Saberin

لباس هوشمند HULC

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

تا طرف بخواد از این چیزا تنش بکنه و سنسوراش رو به خودش وصل کنه بعدشم بخواد مهمات برسونه به نیرو هاش داعش سرشو بریده :D

البته همان طور که در فیلم قرار داده شده نمایش داده می شود پوشیدن و درآوردن این لباس حدود 30 ثانیه طول می کشد. :happy:

هدف اصلی بنده از ایجاد تاپیک پرداختن به موضوع خروج نخبگان نبوده و صرفاً جهت آشنایی عزیزان با اقدامات سایر کشورها در جهت الگوبرداری، خلق ایده و ... بوده است. (به صورت کاملاً اتفاقی متوجه شدم پروژه توسط یک ایرانی طراحی شده است.)

بحث بنده رفتن یا ماندن شما نیست
دو تا سوال دارم
1- چه کسی باید شرایط رو درست کنه، نخبگان یا همون مدیران کج و معوج که نه انگیزه کار دارند نه توانایی؟
2 - حالا گیریم که دوستان رفتند، حالا چه کاریه روی پروژه های مثل این کار کنند که صاف و مستقیم برای کشتار هموطنان اونها و بی گناهان کاربرد داره؟

برادر عزیزم، اگر جواب این دو سوال رو مشخصا بفرمایید ممنون میشم

بنده با اکثر نظرات شما در این باب موافقم.

ظاهرا پروژه ایشان (آقای کازرونی) در مورد کمک به افراد معلول و فاقد توانایی راه رفتن بوده که لاکهید مارتین و ارتش آمریکا هم از آن (سوء) استفاده کردند که این موضوع در منابعی که قرار داده شده هم اشاره شده است. همچنین در دو لینک روبرو لینک 1 و لینک 2

HULC technology is currently licensed to Lockheed Martin for military applications.  Dr. Kazerooni is currently working on extending this technology to aid persons who have experienced a stroke, spinal cord injuries or medical conditions that obligate them to use a wheelchair

در عین حال اگر ایشان انصاف (و عرق ملی) داشتند مطمئناً جلوی ارتش آمریکا جهت استفاده از این پروژه رو می گرفتند. (حداقل این که بنده فکر نمی کنم ایشان تعهدی از ارتش آمریکا برای عدم استفاده از هالک در جنگ احتمالی با ایران اخذ کرده باشند.)

ویرایش شده در توسط saberin
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

البته همان ظور که در فیلم قرار داده شده نمایش داده می شود پوشیدن و درآوردن این لباس حدود 30 ثانیه طول می کشد.

بابا شوخی کردم!

فیلم دومی خیلی قشنگ بود!

-------

به نظر من در آینده یه چیزی از این هم بهتر میسازن که به خود بدن بچسبه (مثل یه محافظ دور تا دور دست و ساق پا و...)و اینطوری میله هاش بیرون نزنه!و روی اون هم با فیبر کربن کاری میکنن که هم سبک باشه و هم یه زره!

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ظاهرا پروژه ایشان (آقای کازرونی) در مورد کمک به افراد معلول و فاقد توانایی راه رفتن بوده که لاکهید مارتین و ارتش آمریکا هم از آن (سوء) استفاده کردند.

یک نگاهی به Spec پروژه بکنیم هدفش معلوم میشه که آیا واقعا برای معلولین است یا سربازها

- دویدن با سرعت۱۰ مایل بر ساعت

- بلند کردن وزنه ۲۰۰ پوندی

- سینه خیز رفتن

خداییش کدام معلولی چنین Spec ای رو متصوره؟

از انحراف تاپیک معذرت میخوام.

برای اینکه بحث فنی بشه، یک سوال مطرح کنم:

آیا این سامانه قدرت چالاکی سرباز رو نمی‌گیره؟

آیا امکان استتارش رو کم نمی‌کنه؟

و آیا این سامانه تحمل ضربات (مثلا پرش و غلطش) رو خواهد داشت؟

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خوب راستش کمی غیرمنصفانه است که اینطور نگاه کنیم.

ایشون هم مثل خیلی های دیگه باید فکر فروش محصولشم میبوده و یکی از بهترین مشتریشم میتونسته ارتش امریکا باشه، ارتش آمریکا یکی از بزرگترین سرمایه گذاران روی پروژه های علمی دانشجویی هست!. به همین خاطر هم هست که از لحاظ علمی کشور های دیگه نمیتونند بهش برسند، چون ارتش قدرتمندی ندارند تا بخواد ازشون. مثلا تو فیلد خودم صحبت می کنم، تو زمینه انرژی و آب و هوا و ... ژاپن از لحاظ علمی هیچ چیزی کم نداره در مقایسه با امریکا و شما میتونید از همکاری های علمی-ماهواره ای زیادی که با ناسا داره پیگیری کیند سرمایه گذاری زیادی که داره رو ولی چرا امریکا حرف اول رو میزنه تو این زمینه چون ارتشش اعلام نیاز می کنه و براش پروژه تعیین میشه و بودجه اختصاص مییابه.

والاه در مورد مملکت خودمون، مشکل خیلی بحرانی تر از خندیدن هست، حالا خوبه بخندند! حتی کاری می کنند که خودت فرار کنی!! یعنی بفهمند که کسی بالاتر از خودشون میفهمه چنان زیر آبی میزنند که اصلا بلند نشی! من خیلی جاها رو میتونم مثال بزنم که دقیقا همین اتفاق توش افتاده و همین مدیران نالایق کاری کردند که هیچ کسی که لایق بود تو سیستم باقی نموند و همه کسانی که لایق بودند از ایران رفتند و زیردستانی از داشنگاهای درجه 4و5 کشور رو جاشون اوردند و کلا سیستمشون از سیستمی که تا چند سال قبل کلی کار انجام میداده به ورطه نابودی بردند.

بخوایم حرف بزنیم زیاده! خیلی ها هستند که اگر موندن فقط برای خانواده و ارق ملیشون بوده وگرنه واقعا براشون اونور فرش قرمز پهنه.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خوب راستش کمی غیرمنصفانه است که اینطور نگاه کنیم.

ایشون هم مثل خیلی های دیگه باید فکر فروش محصولشم میبوده و یکی از بهترین مشتریشم میتونسته ارتش امریکا باشه، ارتش آمریکا یکی از بزرگترین سرمایه گذاران روی پروژه های علمی دانشجویی هست!. به همین خاطر هم هست که از لحاظ علمی کشور های دیگه نمیتونند بهش برسند، چون ارتش قدرتمندی ندارند تا بخواد ازشون. مثلا تو فیلد خودم صحبت می کنم، تو زمینه انرژی و آب و هوا و ... ژاپن از لحاظ علمی هیچ چیزی کم نداره در مقایسه با امریکا و شما میتونید از همکاری های علمی-ماهواره ای زیادی که با ناسا داره پیگیری کیند سرمایه گذاری زیادی که داره رو ولی چرا امریکا حرف اول رو میزنه تو این زمینه چون ارتشش اعلام نیاز می کنه و براش پروژه تعیین میشه و بودجه اختصاص مییابه.

والاه در مورد مملکت خودمون، مشکل خیلی بحرانی تر از خندیدن هست، حالا خوبه بخندند! حتی کاری می کنند که خودت فرار کنی!! یعنی بفهمند که کسی بالاتر از خودشون میفهمه چنان زیر آبی میزنند که اصلا بلند نشی! من خیلی جاها رو میتونم مثال بزنم که دقیقا همین اتفاق توش افتاده و همین مدیران نالایق کاری کردند که هیچ کسی که لایق بود تو سیستم باقی نموند و همه کسانی که لایق بودند از ایران رفتند و زیردستانی از داشنگاهای درجه 4و5 کشور رو جاشون اوردند و کلا سیستمشون از سیستمی که تا چند سال قبل کلی کار انجام میداده به ورطه نابودی بردند.

بخوایم حرف بزنیم زیاده! خیلی ها هستند که اگر موندن فقط برای خانواده و ارق ملیشون بوده وگرنه واقعا براشون اونور فرش قرمز پهنه.

خوب برادر من، این که نشد جواب سوال دوم بنده. حرف من اینه که مگر پروژه توی ینگه دنیا قحطه که مستقیما روی وسیله قتل بی گناهان کار کنند؟ ضمنا این کار برای فروش نیست. توی مستنداتش دیدم که از اول فاند و سرمایه‌گذاریش از دارپا (وزارت جنگ آمریکا) است.

• Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بحث بنده رفتن یا ماندن شما نیست
دو تا سوال دارم
1- چه کسی باید شرایط رو درست کنه، نخبگان یا همون مدیران کج و معوج که نه انگیزه کار دارند نه توانایی؟
2 - حالا گیریم که دوستان رفتند، حالا چه کاریه روی پروژه های مثل این کار کنند که صاف و مستقیم برای کشتار هموطنان اونها و بی گناهان کاربرد داره؟

برادر عزیزم، اگر جواب این دو سوال رو مشخصا بفرمایید ممنون میشم

با سلام 

ابتدا" از دوست خوبمون جناب صابر بابت ایجاد این تایپیک تشکر میکنم  واز صمیم قلب ازایشان بابت به انحراف کشیده شدن تایپیک عذر میخواهم  با اجازه ایشان چون استاد بزرگوارمون جناب hosm از بنده سوال فرمودن خیلی مختصر جواب خواهم داد واگر سوال بیشتری بود بنده به صورت خصوصی در خدمت دوستان خواهم بود 

در مورد سوال اول :  آنچه عیان است چه حاجت به بیان است این مسئله به صورت کامل به عهده دولت وسایر سازمانهای غیر دولتی حاکمیتی  با گردش مالی زیاد هستش .

اگر منظور حضرتعالی در این مورد حمایت مردم وبخش خصوصی هستش که بخاطر شرایط اقتصادی مملکت اصلا نباید انتظاری داشت .

در مورد سوال دوم :بنده نظری ندادم و که الان بخوام جواب بدم، فقط به امید خدااگر بتونم برم سعی میکنم تا جایی که در توانم هست به مملکتم سود برسونم و نه ضرر.

باز هم بابت انحراف تایپیک عذر میخوام 

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

زیاد جوش نزنید به مولا!   عصبی میشید میرید پی کارتون! :mrgreen:

نگرانی هاتون بی مورده...به قول وزیر اسبق اطلاعات، ایرانی های خارج از کشور سرمایه های مملکت هستند...

به جای این جر و بحث ها از خدا بخواهید و دعا کنید که؛ 1-خودمون خوب بتونیم از این سرمایه ها استفاده کنیم   2-و به این سرمایه ها مجال اَدای دینشون رو به مملکت و نیز جبران دشمنی های حضرت ایالات متحده را بدهد...

در پناه حق... :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.