TANK

تاپیک جامع اخبار سقوط هواگردهای بال ثابت و بالگردها

Recommended Posts

[quote]نصیر جان اون تصویر جعلی هست ؛ و مربوط میشه به نیروی دریایی آمریکا بخصوص اینکه مشخصا تامکته نصف شده یعنی با عرشه ناو هواپیمابر برخورد کرده .. [/quote]

تشكر ابراهيم جان

[quote]reza4087وGava از سنترال كلوپ

عکس مربوط به سقوط یک F-14D در تاریخ 29 مارس 2004 میباشد.

همونطور که میبینید هم کیفیت عکس پایین اورده شده و هم یک بالگرد نیروی دریایی ارتش ایران بهش اضافه شده

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10872428378467414023.jpg[/img]

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/68323500340610652084.jpg[/img][/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر دقت كنيد يك عبارت "IRISL" هم اضافه كرده تا باورپذيرتر بشود...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][size=24][color=brown]بوشهر اف 4 داره نه اف 14 اونهم برای اسکرامبل !! اف 14 ها از اصفهان معمولا به پرواز در میان و اگر از فرودگاههای دیگه بلند بشن بخاطر اسکرامبل نباید باشه ..

[/color][/size][/quote]

سلام

در ابتدا بوشهر فقط فانتوم داشت

زمان جنگ برای پوشش بهتر خلیج فارس تعدادی تامکت منتقل شد به بوشهر و تا چند سالی بعد جنگ بودند مدتی برگشتند به پایگاه اصلی یعنی اصفهان اما مجددا تشخیص دادند که تعدادی تامکت در بوشهر باشه بهتره و تا الان تعدادی تامکت همواره در بوشهر هستند و کم هم پرواز نمی کنند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام خونه ما نزديك هسا است يعني در شاهين شهر من بعضي روز در اسمان مان [size=18][/size]f14 بله ميبينم وبعضي زوز هاهم ايران 1410 امروز هم يك 140[size=12][/size]ذر اسمان پرواز ميكرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]نصیر جان اون تصویر جعلی هست ؛ و مربوط میشه به نیروی دریایی آمریکا بخصوص اینکه مشخصا تامکته نصف شده یعنی با عرشه ناو هواپیمابر برخورد کرده .. [/quote]

تشكر ابراهيم جان

[quote]reza4087وGava از سنترال كلوپ

عکس مربوط به سقوط یک F-14D در تاریخ 29 مارس 2004 میباشد.

همونطور که میبینید هم کیفیت عکس پایین اورده شده و هم یک بالگرد نیروی دریایی ارتش ایران بهش اضافه شده

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10872428378467414023.jpg[/img]

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/68323500340610652084.jpg[/img][/quote][/quote]

چقدر خنده دار بود....من این عکس 6 سال پیش دیده بودم و تو هاردم ذخیره داشتمش....یه لحظه جا خوردم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تازه گوشه تصویر تاریخ شمسی زده مربوط به روز حادثه تا باور پذیر تر بشه!! :mrgreen:
اما سوال اینجاست... چرا؟ واقعا چرا اینقدر به خودش زحمت داده که چی بشه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=indigo][b]1 - به شدت از خبر سقوط اف -14 شوكه شدم . واقعا خبره تلخي بود !! هر اف 14 براي ما نقش يه اسكادران رو بازي ميكنه !! واقعا حيف هم خلبانهاشون و هم اف - 14 هامون !!

2 - نميدونم چرا هنوز اين جريان شفق يا اون يكي ديگه كه ميگن داريم ميسازيم به جايي نرسيده !! من يقين دارم هنوز ازش اسكادراني ساخته نشده !! كاش هرچه سريعتر جايگزين جتهاي فرسوده ما ميشد !!

3 - دلم هميشه در دفاع هوايي به اف 14 خوشه ! اونم كه دونه دونه داره مي افته پايين !! ديگه با چي ميخوايم دفاع كنيم نميدونم !! والله حيفه اين خلبانهاست !! كاش با جتهاي بومي خودمون ميپريدن ![/b][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به شدت از خبر سقوط اف -14 شوكه شدم .[/quote]

سلام
همه ما فکر میکنم ناراحت شده باشیم ، ولی جای شکه شدن نداره ، برای ذهن من تصورش خیلی سخته که هواپیمایی با این همه سال خدمتی ، هنوز هم بتونه به خوبی کارایی داشته باشه. باید توجه داشته باشید که هنوز هم تجهیزات حساسی در این هواپیماها هست که ایران نتونسته یه فکری براشون بکنه ، مخصوصا قسمت موتور.

العان روی نیروی هوایی ارتش اصلا نمیشه حساب باز کرد. شاید 10 سال دیگه بشه..البته اگه بعضی ها به خودشون بیان.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یعنی سالی 11 تا بعد بیاد ببینید هواپیما های ما بعد از چند قرن هنوز دارن با تلفات کم پرواز میکنن

فکر کنم امسال 2 تا سقوط داشتیم دیگه؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رسانه های خبری از سقوط یک فروند هواپیمای مسافربری دو موتوره روسی در سیبری و کشته شدن 16 تن از مسافران و وخامت حال 5 تن از نجات یافتگان این حادثه خبر می دهند.
به گزارش مشرق فارس به نقل از رویترز نوشت، بدنبال سقوط امروز یک هواپیمای مسافربری دو موتوره توربوجت روسی مدل " ATR 72" با 43 سرنشین در سیبری، حداقل 16 تن کشته شدند و 12 نفر دیگر از مسافران نیز از این حادثه نجات پیدا کردند.

خبرگزاری رویترز در خبر خود به نقل از یکی از سخنگویان وزارت موقعیت های اضطراری نوشت که این هواپیمای مسافربری در فاصله 30 تا 35 کیلومتری مسافربری در فاصله 30 تا 35 کیلومتری شهر غربی "تیومن" سیبری سقوط کرده است.

بر اساس اعلام این سخنگو، 12 تن از مسافران این هواپیما از این حادثه سقوط نجات پیدا کرده اند و اجساد 16 تن دیگر نیز در محل وقوع این حادثه پیدا شده است؛ بر اساس اطلاعات اولیه موجود، 39 مسافر و 4 خدمه پرواز در این هواپیما حضور داشته اند.

خبرگزاری دولتی "ریانووستی" روسیه به نقل از مقامات بیمارستانی در شهر "تیومن" این کشور اعلام کرده است که حداقل 5 نفر از مسافرانی که از حادثه سقوط نجات پیدا کرده اند در وضعیت بحرانی به سر می برند.

بر اساس اعلام رسانه های روسی، این هواپیمای برد متوسط به خطوط هوایی "یوتیر" روسیه متعلق بوده است که بعد از بلند شدن از روی زمین به مقصد "سورگات"، شهری نفتی در شمال سیبری، سقوط کرده است.

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/108037/16-%DA%A9%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%82%D9%88%D8%B7-%D9%87%D9%88%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%A8%D8%B1%DB%8C

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

طبق اخبار رسیده ، هواپیمای مسافربری ساخت [b]فرانسه[/b] بوده که تا حالا 14 تا ازش سقوط کرده

تعداد کشته ها هم 31 نفر بوده است !!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عجیبه چند وقتیه تو کشور ما سقوط مسافربری نداشتیم از ما بعیده همین روزا یکیش باید بیفته

[color=red]

بهتره شما جای دیگری برای اینگونه صحبت ها پیدا کنید.
کاربر از تاپیک اخراج شد.
sina12152000[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]عجیبه چند وقتیه تو کشور ما سقوط مسافربری نداشتیم از ما بعیده همین روزا یکیش باید بیفته[/quote]

اگه بیفته امیدوارم تو توش باشی .... خجالت نمی کشی اینهمه راحت می گی همین روز ها باید یکیشی بیفته !؟ یه عده آدم توش هستند ، پهپاد که نیست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.