wargeneral

ناوهای هوا پیما بر آمریکا !!!

Recommended Posts

بچه ها مي دونيد چيو خيلي دوست دارم و براي رسيدنش لحظه شماري مي كنم

يه روز تو خونمون نشسته باشم
بعد برم تلوزيون روشن كنم همون لحظه اخبار 20 و 30 شروع شده باشه

بعد تو اون اخبار بگن
يه ناو هواپيما بر با تمام مخلفاتش رفت به اعماق اب
{توسط موشك هاي ايران}
:lol:
بعد همون لحظه بساط كاهو ترشي رو علم كنيم و مشغول خوردن شيم و به ادامه اخبار توجه
كنيم :oops:

شما چيا دوست داريد
شما هم احساس منو داريد :cry:

اره ممد جان من هم این حس و خیلی دوست دارم. ولی من دوست ندارم تو اخبار 20:30 این خبر بشنوم(اخه کینه ای و دروغ میگه )
من دوست دارم خودم از نزدیک صدای زوزه غرق شدن این غول اهنی رو بشنوم. یا ویدئوشو تو اینترنت ببینم. :cry:

بی شوخی: این جور ناوا دیگه بدرد نمی خورن. این ناوها مثل خط دفاعی ماژینو فرانسه در زمان قبل از جنگ جهانی دوم هستن. فرانسویا بعد از جنگ جهانی اول تو تمام طول مرزشون با المانها یه خط دفاعی خیلی بزرگ و سنگین ساختن تا تو جنگهای احتمالی بعدی جلوی دشمن رو بتونن بگیرند. ولی زهی خیال باطل! فرانسه به راحتی اشغال شد.
این ناوها هم همین جورن . با چهارتا موشک و بمب و تاکتیکهای جنگهای نوین همشون میرن به ته دریا. می دونید زدن یکی از اینها چه خسارت مالیو روانی شدیدی بر جای می ذاره.
دوره ی ناوهای هواپیما بر در حال پایان با توجه به تاکتیکها و فناوریهای نوین.

luftwaffe icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کلا این ناوهای آمریکا هرکدومشون برای خودشون یه دنیا خاطرست. چند روز پیش یه برنامه مستند دیدم از صدای آمریکا درباره ناو Midway که نزدیک پنجاه سال برای دنیا خدمت کرد،mrgreen:

تو جنگ بودن كه خدمت نيست ظلم به جهانه جيگر

من ميگم ديگه وقتشه ايرانم يكي دوتا از اين ناو ها بخره

همش يكي دوتا بخره ؟!!! چطوره 3 تا بخره چون از قديم ميگن تا سه نشه بازي نشه!!

ناو هواپيمابر كجا بود برادر. مگه هندونست كه بري سر كوچه بخريش. به نظر من بهتره به جاي ناو هواپيما بر يكم همت كنيم و هواپيماهايي كه روي ناو هستند بخريم!! ما فعلا به هواپيماهاش بيشتر نياز داريم تا ناوش . چون ميخوايم دفاع كنيم نه حمله. هواپيماهاش رو ميذاريم داخل مملكت كه وضعيت نيروي هوايي مملكت هم سر و ساماني بگيره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حاجي نصفه لذتش اينه كه تو 20 و30 ببيني مجريش هم كامران نجف زاده باشه icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من نمي دونم چرا انقدر از ناوهواپيما بر خوشم مياد ميشه سر مرامم شده يكي واسم بخريد. انشاالله يروزي ايران خط توليد ناو هاي هواپيما رو اغاز مي كند و با برابكس سوخو 35 ميريم يگشتي دور و بر ميامي و نيويورك مي زنيم فقط نياد بگيد كه دكترين ايران تدافعي هست چون اون روز ما ديگه يه پايه جهاني دفاع و حمله سرمون نميشه خلاصه امپراطوري ديگه بايد بر همجاي جهان مسلط باشيم. icon_cool البته سوخو 35 همينجوري گفتم بهتره با جنگنده هاي داخل بريم گردش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کامران نجف زاده لوس حرف می زنه. ادم دوست داره با تمام وجود بزنتش و خفش کنه :oops: ولی اخبار شبکه خبر خیلی بهتر میگه. مخصوصا تو اون قسمت اولش که یارو سیبیلوئه تیتر اخبار و میگه. :lol: luftwaffe icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باشه ان شاء اله ناوهاي امريكايي رو هو ميزنيم . با سوخو 24 هم ميزنيم . خوش باشين ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

باشه ان شاء اله ناوهاي امريكايي رو هو ميزنيم . با سوخو 24 هم ميزنيم . خوش باشين ...

داداش حالا چرا زانو غم بغل گرفتی. اگه امید نداشته باشی که واویلاست. باید ایمان داشته باشی که می تونی بزنی. مطمئن باش راه برا زدنش وجود داره. خدای نکرده این ناوها خدا نیستند که نشه کاریشون کرد. من چند وقت دیگه یه مقاله می ذارم تا چند تا از روشهای ضربه زدن به این ناوها رو توش می گم.

شاد باش و تو هم بیا با هم اخبار نیگا کنیم :lol:

luftwaffe icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه سواد دارين واقعا ... icon_cool من خودم يه مته دستم مي گيرم مي رم زيرشو سوراخ مي كنم :cry: :cry: :lol: :oops: راستي هرچي نگاه مي كنم هيچي نمي بينم چه جوريه ميگن يه شهر دفاعيه؟؟؟كسي از سر جوون مردي ميتونه توضيح بده يا آدرسي بزاره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کامران نجف زاده لوس حرف می زنه. ادم دوست داره با تمام وجود بزنتش و خفش کنه :oops:
ولی اخبار شبکه خبر خیلی بهتر میگه. مخصوصا تو اون قسمت اولش که یارو سیبیلوئه تیتر اخبار و میگه. :lol:

luftwaffe icon_cool

به به
چي گفتي
چي شنيدم چي ديدم
تو بد خواه كامران هستي واويلا؟؟؟!!!!!!!! :evil:
:oops:
به هر حال لابد بد خواهش هستي ديگه :cry:

حاجي چي ميگه اون ادم سيبيلو تو شبكه خبر
بابا ادم اگر سيبيل اون بابا رو ببينه
يادش مي ره كه ايران يه ناو هواپيما بر زده
اصلا اون كاهو ترشي از گلومون پايين نمي ره
همين بهتر كه كلمران نجف زاده بياد يه مقدار خودشو لوس كنه و عشوه بياد و به اون سبك خودش بگه يه ناو امريكايي رو زديم
مي دوني كه چه جوري مي گه :cry: :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اي بابا اين اخويمون چرا اينقدر نا اميده
يكي بهش بگه اخوي اي شالله
شما هم كاهو ترشي {حلواي}ناوا رو مي خوري
مي گي نه نگاه كن icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

داداش حالا چرا زانو غم بغل گرفتی. اگه امید نداشته باشی که واویلاست. باید ایمان داشته باشی که می تونی بزنی. مطمئن باش راه برا زدنش وجود داره. خدای نکرده این ناوها خدا نیستند که نشه کاریشون کرد. من چند وقت دیگه یه مقاله می ذارم تا چند تا از روشهای ضربه زدن به این ناوها رو توش می گم.

luftwaffe icon_cool

راستش من نه زانوي غم بغل گرفتم و نه نا اميدم . من سعي مي كنم يك ذره به واقعيت هم توجه كنم نه مثل شما احساساتي با قضيه برخورد كنم .
من فكر مي كنم اين ناوها و تجهيزات در برابر توان ما اتفاقا خدا هم هستند . سعي كنيم كمتر بلوف بزنيم تا حالا كه داريم وقت ميگذاريم واقعا نقاط ضعف رو متوجه بشيم نه اينكه روش سرپوش بذاريم . فكر كنم اون مقاله اي كه شما داري ميگي من خونده باشم ( جنگ افزار شماره 42) . اگه چيز ديگه اي منظورته تو سايت بگذار ما هم استفاده كنيم . مرسي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

luftwaffe icon_cool

راستش من نه زانوي غم بغل گرفتم و نه نا اميدم . من سعي مي كنم يك ذره به واقعيت هم توجه كنم نه مثل شما احساساتي با قضيه برخورد كنم .
من فكر مي كنم اين ناوها و تجهيزات در برابر توان ما اتفاقا خدا هم هستند . سعي كنيم كمتر بلوف بزنيم تا حالا كه داريم وقت ميگذاريم واقعا نقاط ضعف رو متوجه بشيم نه اينكه روش سرپوش بذاريم . فكر كنم اون مقاله اي كه شما داري ميگي من خونده باشم ( جنگ افزار شماره 42) . اگه چيز ديگه اي منظورته تو سايت بگذار ما هم استفاده كنيم . مرسي

اقا سروش الان چند تا مثال برات مي زنم كه نگي اينا خدا هستن

فرض كن ما 20 تا دونه موشك ساحل به دريا از مدل حوت داريم
20تاشو همزمان به طرف يه ناو هواپيما بر شليك مي كنيم
اقا موشك اولي رو يكي از محافظاش مي زنه
موشك دومي رو يكي ديگه
همينجور شش تا محافظ ناو هواپيما بر هر كدوم يه موشكو مي زنن
اقا جنگ الكترو نيك راه مي اندازن
5 تاشم منحرف مي كنن نمي خوره به ناو
حاجي اخرش چي
حد اقل 3 تا دونه موشك مي رسه به اين ناو لعنتي با نه

ايني رو كه الان برات گفتم در بد ترين حالت بود اين در صورتيه كه موشك حوت رد يابيش تقربا غير ممكنه و با سر عت بالايي كه داره حتي اگر رد يابي بشه
نمي تونن بزننش

حالا يه مثال ديگه
فرض كن ما 200 تا قايق موتوري داريم رو همش هم كاتيوشا وصل كرديم
وموشك هاي كوچك سطحي
اقا حمله مي كنن به ناو
با اجازت 100 تا از قايقا رو هم بزنن
اون صد تاي ديگه كه مي رسن به ناو تا دمار از روزگارش در بيارن
اين در حالتيه كه زدن قايق موتوري بسيار سخته
اخوي اصلا لازم نيست ما از بمب افكن و سو خو 24 استفاده كنيم
به راحتيه هر چه تمام تر مي تونيم نابودشون كنيم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوشبختانه بی سوادی و بی مطالعه بودن بعضی از دوستان در این تاپیک مثه روز روشن شده. این نوشته خطاب به اون کسانی هستنش که آرزوی زدن ناو هواپیمابر رو با موشک حوثت یا غیر حوت دارند. شما رو به خدا قسم میدم جواب این سوال رو نه به من بلکه به خودتون بدهید. اصلا تاحالا رفتید یه کتاب درباره تاریخچه عملیاتی ناوهای هواپیمابر جهان بخونید. می دونید اصلا تا حالا چند تا ناوهواپیما بر در عملیات جنگی غرق شدند. اصلا می دونید تاکتیکهای جنگی ناوهای هواپیمابر چی هستش. اخه بابا اگه سوات ندارید مگه اسلحه گذاشتن پشت سرتون که بیاد چرت و پرت بنویسید. اگه می خواید فقط اندازه یه اپسیلون کله تون رو بکار بندازیداز همین اینترنت خراب شده برید تاریخچه این نبردها رو بخونید: 1- نبرد کورال سی جنگ جهانی دوم بین آمریکا و ژاپن 2- نبرد میدوی 3- نبرد خلیج لیت 4 نبرد دریایی فیلیپین 5- از همه مهمتر جنگ فالکلند. تا حالا به اون کله پوکتون این سوال خطور کرده که چرا آرژانتینی ها با موشکهای اگزوست خودشون نتونستند ناوهای هواپیمابر انگلیس رو بزنند. شما رو به خدا محمد اقای گل اصلا اسم این جنگ به گوشت خورده بوده. اصلا تاحالا رفتی 10 صفحه در موردش مطالعه بکنی. همین جوری نشستید یه سری مزخرف می نویسید اعصاب آدم رو داغون می کنید. 6 عملیات آخوندک 7- جنگهای اول و دوم خلیج فارس 9- جنگهای ویتنام و کره. خدا ایشالله نه عقل (که همتون دارید) یه خورده سوات تاریخی بهتون بده. آمین یا رب العالمین

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

luftwaffe icon_cool

اقا سروش الان چند تا مثال برات مي زنم كه نگي اينا خدا هستن

فرض كن ما 20 تا دونه موشك ساحل به دريا از مدل حوت داريم
20تاشو همزمان به طرف يه ناو هواپيما بر شليك مي كنيم
اقا موشك اولي رو يكي از محافظاش مي زنه
موشك دومي رو يكي ديگه
همينجور شش تا محافظ ناو هواپيما بر هر كدوم يه موشكو مي زنن
اقا جنگ الكترو نيك راه مي اندازن
5 تاشم منحرف مي كنن نمي خوره به ناو
حاجي اخرش چي
حد اقل 3 تا دونه موشك مي رسه به اين ناو لعنتي با نه

ايني رو كه الان برات گفتم در بد ترين حالت بود اين در صورتيه كه موشك حوت رد يابيش تقربا غير ممكنه و با سر عت بالايي كه داره حتي اگر رد يابي بشه
نمي تونن بزننش

حالا يه مثال ديگه
فرض كن ما 200 تا قايق موتوري داريم رو همش هم كاتيوشا وصل كرديم
وموشك هاي كوچك سطحي
اقا حمله مي كنن به ناو
با اجازت 100 تا از قايقا رو هم بزنن
اون صد تاي ديگه كه مي رسن به ناو تا دمار از روزگارش در بيارن
اين در حالتيه كه زدن قايق موتوري بسيار سخته
اخوي اصلا لازم نيست ما از بمب افكن و سو خو 24 استفاده كنيم
به راحتيه هر چه تمام تر مي تونيم نابودشون كنيم

راستش بحث قشنگي شد چون تفكرات استراتژيستهاي ما داره رو ميشه . آخه برادر عزيز شما يه مقاله تو مجله خوندي ديگه به اسم خودت درنيارش . متاسفانه نويسنده اون مطلب فكرش شاهكار بوده . آخه 200 تا قايق موتوري رو بفرستيم اونجا كه چي ؟ مگه خليج فارس خيابوناي تهرانه و آقايون كاتيوشا حمل كن شدن گروه فشار ؟
تو رو خدا اينجا كه يه سايت نظامي هستش اين حرفارو نزنين . اولا كه متاسفانه يا خوشبختانه از اين ترمز بريده هاي بسيجي كه تو جنگ عراق داشتيم ديگه خبري نيست .
گيرم اصلا داشته باشيم . امريكا هم مياد 2 كيلومتري ساحل كه شما بريزين سرش . آيا برد قايق ها به اقيانوس هند ميرسه ؟!؟!
اصلا برسه به نظرت اين ناوچه ها و ناوشكنهاشون و ... ميزارن برسين اون حوالي ؟
اين قايقهاي تندرو چيه كه دلتونو بهش خوش كردين ؟
اصلا همه اينها هيچ . 200 تا قايق بفرست اصلا يكيشون ميرسه به ناو و ميزنتش . شما با بدنه اون ناوها چقدر آشنايي دارين . واقعا فكر ميكني با يك موشك اون ناو نصف ميشه ؟ و اونوقت شما 199 تا قايق و 300 تا 400 تا نيرو كشته داديد .ميخواي يه آهنگ هم از آهنگراني بذار كه بسيجيا ترمز ببرن ...
خواهشا ديگه بحثو تمومش كنيد كه خودمونو با احساساتي بازي شما گذاشتيم سركار ...
كاش حداقل اينجا يه بحثي ميشد كه برپايه علم و منطق باشه ... به خدا خسته شديم هرجا رو مي بينيم همه در حال بلوف زدن هستن ... ما هم خيلي ساده هستيم كه اين چيزا رو قبول مي كنيم و بدتر از اون كه از يه چيز خيالي و پوچ اينقدر هم دفاع مي كنيم .
در آخر باز هم ميگم در برابر تكنولوژي ما اين خدان آره چون واقعيته . شما هم ميتونين يا قبول كنيد يا نكنيد . اون ديگه بستگي به اطلاعات شما داره ... اگر هم ميتوني از حرفات دفاع كني بر مبناي منطق و واقعيات باشه ( خيلي ببخشيد‌) نه بر پايه توهماتتون ... چون اينجوري شايد من هم يه چيزي ياد بگيرم
به پست Reza kiani هم يه نگاه بنداز بي زحمت...
خوش باشي آقا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بچه ها اين بحث ها خوب نيست ما براي زدن ناوهواپيما بر راه هاي بهتر از قايق تند رو داريم ولي دركل ما لازم نيست يك ناوهواپيما بر را بتركونيم با شهاب 2 يا 3 با كلاهك خوشه اي مي توانيم عرشه را له كنيم و راه ديگه زدن اون ساختمان كه مركز كنترل ناوهاي هواپيمابر هست فكر كنم اينا يكم بهتره و ناوهواپيمابر را تا حدودي از كار مي اندازد البته استفاده از زير دريايي هم بسيار خوبه ولي ما 3 تا كيلو بيشتر نداريم و اگر اين 3 تا هم نابود بشن واقعا بد ميشه ولي من اطلاع كافي از رادار شناسايي زير دريايي در ناوهاي هواپيما بر ندارم ولي كسايي كه اطلاع دارند بيان يك مقاله بذارند كه مثلا از چند كيلومتري يك زير دريايي شناسايي ميشه و راه هاي مقابله با ان چيست در اين صورت ميشه گفت كه ايا با استفاده از زير دريايي مي توان به ناوهاي هواپيما بر اسيب رسوند يا نه. icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.