karkas

تهدیدات تروریستی بر علیه جمهوری اسلامی ایران / خبر ، گزارش ، تحلیل و ......

Recommended Posts

"بخدا این شهدای ناجا از مقرب ترین هان از مظلوم ترین هان"

البته این کارو اصلا تایید نمیکنم ولی گویا با این دست نیرو ها اصلا برخورد گذری هم نداشتین؟؟؟ رفتاری بسیاریشون اصلا جای تطهیر نداره. 

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کلیپی درباره کنترل آشوب:

https://www.dideo.ir/v/yt/yT9bit2-1pg

همونطور که تو کلیپ گوینده توضیح می ده، در تجمعات چون تفکر گروهی حاکمه و اعضا به جای در اولویت قرار دادن من فردی، من گروهی رو در الویت قرار می دن امکان به خشونت کشیده شدن تجمعات بسیار زیاده (چیزی که مثلا در کلیپ در شارلوتزویل آمریکا یا مثلا در مملکت خودمون اتفاق افتاده). پلیس کنترل آشوب در برابر جمعیت بیشتر به صورت مصنوعی به خودش برتری می ده، با عوامل روانی و تجهیزات مثل لباسهای ضد شورش، گلوله پلاستیکی، گاز اشک آور، اسپری فلفل و .... به نظر تو ایران بدون تجهیزات مناسب نیروها رو می فرستن جلو، حتی به نظر می رسه از سرباز وظیفه هم که هیچ آموزشی در این باره ندیده و بدون افسر فرماندهی استفاده می شه، یعنی کنترل آشوب تو ایران به نظر میرسه اصلا اصولی انجام نمی شه. پس عجیب نیست که شاهد این حوادث باشیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

رحمانی فضلی: حوادث خیابان پاسداران به هیچ وجه منتسب به جریان دراویش نیست.

----

همونطور که مشخصه نظرات و تحلیل ها بر محور نادرستی قرار گرفتن! ظاهرا گلستان هفتم پاسداران مورد هجوم بیگانگان فضایی قرار گرفته بود!

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سخنان جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مجلس درباره قتل دکتر کاووس سید امامی در زندان:

دستگاه‌های قضایی و امنیتی در پرونده کاووس سید امامی (فعال محیط‌ زیست که در بازداشت کشته شد) قصور داشتند. 
در آمریکایی که معتقدیم سیستم ظالمی دارد، یک نفر در فلوریدا نزدیک ۲۰ نفر را می‌کشد اما از همان دقیقه اول بازداشت، یک وکیل همراه و شانه به شانه متهم در دادگاه حاضر است، آن هم در کشوری که مثل فرهنگ ما، نه تنها هزارها بلکه به اندازه تعداد انگشتان دست هم حدیث و آیه برای تاکید به رعایت حقوق دیگران ندارند. اما اینجا بیش از ۲ هفته آقای سید امامی دستگیر شده بود و کسی از وضعیت آن خبر نداشت. در نهایت هم جسد او را تحویل می‌دهند.
وی با انتقاد نسبت به صداوسیما گفت: چرا صداوسیما به‌جای نمایش تصاویر خصوصی سیدامامی، اسناد جاسوسی‌اش را منتشر نکرد؟صدا و سیما با چه اجاره ای بدون حکم محکومیت قضایی برای او گزارش تهیه کرد و اورا محکوم به همه ی اتهام های قضایی ثابت نشده اش کرد؟

ویرایش شده در توسط lordashrafi

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
11 hours قبل , AMIR-T گفت:

البته این کارو اصلا تایید نمیکنم ولی گویا با این دست نیرو ها اصلا برخورد گذری هم نداشتین؟؟؟ رفتاری بسیاریشون اصلا جای تطهیر نداره. 

رفتار فردی اشتباه در هر جامعه و هر قشر و صنفی هست. اتفاقا پلیس هایی که برخورد کردم خوب بودن الحمدلله. سربازی هم درخدمت اونها بودم انسان های شریف مثل بقیه مردم ایران که اتفاقا چه در تابستان چه عید چه تعطیلی ها که ما میریم تفریح، تازه زحماتشون چندبرابر میشه. از نظر حقوق هم که خودتون اگاهید که بسیار معمولی میگیرن دربرابر زحماتشون. 

یک توصیه» مامور پلیس به دلیل شرایط یا هر چی ناراحته، شده تا حالا ما تشکر کنیم یا یک شاخه گل یا خسته نباشید بگیم. طرف به سرعت غیر مجاز میره فیلمشو دوربین میگیره نشونشم میده اما شروع میکنه به شستن ابتدا مامور تا انتهای نظام . باید به قانون و البته مامور قانون احترام گذاشت. در همین ماجرای دراویش، اگه دراویش خواسته دارن دیگه دوره کردن کلانتریو سنگ پراکنی و تهدید و مهلت زمانی دیگه چیه(فیلمی که طرف نیم ساعت مهلت میده به مامور رو دیدید حتما) 

اگه میخوایم پیشرفت کنیم باید به قانون و مامورش احترام بذاریم. حقوق نجومی و اختلاس و اقازاده ها به مامور مربوط نیست. مامور بیپاره اختیار تجهیزاتش رو هم نداره. لخت میفرستنش خیابون. خواسته و ناراضایتی هامون و مشکلات تورم و گرانی رو سر مامور به طور خاص وسر سایر مردم و هموطنا به طور عام خالی نکنیم.

بخدا این شهدای ناجا از مقرب ترین هان از مظلوم ترین هان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
10 hours قبل , SardarJangal گفت:

کلیپی درباره کنترل آشوب:

https://www.dideo.ir/v/yt/yT9bit2-1pg

همونطور که تو کلیپ گوینده توضیح می ده، در تجمعات چون تفکر گروهی حاکمه و اعضا به جای در اولویت قرار دادن من فردی، من گروهی رو در الویت قرار می دن امکان به خشونت کشیده شدن تجمعات بسیار زیاده (چیزی که مثلا در کلیپ در شارلوتزویل آمریکا یا مثلا در مملکت خودمون اتفاق افتاده). پلیس کنترل آشوب در برابر جمعیت بیشتر به صورت مصنوعی به خودش برتری می ده، با عوامل روانی و تجهیزات مثل لباسهای ضد شورش، گلوله پلاستیکی، گاز اشک آور، اسپری فلفل و .... به نظر تو ایران بدون تجهیزات مناسب نیروها رو می فرستن جلو، حتی به نظر می رسه از سرباز وظیفه هم که هیچ آموزشی در این باره ندیده و بدون افسر فرماندهی استفاده می شه، یعنی کنترل آشوب تو ایران به نظر میرسه اصلا اصولی انجام نمی شه. پس عجیب نیست که شاهد این حوادث باشیم.

سرباز وظیفه و همچنین کادری که تازه سه چهار ماهه وارد خدمت رسمی شده. در ضمن بدون تجهیزات. و البته اینکه اینها حتی یگان ویژه و یگان ضد شورش نبودن. پس همینا نشون دهنده اینه که نظام، برخورد و درگیری مد نظرش نبوده و اجتناب میکرده. متاسفانه اطلاعات کم کاری میکنه که سر رشته ها و نخ های اصلی رو باهاشون برخورد نمیکنه. اتفاقا بدنبال ارامش هستیم اما باید دید این اتفاقات هر روزه که مارو از مسائل اصلی کشور که همون مدیریت ها و اقتصاد هست، توسط چه اشخاصی داره ایجاد و منحرف میشه.

هر روز یه بامبول و حادثه عجیب داریم 

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نمیدونم عکس شهدارو دیدید یا نه . اما بوضوح میتونید جای ساچمه های تفنگ شکاری رو روی صورت شهید ببینید!! باید دید کسانی که چنین دستوری دادندکه پلیس اینگونه بره تو خیابون(اقای روحانی و وزیر کشور) شب چطور میخوابند. پریشب چند جوون زنده بودن الان مادرشون سر خاکشونه به دلیل اشتباهات تصمیم گیری و مدیریت!!!

اگر برخورد اصولی و حرفه ای متداول این موقعیت ها انجام میشد، هم سریعتر هم کم تلفات تر و کم خسارت تر موضوع حل میشد. اصلا طول نمیکشید کار به درگیری و ضد و خورد دو طرف و اشوب چند ساعته نمیکشید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پیکر مطهّر شهید مظلوم محمد حسین حدادیان

shahid_haddadian.jpg

بنده عذرخواهی میکنم اگر این تصویر دلخراش را قرار دادم مجبورم چون

این سند مظلومیت مدافعان خاکی است که سالها از دشمن بعثی تا در برابر حرامیان تندروی امروز جانشان را سپر بلای مردم کردند و در نهایت از هموطن هم اینطور مزد می گیرند

و سند خیانت مسئولینی که به خاطر مصلحت جناح و امیال لعنتی سیاسی شان و خوشامد مُشتی سلبریتی و خارجی، مماشات و ملاعبه با جماعتی وحشی را به جان عزیز مدافعان مملکت و امنیت ملت ترجیح دادند

ویرایش شده در توسط Mosip

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
21 hours قبل , AMIR-T گفت:

من خودم قبلا سرباز نیروی انتظامی بودم تمام کادری هایی که باهشون بودم ......................... جالبه سربازهایی که می اومدند خدمت هم رشوه خوار می شدند در مورد حس دلسوزی نیروی انتظامی همین بس که سارقانی که چند ماه پیش بنیتا دختر خردسال را با ماشین پدرش دزدیده بودند و در  بیابون رهاش کردند تا زنده زنده توی گرما پخته بشه ازشون سوال کردند چرا به کسی زنگ نزدین تا بچه رو نجات بدن گفتند ما به 110 گفتیم که بچه توی بیابونه اما اونها کاری نکردندیا پدر و مادر بنیتا گفتند ما بعد از دزیده شدن بنیتا همون ساعت به کلانتری محل مراجعه کردیم و خواستار پیگیری و تشکیل پرونده دزیده شدن بچمون شدیم ولی اونها گفتند روز تعطیله فردا بیایید این فقط نمونه کوچکی از وحشیگیری این نیرو هستش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
1 hour قبل , ahmad212 گفت:

من خودم قبلا سرباز نیروی انتظامی بودم تمام کادری هایی که باهشون بودم ......................... جالبه سربازهایی که می اومدند خدمت هم رشوه خوار می شدند در مورد حس دلسوزی نیروی انتظامی همین بس که سارقانی که چند ماه پیش بنیتا دختر خردسال را با ماشین پدرش دزدیده بودند و در  بیابون رهاش کردند تا زنده زنده توی گرما پخته بشه ازشون سوال کردند چرا به کسی زنگ نزدین تا بچه رو نجات بدن گفتند ما به 110 گفتیم که بچه توی بیابونه اما اونها کاری نکردندیا پدر و مادر بنیتا گفتند ما بعد از دزیده شدن بنیتا همون ساعت به کلانتری محل مراجعه کردیم و خواستار پیگیری و تشکیل پرونده دزیده شدن بچمون شدیم ولی اونها گفتند روز تعطیله فردا بیایید این فقط نمونه کوچکی از وحشیگیری این نیرو هستش

الان اینها رو گفتید که بخندیم ؟!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فرمانده پلیس تهران:در برخورد با اوباش خیابان پاسداران می توانستیم با آرپی جی حمله کنیم اما نخواستیم

این هم یک نمونه از رفتار نیروی انتظامی

26 minutes قبل , oldmagina گفت:

احتملا به اونجایی می خندی که پدر و مادر بچه اصرار می کنند تا بچه دزدیده شده رو پیگیری کنند ولی کلانتری بهشون میگه امروز تعطیله فردا بیایید!!!!!!!!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
32 minutes قبل , oldmagina گفت:

دو تا نکته

- در میلیتاری موجودات مختلفی هست، جانورانی مثل خوک و کفتار و گراز هم پیدا می شود 

- میلیتاری همواره فضای جنگ روانی بوده، انتشار اخبار کثیف و دروغ یکی از شیوه های معمول است که نمی دانم چرا استاد این حوزه الان غایب است! 

پرونده بنیتا همان پنجشنبه در جریان بود و اگر اشتباه نکنم مرخصی معاونت آگاهی هم به خاطر این پرونده لغو شده بود. 

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
1 ساعت پیش, warjo گفت:

میلیتاری همواره فضای جنگ روانی بوده، انتشار اخبار کثیف و دروغ یکی از شیوه های معمول است

سلام علیکم و رحمت ا...

اجرای ضد تاکتیک در عملیات روانی ،در مجموع دو نوع واکنش مجزا را در پی دارد

ضد تاکتیک تدافعی و ضد تاکتیک تهاجمی

استفاده از این دو روش ، تاریخچه کاربردآن در فضای واقعی بطورعام و کاربرد آن بطور خاص در میلیتاری ، مثنوی هفتاد من کاغذ می برد و حقیقتا میشود با ان یک کتاب نوشت

با این حال ، اگر به شیوه معمول ، قصد داشته باشیم با آنچه که در عملیات روانی "تحریک " نامیده میشود ( نقطه مقابل آن حوزه مفهوم "آستانه تحریک" هست )  مقابله کنیم ، باید حداقل 12 شیوه با کیفیتهای مختلف را، بسته به وضعیت زمانی ، مورد استفاده قرار دهیم که یکی از مهمترین و اولین آنها ، فرصت دادن به حریف هست . تاریخچه این شیوه در فضای واقعی نشان داده که راهبرد برخورد مستقیم و سلبی ، عملاً به سود حریف تمام میشود ( یادمان باشد ، افسانه زرهی ارتش آلمان  ، ژنرال هاینز گودریان ، شعار مشهوری داشت : تحرک ، سرعت و ضربه غیر مستقیم )  در نتیجه ، در آرامش کامل ، فضا رصد شده و در زمان مقتضی ، واکنش متناسب هم داده خواهد شد . (آن چیزی که در حوزه عملیات نظامی ، حملات دقیق "جراحی شده " نامیده میشود .

پی  نوشت :

1- این مورد در سطح راهبردی بود ، تاکتیک هایی که استفاه میشود آنقدر متنوع هستند که  توضیح دادن آن بسیار مشکل به نظر میرسد ;)

2- درخصوص حوادث اخیر تهران هم ، باید بررسی کرد که تاکتیک های ضد شورش نیروی انتظامی تا چه اندازه " آپدیت شده " هست( یعنی فرمانده هان میدانی که حوزه تحت مسئولیت آنها به اصطلاح HOT POINT [ خود این نقاط داغ به دو دسته نقاط داغ مقطعی و نقاط داغ دائمی تقسیم میشوند ] هست چقدر در این زمینه توجیه شده اند )

3- پیشنهاد من به دوستان این هست که در این شکل مواقع ، نه عصبانی بشوند و نه" آش " را بیش از اندازه "شور" کنند . در فضای پرالتهاب ، فقط " حقیقت و واقعیت " قربانی خواهدشد ، در نتیجه هر اندازه فضا آرام تر باشد ، تفکیک دروغ از راست ، راحت تر هست.

4-  به ارتباط میان  تاکتیکهای جنگ سخت و عملیات روانی دقت بفرمایید . در این حوزه ، آیین نامه های جنگ روانی " ارتش ایالات متحده " و "IDF" بسیار جالب توجه به نظر میرسند که مشتاقان بررسی عمیق چنین مفاهیمی ، حتما" با انها برخورد کردندو بلاشک هم انها را بررسی فرمودند

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
3 hours قبل , ahmad212 گفت:

لحن جالب شما شبیه بعضی کانال ها هست بگذریم

عرضم به حضورت برادر من دروغ میزنی لاقل شاخدار نزن اگر هم میزنی جای بزن که مخاطبین از نظامی و نظامی گرمی چیزی حالیشون نباشه روز تعطیل چیه اصن نیرو های انتظامی و نظامی تعطیلی ندارند چرا برادر من چرت میگی ساعت کاری نیرو انتظامی شیفتی هست نه ساعتی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.