های فاقد حفاظت خیلی بهتر هست ...

به امید روزی که مسئولین ما به اهمیت حفظ جان سرباز ها توجه بیشتری بکنند !  :straight:

اگر ما ادعا داریم که امنیت کشور ما بی نظیر هست نباید اجازه بدیم در هیچ جا بخصوص مناطق مرزی کوچکترین نا امنی وجود داشته باشد ...

مرز مثل دم در خانه هست ... هیچ صاحب خانه ای اجازه نمیدهد که جلوی درب منزلش پشگل (  big_grin ) ریخته شود !

چرا باید مناطق مرزی ما از نظر رفاه و توسعه در پایین ترین حد باشند ؟

اگر برادران کرد زندگی راحتی داشته باشند به کسی اجازه میدهند کسی این راحتی رو برهم بزند !؟

مطمئنا اربیل عراق جای بهتری برای زندگی هست ... تا سنندج !  :straight:

بعضی از دوستان طوری صحبت نکنند که انگار کردهای ایران در بهشت هستند و از روی حماقت به گروهک ها ملحق میشوند !

بیکاری تو کردستان در حد فاجعه هست ... معلومه طرف مجبور میشه قاچاق بیاره !

اون وقت ما میزنیم تو مرز طرف رو افقی میکنیم بعدش هم از خودمون سوال میکنیم که چرا پسرش رفته عضو گروه فلان شده !  :frustrated:

این ها همه به هم مربوطه ...

یعنی اگه کسی زندگی به قول شما راحتی نداشته باشه باید به دزدها یا هر چی که دوست دارید اجازه بده بیاد امنیتش را سلب کنه؟

دقیقا برعکس  بعضی از افراد جوری از وضعیت کردها میگن انگار کردها تو جهنم دارند زندگی میکنند.

مشکل شماها اینه که تمام معضلات و مشکلات را فقط برای کردها میبیند بیکاری تو سایر مناطق ایران هم غوغا میکنه البته چند سال دیگه متوجه عمق فاجعه میشید اگر مسئولین همینطوری با معضل بیکاری برخورد کنند.معضل قاچاق مختص به کردستان نیست که فقط بگیم کردها قاچاق میارن تو بندر تو خوزستان و سایر نقاط ایران هم قاچاق میشه.

• Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط MR9، 7 تیر 1395 - دلیلی ارایه نشده است

کلا شما بحث را به همه تعمیم میدید و این اشتباه شماست .اینجوری برداشت میکنید مقصر بنده نیستم بلکه شما باید دیدتون را تغییر بدید .
در مورد افراد بومی شاید به نظر شما اون افراد مد نظرتون دارای پتانسیل و غیره باشند ولی نکته مهم اینجاست حکومت خیلی بهتر از من و تو میدونه باید از چه کسانی که دارای صلاحیت هستند استفاده کنه .
حکومت به خوبی میدونه چه وقت از سپاه استفاده کنه یا از نیروهای اطلاعاتی !اینو من تو نمیدونیم .یه جوری هم حرف میزنید انگار سپاه تشکیل شده از یه مشت آدم ناشی و بی تخصص!تمام حرف شما همین که سپاه از منطقه خارج بشه این حرف شما خیلی معنا داره و هدفی پشت این حرفه که شما به خوبی از آن اطلاع دارید.
هی حرف سواستفاده میزنید یعنی مردم را چی فرض کردید کلا نظام راچی فرض کردید؟برخورد نکنیم چون باعث سوتفاهم میشه.شما بجای تشکر از برخورد سپاه با تروریستها شروع به انتقاد بیجا می کنید.شما باید دیدتون و بصیرتتون را افزایش بدید.

نیت خوانی نفرمایید, و دیگران رو به ناحق به نیت بد برا کشور و نظام متهم نکنید

از اخر به اول جواب میدم

در مورد سپاه کسی خواستار خروج یا همچین مسایلی نیست. چرا به فکر شما همچین چیزی رسید خودش جای تعجب داره. سپاه در همه استانها نیرو داره و در اون مناطق هم همچنین و این اصلا مسیله حساسی نیست.

صحبت سر اینه که ایا به روشهای بکارگرفته شده و تجربه شده سپاه در موارد مشابه انتقادی وارد هست یا خیر؟! میزان تاثیر این روشها و نوع اقطام نظامی تکراری رو با تجربیات قبل و شرایط دیده شده موثر نمیدونم و بابتش کامنت گذاشتم.

دوم,
حکومتهای مردمی طبیعیه که همواره منتقد دارن در دل خودشون که این به ذات مردمسالاری بر میگرده و بازهم طبیعیه که در چنین شرایطی هیچ مطلقا درستی برای همیشه وجود نداره و گروهای مختلف تصمیمات همدیگه رو زیر سوال برده و لزما یک گروه همیشه تصمیم کامل و بی نقص نمیگیره. و نظراتی هم که د جهت اصلاح امور و به نفع کشور باشه گفتنش کاملا کاری درسته هرچند شنیدنش تلخ باشه.

در اخر همینطور که نوع تصمیمات در فرایندهای اخیر دیده شد که خالی از اشکال نیست در اینطور مسایل هم میتونه جای بهتر شدن داشته باشه.

هر از گاهی وزارت محترم اطلاعات باید بیانیه های مثل همین چند روز اخیر منتشر کنه که یاداور بشه که اطلاعات بیکار ننشسته و مملکت رو به حال خودش ول نکرده.

مبارزه با تروریست لحظه ای وقفه نداشته و نخواهد داشت... ویرایش شده در توسط Muting

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/598875/%D9%BE%D8%AE%D8%B4-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D9%88%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%AF%D8%A7%D8%B9%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D9%85%D8%A8%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DB%B5%DB%B0-%D9%86%D9%82%D8%B7%D9%87-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86

به گزارش مشرق، اعترافات عوامل بازداشت شده داعش که قصد انجام چندین عملیات بزرگ تروریستی در تهران را داشتند، امروز از شبکه دوم و خبر سیما پخش خواهد شد.

در این مستند، عوامل داعش بدون پوشش چهره به تشریح شکل‌گیری، تهیه امکانات و نحوه اجرای عملیات تروریستی در شهر تهران را تشریح خواهند کرد. به گفته‌ یکی از تروریست‌های داعش در این مستند، مواد منفجره‌ای برای انجام 50 عملیات تروریستی بزرگ در تهران تهیه کرده بودند.

این مستند، با نام "عمق ناکامی" امروز ساعت 20:15 از شبکه خبر پخش و ساعت 20:45 نیز از شبکه دوم سیما بازپخش خواهد شد.

یکی از عوامل داعش در این مستند از دریافت 600 هزار یورو پول و برگزاری برخی جلسات‌شان در مقابل پارک دانشجو سخن می‌گوید. وی همچنین می‌گوید که داعش به ما دستور داد که خودروهایی با پلاک تهران و حومه برای انجام عملیات در پایتخت ایران، تهیه کنیم.

همچنین در این مستند، فیلم‌هایی که به‌طور مخفیانه توسط وزارت اطلاعات از ترددها، جابجایی خودروها و مواد منفجره این عوامل در تهران به‌خصوص در حومه پارک دانشجو گرفته شده است، برای نخستین بار پخش خواهد شد.

گفتنی است، سلسله عملیات دستگیری تروریست‌ها از مورخ 25 خرداد 1395 آغاز و آخرین ضربه‌های اطلاعاتی در تاریخ 31 خرداد 1395 بر این گروه وارد شده و تعداد 10 تروریست تکفیری وهابی در تهران و سه استان مرزی و مرکزی کشور دستگیر شده‌اند و هم‌اکنون بازجویی از تروریست‌ها و روند پیگیری‌های اطلاعاتی و عملیاتی در داخل و خارج از کشور به‌طور هم‌زمان و همه‌جانبه ادامه دارد.

عملیاتی که تروریست‌ها برنامه ریزی کرده بودند، در قالب بمب‌گذاری و انفجار از راه دور، عملیات انتحاری، انفجار خودروی حامل مقادیر انبوه مواد انفجاری و با هدف انفجار در مراکز تجمع و پرتردد مردم بود که با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان(عج) ناکام ماند. آنها 50 هدف انفجاری را شناسایی کرده بودند و مواد منفجره برخی از اهداف را آماده کرده و برخی دیگر را در حال تهیه، تدارک و دریافت بودند.

تاکنون معادل یکصد کیلوگرم مواد آماده انفجار و ترکیبات پیش‌ساز آن کشف و ضبط شده و با سلسله اقدامات پیچیده و پنهان اطلاعاتی از تحویل دو تن از این مواد به تروریست‌ها پیشگیری شده است.

وزارت اطلاعات از مردم درخواست کرده که هرگونه مورد مشکوک را به ستاد خبری وزارت اطلاعات به‌ شماره تلفن 113 در سراسر کشور منعکس کنند.

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آیا پخش این مستند ها باعث نمیشه تروریست ها و حامیان وهاب داعشی آن راه های جدیدی برای ضربه به ایران عزیز پیدا کنند؟

خدا لعنت کنه همه وهابی های خون آشام را.

لینک دانلود این مستند کسی از دوستان داره؟اگه ممکنه لینک آپارات هم بذارید.ممنون.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دستت درد نکند 

خدا توفیق بیشتری به بچه های وزارت اطلاعات بده تا این ........را ریشه کن کنه.

--------------------------------------------

دوست عزیز ، اینجا یک انجمن عمومی است که روزانه صدها بازدید کننده دارد . رعایت اخلاق عمومی ضروری است / MR9

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.