karkas

تهدیدات تروریستی بر علیه جمهوری اسلامی ایران / خبر ، گزارش ، تحلیل و ......

Recommended Posts

نگفته موشک بالستیک که ...! چطور تا اسم موشک با دقت اومد صاف رفتید سراغ این!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='HHL' timestamp='1386179022' post='351418']
[/quote]
خودمم دارم به همین فکر میکنم ... :winking:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='tbfok' timestamp='1386177363' post='351409']
[color=#ff0000][b]مواضع تروریستها در داخل خاک پاکستان توسط موشکهایی با دقت بسیار بالا از طرف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مورد حمله قرار گرفته.[/b][/color]

[color=#ff0000][b]رهبر معظم انقلاب به دلیل دقت عمل و کیفیت این حمله از مسئولین زیربط تقدیر و تشکر کردند.[/b][/color]
[/quote]

منبع اعلام کنید
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='013579' timestamp='1386179393' post='351419']
خودمم دارم به همین فکر میکنم ... :winking:
[/quote]
[quote name='HHL' timestamp='1386179022' post='351418']
[/quote]
[quote name='013579' timestamp='1386178819' post='351416']
من هم به پهپاد فکر کردم ... ولی لامذهب این (([color=#ff0000][b]موشکهایی با دقت بسیار بالا[/b][/color])) ، مغز آدم رو کور میکنه ...
[/quote]
[quote name='roteil' timestamp='1386178701' post='351415']
ولی الان که فکر می کنم اگر بالستیک زده باشیم صداش در میاد همین پهپاد که گفتن خونه رو زده نبوده؟
[/quote]
[quote name='reza2250' timestamp='1386178453' post='351413']
البته کروز هم میتونه باشه
ولی به احتمال زیاد همون فاتح بوده

لینکی چیزی نمیخواید بدید؟
اطلاعات بیشتری هم منتشر شده؟
[/quote]
[quote name='roteil' timestamp='1386178356' post='351412']
اول فاتح دقت بالاش بعد میتونه قیام یا شهاب دو باشه
[/quote]
[quote name='013579' timestamp='1386178172' post='351411']
فاتح؟؟؟
[/quote]
با عرض پوزش
چون ما از خبر حمله اشرار ناراحت هستیم و دلمان میخواهد که جوابی به آنها داده باشیم دلیل بر این نمیشود که صحبت هر کسی را که با تمایلات ما همخوانی داشته باشد بپذیریم ! ویرایش شده در توسط mohammaddanger
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohammaddanger' timestamp='1386180271' post='351426']
با عرض پوزش
چون ما از خبر حمله اشرار ناراحت هستیم و دلمان میخواهد که جوابی به آنها داده باشیم دلیل بر این نمیشود که صحبت هر کسی را که با تمایلات ما همخوانی داشته باشد بپذیریم !
[/quote]
چیز محالی که نگفته برادر من ...
ما سابقه ی عملیات زمینی تو پاکستان رو هم داریم ... (لینک این موضوع عملیات زمینی رو ندارم و به احتمال زیاد پستم حذف میشه)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='013579' timestamp='1386180458' post='351429']
چیز محالی که نگفته برادر من ...
ما سابقه ی عملیات زمینی تو پاکستان رو هم داریم ... (لینک این موضوع عملیات زمینی رو ندارم و به احتمال زیاد پستم حذف میشه)
[/quote]
سلا سجاد جان
مسئله اصلا امکان سنجی این موضوع نیست ؛ مسئله اینه که اگر ایشون میگفت که در حمله اخیر جیش العدل به جای یک شهید ما ۲۰ شهید داده ایم همه به ایشون منفی میدادند و منبع میخواستند ...
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohammaddanger' timestamp='1386181783' post='351434']
سلا سجاد جان
مسئله اصلا امکان سنجی این موضوع نیست ؛ مسئله اینه که اگر ایشون میگفت که در حمله اخیر جیش العدل به جای یک شهید ما ۲۰ شهید داده ایم همه به ایشون منفی میدادند و منبع میخواستند ...
[/quote]
مثبتهام تموم شده ... :rose: :rose: :rose:
حرفت حسابه ... یعنی واقعاً حسابه ها ...
متاسفانه واقعیت تلخی هست ...
ولی چیکار کنیم ، ایرانی هستیم نه ( :winking: ) ، وطن پرستیمون تو دنیا تکه ...
صد در صد باهات موافقم ، منبع لازمه ...
اتفاقاً من در این فکرم که به عنوان یه شایعه در نظر گرفته بشه ... (چون سند رسمی و اینها نداره)
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='tbfok' timestamp='1386177363' post='351409']
[color=#ff0000][b]مواضع تروریستها در داخل خاک پاکستان توسط موشکهایی با دقت بسیار بالا از طرف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مورد حمله قرار گرفته.[/b][/color]

[color=#ff0000][b]رهبر معظم انقلاب به دلیل دقت عمل و کیفیت این حمله از مسئولین زیربط تقدیر و تشکر کردند.[/b][/color]
[/quote]

با توجه به اینکه عملیات موشکی توسط پهپادها رصد میشد ... کدوم مدل پهپاد هستش که راحت وارد حریم هوایی پاکستان شد ؟ raised_eyebrow

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SoheilEsy' timestamp='1386187073' post='351443']
با توجه به اینکه عملیات موشکی توسط پهپادها رصد میشد ... کدوم مدل پهپاد هستش که راحت وارد حریم هوایی پاکستان شد ؟ raised_eyebrow
[/quote]
ایوب ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه خبر داد؛
در ساعات اولیه بامداد امروز، گروهی از اشرار و تروریست‌های مسلح با حمله به یک پاسگاه مرزی در منطقه سراوان، قصد تصرف آن را داشتند که با هشیاری و مقاومت دلیرانه رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه و نیروهای بومی به ویژه بسیجیان دلاور بلوچ منطقه روبه رو و عملیات مذبوحانه آن‌ها درهم شکسته شد.

روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه، از درهم شکستن حمله اشرار و تروریست های مسلح به یک پاسگاه مرزی در منطقه سراوان خبر داد.

به گزارش «تابناک»، در ساعات اولیه بامداد امروز، گروهی از اشرار و تروریست‌های مسلح با حمله به یک پاسگاه مرزی در منطقه سراوان، قصد تصرف آن را داشتند که با هشیاری و مقاومت دلیرانه رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه و نیروهای بومی به ویژه بسیجیان دلاور بلوچ منطقه روبه رو و عملیات مذبوحانه آن‌ها درهم شکسته شد.

بنا بر این گزارش، مزدوران استکبار جهانی که از خاک پاکستان برای سازماندهی و حمله به این پاسگاه استفاده کرده بودند، با تحمل تلفات سنگین متواری شدند.

بر پایه این اطلاعیه، اطلاعات تکمیلی به آگاهی ملت شریف ایران رسانده خواهد شد.

توضیح:

برخی منابع محلی در استان سیستان و بلوچستان در خبری که هنوز رسما تأیید نشده، اظهار داشته‌اند، در پی درگیری در بامداد روز سه شنبه در منطقه مرزی سراوان و در میل مرزی ۱۷۱ یک بسیجی دسته رزمی شهید و پنج تن دیگر نیز زخمی شدند.

http://www.tabnak.ir/fa/news/433276/%D8%AF%D8%B1-%D9%87%D9%85-%D8%B4%DA%A9%D8%B3%D8%AA%D9%86-%D8%AD%D9%85%D9%84%D9%87-%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D8%AA%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B3%D9%84%D8%AD-%D8%A8%D9%87-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%85%D8%B1%D8%B2%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%88%D8%A7%D9%86

• Upvote 14

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خدا رو شکر. همون طور که گفتم مرزبانی و نیروی انتظامی بیشتر از این بوجه نداره که امکانات و تسلیحات بخره اما با یک کار هوشمندانه اومدن اموزش و تاکتیک رو عوض کردن. این هزینه زیادی نداره و در عین حال مشکلات رو کمتر میکنه.البته  گویا این عملیات کلا توسط بسیج و سپاه بوده؟ یعنی بالاخره همونطوری که شمال غرب رو کنترل میکنه سپاه، اومده و داره تو جنوب شرق دخالت میکنه

ویرایش شده در توسط IRIAF
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست خوبم نوشته یک بسیجی شهید شده در منطقه ای که بوده آدرس داده " میله مرزی 171"

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.