BattleMaster

مستندي از « آموزش هاي رزم كراوماگا »

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان فقط این استاد فنون رزمی استاد برگ این رشتس یه جورایی و به همراه یه استاد دیگه کراوماگارو برای ارتش اسرائل به روز و پیشرفته کرده . این فنون مرگبار و سریعیه وبه درد جنگ شهری میخوره اگه تو نیروهای ویژه ما هم فنونش آموزش داده بشه عایه من یه 5 فیلم آموزشیشو با بدبختی دانلود کردم چند سال پیش به همه پیشنهاد میکنم این آموزشهارو از دست ندن

ویرایش شده در توسط ldmdff
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این ورزش در ایران ممنوعه جون اسرائیلیه.ولی تکاورهای قدیمی  تحت اموزش اساتید همین رشته بودند .که دارای 400 فن ضد مفصل هست.یعنی فقط برای شکستن مفصل هست.خیلی هم خطر ناکه

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نظر منم برای عموم باید ممنوع باشه بجز یک سری از فنونش ولی برای نظامیها مخصوصن نیروهای ویژه لازمه . درسته سرزمین مادری این رشته رژیم اشغالگر قدسه ولی بسیار کارآمده و ما نباید به این بهانه از استفاده ازفنونش دست بکشیم

• Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام . حقیقتش بنده این سبک رو با مشقت و سختی بسیار زیادی کار کردم و میکنم !  کراوماگا اون چیزی نیست که خیلیا فکر میکنن .  مثلا همین شخصی که عکسش رو زدن اسمش هست moni aizik و سیستمی که ابداع کرده اسمش commando krav maga هست . ولی این سبک هیچ ربطی به کراوماگای ارتش اسرائیل نداره

نمیدونم چقدر با دنیای رزمی اشنایی دارین ولی تو همه سبکها یه عده هستن که از اسم یه سبک سواستفاده میکنن واسه پول دراوردن بیشتر !

تو کشور خودمون هم هست مثلا فول کونگفو و مدرن کونگفو و نینجا رنجر و ... که هیچ ارزشی تو دنیای رزمی ندارن !  کراوماگا یه سیستم دفاع شخصی هست که اکثر فنونش بر پایه خلع سلاح سرد و گرم و همینطور اموزش های بادیگاردی و ...

از اساتید اصلی این سبک Avi moyal , eyal yanilov , ran nakash , itay gil , roy elghanayan و ... هستن . ولی مطمئن باشید moni aizik سبکش هیچ ربطی به کراوماگا نداره

در کل دو نوع هم داره

1- کراوماگای ارتشی یا military krav maga  که مخصوص کماندوهای اسرائیلی و ماموران موساد و ... هست ( که مردم معمولی نمیتونن به هیج وجه این نسخه رو کار کنن )

2-کراوماگای شهروندی یا civilan krav maga . که تو اروپا و امریکا و حتی هند اساتید زیادی دارن اموزشش میدن

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این چیزی که الان ایشون کار میکنه قابلیت اجرایی نداره اکثر قسمتهاش

مثلاً جایی که میخواد سلاح کمری رو خلع سلاح کنه اگر توجه کنید همیشه حریف دستش رو به قبضه سلاح گرفته وانگشتش رو ماشه نیست ، من ندیدم تو هیچ کدوم از قسمت ها که حریف انگشتش روی ماشه باشه، خود این خیلی مهمه چون اگر حریف انگشتش رو ماشه قرار گرفته باشه همین حرکتا میتونه باعث مرگ خود انسان بشه

یا اینکه سلاح همیشه از فاصله بسیار نزدیک خلع میشه ، در صورتی که هیچ حرفه ای و حتی مهاجمین ناشی هم وقتی سلاح رو به سمتت نشونه می گیرند اون رو روی شکم یا شقیقه ات قرار نمیدن چون می دونند به راحتی قابل دفع هست .

یا به حرکات درگیری با چاقو ...

درکل فکر نمیکنم چیز مالی باشه و توی یه درگیری واقعی فاکتور های دیگه هستند که نتیجه رو مشخص می کنند .

ویرایش شده در توسط Dezchilds
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اونچه که هست برای انجام این حرکات باید بسیار آموزش ببینی

و تمرینهای مدام ببینی برای ملکه ذهن شدن منظورم اینه که اگه حرفه ای نباشی عملا غیر ممکنه

توانایی بدنی هم باید بالا باشه 

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام . حقیقتش بنده این سبک رو با مشقت و سختی بسیار زیادی کار کردم و میکنم !  کراوماگا اون چیزی نیست که خیلیا فکر میکنن .  مثلا همین شخصی که عکسش رو زدن اسمش هست moni aizik و سیستمی که ابداع کرده اسمش commando krav maga هست . ولی این سبک هیچ ربطی به کراوماگای ارتش اسرائیل نداره

نمیدونم چقدر با دنیای رزمی اشنایی دارین ولی تو همه سبکها یه عده هستن که از اسم یه سبک سواستفاده میکنن واسه پول دراوردن بیشتر !

تو کشور خودمون هم هست مثلا فول کونگفو و مدرن کونگفو و نینجا رنجر و ... که هیچ ارزشی تو دنیای رزمی ندارن !  کراوماگا یه سیستم دفاع شخصی هست که اکثر فنونش بر پایه خلع سلاح سرد و گرم و همینطور اموزش های بادیگاردی و ...

از اساتید اصلی این سبک Avi moyal , eyal yanilov , ran nakash , itay gil , roy elghanayan و ... هستن . ولی مطمئن باشید moni aizik سبکش هیچ ربطی به کراوماگا نداره

در کل دو نوع هم داره

1- کراوماگای ارتشی یا military krav maga  که مخصوص کماندوهای اسرائیلی و ماموران موساد و ... هست ( که مردم معمولی نمیتونن به هیج وجه این نسخه رو کار کنن )

2-کراوماگای شهروندی یا civilan krav maga . که تو اروپا و امریکا و حتی هند اساتید زیادی دارن اموزشش میدن

فیلمی آموزشی از military krav maga داری؟

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نکته در مورد کراوماگا این هست که در طی مدت 6 ماه امکان تسلط کامل روی فنون وجود داره و این مزیتش نسبت به فنون آی کیدو جدو و سایر رشتهای فاع شخصی و نبرد تن به تنه که باید سالها تمرین کرد

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فیلمی آموزشی از military krav maga داری؟

نه دوست عزیز عرض کردم که هیچ جای دنیا بجز تو خود ارتش اسرائیل  کراو ماگای ارتشی اموزش داده نمیشه . حتی تو خود تل اویو هم اگه بخواین اموزش ببینین  بازم  کراوماگای شهروندی رو بهتون اموزش میدن نه نسخه نظامیش رو

نکته در مورد کراوماگا این هست که در طی مدت 6 ماه امکان تسلط کامل روی فنون وجود داره و این مزیتش نسبت به فنون آی کیدو جدو و سایر رشتهای فاع شخصی و نبرد تن به تنه که باید سالها تمرین کرد

دلیلش اینه که کراوماگا بر اساس واکنش های غریزی بدن ساخته شده . مثلا اگه یه نفر بخواد شما رو خفه کنه اولین حرکتتون چیه ؟ مسلما سعی میکنید دست حریف رو بگیرید و خودتون رو خلاص کنید  تو کراوماگا هم بر همین اساس تکنیک ابداع شده

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نه دوست عزیز عرض کردم که هیچ جای دنیا بجز تو خود ارتش اسرائیل  کراو ماگای ارتشی اموزش داده نمیشه . حتی تو خود تل اویو هم اگه بخواین اموزش ببینین  بازم  کراوماگای شهروندی رو بهتون اموزش میدن نه نسخه نظامیش رو

دلیلش اینه که کراوماگا بر اساس واکنش های غریزی بدن ساخته شده . مثلا اگه یه نفر بخواد شما رو خفه کنه اولین حرکتتون چیه ؟ مسلما سعی میکنید دست حریف رو بگیرید و خودتون رو خلاص کنید  تو کراوماگا هم بر همین اساس تکنیک ابداع شده

به نظرتون اون آموزش های قبل انقلاب که به نیروهای سرخ و پلنگ های سیاه و ....

توسط اساتید همین کراوماگا داده شده همین نمونه ارتشی بوده و اینکه آیا از این آموزش دیده ها در بعد انقلاب استفاده شده ؟

ویرایش شده در توسط Northrop
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

تو سایت پی سی ورلد از همین استاد چندین مستند دیگر هم هست که فوق العاده هستند

اما چیز بهتری که به نظر من هست و دید شما رو بسیار باز و کلی نگر میکنه تا نهایتا از کل به جز برسید این مستند هست :

Human Weapon که فوق العاده هست از هر نظر چرا که روی تعداد بیشماری از هنرهای رزمی کار میکنه و در زمینه دفاع شخصی هم برای اولین بار وارد کمپ تمرین نیروهای مخصوص روسیه، اسرائیل و امریکا میشه ! که فکر نکنم واقعا بشه رفت به این راحتی ها و بالاترین سطح آموزش رو شاهد هستید

مثلا میگم : در دمای اتاق 100 درجه مجبور به تمرین و نهایتا امتحان هستید !

یا در ارتش اسراییل وقتی میرن بیش از 17 نفر بهت حمله میکنه و تو باید هرکدام رو با یک تکنیک بزنی ....

به علاوه سلسله مستندهای علم ورزش که در زمینه دفاع شخصی و هنرهای رزمی ساخته شده

اینها رو ببینید قول میدم سیر پیشرفت شما در هنرهای رزمی با گرایش دفاع شخصی فوق العاده بالا میره

کراوماگا رو هم شخصا به ده ها دلیل قبول دارم و واقعا این سبک رو عصاره ای همه فن حریف از تمامی هنرهای رزمی با گرایش دفاع شخصی میدونم

قبلا هم در استاتوس گفتم... همانند جودو که تکنیک های کاربردی جوجتیسو رو جدا کرد و با آموزش صحیح در کوتاه ترین زمان ممکن به راحتی بسیاری از جوجیتسوکاران رو شکست داد هنروران جودو ... یا همانند پارکور که به صورت تخصصی روی عبور از موانع نین جوتسو کار کرد ... قطعا کراوماگا هم یک قدم رو به جلو می باشد در این زمینه دفاع شخصی

صد البته دفاع شخصی هایی همانند سیستما روسی و .... هست ولی واقعا هرکسی پیگیر باشه میبینه راحتی فراگیری کراوماگا در عین قدرت وحشتناک ش ارزش امتحان رو داره !

یا حق

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نظرتون اون آموزش های قبل انقلاب که به نیروهای سرخ و پلنگ های سیاه و ....

توسط اساتید همین کراوماگا داده شده همین نمونه ارتشی بوده و اینکه آیا از این آموزش دیده ها در بعد انقلاب استفاده شده ؟

البته قبل از انقلاب تا الان کراوماگا تغییراتی کرده . و بعد از این هم خواهد کرد . تو این سبک فقط کاربردی بودن فنون مهم هست نه چیز دیگه ای . ممکنه مثلا 10 سال دیگه اساتید این سبک به این نتیجه برسن که فلان تکنیک کارایی لازم رو نداره

اون موقع دستشون بازه که اون تکنیک رو به کلی حذف و تکنیک جدیدی رو جایگزینش کنن . ضمن اینکه این سبک هیچ فرم یا کاتایی نداره و مثل تکواندو و کونگفو و ... ضربات چرخشی و پرشی پا هم نداره

و همونطور که جناب Ernesto گفتن تلفیقی از بهترین فنون بهترین سبک ها هست ! یعنی بهترین بهترین ها !

مثلا ضربات مشت از بوکس

ضربات پا از کاراته و کیک بوکسینگ

ضربات ارنج و زانو از موی تای

تکنیکهای گلاویزی از کشتی و جودو

تکنیکهای شکستن مفصل از جوجیتسو و ...

+ خلع سلاح چاقو و کلت کمری و کلاشینکف و m16 و ....

در کل واسه ابداع فنونش از گزارش های واقعی پلیس هم تا حدودی استفاده کردن ( و نه از اسرار معبد شائولین !! )  مثلا تو خیلی از تجاوزات جنسی دیده میشده که مجرم تو همون حالت خوابیده سعی میکنه قربانی رو با دو دست خفه کنه  در نتیجه اومدن یه دفاع واسه این موقعیت ساختن

اون نسخه نظامیش اکثرا ضربه زدن به سیب گلو و بیضه و فرو کردن انگشتا تو چشم مهاجم و این چیزاست ولی نسخه شهروندیش فنونش ملایم تره

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.