aboshaban

گزارش تصویری از سیزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی ( IPAS 2014 )

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

در حوزه ارتباطات همین متصل بودن و شبکه بودن و امکان  تبادل اطلاعات ، بنظرتون تیغ دو لبه نیست؟ یعنی اگه دشمن ما به این سیستم نفوذ کنه اونوقت 180 درجه به ضرر ماست؟ این شبکه تا چه حد امنه؟

این سیستم بصورت کامل چقدر وزن داره؟

این سیستم یک سیستم فراگیر در بین کلیه سربازان هست یا فقط قشر خاصی مثل نیروهای ویژه یا آموزش دیده؟

این سیستم الان تا چه حد عملیاتی هست؟

این سیستم در کدام یگان تست شده؟

هزینه حدودی این سیستم چقد راست؟

نظر فرماندهان در مورد این سیستم و اینکه عملکردش چگونه ارزیابی شده است؟

از همه مهمتر کی این سیستم قرره عملیاتی بشه؟

فعلا همین ها

:)   :)   :)

این برادرانی که زحمت کشیدن و تشریف بردن ازشون انتظار بیشتری داشتیم . شماها با بازدید کننده عادی فرق دارید یه پا میلتاریست تشریف دارید یخورده بیشتر جست و جو میکردید مثلا من الان یک سوال دارم که این جلیقه های مشکی رنگی که کنار بنر جلیقه های فلس ماهی هستن همون جلیقه های فلس ماهی هستن؟ اگه لمس کرده باشیدشون قشنگ مشخص میشه

اینو میگم:

P1000229.JPG

همین هایی که نوهد هم در تصویر بالا برادرمون عکسشو گذاشته که پوشیدن

سوال اولت اون بنده خدا می گفت ما سیستم ها بسیاری رو مد نظر داریم از GPS تا هدایت با

پهپاد و گفت تا 30 40 مدل سیستمو بررسی کردیم ... بقیه 7 سوال هم در مرحله ازمایشی فعلا !!! جلیقه هم من یکی دو تا رو دست زدم عادی بود اینو کلی ادم اونجا بود دست نزدم ....

==============================

ویرایش شد ...

این برادرمون در بالا توضیح بیشتر و دقیقتر داد .... مطلبشون رو ندیدم

ویرایش شده در توسط kereshti
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سیستم ارتباطی در حدود250گرم در نسل جدید کاملا بومی است طراحی و ساخت  هم داخلی ست-این سیستم برای سرباز حرفه ای هستش- 2ارگان تست کردن- نتایج مثبت

ان شاالله تا سال آینده شاهد عملیاتی شدنش باشیم

ارتباط سرباز با فرمانده فقط به صورت صوتی هست یا امکان انتقال داده ها هم موجوده مثل تصویر یا ویدئو و هر تایپ دیگه ای از اطلاعات...؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سربازان آینده از چه سلاحی استفاده خواهند کرد؟

----------------------------------------------------------------

این کلاش دوره پیشین به نمایش گذاشته شده بود : http://www.uplooder.net/img/image/16/150e477fa351cf7d3606384175b018e7/assault_rifle_005.jpg

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سوال اولت اون بنده خدا می گفت ما سیستم ها بسیاری رو مد نظر داریم از GPS تا هدایت با

پهپاد و گفت تا 30 40 مدل سیستمو بررسی کردیم ... بقیه 7 سوال هم در مرحله ازمایشی فعلا !!! جلیقه هم من یکی دو تا رو دست زدم عادی بود اینو کلی ادم اونجا بود دست نزدم ....

==============================

ویرایش شد ...

این برادرمون در بالا توضیح بیشتر و دقیقتر داد .... مطلبشون رو ندیدم

اون صفحه که رو زمینه رو ببین یکیش دایره دایره روشه تازه از رو پارچه فکر نکنم زیاد مشخص باشه ها

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خوبه پس ما فهمیدیم که از لحاظ تجهیزات فردی کمبودی نداریم تو این مملکت !!! فقط یکی به من بگه ما چرا اینا رو تو نیروهای نظامی عملیاتی نمیکنیم؟؟؟؟چهار تا جواب میزام به ترتیب احتمال،شما هم بگید کدوم درسته

1-اینا پروژه های تحقیقاتی و تازه به نتیجه رسیده است یا اینکه چتد وقتی هست ساخته شده اما هیچ ارگانی پول نداره تولید انبوه بشه

2-اینا رو تولید کردن در سطح تعداد کم و در حد محدود دست نیروهای ویژه گداشتن و عملیاتی در حد خیلی محدود

3-تولید شده و دست بعضی یگانها رسیده ولی در انبار مونده و استفاده عملیاتی نمیشه

4-همش دراه تولید انبوه میشه و به مقدار نیاز به دست نیروها در عراق و سوریه و لبنان و یمن میرسه

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فعلا یه سلاح با کالیبر5.56

با تشکر تا جایی که من اطلاع دارم چهار  سلاح در این کالیبر ساخته شده اند خیبر ، سما ، m16 و فاتح ، آیا بغیر از این سلاح ها است ؟ و آیا همه ی نیروها مجهز می شوند یا نیرو های ویژه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با تشکر تا جایی که من اطلاع دارم سه  سلاح در این کالیبر ساخته شده اند خیبر ، سما و فاتح ، آیا بغیر از این سلاح ها است ؟ و آیا همه ی نیروها مجهز می شوند یا نیرو های ویژه ؟

سرباز هم هست که احتمال قوی همین سربازه

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
علاوه بر اسلحه های خیبر و فاتح و سما؛ اسلحه سرباز هم کلاشینکف کالیبر 5.56 است.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

روسیه کلاشو ول کنه اینا ول نمیکنن یه سوال چرا ا.ن ماشینه رو تو دو سطح حفاظت تولید میکنن دیگه دزدام از کلاش استفاده میکنن که از حفاظت سطح 3 عبور میکنه چرا اینکارو میکنن؟ پول زیاد دارن؟ بیکارن؟ دادن بچه شون طراحی کنه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

راستی گفت یکی از بی سیم های مورد استفاده سیستم سرباز ولایت ایناست :thinking: :neutral:

DSC_0653.jpg

ویرایش شده در توسط kereshti
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.