Che

تغییر دهندگان بازی - پنج نبرد محوری دریایی در قرن بیستم

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

من اگه بودم 2 جنگ لپانتو و ترافالگا رو هم توش میزاشتم البته نبرد دنیایی بین اسپانیا و انگلستان که در قرن 16 بود و الان اسمش یادم نمیاد هم واقعا جا داره تو لیست شماباشه

البته اینا هیچ کدوم تو قرن بیستم نبود گفته باشم 

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یعنی خداییش ژاپن تو نبر خلیج لیته گندی زد که هیچ جوره نمیشد درستش کرد. ژاپن 2 جا تو جنگ با امریکا گاف داد یکی میدوی یکی لیته. همینا هم باعث شد جنگ رو ببازه.

ویرایش شده در توسط IRIAF

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

البته ژنرال های ژاپنی ان طور که من در مستندی دیدم خودشان هم می دانستند که حریف قدرت دریایی امریکا نمی شوند به همین دلیل در حمله ای غافل گیرانه به پرل هار بر سعی کردند نا.گان امریکا را برای دست کم 6 ماه فلج کنند تا فرصتی بدست اوردن مناطق استراتژیک و همین طور تقویت قوا بدست اورند . هرچند حمله به پرل هاربر موفق بود ولی در نهایت  فرصت پیش امده سودی به حال انها نداشت . البته ان شکست های تحقیر امیز هم در شان قوای ژاپنی نبود و ضعف فرماندهان را هم نمی توان نادیده گرفت 

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

هرچند حمله به پرل هاربر موفق بود

حمله به پرل هاربر خیلی موفقیت آمیز نبود چرا که هدف اصلی ناوهای هواپیمابر امریکا بودند که در زمان حمله هیچ کدام در بندر نبودند!

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حمله به پرل هاربر خیلی موفقیت آمیز نبود چرا که هدف اصلی ناوهای هواپیمابر امریکا بودند که در زمان حمله هیچ کدام در بندر نبودند!

جالبه همون روز عملیات ناو های هواپیمابر پایگاه رو ترک میکنن و بعد از تموم شدن نبرد برمیگردن
در مورد نبرد خلیج لیت ژاپنیها به فکر به تله انداختن بخشی از ناوگان امریکایی ها بودن که موفق نشدن و در همون نبرد موساشی رو از دست دادن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.