Saberin

لباس هوشمند HULC

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

طراح B2 هم ایرانی بود اسلن ما ایرانیا داریم قدرت ارتش آمریکارو زیاد میکنیم چرا خودمون توان و یا بهتر بگم شعور استفاده از این نخبه ها رو نداریم :-x

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

با تشکر فراوان از جناب سابرین به خاطر تاپیکهای نابشون.

در مورد نخبگان ایرانی که در خارج از مرزهامون فعالیت میکنن . متاسفانه نه تنها به دلیل سیاستهای نادرست  ایران نمیتونه از دانش اونها بهرهمند بشه بلکه بدتر از اون ژن این نخبگان هم از کشور خارج میشه که این خودش زیانبارتر هستش.

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ژن و ... رو ول کنید اخوی.

میدونم ممکنه خیلی از بچه‌ها بدشون بیاد این حرف رو با صراحت بزنم ولی با عرض معذرت از همه بگذارید بگم

اول - درسته که ما توی مملکتمون خوب نمی‌تونیم از ذهن‌ها استفاده کنیم (البته بی دست و پا هم نیستیم) ولی کی می‌خواد این رو درست کنه؟ اگر دوستانی که ترک وطن می‌کنند، کمی منصف تر بودند انتظار نمی‌داشتند که فرش قرمز براشون پهن بشه بعد تشریف بیارن و کار کنند. باید راه رو برای خودشون و نسل بعدی باز می‌کردند. ولی مشکل خودخواهی است.

دوم - این جناب کازرونی، برای خودش زندگی خوب (اگر بگیم خوب) و آرام و پول و آزمایشگاه و ... می‌خواسته و نمی‌خواسته برای وطنش کمی از خودش بزنه و راه رو باز کنه و می‌خواسته در سیستمی که قبلا راهها توش تعریف شده کار کنه. همه اش قبول. حالا چه مرضیه که روی پروژه‌ای کار کنه که اگر به نتیجه رسید، سرباز آمریکایی بتونه باهاش بهتر ایرانیها رو بکشه؟؟ حالا پروژه و کار و نون قحطی بود در ینگه دنیا؟

یک جمله ته دلم مونده که بگم: ما ایرانیها خیلی زود جو زده میشیم. ممکنه از آمریکاییها آمریکایی تر بشیم.

بنده شخصا هیچ احترام و ارزشی برای کار ایشان از صمیم قلب قائل نیستم و اصلا هم خوشحال نیستم که یک ایرانی این کار رو انجام میده. آمریکایی بود تکلیفمون باهاش روشن‌تر بود.

خدا کنه به خاطر یک لقمه نان و یک ماشین و ... یک وقتی راهمون رو گم نکنیم

توضیح: این مطالبی که گفتم اصلا دلیل نمیشه که ما توی مملکت مدیریت خوب داریم و این مسایل. اتفاقا مدیریت نیروی انسانی در مملکت بسیار کهنه، نفتی و از خود بیگانه است ولی کی باید این وضع رو بهتر کنه؟ مردم کوچه و خیابان؟ از راه شورش و از دست دادن امنیت کشور؟ (مثل کشتن مریض سرما خورده به جای مداوای آن)

بله کاملا بیانات شما صحیحه ولی در نظر داشته باشید که این بی مسئولیتی مدیران باعث میشه که حتی اون نخبه ای که خیلی هم منصفه و انتظار هیچ فرش قرمزی روهم نداره نتونه کاری رو از پیش ببره نمونش همین پهباد امدادگری که چند روز پیش توی خبرها اومد و قرار بود که اگه اشتباه نکنم هلال احمر از این طرح حمایت بکنه ولی آخرش چی شد . مخترع مجبور شد بره و با یه شرکت انگلیسی قرارداد ببنده.

• Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

یادتون بیارید اولین کامپیوتر تاریخ جهان را ... سپس نسل های بعد و مابعد و سرانجام زمانیکه پردازنده های امروزی درست شدند ... تا الان که شما یک کامپیوتر اندازه کف دست هم میتونید با خودتون حمل کنید !

این تصاویر و این اختراع قطعا آغاز نسل آینده جهان خواهد بود .... به مرور تجهیزات کوچکتر و قدرتمندتر میشن ... نسل های هوشمندتر میان ...

آخرش ژول ورن هالییوود داره شکل واقعی به خودش میگیره !

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آقا یادم به فیلم EDGE of TOMORROW  افتاد !!!! پس داره واقعیت پیدا میکنه!!!     در مورد نخبگان و دانشمندان هم به قول رئیس جمهور عزیزمونم آقای روحانی باید بزرگراهی درست کنیم که نخبگان دائم در رفت و آمد باشن....البته اگر گروه های مثل دلواپسان بگذارن !!

Edge_of_Tomorrow_Concept_Art_exosuit_3d_

ویرایش شده در توسط sam_shiraz_army
  • Upvote 8
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این ایرانی در داخل کشور حرف از چنین چیزی میزد احتمالا بهش میخندیدن :(

بهش خندیدن که الان آمریکاست !

• Upvote 10
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بخدا باید از آمریکا یاد بگیریم که چطور با ایجاد فضای تبلیغاتی بهشت و سرزمین فرستها داره تمام نخبها رو به سمت خودش میکشونه البته نباید استخدام تمام مهندسان نازیرو هم فراموش کنیم که حتی نازی ترینشونم با پول خرید یعنی ساعتی بهشون پول میداد این سیاست آمریکا کردش قطب علم دنیا اونوقت ما از اون ور تو نیویورک میگیم جماعت خارج نشین بیاین ایران بعد ...... نمیخوام خیلی برم تو عمق فقط باید سیاستهامونو در مورد نخبگان و جذب مغزها کاملن تغییر بدیم

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایده هالیودی این جور لباس ها ! ( ماشین ها ) شاید به خیلی وقت قبل برگرده مثلا نمونه ای دیگرش در ماتریکس 

matrix_apu.jpg

thumb_1402768778_pulemet-utes.jpg

تا این نمونه های اخری که خیلی شبیه طرح بالاست 

elysium-film-posters-10.jpg

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

توی فیلم اواتار هم حسابی روی اینها تمرکز شده بود و جالب بودش....

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ژن و ... رو ول کنید اخوی.

میدونم ممکنه خیلی از بچه‌ها بدشون بیاد این حرف رو با صراحت بزنم ولی با عرض معذرت از همه بگذارید بگم

اول - درسته که ما توی مملکتمون خوب نمی‌تونیم از ذهن‌ها استفاده کنیم (البته بی دست و پا هم نیستیم) ولی کی می‌خواد این رو درست کنه؟ اگر دوستانی که ترک وطن می‌کنند، کمی منصف تر بودند انتظار نمی‌داشتند که فرش قرمز براشون پهن بشه بعد تشریف بیارن و کار کنند. باید راه رو برای خودشون و نسل بعدی باز می‌کردند. ولی مشکل خودخواهی است.

دوم - این جناب کازرونی، برای خودش زندگی خوب (اگر بگیم خوب) و آرام و پول و آزمایشگاه و ... می‌خواسته و نمی‌خواسته برای وطنش کمی از خودش بزنه و راه رو باز کنه و می‌خواسته در سیستمی که قبلا راهها توش تعریف شده کار کنه. همه اش قبول. حالا چه مرضیه که روی پروژه‌ای کار کنه که اگر به نتیجه رسید، سرباز آمریکایی بتونه باهاش بهتر ایرانیها رو بکشه؟؟ حالا پروژه و کار و نون قحطی بود در ینگه دنیا؟

یک جمله ته دلم مونده که بگم: ما ایرانیها خیلی زود جو زده میشیم. ممکنه از آمریکاییها آمریکایی تر بشیم.

بنده شخصا هیچ احترام و ارزشی برای کار ایشان از صمیم قلب قائل نیستم و اصلا هم خوشحال نیستم که یک ایرانی این کار رو انجام میده. آمریکایی بود تکلیفمون باهاش روشن‌تر بود.

خدا کنه به خاطر یک لقمه نان و یک ماشین و ... یک وقتی راهمون رو گم نکنیم

توضیح: این مطالبی که گفتم اصلا دلیل نمیشه که ما توی مملکت مدیریت خوب داریم و این مسایل. اتفاقا مدیریت نیروی انسانی در مملکت بسیار کهنه، نفتی و از خود بیگانه است ولی کی باید این وضع رو بهتر کنه؟ مردم کوچه و خیابان؟ از راه شورش و از دست دادن امنیت کشور؟ (مثل کشتن مریض سرما خورده به جای مداوای آن)

با سلام 

با احترام به عقاید حضرتعالی

بنده به هیچوچه با شما هم عقیده نیستم . دوست عزیز به عنوان کسی که یک کمی در رشته ای خاص تخصص داره ونه نخبه هستش ونه یک متخصص تمام وکمال ،باید خدمتون عرض کنم که عطای ولقای مملکت ونزدیک خانواده بودن رو بهش بخشیدم وسعی دارم که از کشورم مهاجرت کنم .

دوست عزیز کسی انتظار فرش قرمز نداره حتی انتظار توجه خاصی هم  نداره  به همان حقوق بخور نمیر با سه ماه تاخیر پروژه های ملی در وسط نا کجا آباد راضی هستش ولی آیا حداقل امنیت شغلی و یا امکان برقراری ارتباط با خانواده ازهر طریقی چه اینترنت چه تلفن انتظار زیادی هستش.

نمیدونم مکان کار جنابعالی کجاست با چه شرایطی، بهتر از بنده یا بدتر از من وسایر همکارنم .اما این دل زدگی ونارحتی بی اغراق و سیاه نمایی و در کمال صداقت خدمتون عرض کنم که در اکثر دوستانم که داشتن هرکدامشان آرزوی بسیاری از مدیرت پروژهای داخلی وخارجی است کاملا مشخص هست .

علت اینک مسله رو براتون با شرایط کاری خودم براتون توضیح میدم این که حداقل به گفته هام کاملا اطمینان دارم وخودم شرایط رو لمس میکنم .که به قول معروف شنیدن کی بود مانند دیدن .

در هرصورت باید متوجه باشیم هر فرد ی از هر سطح تخصصی، یک حداقل هایی برای خودش داره ما نمیتونیم از همه انتظار داشته باشیم با هر کمی وکاستی کنار بیایند .

اغلب موارد در پروژهای صنعتی  با برخوردهای ناشایست مدیران با تجربه و فهیم رو برو هستیم . برخورد آقایان مدیران ،در اکثر موارد بسیار بسیار روحیه بخش با عث افزایش پتانسیال کاری نفرات زیردست هستش واقعا مدیریت ما در این هفت هشت ساله اخیر نمونه تعهد وتخصص کامل وبی عیب نقص هستند  .و خدای  نا کرده هیچ گونه حق خوری چه مال وچه معنوی از آقایان سر نمیزند .وپروژه ها هم برای ایشان اصلا و تحت هیچ شرایطی  حکم سفره پهن شده و یا عابر بانک سر کوچه رو نداره. 

برای بسیاری مسئله فقط مسئله زمان هستش که چقدر تو این شرایط دوام میآورند .....

ایکاش شرایط مملکت من وشما وهمه ما به دور از هر گونه اختلافات سیاسی بهتر از این بود وامیدوارم بهتر بشه اگر شرایط بهترشود  نیازی به فرش قرمز و تشک پرقو نیست نه تنها ایرانی ها که خیلی از متخصصین دنیا در کشورمون کار خواهند کرد کما اینکه تو همین شرایط تحریم مملکت ،هستند چند نفر انگلیسی ایتالیایی و اورپایی که تو پروژه های ما کار می کنند فقط کافی شرایط رو فراهم کنیم . 

به امید یه همچین روزی.

موید باشید 

ویرایش شده در توسط apiyer
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام 

با احترام به عقاید حضرتعالی
بنده به هیچوچه با شما هم عقیده نیستم . دوست عزیز به عنوان کسی که یک کمی در رشته ای خاص تخصص داره ونه نخبه هستش ونه یک متخصص تمام وکمال ،باید خدمتون عرض کنم که عطای ولقای مملکت ونزدیک خانواده بودن رو بهش بخشیدم وسعی دارم که از کشورم مهاجرت کنم .
دوست عزیز کسی انتظار فرش قرمز نداره حتی انتظار توجه خاصی هم  نداره  به همان حقوق بخور نمیر با سه ماه تاخیر پروژه های ملی در وسط نا کجا آباد راضی هستش ولی آیا حداقل امنیت شغلی و یا امکان برقراری ارتباط با خانواده ازهر طریقی چه اینترنت چه تلفن انتظار زیادی هستش.
 نمیدونم مکان کار جنابعالی کجاست با چه شرایطی، بهتر از بنده یا بدتر از من وسایر همکارنم .اما این دل زدگی ونارحتی بی اغراق و سیاه نمایی و در کمال صداقت خدمتون عرض کنم که در اکثر دوستانم که داشتن هرکدامشان آرزوی بسیاری از مدیرت پروژهای داخلی وخارجی است کاملا مشخص هست .
علت اینک مسله رو براتون با شرایط کاری خودم براتون توضیح میدم این که حداقل به گفته هام کاملا اطمینان دارم وخودم شرایط رو لمس میکنم .که به قول معروف شنیدن کی بود مانند دیدن .
در هرصورت باید متوجه باشیم هر فرد ی از هر سطح تخصصی، یک حداقل هایی برای خودش داره ما نمیتونیم از همه انتظار داشته باشیم با هر کمی وکاستی کنار بیایند .
 اغلب موارد در پروژهای صنعتی  با برخوردهای ناشایست مدیران با تجربه و فهیم رو برو هستیم . برخورد آقایان مدیران ،در اکثر موارد بسیار بسیار روحیه بخش با عث افزایش پتانسیال کاری نفرات زیردست هستش واقعا مدیریت ما در این هفت هشت ساله اخیر نمونه تعهد وتخصص کامل وبی عیب نقص هستند  .و خدای  نا کرده هیچ گونه حق خوری چه مال وچه معنوی از آقایان سر نمیزند .وپروژه ها هم برای ایشان اصلا و تحت هیچ شرایطی  حکم سفره پهن شده و یا عابر بانک سر کوچه رو نداره. 
برای بسیاری مسئله فقط مسئله زمان هستش که چقدر تو این شرایط دوام میآورند .....
ایکاش شرایط مملکت من وشما وهمه ما به دور از هر گونه اختلافات سیاسی بهتر از این بود وامیدوارم بهتر بشه اگر شرایط بهترشود  نیازی به فرش قرمز و تشک پرقو نیست نه تنها ایرانی ها که خیلی از متخصصین دنیا در کشورمون کار خواهند کرد کما اینکه تو همین شرایط تحریم مملکت ،هستند چند نفر انگلیسی ایتالیایی و اورپایی که تو پروژه های ما کار می کنند فقط کافی شرایط رو فراهم کنیم . 

به امید یه همچین روزی.
موید باشید

بحث بنده رفتن یا ماندن شما نیست
دو تا سوال دارم
1- چه کسی باید شرایط رو درست کنه، نخبگان یا همون مدیران کج و معوج که نه انگیزه کار دارند نه توانایی؟
2 - حالا گیریم که دوستان رفتند، حالا چه کاریه روی پروژه های مثل این کار کنند که صاف و مستقیم برای کشتار هموطنان اونها و بی گناهان کاربرد داره؟

برادر عزیزم، اگر جواب این دو سوال رو مشخصا بفرمایید ممنون میشم
  • Upvote 3
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تا طرف بخواد از این چیزا تنش بکنه و سنسوراش رو به خودش وصل کنه بعدشم بخواد مهمات برسونه به نیرو هاش داعش سرشو بریده:d

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.