Sami1993

اهمیت پرداختن به زرادخانه موشکی ایران در مذاکرات هسته‌ای ، نوشته فرزین ندیمی !

Recommended Posts

متاسفانه چنین تعهدی داده اند و از دولت هم اصلا بعید نبود که پا در چنین راهی بذاره( یکبار سابقه وادادگی در سالهای 82 - 83 داره همین تیم)

منبعتون برای اینکه تعهدی در مورد برنامه موشکی داده شده چی هست؟

ویرایش شده در توسط era_923
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یک سوال از دوستان داشتم. به نظر شما به غیر از WMD ها که در دکترین نبرد برای ما جایی ندارد(اعلام رسمی اینگونه است) ما چه چیزی را می خواهیم به عنوان محموله این موشک (اگر واقعا ساخته شده باشد و قرار باشد به عنوان موشک ICBM برای ما کار کند) استفاده کنیم؟

خود بنده تنها گزینه غیر مرگبار ولی موثر را یک EMP با قدرت بالا می دانم که بطور مثال اگر بر فراز نیویورک منفجر شود، تنها با از کار انداختن بازار بورس وال استریت می تواند منجر به یک شوک اقتصادی برای دشمن شود.

غربی ها مهمترین محموله را سلاح های کشتار جمعی می دانند ولی ما چطور؟

از دوستان کسی نظری ندارد؟

برد موشکهای ما 2000 کیلومتر بیشتر نیست و از ایران به وال استریت نمی رسه.

منبعتون برای اینکه تعهدی در مورد برنامه موشکی داده شده چی هست؟

لینکهای زیر هست، البته ان کنتم یوقنون(!) :

http://nabaviyan.com/node/193

http://www.seraj8.ir/1559/کلیپ-صوتی-از-حجت-الاسلام-دکتر-سید-محمود/

http://www.rajanews.com/Detail.asp?id=213147

اگر فایل صوتی را گوش کنید، صحبتهای ایشون مستند به مذاکرات با آقایان ظریف، عراقچی و تخت روانچی هست+ خانم افخم، + سایر اطلاعات.

• Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

کاری به نقطه نظر این مقاله ندارم  اصلا هم به بعد فنی  و سیاسی این مطلب کاری ندارم 

مطلب  من واسه یک سئواله از بعضی ها؟ شماها ک حالا به هر نحو این مطلب و نویسنده اش را خائن میدونید از کجا نتیجه گرفتید این بشر بیسواده؟ اگه ایشون بیسواده  و فقط یک مدرک دارد از نظر شما ! از نظر من هم شما  باید دیگه کارهای واکسن زدن را انجام بدید که با قدرت تمام وارد مهد کودک بشید

حالا چون نویسنده خودش را جای یک سیاست مدار امریکایی گذاشته و در ان واحد یک مطلع از مسائل موشکی ایران است (حقتون بود مثل یک امریکایی میگفت کل صنعت ایران ماله کره شمالیه) و از نقطه نظر یک سیاست مدار امریکایی  این نتیجه رو گرفته شده بیسواد!! و شما باسواد؟

شما ها اگه خودتون سواد دار بودید اولا یک نفر رو بیسواد معرفی نمی کردید دوما با جواب علمی نقدی درست به مطلب میدادید

اگر سواد دار  بودن به اینه ک  تو دوتا سایت عضو باشید با چند نفر رفیق  و چهارتا مطلب گذاشته باشید حد اقل ایشون ( تا جایی ک میشناسم) از تمام افرادی ک قبل از من و خوده من پست گذاشتند سوادشون بیشتره 

بابا شما با سواد ها اکثرتون لنگید یکی بیاد دریوری های این بابک تقوایی رو براتون ترجمه کند  خودتون توش میلنگید شماها با این کارها لیاقتتون فارس و باشگاه خبرنگارانه 

شما ها برید مقاله بسیار ارزشمند su35 در مقابل f35 نشریه معتبر باشگاه خبرنگاران را بخونید حالا ما fonix و هواپیمای330 را نادیده میگیریم

کارگردان فیلم 24 را بهش گفتند وضعیت جامعه ایران این شکلی نیست گفت  میدونیم اتفاقا ایران اصلا این شکلی نیست که ما نشون میدیم . پرسیدند پس چرا دروغ میگید؟ گفت چون ما هدف داریم یک خط پایین ترش همین جناب گفت اگر ایران قدرتی ک در سیاست داشت ( منظور نفوذ سیاسی در جهانه) را در فرهنگ داشت ( منظور رسانه ایی) امریکا تا حالا جلو ایران شکست خورده بود.  گفت ایران باید بتواند بستر لازم  برای جهشی بزرگ در این کار فراهم کند ایران باید بتواند خودش یک قطب رسانه ای بشود که لازمه ان ماهواره و..... و.... تا بعد بتواند در جامعه جهانی نفوذ کند و.... 

این بابا هم خائن به کشورشه حتما؟؟؟؟؟

یک نفر بیاد رو این پست ها فکر کند میفهمد ک کی بیسواده و هنوز اوون عقب ها سیر میکند

• Upvote 7
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آقای ندیمی موقع خروج از ایران مدرک لیسانس مترجمی زبان روسی داشت...(اگه اشتباه نکنم!)

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط Skyhawk، 9 فروردین 1395 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط Skyhawk، 9 فروردین 1395 - دلیلی ارایه نشده است

من هنوز فرصت نکردم مقاله رو به صورت کامل بخونم ولی نمایش مداوم مستند های موشکی و انتشار خبر ساخت موشک جدید بالستیک یکم مشکوکه! به نظرم یه اتفاقاتی در حال رخ دادنه!

همین دیشب با فاصله کم دوباره یه مستند پخش شد!

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

شما 11 میلیارد خرج کیهان کردید

چرا اینهمه از یک تحلیل به ناله می افتید؟ چرا با اینهمه پول یا مفت یک نفر ندارید بیاد با همون دقتی که جناب ندیمی حرف میزنن به این حرفها جواب بدن؟

هرچند الان که فکر می کنم می بینم کسی نگرفته جناب ندیمی چی می گن، پیشنهاد اصلی ایشون اینه که توانایی ایران در هدایت موشکها رو محدود کرد. که این هم پایه ای داره. وگر نه اصولا توی متن هم هست که محدود کردن برد معنی نداره با توجه به شرایط منطقه ای و ایران با فجر 5 هم می تونه خیلی جاها رو بزنه.

• Upvote 3
  • Downvote 21

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نداره، چون درکی از سواد نیست،‌ فرزین ندیمی یک نفره، ،‌شما انستیتو رند رو نگاه کنید چقدر از کارکنانش ایرانی هستن و آدمهایی هستند به همین کلفتی.

ما چیکار کردیم؟ آدمهایی مثل ندیمی رو زده کردیم تا برن بیرون و در عوض پول یا مقت ریختیم تو شکم فارس و مشرق برای مالیدن و از اونطرف مدرک دکتری حراج کردیم.

نتیجش شده باتلاق سوریه. نمونه این رو ببینید که همین انسانهایی مثل دکتر ندیمی چطور امریکا رو از باتلاق ویتنام آوردند بیرون و دام افغانستان رو برای شوروی پهن کردند.

شما توی انستیتو واشنگتن کار نکردید که بدونید سواد چیه، و قضاوت کنید، خیلی خیلی با آدم های با سواد نشسته باشید میشن دکتری دانشگاه تهران، ادمهایی که بزرگترین اساتیدشون چند وقت پیش دزد از آب در اومدند. نه کسی که فوق دکتری می گیره از مک مستر اونهم با سه تا لکچر خصوصی بجای مثلا مثاله دزدی چاپ کردن تو دانشگاه تهران!!

اولا چرا شما فکر می کنید که دکتری یا فوق دکتری گرفتن عملی خارق العاده هست!؟ دوما چرا فکر می کنید که علم فقط در اختیار انستیتو واشنگتن و دانشگاه های امریکایی هست؟ من دوستان زیادی خارج دارم، شاید دانشگاه هشون سختگیرتر باشند ولی اتفاقا ما به اکثر کتب به صورت رایگان (به لطف روسها) و مقالات رایگان (به لطف روسها و چند سایت ایرانی دیگر) دسترسی به نرم افزارهای رایگان و .... دسترسی داریم، حالا اگر شما خودتون تو دانشگاه ... درس خوندید و با کپی پیست پروژه اتون رو گذروندید دیگه به خودتون ربط داره لطفا بقیه رو با خودتون قیاس نکنید.

ولی در مورد گردن کلفت بودن، راستش تجربه من نشون داده هرقدرم گردن کلفت باشی مقابل اراده خدا حتی به اندازه ذره معلق در هوا هم قدرت نداری.

• Upvote 4
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اولا چرا شما فکر می کنید که دکتری یا فوق دکتری گرفتن عملی خارق العاده هست!؟ دوما چرا فکر می کنید که علم فقط در اختیار انستیتو واشنگتن و دانشگاه های امریکایی هست؟ من دوستان زیادی خارج دارم، شاید دانشگاه هشون سختگیرتر باشند ولی اتفاقا ما به اکثر کتب به صورت رایگان (به لطف روسها) و مقالات رایگان (به لطف روسها و چند سایت ایرانی دیگر) دسترسی به نرم افزارهای رایگان و .... دسترسی داریم، حالا اگر شما خودتون تو دانشگاه ... درس خوندید و با کپی پیست پروژه اتون رو گذروندید دیگه به خودتون ربط داره لطفا بقیه رو با خودتون قیاس نکنید.

ولی در مورد گردن کلفت بودن، راستش تجربه من نشون داده هرقدرم گردن کلفت باشی مقابل اراده خدا حتی به اندازه ذره معلق در هوا هم قدرت نداری.

اوکی، حله، یکی از آقایون باسوادتون رو بگید بیاد جواب مطب رو بده بجای شعار دادن،

این خیلی بحث خوبیه که آدم ببینه بعد از 35 سال بعد از یک انقلاب ایدئولوژیک چرا یک نفر با مطالعه وجود نداره بیاد این حرف ها رو جواب بده؟

توو رشته تاریخ از دانشگاه منچستر فاند گرفن و اون تحصیلات رو با موفقیت به فوق دکتری در مک مستر رسوندن خیلی هنره اتفاقا، شما این حرف رو مینید و دماغتون رو بالا می گیرید در حالی که ما یک انستیتو مشابه انستیتو واشنگتن در کشورمون نداریم.

ما رافعی پور و حسن عباسی رو داریم و اونها امثال ایشون رو، بحث آقای دکتر ندیمی نیست،‌یکبار هم گفتم تئوریشون و اینکه در نظر می گیرن الان هدایت دقیق یک مفهوم جا افتاده در ایران نیست ایراد داره، اما خوبه که عیار خودتون دستتون بیاد و بدونید این همه غرور و تنفخ آخرش به استیصال در برابر یک نوت ساده منجر میشه

• Upvote 7
  • Downvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حرف من چه ربطی به لغو کردن یا نکردن برنامه موشکی داره؟ ما در مورد اینکه آیا این سیستم فکری توانایی پرورش آدمی مثل دکتر ندیمی رو داره یا نه بحث می کردیم.

نداره، چون درکی از سواد نیست،‌ فرزین ندیمی یک نفره، ،‌شما انستیتو رند رو نگاه کنید چقدر از کارکنانش ایرانی هستن و آدمهایی هستند به همین کلفتی.

ما چیکار کردیم؟ آدمهایی مثل ندیمی رو زده کردیم تا برن بیرون و در عوض پول یا مقت ریختیم تو شکم فارس و مشرق برای مالیدن و از اونطرف مدرک دکتری حراج کردیم.

نتیجش شده باتلاق سوریه. نمونه این رو ببینید که همین انسانهایی مثل دکتر ندیمی چطور امریکا رو از باتلاق ویتنام آوردند بیرون و دام افغانستان رو برای شوروی پهن کردند.

شما توی انستیتو واشنگتن کار نکردید که بدونید سواد چیه، و قضاوت کنید، خیلی خیلی با آدم های با سواد نشسته باشید میشن دکتری دانشگاه تهران، ادمهایی که بزرگترین اساتیدشون چند وقت پیش دزد از آب در اومدند. نه کسی که فوق دکتری می گیره از مک مستر اونهم با سه تا لکچر خصوصی بجای مثلا مثاله دزدی چاپ کردن تو دانشگاه تهران!!

من دوساله دارم از زمین و زمان فحش می خورم، هزینه های سنگین تو زندگی شخصیم می دوم که سهم خودم رو در جلو گیری از رسیدن به ان فاجعه داشته باشم. اما حالا نقطه نظر من هر چی باشه،‌شما اگر الان تحلیل هر کسی رو بدون نقد و چوب کاری قبول می کنید باید در دیدگاهتون تجدید نظر کنید.

در مورد این گزارش بحث زیاده، من با تمام احترامی که به جناب ندیمی میذارم متدشون رو برای خلع صلاح ایران نامنسب و غیر واقعی می دونم. بذارید کله داغتون که خنک شد سر این بحث می کنیم. و این رو از من بشنوید که مهم هست این بحث که ما بدونیم راهکار عملی خلع سلاح ایران چیه. 

دوست عزیز لطف کنید متد یا روش خلع سلاح عملی ایران رو بگید!؟

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اوکی، حله، یکی از آقایون باسوادتون رو بگید بیاد جواب مطب رو بده بجای شعار دادن،

این خیلی بحث خوبیه که آدم ببینه بعد از 35 سال بعد از یک انقلاب ایدئولوژیک چرا یک نفر با مطالعه وجود نداره بیاد این حرف ها رو جواب بده؟

توو رشته تاریخ از دانشگاه منچستر فاند گرفن و اون تحصیلات رو با موفقیت به فوق دکتری در مک مستر رسوندن خیلی هنره اتفاقا، شما این حرف رو مینید و دماغتون رو بالا می گیرید در حالی که ما یک انستیتو مشابه انستیتو واشنگتن در کشورمون نداریم.

ما رافعی پور و حسن عباسی رو داریم و اونها امثال ایشون رو، بحث آقای دکتر ندیمی نیست،‌یکبار هم گفتم تئوریشون و اینکه در نظر می گیرن الان هدایت دقیق یک مفهوم جا افتاده در ایران نیست ایراد داره، اما خوبه که عیار خودتون دستتون بیاد و بدونید این همه غرور و تنفخ آخرش به استیصال در برابر یک نوت ساده منجر میشه

ای بابا، حالا همچین میگی رشته تاریخ که من فکر کردم چی بوده!! بنده خدا باید بره تعطیلات پس!... (یاد اون یارو افتادم که تو تلویزیون میشینه کلی داستان های تاریخ ایران رو میگه افتادم)

لول، خیلی ساده است، مثل این میمونه که کسی بخواد چیزی رو جواب بده که بدیهی هست. شاید برای شما بدیهی نیست. ایشون از آمال و آرزوهایشان صحبت کردن در عمل کسانی مثل سلیمانی دارند این آمال و آرزوهایشان رو بر باد میدند. رسما شما جوابتون رو از عکس های سلیمانی گرفتید. جوابتون رو از شهید بهشتی گرفتید، اون موقع که شما هنوز به دنیا نیومده بودید ایشون تز لبنان مرزهای مجازی ایران رو دادند (همون 35 سال پیش از در زمان انقلاب ایدئولوژیک)

بله نواقص زیادی وجود داره، ولی این به این معنی نیست که ادم اینقدر وطن فروش باشه! به هر حال هر اتفاقی بیوفته چه این سیستم حکومتی باشه چه نباشه، ایران در این جغرافیای که هست وطن منه و من همیشه دوست دارم وطنم قدرتمند باشه کسی غیر از این فکر میکنه وطن فروش هست.

اتفاقا برعکس من در شما غرور و جهل می بینم که تازه مال خودتون نیست، مال یکی دیگه است و فقط دارید بهش پز میدید!

گیریم پدرت بود فاضل از فضل پدر تو را چه حاصل؟؟

• Upvote 7
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اون فایل صوتی رو توصیه می کنم گوش ندید، خودم از دیروز که کامل گوشش کردم کاملا دپرس هستم :cry:

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اون فایل صوتی رو توصیه می کنم گوش ندید، خودم از دیروز که کامل گوشش کردم کاملا دپرس هستم :cry:

من توصیه می کنم که گوش بدین !

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بعضی ها هم هستن فکت فکت کردنشون گوش مارو پاره کرده! فقط نمیدونم چرا فکت های عراق، لیبی ، کره شمالی ، کویت ، سوریه ، اکراین و .... رو نمیبینن!

حالا خوبه 90 درصدشون مال همین دهه پیش رو هست...

• Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.