امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با سلام - ضمن تشکر از شما

احیانا" یک تصویر با کیفیت برش خورده cutaway ، از آواکس a-50 ، an-71  و e-3  و آواکس اسراییلی در اختیار دارید ؟؟

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام - ضمن تشکر از شما

احیانا" یک تصویر با کیفیت برش خورده cutaway ، از آواکس a-50 ، an-71  و e-3 در اختیار دارید ؟؟

با عرض احترام خدمت استاد عزیز.

اگر اشکال نداره یکم به من فرصت بدید.

من نزدیک به 300-400 عکس از انواع مختلف آواکس بر روی هارد دارم.

اگر به من فرصت بدید اونها رو بررسی کنم و ببینم که نمونه هائی که مد نظر شما هست بین اونها موجود هست یا خیر

ویرایش شده در توسط mehran55
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با عرش احترام خدمت استاد عزیز.

اگر اشکال نداره یکم به من فرصت بدید.

من نزدیک به 300-400 عکس از انواع مختلف آواکس بر روی هارد دارم.

اگر به من فرصت بدید اونها رو بررسی کنم و ببینم که نمونه هائی که مد نظر شما هست بین اونها موجود هست یا خیر

بسیار ممنون - اما دقت بفرمایید ، بنده بیشتر دنبال نمای برش خورده با کیفیت هستنم ( با پیکسل بالا ) مخصوصا" نمونه 707 نیروی هوایی رژیم صهیونیستی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسیار ممنون - اما دقت بفرمایید ، بنده بیشتر دنبال نمای برش خورده با کیفیت هستنم ( با پیکسل بالا ) مخصوصا" نمونه 707 نیروی هوایی رژیم صهیونیستی

این یک نمونه از نمای برش خورده E-3

rxze0ba39nlzf0yzv23r.jpg

کیفیت تصاویر خیلی خوب هست. فقط اشکال کار زبان اش هست که روسی هست و من هیچ چیزی ازش سر در نیاوردم hee_hee hee_hee

• Upvote 7
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسیار ممنون - خوب بنده یک مجله قدیمی مربوط به دهه 80 میلادی  دارم که توضیحات لازم را دارد ولی تصویرش زیاد جالب نبود ، ولی در مورد 707 اسرائیلی چیزی ندارم و در نت هم یک تصویر برش خورده کوچک وجود دارد که جالب نیست ، بیشتر آن مهم است + انتونوف 71 روسی :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسیار ممنون - خوب بنده یک مجله قدیمی مربوط به دهه 80 میلادی  دارم که توضیحات لازم را دارد ولی تصویرش زیاد جالب نبود ، ولی در مورد 707 اسرائیلی چیزی ندارم و در نت هم یک تصویر برش خورده کوچک وجود دارد که جالب نیست ، بیشتر آن مهم است + انتونوف 71 روسی :rose:

متأسفانه در خصوص اون مدل اسرائیلی هنوز چیزی پیدا نکردم.

عکس های من توی فولدرهای مختلف هستند و اکثرا هم بوسیله عدد نامگذاری شده اند. بخاطر همین سرچ عکسها یک مقدار زمان میبره.

ولی انشاءالله اگرچیز مفیدی پیدا کردم حتما تقدیم میکنم.

-------

آقایون مدیر. من باز به نصفه روز رسیدم و مثبت کم آوردم :-( :-(  نمیشه این "نظام کوپنی" مثبتها رو بردارید؟ واقعا شاید بعضی از روزها بیشتز 15 پست وجود داشته باشه که ارزش مثبت دادن رو دارند. :-( :-(

ویرایش شده در توسط mehran55
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

Beriev A-60 نسخه روسی مشابه کندور ای 707 ؛ ساخته شده بر اساس پلتفرم ایلیوشین 76 ام دی

با تشکر از شما

فقط این نکته رو باید عرض کنم که A-60 آواکس نیست بلکه مربوط به سیستم ضدماهواره روسها (Sokol Echelon) و دماغه هم صرفا یک رادار بالا نگر برای هدفیابی ماهواره هاست

http://www.military.ir/forums/topic/24814-sokol-eshelon-%D8%8C-%D8%B1%D9%88%D8%AD%DB%8C-%D8%AA%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%DB%8C-%D8%B6%D8%AF%D9%85%D8%A7%D9%87%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87-%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%87/

هواپیمای آواکس A-50 مبتنی بر هواپیمای ایلیوشن-76

000-A-50E-Beriev_com-S5B15D.jpg

• Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با تشکر از شما

فقط این نکته رو باید عرض کنم که A-60 آواکس نیست بلکه مربوط به سیستم ضدماهواره روسها (Sokol Echelon) و دماغه هم صرفا یک رادار بالا نگر برای هدفیابی ماهواره هاست

کاملا درسته.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اواکس اسرائئیلی البته بازنشسته شده و با el/w 2084 و el/w2090 جایگزین شده در حال حاضر

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جناب دیت عزیز به بازنشستگی آواکسهای اسرائیلی اشاره کرده بودند. یاد دو تا پرنده قدیمی افتادم که اولین موارد این نسل بودند و بازنشسته شدند hee_hee hee_hee

این دو تا زیر خاکی هم اجداد بزرگ آواکسهای شرقی و غربی هستند :winking:

Lockheed EC-121 Warning Star

hbjxkypltgy5dq8t3akm.jpg

و خواهر شرقی اون Tupolev Tu-126

s68wb2zn6eyu55a27e29.jpg

• Upvote 14
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.